• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jdu si ještě zdřímnout, když doma všichni, včetně zvířat :grinning:, spí :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
no tak já to zkusím s tím teploměrem...ty rourky zatím taky nemám...Jára je dnes snad koupí...ach jo...mě je ho tak líto :frowning2:
23. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
sacvi, aj teplomerom lezú i prdíky :grinning:
23. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
grabu já mastím bepanthenem nebo tělovým mlíkem co mám pro malou
23. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky všichni :slight_smile:
grabu - my jsme tu rourku použili jednou v noci na středu, protože všechno, co jsme věděli, selhalo... a teda jsme ostudy a v ty tři ráno nás nenapadlo to namazat :-/ Ale ona ta rourka je z takovýho docela dobrýho materiálu, takže tam v pohodě šla a malej se uklidnil jen tím, že mu ji manža do toho zadečku dal... Z malýho teda vyšly jak prdy, tak tou rorkou i trochu kakání... No, ale jak jsme ji vyndali, tak další nálož už zvládnul sám :grinning:
My jsme jednu kupovali ještě před porodem, pro jistotu a pak se nám fakt hodila, manža dneska jako pojistku koupí další, i když doufám, že už nebude potřeba...
23. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
my máme pořád jednu a tu stejnou. od začátku co ji používáme. Vždycky ji umyji ve vřelé vodě.
23. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
waci - no nám jak tim vylezlo i to kadění, tak v tom kus zůstal, tak radši koupíme novou :grinning:
23. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky tak sousedka mi dala rourku co jim zbyla po malý...a ani teploměr ani rourka nezabraly aby se malej vykakal...už se teda nekroutí a vypadá teď spokojeně...tak nevím co to ráno bylo...ale není to divný že z něj nic nešlo? jen si jednou prdnul...ale jen maličko...ale kakání žádný:frowning2:
Myslíte že kdybytam něco měl že to po té rource půjde určitě ven?
A kolik té rourky tam zastrčíte?

Třeba fakt všechno co spaá tak stráví...ale že by ani po týdnu nekakal..to je divný ne? nejdýl co to zatím vydržel byly 4 dny...nějak si to protahuje:frowning2: mám o něj strach...
23. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
k.ate já ji vždycy vymyji a pak profouknu pusou, aby to všechno vyletělo :wink:
23. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
A to sem mu u toho ještě mačkala bříško aby to šlo líp...a ani hovínečko...nic...jen ten prdaneček...holky je to normální?
23. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Gábi to je mi Štěpulky fakt líto :( Ten teploměr je prý fakt dobrý, tak to zkus. Držím palce. Jinak asi si Lůca promluvila s klukama a je od včera tak hodná, že jsem z toho úplně hotová. Včera spinkala skoro celý den, v noci taky (tedy vzbudila se dřív než jindy, ale to neva) a teď jsem jí vrzla do postýlky a ani slzička. Spí jak andílek :slight_smile: Tak třeba jí kluci domluvili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kéž by to byl zlom a už to takhle vydrželo :slight_smile:

Waci vás prý taky pořád trápí ty prdíky a kakání. To u holčiček moc nebývá, je mi Zouinky moc líto.

Jo holky, normálně minule říkám manželovi, že u malé v pokoji někdo mluví. Dali jsme jí spát a pořád jsem slyšela nějaké hlasy z chůvičky. Včera jsem pořád slyšela brečet miminko přes chůvičku, ale malá spinkala. Pak jsme zjistili, že vedle mají taky miminko a já slyším z chůvičky i to miminko odvedle ............ Máme nějaký silný signál :grinning:
23. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Gábi tak zavolej doktorce, mě teda malá kaká pořád. No, vždyť jsi to sama viděla :slight_smile: To je divný, aby takhle dlouho nekakal. I kdyby měl dobré trávení, tak přeci z něj něco jít musí .........
23. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Já už sem kvůli tomu doktorce volala broučí...ale ona mi řekla že je to normální, že kojený děti kakaj třeba jen jednou za 5-10 dnů že se nemám bát...no tak nevím...prej kdyby mu něco bylo tak by mi celej den brečel a měl třeba teplotu...a to on nemá...i teď je klidnej...jen ráno se asi 10minut kroutil...ale pak si prdnul a bylo to dobrý...tak nevím...ach jo...
23. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
broucek naštěstí už kakáme sami, od té doby co jsem malé začala dávat laktobacilky baby od swissu tak kaká sama, ale bříško ji bolí i tak, ale důležité je že se vykaká
23. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Gábi tak to nech, když nepláče, tak mu asi nic nechybí. :wink:

waci tak to je super :slight_smile: Já jak koníka moc nestíhám, tak nemám žádné informace.

