• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky tak sem přidala pár foteček jak si Štěpula papá nožičky:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=436362&vReferer=
Kačí už chápu proč si říkala že ti nestačí ponožky:slight_smile: máme je taky pořád ocucaný a mokrý:slight_smile:

Tak přejeme Lůce ať jí mrkvička chutná:slight_smile:
11. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky všechno nedočtu, nakecaly jste toho moc :slight_smile: Ale básničky super, budeme se učit :slight_smile:

Gábi jojo, to teď budeš pořád ždímat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jdu kouknout na fotky :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Gábi krásně si tam ty nožičky cpe :grinning:
11. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Gabi, fakt šikulka :slight_smile: A i ten střapáček je super :grinning:
11. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
No a jde mu to čím dál líp:slight_smile: připadá mi jak nadopovanej kofejnem:slight_smile: pořád kope, koulí se, papá si nohy:slight_smile:a leze po zemi a nejvíc super e že z toho má pořád radost a řehtá se celej den...je teď takový hrozně veselý miminko:slight_smile:
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Děkuju děkuju:slight_smile: mám z něj radost:slight_smile:
11. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
grabu - závidím veselý miminko, malej teď měl histerák, jen jsem ho položila, řev... přitom měl hlad :-/ tak jsem ho musela uklidnit a pak si dal konečně mlíko a teď je chvíli klid... Holky, já jsem úplně vyflusnutá po včerejšku a dnešku :frowning2: Včera jsme museli vstávat na nás brzo skrz ten úřad. Dneska malej skoro nespal... Já jsem jak opilá, motá se mi hlava a tak:-/ asi budu muset víc pít (teda vodu, ne alkohol :grinning: )
11. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky ja nestiham jaak nemam pocitac ale docitam vas tedka

koukam Zanetko Laurinka jak roste to je mazec ja jsem zvedava co Kika :wink: meli jsme jit dnes na 3 hexu a 2 pprevenar ale ta slepice ho nemela objednanej tak az za tyden :rolling_eyes:

ja koukam ze tady se cvici s detmi no Kika zatim otaceni bojkotuje, ale zacala se vzpirat jako do luku kdyz je v zidlicce a uz v ni nechce byt :grinning: myslim ze je lina nebot kdyz ji dam na bok ja tak se sama pretoci krasne na brisko ale na ten bok ji musim dat :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jani - s tím prevenarem to je smůla ,ale zase to aspoň malá nedostane zároveň... U nás tu první dávku prevenaru kupovala doktorka ze svýho v lékárně, protože jí to nedodali...
11. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
juu tak koukam ze se zacina s prikrmama, ja teda zatim jen kasicku ted ma tu bananovou a po 2 dnech ji chutna a ja ji rada dojidam :grinning: holky a co mrazena BIO mrkev neni lepsi nez sklenicky???
11. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Gabi stepanek je moc sikovnej ze uz se plazi

predem se omlouvam za ty chyby ale tahle klavesnice me privede do hrobu :rolling_eyes:

kaci ja si preju email o prikkrmech :slight_smile:

Gabi pekna fotecka

Petko a co radikalne zmenit rezim ze budes chodit spat s malym treba v 22h ? jako ja teda v 22h uz mam pulnoc chodim nejpozdeji v 21h :slight_smile:

Petko no dostane to zaroven ale az za tyden :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Jo a Petko t a farma jak jsi posilala odkaz je tu kousek od nas a mimo jine dodavaji i do obchodu v Olomouci tak mam radost :grinning:
11. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Jani to je teda můra...když ví že máte dostat očkování, tak to má mít připravený...fakt je divná :angry: :rolling_eyes:

Peti odpočiň si...nic jinýho asi nepomůže...je toho na tebe asi moc...škola, byt, Kubíček...nejsi robot...vyspi se a bude to dobrý :wink: :dizzy_face:

Jani tak super že budete mít taky bio v obchůdku:slight_smile:

Štěpula nechtěl vůbec večeřet a plakal i když sem mu chtěla dát prso...tak šel spát hladovej ale do půl miuty po položení byl tuhej...tak asi neměl hlad a byl unavenej :wink: snad bude spinkat klidně :dizzy_face:

