• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci - to si pamatuju, nemáš ten odkaz někde schovanej, protože hledat ho tady to je jak hledat jehlu v kupce sena :grinning: ale kdyžtak to zkusím :grinning:
12. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
cavec :wink:

Luci co to ctu??? :frowning2: co na to rict :astonished: to byly vylozene i.ioti. Smutne je ze clovek kdyz je policista ci jeho pribuzny tak mu to odpusti :pensive: promin zanetko ale to samy muj draahy jel 70 kde je 50 a zastavili ho, jel nastesti s brachou a ten je policistaa ve vazebni veznici no a z pokuty nic nebylo :frowning2:

holky at vam mimuska pekne spinkaji a neplacou, ja musim tuk tuk zaklepat moje princeznicka je ted jako beranek. Jen me teda nahani hruzu ze se netoci, nic :frowning2: meli jsme jit vcera k doktorce ale ta nemela tu vakcinu tak si myslim ze nas posle do rizikove poradny :pensive:

ja dnes uklizim uz teda mam hotovo a za chvilku prijde jirka a jede pak do jeskyni, budeme tu samy, jakobychom nebyly pres tyden malo, ale tak si zas rikam at se t aky pobavi :wink:
12. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
Peti,rada ti to napíšem,lebo neviem,na kt.stránke to može byť...

BUBLANINA

1 hrnek mléka
1/2 hrnku oleje
2 celá vejce
3/4 hrnku cukru krupice
2 hrnky polohrubý mouky
1 vanilkový cukr
1 prášek do pečiva
kompotové nebo čerstvý ovoce

ingredience vkladame dle psaného pořadí,mimo ovoce,pekárnu nastavíme na program moučník,necháme premiešať 15 min,vypneme program,vyberieme hnetací háky,nasypeme ovoce(ja ovocie obaľujem do hrubej múky,aby nepadlo na dno),pekáreń nastavíme na pečenie,korka svetlá na 1:20h

MARGOT BUCHTA

150ml mlieka
150ml oleja
1 vajce
150g nastrúhanej margotky
1 vanilkový cukor
1 lyžička kakaa
500g polohrubej múky
1 kypriaci prášok

všetko dáme do pekárne podĺa napísaného receptu,zapneme program koláč,korka svetlá.
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Jani,no bohužiaĺ to tak a nič s tým neurobíme... :cry: ja na policajtov nerada spomínam...keď do mňa raz jeden zazobaný pán narazil(bola som v 10tt),tak som sa pekne zľakla a nebol to malý ťukanec a ten chlap sa jako divil,kde som sa tam ako zobrala...no mal smolu,bola to jeho evidentná chyba...no kým dorazili policajti(2hod som na nich čakala),tak pán sa zobral preč!!!a keď prišli policajti,tak boli naštvaní,ako si dovolil ten pán odísť,že oni tam čakať nebudú a ja mám smolu!!!no nakoniec dorazil,keď sa policajti čakali odísť,priznali mu to,ja som si zobrala všetky údaje naňho a našťastie opravu zacvakal,ale 3 dni na to som vtedy potratila...
12. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky mě to balení tak nebaví:frowning2: blééé já nesnáším cestování kvůli tomu že máme tolik krámů s sebou:frowning2:
Jen mě štve že se Štěpula za ten týden co tam budeme zase zarazí ve vývoji...protože tam budou s náma i dva psy a to ho nemůžu nechat na zemi...jeden je totiž ještě štěně a ten by na něj pořád dorážel a okusoval ho...takže bude muset bejt Štěpán pořád buď v postýlce a nebo na gauči no a to ho už dávno nebaví takže mi zase s tím lezením určitě přestane...no ale tak uvidíme...bude to sranda... :grinning:
12. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
luci - díky moc moc moc :slight_smile: a ještě na jakej program jsi to pekla, já myslim, že moulinexka program koláč nemá ne? :confused: jen sladkej chleba, tak nevim, ejstli se to dá péct i na to?:slight_smile: dneska večer, až manža přijede z nákupu ji zkusím upéct :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
Gábi,ja tiež neznášam na cestovaní a obzvlášť s malým mimi to balenie...a ešte horšie,keď sa človek vráti,tak to vyprať,vyžehliť...je z toho práce jak!!!!!
No veď uvidíš,keď tam psy nebudú,tak to využiješ a nemyslím si,že by sa Štěpánkovi to lezenie zastavilo,keď sa už raz niečo naučí,tak to vie :wink:
12. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
No Luci oni tam ty psy budou porad...jeden je takovy to malý prasátko...nevím jak se ta rasa jmenuje ale me se strašně nelíbí a druhej je štěně čivavy...takže oba dva sou malinký a ven choděj teď v zimě jen se vyčůrat a hned zase dovnitř, protože by umrzli...takže tam budou pořád a Štěpula má smůlu...no ale to je jedno...tak ho nechám třea v postýlce nebo na tom gauči...uvidíme jak to bude...přizpůsobíme se podmínkám...mě teda zvířata nevaděj...ale tihle oba psy by na něj doráželi a kousali mu hračky a tak...a to nechci...
No nic tak du ještě něco pobalit zase...bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
holky tak jsem ji hodinu uspávala, staršně plakala :frowning2:

Lucinko ahoj, teda bych ty policajty kopla do zasní části těla. Jsou to zmetci :frowning2:

jé gábi vy jedete na ty hory že? tak hlavně opatrně.
12. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Gábi,a kedy vyrážate?