Holky co mám dělat s tou chůvičkou, zase slyším dítě od vedle. Takhle je mi ta chůvička na prd :angry:
23. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
waci - do toho se mi právě moc nechtělo, tak manža dostal bojovej úkol :grinning:

grabu - a dalas mu to dost hluboko? Manža to dával až hooodně dozadu a malýmu pomohlo teprve to, to z něj toho vyšlo celkem dost... :slight_smile:

Jinak já musim zaťukat, že malýho sice bříško čas od času bolí, ale krom té noci z úterý na středu to vždycky za chvilku přejde a vyprdí se... Jemu hodně pomáhá dát ho na bříško...
23. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kačko a nejde ti to přepnout na jinej kanál? to by mělo pomoct :wink:

Snad mi toho mýho broučka to bříško nebude zlobit...teď je napapa :wink: nej a spokojenej:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
broucek my měli 3 chůvičky a až čtvrté nám fungují bez problémů, já taky slyšela cizí děti a ne svoje. :frowning2: naštěstí ty 2 byly půjčené a ty jedny jsme koupily a tak jsme je prodali dál. Musela jsem koupit chůvičky s jinou frekvencí než byly tam ty.
23. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Gábi musíme se na to podívat. Teď jsem normálně slyšela přes chůvičku jak si u toho mimča povídají. Jinak kluci měli asi fakt na Lůcu dobrý vliv :slight_smile: Dneska je to týden, co jsme jí začali učit na samostatné usínání po obědě a doufám, že se to teda zlomilo a teď už to bude bez toho jekotu :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kate já právě nevím jak hluboko to mám dát...abych mu tím neublížola...dala sem to tak 3cm hluboko
23. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Waci taky manžel říkal, že tyhle prodáme a koupíme teda jiné. To je k vzteku, fakt. Ale co,hlavní je, že malá spinká a já z toho mám hroznou radost :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
No vidíš Broučí tak třeba na ní kluci měli fakt dobrej vliv a domluvili jí aby tě nechala odpočinout a ona to spinkání od nich okoukala:slight_smile: Já sem si zase včera večer říkala že Štěpula odkoukal to chování od Lůcy...protože večer nechtěl usnout jak byl přetaženej a musela sem ho chovat, jinak plakal :grinning: naštěstí byl fakt přetaženej, takže po 5minutách chování usnul:slight_smile: sem si říkala že tě fakt obdivuju jak to zvládáš když takhle pláče dlouho... :pensive:
23. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
No ona doma takhle nepláče, ale když začne, tak to stojí za to :slight_smile: Ona je můj brouček a člověk holt musí zatnout zuby a vydržet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale dá se to. Proto říkám - nechat vyřvat ano, ale kdo to má hodinu vydržet :slight_smile: Já když slyšela Samíka jak "pláče", tak to je Lůca fakt siréna :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Broučí my máme chůvičky s kamerou a obrazovkou, takže vidíme co Štěpula v tý postýlce dělá, když usíná:slight_smile: a tu nám žádný sousedi nerušej...a že jich tu máme hodně s dětma okolo...ale zase má nevýhodu, že má dosah jen 150m, takže když jdeme třea ob barák vedle k sousedům, tak tam nestačí...tak budeme muset stejně koupit ještě jedny..až bude Štěpa větší a troufnu si ho nechat doma samotnýho a jít třeba k sousedce na kafe s chůvičkou...to by mě zajímalo, jak to dlali naši...když tyhle vymoženosti nebyly:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
No Samík pláče tak tiše že já bych hokolikrát i přeslechla:slight_smile: a já nemyslela že Štěpula okoukal to plakání...ale to chování:slight_smile: že nebude spinkat dokud ho nebudu chovat:slight_smile: jsou to stejně naše štěstíčka co:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Gábi nám se celkem podařilo to chování zkrátit. Chováme už jenom večer a to dřív bylo i přes hodinu. Teď je do 10 minut tuhá :slight_smile: Já chovala i v noci, teď nakojím v posteli a spíme dál :slight_smile: Takže všechno se zlepšuje, snad to tak půjde dál :slight_smile: To víš, Štěpánek viděl chování a chce taky :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Broučí prosím tě chtěla sem se zeptat...kde chodíš na ty říkanky k těm pohybům s Lucinkou...mě se to strašně líbilo jak ste jely do kopečka a jak vám lítala vosa okolo nosa:slight_smile: já nic takovýho neznám...dneska sem to ráno dělala Štěpánkovi a on se řehtal jak pominutej...tu vosu si pamatuju...ale ty kolečka moc ne...a máš ještě nějakou? :wink:
23. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak mně malinká spinká na dvorečku v kočárku. já dělám nádobí a hlavně hledám podvozek k naší autosedačce :unamused:
23. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky,
ja taky slysim sousedy pres chuvicku ale oni maj uz velky dacany nevim proc jim poustej chuvicku pekne me tim se.ou :angry:

Brouci: gratuluji ke zmene u nas se zadna nekonala :grinning: tak treba pozdeji

ja mam klid nasi jsou na navsteve a vzali tygra do kocarku huraaaaa :grinning: tak jdu uklidit.

Gabi tak pokud mu nic neni tak se neboj, asi ma dobry traveni :grinning: Me kika kadi tak 3x denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne po ranu :confused:
23. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
no nic jdu ještě žehlit dokud Zoujinka spí
23. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.