Kdepak je dneska Lucinka?? já teda nevím jestli tady nebyla přes den...ale odpoledne sem jí neviděla...nepsala že někam mizí?
11. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
holky naslo se dalsi miminko v babyboxu to je krasne, a zase holcicka
11. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
No Jani aspoň že jí dali do babyboxu a ne do popelnice jako ta megera na Karláku...
11. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
prave ja jssem fanouskem Babyboxu na FB tak to mam z prvni ruky :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Du si obarvit vlasy natruc Járovi...zas mě vytočil :angry:
11. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jani - no já se těším na ten větší byt, tam to tak asi budem dělat, teda určitě, sice ne ve 22 hodin, ale tak kolem půlnoci bych chtěla chodit spát :grinning: Třeba se posunem ještě dřv,ale já toho většinou nejvíc udělám právě v noci :-/ Každopádně tam bude lehčí se zavřít do jinýho pokoje a nechat manžu s malým samotnýho, takhle se mi moc nechce jit si lehnout, protože stejně se tu pořád něco děje... Už se těším, až budem přestěhovaní... Tam bude kousek od nás moje mamka, tak bude moct vzít malýho na procházku pohodlnějc a tak :slight_smile:

grabu - když to je blbý, když nejsem ve škole a kubajz je zrovna v klidu a spinká, zase chci mít nějakej čas i na dělání svejch věcí ana to odpočívání mi nezbejvá čas... No co, zejtra ještě do školy na přednášku a pak bude víkend volnej :grinning:
11. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
hehe proc na truc? me barvi jirka :grinning: sama bych to nezvladla? ti chlapy, jako ja budu o vikendu sama, jde se bavit do jeskyne :pensive:
11. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jo holky uzávěrka mír pro mimča je zejtra odpoledne a já to během zítřka večer nebo soboty hodím konečně do galerie, omlouvám se, že to zas bude s takovým zpožděním, ale já nějak nestíhám...
11. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Peti v poho já myslím že to tu všechny chápeme :wink:

Jani natruc proto...protože mě naštval tím jak zase všechno flaká...vymyslela sem mu dárek pro jeho nejlepšího kamaráda kterej měl 30 a jede s náma na ty hory a budeme to tam slavit...a on se na to aby to šel koupit vyprdnul...a navíc se vykašlal i na to aby si zařídil platbu zdravotního když už je i živnosťák...no lajdák a mě to štve...připomínám mu to už měsíc a půl a nic...kašle na všechno!!! no a on nemá rád když se arvým výraznýma barvama a já zrovna takový barvičky mám ráda a já si dneska koupila úplně rezatou a to ho porazí :grinning: takže natruc:slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky musela jsem poklidit, zítra čekáme návštěvu, tak ať tu není jak po výbuchu :slight_smile:

Gábi ty budeš rezavá??? :grinning: Já už taky potřebuju zajít na ten melír :slight_smile:

K.ate já už se taky nemůžu dočkat až se nastěhujeme do baráčku :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Kačí no budu:slight_smile: pak budeme aspoň správná trojka...blondýna bruneta a zrzka:slight_smile: :grinning:
Nevíš co je s Luckou??? dneska se vůbec neukázala...
11. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
gabika´, aj ja som bola zrzka :slight_smile: (dobre som to napísala ?? :grinning: )
11. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
jj dobře:slight_smile: jak se to řekne u vás? :grinning: tak mi to dopadlo tak že to jak sem to měla hodně odrostlý tak to mám úplně oranžový a zbytek tmavší:slight_smile: ale co...mě to nevadí:slight_smile: aspoň je sranda:slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Gábi tak to budeš na sjezdovce pěkně vidět :slight_smile: Já bych jela taky na hory. Já budu ale ráda, když mi někdo pohlídá Lůcu na dvě hodiny co budu u kadeřnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No Samíka zlobí ty zoubky, tak asi není nálada na koníka........
11. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Aha tak to je mi líto že ho to bolí...au au:frowning2: zoubky jedny zlobivý!!!

No budu zářit jako fosforová vesta:slight_smile: ale aspoň se neztratím:slight_smile: ne zase tak výrazný to není...mám to přeci na tmavým základě:slight_smile: ale líbí se mi to:slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Gábi jsi určitě kočka :wink:

Já ještě dělám nějaké věci do práce a půjdu si lehnout. Na dnešek toho Lůca moc nenaspala, tak doufám, že si to dneska vynahradí :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Kačí určitě bude hezky hajat a nechá maminku vyspat :wink:
11. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Gábi kéž by :slight_smile: Jdu chrnět :slight_smile: Tak dobrou babulky :wink:
11. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.