• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Míšo to víš že jí to uklidnilo...je to super že se jí to tak líbilo:slight_smile: jako masérka mám radost za tebe:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ježiš Luci já sem úplně zapomněla na tu tvojí otázku s tím že si tam nasypala moc pálivé papriky...promiň...mě ale napadlo jen to že se to může jedině zředit a pak znova zahustit ale nevím jestli byto pomohlo...no já sem ty naše špagety taky překořenila a pak nevěděla co s tím :confounded: ...no ale hlavně že to chutnalo Libimu...to je nejdůležitější:slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Gábinka,to je v pohode,nakoniec som to trochu ešte rozriedila vodou,vyparilo sa to a nebolo to tak hrozné,ale nám nevadí pálivé :grinning:
A tie špagetky od teba boli mňamka,neprišli mi prekorenené :wink: a mimochodom,hoď sem na ne recept :wink:

No ja som dala špenát,mrkvu máme vyskúšanú a ten mu teda chutí,aj zelené kako bolo :grinning: fakt mu príkrmy nerobia problém na bruško,tak neboj,Štěpánek poznáva nové chute a za chvíľu bude baštiť jedna radosť :wink:

Bože on ešte stále spí... :astonished: a ja mám hlad a potrebujem do toho obchodu ...
10. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
holky akorát jsem naštvaná dostali jsem termoobal z dm na čajík a vůbec to v tom nevydrží teplé - nechápu jak to dělají. kamarádka má avent a má čajdu krásně teplého, tak jsem se naštvala a že to co jsem vydělal na nehtech za sestru, že koupím obal no holky ale 600 plus 70 kč pošta no hnus to teda ne. tak jsem vlezla na ebay a sehnala z anglice i s poštovným zhruba za 340 kč to je rozdíl co? tak se těším až to přijde. ale teda je to fakt rozdíl akortá mají jen tři barvy, tak jsem vzala čebrnej tak snad bude pěknej.
10. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
jj a hoky v sobotu a neděli mi přijdou dvě zákaznice na nehtíky :grinning: dvě se ke mně vrátili i když jsme přidražila :grinning:
10. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Miši,to je super,aj ja budem kupovať termoobal,nejakú tú ohrievačku do auta,tak to asi juknem na to ebay a potom vás poprosím o objednanie :sweat_smile: som drzá,čo? :grinning:
No vidíš,to som teda rada,že niektoré zákazníčky sa vracajú,držím palce,nech sa vrátia alebo pridajú ďalšie :wink:
10. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Luci hodím sem odkaz vydrž :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Miší mě to taky zajímá ten termoobal a dík že si mě varovala že ho v DM nemám kupovat :wink: ...protože já sem přemýšlela jak udržet čajík teplej, protože Štěpula už pak studenej nechce pít...
10. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Bože,Samík spí už 2hodiny!!!!!!!!!!to nechápem...v noci sa budí na jedlo po 3hodinách a cez deň mu stačí kojenie aj za 4-5hodín!!!!prečo mi to robí to moje dieťa???
10. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Luci já to dělám tak že koupím mleté maso, to osmahnu s cibulkou do zlatova...rozňahňám ho aby nebylo na moc veliký kousky...mám to ráda na malinký:slight_smile: a pak tam přidám rajskej protlak, kečup když mám tak i rajčata a všechno to dusím ...pak přidám bylinky...majoránku, pepř, bazalku, sůl, provensálské kořaní a prostě to tak nějak dochutím...nakonec to zahustím a je to...je to strašně rychlý a mňam:slight_smile: no a uvařit špagety:slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Gábi já malé ani nechi studenej dávat ji ze studeného bolí bříško. Takže ten avent opravdu má kamarádka vyzkoušen a je skvělej. Vůbec nekupuj v DM je to na prd.

Holky ona pořád spííííííííííííííí to není možnééééééééééééééééééééééééééééé

Lucinko je to tím, že přes den máš výživnější mlíčko, protože ty sama jíš.. ale v noci už mlíčko není tak výživné.- aspoň tohle mi řekl náš pan doktor, zda je to pravda to nevím, ale docela bych tomu věřila, jelikož když večer před spaním ještě něco zdlábnu tak pak z dalšího kojení malá spí déle
10. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme doma, trvalej pobyt přehozenej, už jen vyřešit občanku a bude to... :slight_smile: Zároven jsme byli kouknout i na tu postýlku, tak asi budem kupovat, už se docela těším, jen matrace, ta, co se nám líbí vyjde asi na 20 tisíc, tak nevim... máme limit 25 tisíc celkem... Tak nám tam asi 500 lítá :frowning2: no uvidíme :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Mišik,vypadá dobre,už ho máš objednaný?že by si ten čierny zobrala aj mne :wink: tento je na dve flašky,že?
No to ma nenapadlo,že cez noc mám hladové mlieko...sice sa priznám,že cez deň toho tiež moc nezjem,no ale asi to tak može byť...
Samuel stále spí...ma z neho picne...
Volal mi Libi,že už ide domov,tak si zájdem v kľude nakúpiť a po tú masť pre Samíka,čo mi dr predpísala. Možno to je tá,čo pomohla Martinkinej Adélke.

