• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahoj holky, koukám že se tady řešili básničky pro mimča :slight_smile: asi si něco taky zapamatuju a použiju... Jinak já jsem totálně grogy, byla jsem už večer a po dnešní noci to je ještě horší, malej se furt budil... :frowning2: hrozný :-/
11. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Peti viem ako ti je :frowning2:
11. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
no akurát som volala do detského centra čo tu máme,že či majú aktivity pre kojencov -tak nič teraz nemajú :unamused: . Ale 22. a 23 bude kurz o masírovaní kojencov, ale bez detí, tak neviem či pôjdem - chcú za to 33€ :frowning2: . Ale vedľa na Novej dubnici je cvičenie na fit loptách pre kojencov, tak možno by som tam začala chodiť, ale asi budem musieť busom - v lete by sa to dalo aj pešo, ale v zime asi moc nie. Dnes sa idem na plávaní na to popýtať jednej mamičky.
11. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
haj bambule

vážime 7660 g, po obede máme prestať kojiť, máme začať vyvárať a postupone dávať kuracie mäsko so zeleninkou a dopoludnia skúšať ovocíčko ako desiatu... nemám sa stresovať že nechce piť kým kojim do roka, že ak pije z lyžičky, tak trošku z lyžičky skúšať....

mudra priznala, že si tiež myslí že laurinka cvičiť nepotrebuje, ale že ak jej to nerobí problém, tak to vrele odporúča, lebo tie cviky sú pre miminka veľmi dobré aj do budúcna, čo nám povedala aj fyzioterapoeutka...

.....s tým bytom, ja viem že je čas, ale je to "relatívny čas", lebo aj keď zoženieme, asi nebude voľný okamžite, musia prebehnúť zmluvy, platby a aj minimálne vymaľovať ho bude treba a neverím že len vymaľovať.... :cry:
11. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
a teda k toum spinkaniu niektorých miminušiek, no nem chápem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už sú naozaj dosť veľké, aby spávali pekne. Ja by som aj laurinku učila na dlhšie ako o 4,00, ale mne to takto vyhovuje, lebo dostane didu predtým ako pôjdem do roboty a hlavne, mňa kozenky dosť tlačia, keď sú neni dlhšie vyprázdnené.... skúsim to posunúť na 05,00h

miši, super že sa vám masáže páčili obe, to sú také hravé masáže, nie ako mala laurinka :astonished:
11. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
jej tu sa ešte stále spinká, bez jedného pohupnutia :wink:
11. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
No tak laurink aje už velikánska, ja som zvedavá koľko vážime my :wink:
11. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
peti, čo bolo v noci? ešte stále zaspinkávate tak neskoro a dopoludnia potom spinká??? V novom bytíku budete mať perfektné podmienky na to, aby kubik mal kľud keď sa budete vy učiť a on spinkať - sa teším ako sa budeš tomu tešiť. Si veľmi dobre pamätám aké to bolo perfektné, keď sme sa presťahovali a neboli sme deň noc na hromádke :wink:
11. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
jaji - mně malej spává dobře, jenže o to víc jsem pak hotová, když vyvádí to, co vyváděl dneska v noci :-/ NEvim, buď měl hladík nebo ho zlobí ty zoubky, protože je pořád nemá ještě prořezaný :-/ každopádně teď spinká, ale já ho měla potom už ráno u sebe v posteli, takže jsem rozlámaná šíleně... Jestli mě malej naprdne, začnu mu už pomalu dávat příkrmy... Nebo aspoň postupně zase začneme navečer s kašičkou...
11. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Som hladná a nemôžem si rozmixovať polievočku, lebo drobec chrní a nechcem ho zobudiť. Som si spravila mliečnu brokolicovú - maťko povie fuuuj. On zelené neľúbi - nemá rád zelenú farbu :grinning: .
11. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
no, na samika nemá a štepula sa tiež rozbehol. Aj peťka tuším písala že je malý nejako tesne pod 8 kg a to je od nás dosť mladší. Ale šak zas ona je slečna predsa, a mudra ju pochválila že aká je pevná, krásna, veľká :slight_smile: , že typ do reklamy - som sa smiala, že v kalenári už sme :grinning: .

keby ste ju videli, sa naučila špúliť pery, ona sa asi vtedy hrá s jazykom v puse,neviem, no fakt ako dáma s veľkým D :grinning: . Keď som to prvý krát pozorovala som jej rýchlo strčila prst do pusy, že čo v nej má narvané. Nádherne ju špuli, vlastne pri tom chclebíku je tuším taká fotka na FB :slight_smile:

a zajtra asi dáme naušničky, mudra nenastreluje, ale odporučila nám tu vo vedľajšom dome salon :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
No ale oni sú velikánsky (to je iná liga :wink: ) ,Laura ide pekne v strede :slight_smile: , mne sa zdá teraz už tiež nejaký ťažký, tak som zvedavá, že koľko sme pribrali.
11. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Na ´další týždeň ideme k doktorovi.