Samík,práve papal zeleninkovú zmes,dala som ho do spálne spinkať,ja si dám sprchu,umyjem vlasy,potom zájdeme von...sa mi nič nechce...
12. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak už mi praská hlava z té naší cácory. Doufám, že tohle řvaní je jen dočasné. Spurt to nebude, protože hrozně málo jí :unamused: Byly jsme na procházce (teda nakoupit, čekáme večer návštěvu) a malá zatím spí - jak dlouho ???

Luci jak jsem psala včera - ať se jim debilům zarazí s..ní . Pardon, ale jaký jiný trest na ně, že? Takže i dnešní noc Samík špatně spal? To je mi líto, asi ho fakt moc trápí ty zoubky. Já Lůce koukala do papuly, ale dásničky jsou v pohodě. Jen z přední strany jsou krásně zoubky vidět a má to tam trošku zapálené. Ale ty horní plošky má v pohodě.

Gábi věřím, že balení je na palici (a vybalování ještě na větší), ale ta odměna - jela bych hned :slight_smile: A to tvoje zlatý dítě bych si na týden půjčila, abych si zajezdila :slight_smile: (ba ne, já bych Lůcu neopustila :grinning: ) Moc si to užijte :slight_smile:

waci chuděrka malá, asi jí to očkování dalo fakt zabrat.

Holky já dám rošt níž až se mi za něj Lůca začne přitahovat. Zatím tam fakt jen spinká a zatím se ani nekoulí, takže to je v pohodě. :slight_smile:

Jani Lůca se taky netočí - teda umí to, ale jen když fakt chce a to je spíš náhoda. Ale takové to přetáčení celý den - to nehrozí. :wink:
12. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Luci jedeme zítra dopoledne...ale podle toho kolik toho musím zabalit sem měla začít už v pondělí :grinning:
Miší neboj pojedeme opatrně a i jezdit budu opatrně:slight_smile: přeci už nejsem sama že abych jezdila šusem:slight_smile: teda o víkendu jak sme byli na sjezdovce tak sem taky jezdila šusem...ale to byl jen takovej kopeček a žádná prudká velehora:slight_smile:

Kačí děkuju určitě si to užijeme já už se moc těším:slight_smile: bude to sranda:slight_smile:

Holky musím pochválit Štěpánka..on spapal 3. den od začátku příkrmů půl skleničky květáku a už se u toho vůbec nešklebil že mu to nechutná...ba naopak otevíral pusinku a mlaskal:slight_smile: tak mám radost že mu to snad půjde dobře ta zeleninka:slight_smile: já si teda připadám jak cvok že ho pořád za něco chválím...tak doufám že si o mně nemyslíte že sem taková ta matka co vidí jen svoje dítě...to né...ale když on je poslední týden tak šikovnej a hodnej že já z něj mám fakt radost velikou:slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Gábi jen chval a buď pyšná matka. Všechny jsme v tomhle stejné :wink: Užívej si ty pokroky v jeho vývoji. Já teď třídila fotky a zase jsem bulela nad těma z porodnice - prostě to strašně uteklo. .....................
12. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Kačí to jo...šíleně to letí...já před půl rokem přesně dnes ležela v porodnici a čekala co bude...chtělo se mi pořád bulet a připadala sem si na všechno sama a pak přijel Jára...a v noci se mi narodil ten největší dáreček jakej sem kdy mohla dostat :dizzy_face: sem z toho pořád dojatá když si na to vzpomenu :dizzy_face: a tak to letí...teď už je dvakrát tak velikej...pořád něco povídá, směje se a už i začíná normálně papat a lézt...je to mazec jakej to je fofr:slight_smile:a přitom je pořád tak malinkej a k pomuchlání:slight_smile: je to můj Budulínek:slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Tak a bulím znovu ......... jsem dneska nějak citlivá ......... :slight_smile: Pořád si říkám, že to druhé si musím užít, ale nebude na to čas. A to první si člověk neužije, protože je ze všeho vypytlenej. Pak už to leze a člověk ani neví, jak ten půl rok utekl. No a dost se sentimentem ..... :slight_smile:

Gábi co u vás zoubky?
12. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Holky od kdy se nemusí převařovat voda?
12. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
Gábi,neboj,hory si naplno užijete aj so Štěpánkom...