Peti,suuupeeeeer,gratulujeme,tak sa to dalo pekne do pohybu,čo?no za matrac dať 20tis.Kč je teda mazec...
inak si písala na FB,že si prišla na to,prečo ti chlebík nekynul...tak prezraď :grinning:

Gábinka,ďakujem za receptík,ja kupujem hotovú zmes od Panzani,ale tá omajda od teba bola mňamka,tak budem robiť tú :wink:
10. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Luci není problém, tvoji adresu mám myslím ještě uloženou v Ip ano je buď na dvě avent flašky nebo 2 kouzelné kelímky, nebo 4 pohárky avent :slight_smile: pokud ho chceš hned objednám :wink: jen mi to potrvď

chceš černej? http://cgi.ebay.com/Avent-Therma-Bag-Thermabag-Bottle-Bag-Thermal-Black-BN_W0QQitemZ290400033561QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE?hash=item439d30db19
10. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
luci - on vykynul, ale propadl se.... já jsem mouku nevážila, ale odměřovala takovou odměrkou a zjistila jsem, že u ní je 100g asi 80 :grinning: takže tam bylo málo mouky :slight_smile: Druhej pokus dopadl už dobře :slight_smile: Jako my jsme počítali, že matrace bude na posteli to nejdražší a my navíc chceme mít celou v kuse, ne dvě oddělený a ještě k otmu atypickej rozměr - 180x200, tak se to prodraží, ještě to proberem s manžou, až přijde ze školy. Ale já bych tu matraci brala, manžovi se nelíbilo, že se z ní nedá sundat potah a vyprat... Takže kvuli tomu možná sáhneme po jiné, ještě uvidíme. NEchceme na matraci šetřit. Budem mít na 90% oba sedavý zaměstnání, tak ať si to tělo aspoň v noci fakt odpočne...

Takže postel asi budem mít tuhle:
http://www.domestav.cz/cs/katalog/postel-toro-l1-hobby-demont.html

a matraci tuhle:
http://www.domestav.cz/cs/katalog/matrace-bio-duet.html

ale ta cena, co tam je je pro matraci 90x190 cm, po přepočtu na tu naši (ještě k tomu atypickou :grinning:) to vyjde na cca 19,5 tisíce no... :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jani - jinak tobě moc díky za objednání toho teploměru :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jj holky znáte básničku závin makový?? to sjem se tam dnes naučila a malé se to strašně líbí

Peti no super budete mít svůj byteček a postýlka je pěknááááá :wink:
10. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Mišik,potvrdzujem,potom napíš číslo účtu a sumičku,aby som ti to zaplatila :wink: mocinky ďakujem,si zlatíčko :slight_smile:

Peti,ahááá,takže matrac v celku,to mi by sme nemohli,ja by som sa tak nevyspala,mám rada svoj priestor v posteli :confounded: ale vybrali ste peknú posteľ a s tou matracou...no keď si vezmem,že máme doma ani nie polroka nové matrace,sice nie extra drahé,ale na to,čo už na nich zostalo(keď som krvácala v tehu,Samík sa počúral na ňu,...)tak som rada,že sa to dá vyprať,inak...

No ja múku vždycky vážim,tú odmerku používam iba na vodu :slight_smile: tak je fajn,že ste na to prišli :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
luci číslo účtu ti pošlu, jak to banka strhne :slight_smile: tak objednáno :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Miší a nedělá avent i nějakej jednoflaškovej obal? na mě je tenhle moc velikej...si vymejšlím co :sweat_smile:

Peti tak to já bych taky nebrala matraci která nejde sundat a vyprat...fakt máme matrace asi půl roku a jen jak mi teklo mlíčko nebo tak něco tak je to vidět a kdyby to nešlo sundat a vyprat asi bych byla nešťastná :unamused:
Jinak ale gratulace k přepisu:slight_smile:

Luci já taky kupuju někdy normální protlak a někdy už s bylinkama jako připravenej na boloňskou omáčku...ale to je jedno...já tam pak přidávám ten kečup a tak aby toho bylo víc...my sme totiž velký jedlíci a z té jedné lahvičky boloňské omáčky se nenajíme :grinning:
10. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
musíme gábi mrknout jdu to prošmejdit. já jsem si taky nejdřív myslela, že je hodně velkej, ale zase si říkám, že si tam k temu aspoň třeba šupnu ještě něco dudlík navíc-----
ale jdu ti mrknout
10. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
luci - nám právě přijde jedna vcelku lepší, ted máme vedle sebe dvě postele a když si berem malýho k sobě, tak furt řešit ,jestli není v tý mezeře a pak se s manžou kdyžtak hádáme, kdo tam nebude spát na tý mezeře mezi těma postelema a tak :grinning: Tak bude lepší jedna v kuse :grinning:

tak já to asi přehodnotím tu matraci, manžovi se kvuli tomu taky nelíbila, tak vyberem něco jinýho :grinning:

Jinak teď jsem se pobavila... Přebalovala jsem malýho na posteli, před tím jsem ho kojila a neschovala prso a začla jsem mu už říkat "ty lajdáku jeden, tys mě počůral" a ono to nebylo jeho čurání ale moje mlíko, co mi promočilo rifle... :grinning: :confounded:
10. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
tak gábi nenašla jsem menší od aventu
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
hajte,

tak dnes nakupujete...tašky, postele...

ste sa rozkecali, keď som mrkla, nikde nikoho a teraz juuuuuuu. Som si mrkla odrináciu, cica spala cez dve hoďky, teraz brble v postieľke... o 17,00 vyrážame :confused:

dnes som micke dala skúsiť od hame mrkvičku s jablčkom, No to boli ksichty !!!! na prvú lyžičku pusinu otvorila, čakala polievočku, ale potom už ani za svet,. Tak som rozmrazila polievočku, zdlábla ju na šup, a potom som jej nenápadko dala zas lyžičku hame a zas to išlo von :angry: ...som veľmi zvedavá na zajtrajšie rady našej mudry.

škoda že ste už termotašku objednali, by som asi chcela i ja :pensive: , nevadí, najprv ju mrknem u nás a keď, tak si ju objednám...

miši, super že sa aspoň dve kočenky vrátili, budú ti robiť reklamu nechtami a možno sa ti to zas pomalinky nazbiera :wink:
10. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Míšo to nevadí...i tak moc děkuju :wink: já se po nějakým podívám ještě třeba na mimáči a uvidím...jinak budu čajík asi pořád ohřívat :grinning:

Mylej už zase spí...dneska je jak Šípková Růženka:slight_smile: to má asi po tom očkování...ale teplotku pořád nemá:slight_smile: to mám radost:slight_smile: snad to vydrží:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
peti, ste pre tú jednu spoločnú madrac definitívne rozhodnutí???

za prvé, je to ťažké jak šľak keď sa s tým manipuluje, za druhé, viac cítiť pohyby toho druhého (to mám od známych čo mali veľký madrac) a za tretie, keď máte každý svoj, tak sa vám pekne prispôsobí, vášmu telu, aj pri pretáčaní letnej a zimnej strany máte stále každý tú svoju časť...a teda...ono je to dosť ťažké i keď je malý madrac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... samo, urobte si ako chcete, toľko moje poznatky a skúsenosti zreprodukované...
10. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky vypadl mi net :angry:

Já měla termoobal v tašce u kočárku. Ale ani nevím jak dlouho to vydrží být teplé.

Jaji tak držím palce, aby se vám líbilo. Jak děláš tu polívečku? Jen vývar ze zeleniny?
10. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Petí ještě mě napadlo že my si chtěli taky koupit jednu matraci přesně z důvodů jaký si psala že se přeci nebudeme koulet do tý díry a neudeme se hádat kdo tam bude spát a tak...ale víš co...rozhodli sme se koupit dvě matrace...jednak i pro to že každej jinak vážíme a jinak si ji proležíme a existují navrch takový jako když potahy nebo jak to mám nazvat a to si dáš přes to a není cítit žádná díra mezi matracema...je to jako když teňounkej molitánek...nebo jako taková ta počurávací plachta pro miminka tak něco v tom smyslu...prostě to přetáhneš ještě přes matraci a je to:slight_smile: tak jen to mě ještě napadlo :wink:
10. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
peti, až teraz som si prečítala ten stred ... no ono madrac je asi na dlhšie ako mimčo mimčom.... je to dobrý argument, ale laurinke to nevadí, my sa vpohode zmestíme tak, že je na mojej. Keď bola menšia a zaspala u nás, tak som sa otočila a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.