No a teda budeš ďalej chodiť cvičiť? Nás chválila, že pekne napredujeme, len tú ľavú ručičku má stále v pästičke.
11. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
zuzi, aj môj maťko na také hovorí fuuj, ale ja a milan také môžeme :slight_smile:

peti, neviem, ale čo tak kočky tuto píšu, tak im moc to prikrmovanie na noc v dlhšom spánku nepomáha - ja si stále myslím, že je to niečo iné - zubky, bruško, túžba po pritúlení sa k maminke, očkovanie a v neposlednej miere ZVYK !!!! To je môj názor v NIEKTORÝCH prípadoch ... :confused:

ináč aj ja už mám dve kašičky nakúpené, gabika s luckou mi poradili, asi v sobotu skúsim ako jej bude chutiť...
11. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
no spravila som si chlebík, lebo by som hladom umrela, kým sa zobudí napapá a poprdká
11. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
no u nás to bude všetko čo si žanetka napísala - zuby, prdíky, zvyk....
11. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
a plávanie nám teda na spánok ešte nezabralo, vôbec nevytuhne - je to nezmar - tak ako maminka v tehotenstve, furt chodila niekde po horách, tak tu to teraz má :grinning:
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
budem, ale obmedzím návštevy na čo najdlhšie intervaly...doma cvičiť budem pravidelne. Aj nás stále chváli, že je najšikovnejšie mimčo čo mudra má - som jej povedala že haha to hovoríte pre psychiku všetkým maminám a ona že nie, prečo by to robila :grinning: . Na druhej strane, keď ďalšie dve mudry povedali že laura by všetko zvládla bez cviku, tak je asi normálne, že je šikovná v cvičení :slight_smile:

a ručičku, na to mi neurologička povedala, že ak by ju držala stále v pästičke, bol by to problém. Ale keď jej urobila taký jeden dotyk, tak ju otvorila a že to je dobre, ako je aj super to, že si hračky chytá, prekladá z ruky do ruky....tak už sa ani tým nestresujem. Naozaj ju tak nemá vkuse...
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
jaji - ale on malej normálně vydrží spinkat 7 - 8 hodin v kuse... Maximálně se jednou vzbudí, ale dneska byl vzhůru co dvě hodiny :frowning2: A večer už mi přišlo, že mám prsa fakt úplně prázdný... Ale nevím no... Je fakt, že se pak při kojení vyprděl a teď spinká už docela dlouho... Já si říkám, že když je to takovej cvalda, možná už by fakt snesl i něco jinýho než to mlíčko, ale uvidíme no :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
zuzi, musíš ešte chvilinku vydržať a alex bude po horách fičať s tebou :grinning:
11. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
No ve´d to, že aj ja zelené milujem - včera som robila zapekanú cukinu s brokoloicou a šapinonmi - to sa mu tiež nejako nepáčilo ale bolo to mňamky.
11. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
peti, ja myslím že vpohode môžeš začať dávať niečo iné ako mliečko .. veď sama vidíš že každá mudra radí niečo iné .. uvidíš, sama sa rozhodneš. Moja mudra bola spokojná, že laurinka polievočku papá, že mám byť rada, lebo teda niektoré maminy sa zapotia, kým mimča začnú normálne papať :astonished:
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
peti, a vy ste predsa aj po očkovaní? či som to doplietla? tak aj to môže byť príčinou...
No n tiež ako sa mu tej pästičky dotknem tak ju hneť otvorí. a všetko tiež chytá krásne. Len tá ruka mu ide ťažko pri pretáčaní, tak ju musíme ešte trénovať a sa minule divila, že on vám pri tom nepalče a je že pri tomto cviku nie, ale ten druhý je hnusný, pri tom rumádzka - viac nám ich zatiaľ nedala. Som sa pýtala, že čo nám dá aj nový a že nie, že nám to ide dobre, tak uvidím čo v stredu, tiež by som tam už rada nechodila každý týždeň.
A to ke´d už je Kubík taký veľký to určite môžeš, ved sa mi zdá že je väčší ako náš Alexander.
11. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
tak ako to písala Lucka, 8kg mimču nemôže už stačiť len mliečko.
11. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
jaji - my jsme malýmu dávali tu rýžovou kaši a ta mu chutnala moooc, ale problém byl v tom, že ho po ní bolelo bříško, asi na to ještě nebyl tak úplně připravenej, tak za pár dní to zkusíme znovu a uvidíme :slight_smile: chvilku bude baštit tu kaši (ale možná mu ji dám v poledne spíš...) a pak začnem už s mrkvičkou... :slight_smile:
Já jsem mu včera dávala trochu jablečné šťávy s fenyklovým čajem od hyppu a pořád otvíral pusinku a chtěl ještě... Jen by mi nemusel chtít asistovat, protože pak pár lžiček skončilo na něm místo v něm :grinning:
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
teraz som mrkla do tabuľky a vy ste už v 4. mesiaci mali od nás viac o 700g tak to už určite môžeš niečo pridať.
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
ja by som mu zrovna tú ryžovú nedávala, lebo z ryže zapeká.
11. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Už spí sám hodinku a trištvrte, ale už by mohol aj vstať, lebo nestihneme plavčo. Budeme sa naháňať ako včera.
11. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.