Babule,vy ste hrozné,tlko nostalgie,že sa mi chce plakať...ste ma navodili a tak pozerám všetky videá od narodenia,ani som netušila,že sme ich toľko nahrali...taký malinký bol,ako s tými očičkami pozeral a ešte nič nevidel...fak to tak hrozne letí,za chvíľu nám budú hovoriť "mami" :slight_smile:

A to je jasné,že sme pyšné na každý úspech našich detí,veď ich milujeme nadovšetko :slight_smile:

Tak Samík už chrní 1h a v spálni,čo sa mu ešte nestalo...tak prečo tak divočí v noci...
12. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
No to som ešte neštudovala od kedy sa nemusí prevarovať voda...
12. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Kačí já nevím...ale já převařuju pořád...i flašky večer vyvařuju v mikrovlnce ve sterilizátoru...myslím že sem někde četla že se to má aspoň do roka dělat...ale nevím...přiznám se že když mi někdy Štěpán už řve hlady a nemám vychlazenou vodu tak jí naředím půl napůl s převařenou a nepřevařenou :sweat_smile:

Já si taky pobrečela holky:slight_smile: je to mazec...
12. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
No já někde četla, že od půl roku není třeba převařovat, tak se chci právě zeptat, co vy na to? :slight_smile:

To bude sranda, už to slyším - Mamiiiiiiii, já chci tu hračku co má ta holčička .............. To bude vysvětlování, že nemůžou mít všechno :slight_smile: Hlavně asi vyhodím televizi, protože tam je těch lákadel nejvíc.
12. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
co si tak vzpomínám tak Adélce sem jí taky dost dlouho převařovala...ale flašky už sem jí tak asi od 9 měsíce nesterilizovala jen oplachovala a vymývala kartáčkem...ale na pití sem jí to převařovala určitě až do toho roka...dělala sem jí vždycky ráno čajík a ten pak pila celej den jako šťávičku...ona na to tak byla zvyklá...a někdy sem jí naedila s tou vodou tu šťávu od Hami jak je ve skleničkách:slight_smile:

Kačí my zouky zatím nic...sou tam hodně vidět...ale ještě nevylezly...tak jednou za dva dny Štěpán řve třeba hodinu že ho to bolí...ale zabírá na to ta mastička a nebo kousání mojeho prstu:slight_smile: ale zatím nevylezl...jak mu to opuchlo někdy minulý týden tak to zase splasklo a nic nevylezlo..tak já nevím...asi si s náma ten zoubek hraje na schovávanou:slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Kačí je to možný že už od půl roa nemusíš...ale já abych pravdu řekla tak sem nad tím ani nepřemýšlela...já stejně všechno co dávám Štěpulovi tak mu to vařím...na co bys používala nepřevařenou vodu???
12. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Gábi na pití - nechci jí dávat jen čaj, ale i samotnou vodu :slight_smile: Takže právě nevím, od kdy se nemusí převařovat.
Takže zoubek dělá forky, jo? :slight_smile: Tak třeba na horách změnou vzduchu bude venku raz dva :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo jasně na pití...tak to Kačí fakt nevím...ale když jí to převaříš tak tím nic nezkazíš...ale zeptej se třea Dr. ta určitě řekne od kdy už nemusíš:slight_smile: :wink:

No zoubek dělá fórky ale já doufám že už brzo vyleze a bude po zlobení:slight_smile:
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
No nic kočky...musím na to žehlení nebo se k tomu nedokopu nikdy a ten čas tak letí a já mám sbaleno sotva polovinu...ještě že to mám už trochu nacvičený z těch cest k našim...ale na ty hory bereme nějak víc harampádí...no hrůza :grinning:
12. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Lůca je teď v obležení hraček, sedím u ní a je hodná. :slight_smile: Ale nemůžu se vzdálit - jak odejdu, tak má záchvaty řevu - ale vůbec nevím proč. Snad to přejde, trvá to od neděle a je to už náročný........

Gábi koukej poslat pohled :grinning:
12. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky ja jse dobalila Jirku, on mi jel nakoupit abychom tu nepomrely hlady ale budeme tu samy :pensive: a ja se tak v noci bojim, jeste ze tu mam i kocku

holky leti to leti, prave me mrzi ze jsme na zacatku nemeli kameru :cry: tedd je ale strasne pekne obdobi nebot ona se porad smeje

Misko treba ji neco trapi, ale asi fakt ta reakce po ockovani

Gabi uzijte si hory, moc ti zavidim, a neboj Stepanka to nezastavi kdyz se bude nudit v postylce bude se pritahovat o bok :slight_smile:

no nic jdu cekat na jirku zatim papa
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Jani a nemůže u vás někdo spát - kamarádka.
12. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Kačí tak mi pošli adresu:slight_smile: ale já myslím že v tý vesnici kam jedeme ani není pošta :grinning:
Nechápu proč Lucinka brečí...to je docela dlouho už od neděle...třeba jí něco trápí a má strach když odejdeš že si nebude moc postěžovat mamince a tak si stěžuje preventivně...

Jani to tam ude nejak dlouho???
12. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj tak malinká snad na cvhvilku usnula. Já jsem kukala do své knížky a je tam že voda by se měla převařovat do 1 roku. ale nevím, já nad tím neuvažovala. Já si ráno převařím půl litra a nechám si to vedle a ono to pěkně vychladne, takže mám i studenou vodičku :wink:
12. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.