• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky co máte za díru mezi matracema? My je máme v rovině :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
žanetko takška není problém objednat
nechjám to zasalt rovnou na tvoji adresu :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
my\ žádnou díru nemáme, jelikož máme jednu velkou matraci :grinning:
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
kači, dám variť na kolečka normálnu mrkvu, zemiak na kocečky, kaleráb na kocečky a ružičkový kel na štvrťky. Keď je to mäkké, pridám mrazený karfiol a brokoličku, Dovarím, rozdelím do malých kelimkov, tie zamrazím a hotovo. Varím to tak na cca 10 dávok. Vždy ráno vyberiem a mám... čiže ano, len zeleninkový vývar, ale očakávam, že nám už mudra nakáže mäsko...
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Jaji díky :slight_smile: Takže takový zeleninový vývar. A tu zeleninu pak rozmačkáváš? Asi jo, co? :grinning:
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
miši, dik, najprv omrknem, keď ste už objednávali a ak nenájdem alebo sa mi to nepodarí samej, určite o pomoc poprosím :dizzy_face: - ďakujem.

ani my nemáme dieru, ale je to tam také - nie rovné, ako sú tie dva madracové kraje vedľa seba...
10. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
my teda s proležením problémy nemáme ani s letní a zimní stranou vždycky vím která půlka je moja a která manžela :grinning: já jsme spokojená. máme ji už 8 let skoro 9 let
10. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
ano kači, vidličkou, mám šťastie, že to tak malá zvláda, nemusím mixovať, ako som písala - že by som mixovať nechcela....
10. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
No my taky díru nemáme jen takovej hrbolek jak se ty dvě matrace spojují a nikdy mi to nevadilo...

Jají mně říkala dr. že po 14 dnech zeleninky máme přidat maso...ale neříkala kolik...budu muset zase mrknout do těch chytrejch stránek co posílala Lucka a vyčíst to tam:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
holky vy jste mi ani jedna neodpověděla na ten závin makovej :cry:
10. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Já sem dneska dala Štěpulovi mraženej květák rozvařenej a propasírovala sem ho přes cedník a ani tak se na to moc netvářil...ale ono mu spíš nechutnal než že by to nechtěl spolknout...zítra dostane květák z obchodu v přesnídávce tak uvidím jestli bude nějakej rozdíl :grinning:
10. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
grabu - my s manžou vážíme stejně :grinning: (popravdě já mám ještě o pár kilo víc, sice ne už o moc, ale o něco ještě pořád jo :grinning: ) Manža je takovej hubeňour no... :grinning: Jinak my se i tak ve spaní na postelích střídáme, jednou spím blíž u malýho já, jednou manža, takže nevim, jestli budem schopní respektovat každej stranu toho druhýho.... :grinning:

Jinak my jsme byli dřív (když jsme spolu chodili) občas spát na jedný obyč posteli a taky se to dalo, byli jsme vyspaní :grinning: Takže si nemyslim, že bychom se nějak rušili tím ,že se ten druhej na té velké matraci pohne :grinning: Ještě uvidíme, budem si o tom muset promluvit. My jsme přemíšleli právě že ta velká bude horší na stěhování, ale zase mně se to prostě líbí víc :grinning:
10. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
kam ste se všechny poděly????
10. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
by mě taky zajímalo :unamused:
10. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Mně dneska prasknou ušní bubínky...Štěpán tak ječí že ty decibely sou fakt šílený...asi z něj budu mít barovou zpěvačku :grinning:
10. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
u nás se ječí taky :D
10. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
tak sem tu teď měla sousedku na kafe a už mi asi fakt hrabe...já se neumím bavit o ničem jiným než o Štěpánkovi...už abysme jeli na ty hory a já přišla na jiný myšlenky :grinning:
10. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
kuk :confused:

ja docitam

Luci na FB jsem ti okomentovala navrh kuchyne uz pred tydnem :sweat_smile:

jdu cist dal
10. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
holky tak termoobal si taky objednam :slight_smile: jeste ze existuje ten ebay ze :slight_smile:

Peti matrac je suprova :slight_smile: taky o ni premyslim a taky chci jednu celou ted mame kazdej svou a vadi mi jak je ta delici cara uprostred :slight_smile:

ja se omlouvam jak nemam svuj notebook tak tu pres den proste nejsem :frowning2:

jinak Kika dnes taky spala 2h a vcera dokonce 2x 2h :confused: zrovna kdyz jsem mela navstevu :rolling_eyes: kdyz jsem sama a chci odpocivat spi max 40min :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Miso ja znam makovy makovy :grinning: kristynce se to strassne libi, uz od narozeni jsem to s ni delala :sweat_smile: a ted jeste umime to je louka to je les to je kocka to je pes.... a tak porad si s ni hraju.
10. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky sem u hippu našla super tabulku i s komentářema k jednotlivým měsícům co maj děti papat:slight_smile:

http://www.hipp.cz/prakticke-rady/vyziva-miminka/plan-vyzivy-pro-prvni-roky-zivota.htm#m2
10. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Kolik toho má miminko spapat? já to pořád hledám na netu a nemůžu to najít??? jako myslím na ten obídek???
Je mi jasný že to bude teď ze začátku jen trochu...ale pak až bude papat normálně na obídek zeleninku...tak kolik??? Jajko tobě už Laurinka papá hodně...kolik toho tak sní???
10. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Gábi pošli mi tvůj mail, já ti pošlu něco o příkrmech. Ne, že bych to nedala sem, ale já to mám v mailu :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Kačí díky ...myslím že už si mi to možná jednou posílala ale asi sem na to zapomněla...ale teď sem si to přečetla pořádně a našla tam odpovědi na všechny otázky...no myslím že mi z toho dneska asi praskne hlava...ale sem zase o něco chytřejší...je to mazec...no zítra jedu na nákup příkrmů:slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
du spát sem hotová...papapa a dobrou noc:slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
gabika, ja tým že kojim po polievočke (čo už čoskoro prestanem, aby sme vynechali jednu mliečnu stravu), tak dávam laurinke cca 120 ml (v ohrievačke som to ohrievala a vo fľaške to bolo po 120 ml ešte ako nepomačkané aj so šťavou, s ktorej pridávam podľa potreby) a viem, že by papala viac. Keď po polievočke kojiť nebudem, urobím jej polievočky viac a dám jej koľko si bude prosiť (ak zajtra mudra nepovie iné). maťko jedol krásne a vždy sám dal vedieť kedy stačí.

baby, ja budem bezdomovec :frowning2:

papa, dobrú
10. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
jsme tu :slight_smile:
Jani tak aspoň někdo zná závin :slight_smile: Já jsme tohle neznala, já s malou od mala dělám Bramboru, to jsou ruce, pak vařila dlaň omáčku, dešťové kapičky.. ale ten závin jsem neznala a moc se mi to líbí :slight_smile:

Žanet jakto že budeš bezdomovec?
11. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
V tuhle hodinu druhá? :confused:
Miško, já teda neznám ani Bramboru ani závin(pokud to není to...poválíme, naplníme atd...)
Žanetko, neboj, býteček se najde :wink:
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
marti jj závín je to co píšeš.
My jdeme dneska na dvanáct na očkování na druhou hexu a druhej synflorix :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Tak ať je potom malá v pořádku :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.