• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahoj holky tak si jdu postezovat, jirka neprijel a nejvic me se.e ze tam neni signal ( jsou v jeskynich ) nejde o me, ale za prve mame dite, co kdyby se neco prihodilo komu zavolam a za druhe je to otec od rodiny na takovy akce by nemel mit ani pomysleni, pred chvili mi napsal sms ze dorazi asi rano :rolling_eyes: a taky mi napsal ze jako jedinej nema sebou parek, ze ja husa jsem se vubec snazila mu chystat sebou jidlo, sla jsem proto extra do billy tezky to bylo a on mi vycte ze jedinej nema parek :frowning2: a me je to tak lito :frowning2: tak jsem si postezovala a jdu vas docist
13. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Jani - achjo... co na to říct :frowning2: Taky bych byla naštvaná, kdyby řekl, že se vrátí později, než původně slíbil...
13. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
tak bych si i vino rozdelala ale nemuzu protoze kojiim :pensive: tak se z nudy divam na ebay a LAMAZE maji noev hracky moc pekne :wink:
13. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Jani - já jsme na ně koukala, jak jsem řešila,co s tou slevou, taky se mi některý líbily, ale nakonec mi nej přišla ta Sloní kapela :slight_smile: My pořád řešíme, co s tou postelí a matrací, objednali jsme si rodinnej pas, tak si asi tu matraci vyberem v obchodě, kde nám na ni dají 10% slevu :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Peti děkuji moc za pochvalu, před těhotenstvím jsem kreslila na zakázku, pak jsem toho v těhu nechala, ale teď s malou na to nemám bohužel čas :( kreslím podle fotek, :slight_smile:

Taky jsme v rodinném pasu registrovaní.

Holky když už jsme u těch matrací, nemáte některá zkušenost s těma sendvičovejma, jak jsou tam takový ty ostny jakoby a mají třeba 5 zónové rozložení?

Jani já teda nevím co na to říct :frowning2:

jinak noc zase hrozná vstávala jsem co hodina :frowning2: snad to brzy přejde
14. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
waci - my jsme se o tom bavili v tom obchodě a u těch, o kterých jsme přemýšleli nám ten prodavač říkal, že ty zóny tam jsou aby to bylo levnější, že na ty, u kterých se předpokládá větší zatížení, jí dají víc a zbytek žádnou a nebo míň a pak je ta matrace levnější... Nicméně ji prej lidi kupujou docela dost... My pořád nemáme vybráno a to bychom se zhruba za dva tejdny měli stěhovat... :frowning2:

Jinak je fakt, že s malou teď asi na to nemáš moc času, to mě nenapadlo, ale tak mě to včera napadlo :slight_smile:

U nás noc dneska v pohodě, malej usnul o pul třetí, pak se s řevem (já myslim, že to bylo od bříška) na pul probral polem třetí, ale od čtvrt na čtyři potom spal do 8 a od 8 do 11 a teď ještě spinká.... Ale já chci zkusit další pokus v pekárničce, takže už jsem vstala :grinning:
14. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Jo a včera jsem si dělal těhu test a malej si bude muset na sourozence počkat... :grinning: Byly to smíšený pocity, ale nakonec jsem byla ráda.... Protože bych se asi jinak dostala do blázince :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj koceny, tak jirka vcera prijel sotva jsem to dopsala :slight_smile:

to jste toho dnes tedy nenapsaly moc

Miso ja mam matrac z IKEI pry polotvrda to teda nevim, ta nevidela tvdrost ani z vlaku :angry:
14. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Petko co to ctu, tehu test??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tedy chci brzo ale zas takhle brzo taky ne :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jani - já přece říkala, že nevim, jestli nejsem těhu, tak jsem to zkusila a nic :grinning: Takovej smutnej pohled na tu jednu čárku :grinning:

Jinak my koukáme na matrace po různejch prodejnách nábytku, přece jen tomu věřím víc, než ikey, ale kdo ví, s jakou skončíme :grinning:
14. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Petko muj tatka si nechal delat na miru tadyy od tud http://www.zdrave-spani.cz/ je to totiz prodejna na vesnici, mozna nebudou mit vysoke ceny :wink:
14. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jani - díky, kouknem se na to... Já právě nevim, včera jsme to s manžou řešili, že on se klidně vyspí na zemi :grinning: Ale já potřebuju nějakou matraci, která mě "podrží", když spím třeba na zemi, kolikrát mě šíleně bolí kyčle a z těch postelí, co jsou tady mě začínaj bolet i záda... :-/ Kolikrát si říkám, jestli nejsme tak unavení i z toho blbýho spaní, protože tady to je fakt děs :frowning2:
14. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
já jsem se ptala protože sousedka shání matraci a ptala se mě na tu sendvičovkua já temu nerozumím:slight_smile: a právě jsem si vzpomněla že se tumatrace řešily :wink:
14. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
za chvi+lku
mi přijde paní na nehty a holky ve čtrvtek mi přijde nová zákaznice :slight_smile: tak jsme ráda, tak už mám 4 aspoň něco :slight_smile:+56+9+56
-
14. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
jéééé holky ty čísla to já ne to tu amlá ťuká do klávesnice patičkou asi vám chtěla něco sdělit, tak nevím možná tomu rozumíte já ne :grinning:
14. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
waci - nám to bylo vysvětlený takhle :grinning: NEvim, co je na tom pravdy :slight_smile: Jinak mně malej zase píše smsky na mobilu, když je manža pryč :grinning:
14. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jinak už jsem zjistila, proč ta margotková buchta byla nic moc, já do ní trubka dala olivovej olej :grinning: No, ale došlo mi to až teď, když je podobně divná i další věc, co jsem pekla :grinning: no, budem muset koupit jinej olej :grinning:
14. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Juuu, tak bábovka se povedla, škoda, že jsem ji neupekla už když tu byla na návštěvě mamka s babičkou, no s nad příště... :slight_smile:

recept je kdyžtak tady:
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2468

Je fakt výborná :slight_smile:
14. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Petko az neco vymyslite tak mi napis jakou jste vybrali a ja si ji taky koupim, Jirkovi ji kupovat k tem narozeninnam nebudu, cchce novej notebook ( si asi myslim ze jsem milionar) no ale pro sebe si ji koupim, sice jsem chtela vcelku velkou ale uvidime, chci aspon za 6tis protoze z tehle jsem fakt rozlamana :pensive:

Miso ze dekujeme za vzkaz :slight_smile:

ja jsem vvcera pekla strudl ale uz neni, snedla jsem 1.5 nohavice :grinning:
14. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Jani - no zatím je to boj, ale uvidíme :slight_smile: určitě ti pak dám vědět :slight_smile:

Jinak jsme se teď dozvěděli, že ta postýlka, co máme doma pro malýho nevyhovuje bezpečnostně :frowning2: je to v časopisu test, achjo :frowning2:
14. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Peti tak to by vám měli snad vrátit penízky ne??

Jinak já nehty hotové a ještě hotová večeře, dělala jsem plněné rohlíky fotka bude za chvilku na FB tak mrkněte :grinning: a chvalte :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
waci - no ale tam jde jen o to, že mezi roštem a čelem postýlky je velká díra (větší, než by měla být), jinak nic nezjistili... Tak to není zase tak hrozný...
14. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
aha no my máme postýlky staré ještě po nás a určo by v dnešní době taky neprošly. Ale neřeším to to bych se z toho musela zbláznit:slight_smile:

no nic jdeme koupat :wink:
14. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
haj holky

vikend za nami.... u nás všetko oki, dnes sme boli u svokra, u segry (bola normálna), pozrieť kachličky, som si našla nádherné na nete, neviem tam ale vyňurať cenu :angry: - určite tam skočím osobne. Ináč som dobrá, nemám byt, ale už okukujem čo a ako urobím :grinning:

ráno som bola na nechtíkoch, zajtra idem na vlásky, aaaaa, budem sa cíťi woooow
14. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky, tak do matrace sme vrazili aj my korunky, lebo manžela bolel chrbátik - máme od materassa s lenivou penou
http://www.mojmatrac.sk/Matrace/LAZY-FOAM-pena.html
- také čo s aprispôsobia a sú super, no ale svoje spravili hlavne vankúše - tiež od nich s lenivou penou.
http://www.mojmatrac.sk/Doplnky/Anatomicke-vankuse/TERMOPUR.html
14. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
No a kedže som sa tu dlho neukázala, tak ešte k príkrmom.
Zemiaky budem dávať klasické kupované, lebo boli by aj domáce, ale toľko postreku je na nich, že je to jedno.
mrkvičku na začiatok mi zoženie švagrinká od svokry domácu a potom budem kupovať buď bio alebo mrazenú.
Moc nechcem dávať skleničky, lebo dieťa potom nechce doma varené veci papať - viac ľudí mi to už potvrdilo, takže radšej budem variť.
Teraz v utorok ideme k doktorovi na polročnú prehliadku a na krv, tak už dohodneme aj toto a začneme niečo papať.
Inak ja začnem asi zemiakom, potom brokolička a potom mrkva, zemiak je najmenej sladký. No a potom to mäsko, žĺtok a ovocíčko. Jablčka máme domáce a sladučké a marhulky som zavarila bez cukru. Svokry mi zamrazila aj broskyne, tak bude mňamko - už sa teším.

Som si práve objednala avent hrnček a hryzátka od tommee t. - tak sa teškám. Hryzátku sa teším hlavne tomuto, lebo nás trápia ďasienka.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7174899
14. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
No nič, asi som tu n ja, tak teda dobrú nôcku.
14. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
dobré ráno holky, u nás teda hrozné jelikož na nás platí přísloví, že na po... i haj... spadne :(
Malá v noci nespinkala.kroutila se a plakala, má bolení z těch příkrmů, ale to se nedánic dělat, stejně bychom za necelé 3 týdny začínali, takže by měla bolení tak i tak. Nakonec se jí podařilo ve dvě hodiny ráno vykakat tak jsme přebalila má to už chuděrka takové tužší, ne tekuté jak když jsem jen kojila, tak jí to dělá asi větší problém, ale je to šikula a zvládne to. No a ve tři se pokakala znovu, to už byl jen dodatek. Budila se co hodina:(
já nespala vůbec, jelikož nemůžu totálně polykat. Tatínek mě asi nakazil mám podle všeho angínu. Volala jsem manželovi, aby přijel pohlídat malou a já si mohla sjet k doktorce, protože tam opravdu malou nechci tahat :(
A on se chudák pohádal v práci, jelikož to nedokázali v jeho práci pochopit, tak teď nevím co dál. Zda přijede, nebo co:( malou tam fakt tahat nechci, jelikož fakt stačí že jsme nemocná já. Holky já nechápu, že si musím všechno vyžrat. :frowning2:
15. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno
Miško, to je hrůza :frowning2: Snad se s tím Zouinka brzy srovná a bude kakat bez větších potíží
Jirka je po noční, tak spí, já bych spala taky, malá byla od 5-7h u prsa a když konečně usla, tak jsem musela na záchod a ona se probrala, takže já jsem nevyspaná a ona mi tu vydává příšerné zvuky...Já si tady stěžuju a to jsem spala 3h, nsarozdíl od waci :(
Dneska jdu opět vyřizovat rodičák, Praze se napotřetí podařilo poslat správně vyplněné papíry s výměrem :angry:
15. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak u nás jsou noci pořád lepší a lepší, tak snad to brzy dotáhneme na spaní celou noc :slight_smile:

Waci ty si opravdu vyžereš všechno :( Lůca začala dlabat mrkev a taky má tužší hovínko, ale naštěstí to zatím zvládá vykakat v pohodě. Ona si Zouinka zvykne. A s tou angínou tě lituju, hlavně, aby to nechytila malá. :(

Zuzi ty kousátka jsou super :slight_smile:

calli mně by taky měl přijít výměr a musím na pracák ...........
15. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.