• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani - doktorku radši nekomentuju, jen doufám, že nám ta naše ten třetí prevenar dá...

brouci - matky alkoholičky :grinning: ale asi bych taky divně koukala být na jejím místě...

Holky, já si spálila před chvilkou ruku o pekárnu, vytahovala jsem tu nádobu s chlebem a ona se zavřela a spadlo mi to na ruku... a jak na potvoru na levou (jsem levák), bolí to šíleně... Manža mě skoro ještě sprdnul, že on chtěl chleba koupit a já ho chtěla upíct, no domácí idilka :grinning:

A ještě bych se chtěla zeptat, co máte doma za pračky a jak jste spokojení? Postel ještě dořešenou nemáme, ale brácha se mě ptal, jestli už jsme vybrali nějakou pračku, asi taky nějakou shání, tak sháním info jak pro něj, tak pro nás :grinning: Kdyžtak děkuju :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojky dobré ráno. Tak holky my fakt asi máme pech, protože malá v noci soplíkovala, ale smad to bylo jen přechodné. Rvu do ní osccilococsinum, či ajk se to píše. NO kači i nočník ji klidně názorně předvedu. Holky a propo když jsem u nočníku, kdy budete dětičky učit na nočník?

Peti ty jsi trdlík musíš dávat pozor. Jinak máme pračku candy s šestým smyslem a má milion funkcí, máme ji už docela dlouho řekla bych takovým 5-6 let možná i déle a jsem s ní velice spokojená. mamka má whirpoolku má tam program nějaký foukání prádla a prádlo nemá vůbec zmajdané, i když dá otáčky i na maximum. taky jse super, takže doporučuji whirpool či candy, mám odzkoušeno. V prodejně kde jsem ji kupovala tu candy mi vnucovali, whirpool, ale nechtěla jsem ji, tak mi začali vyhrožovat, že candy je poruchová.. udělala jsem si o prodejně úsudek. Musím zaklepat, ani jedna porucha nic.

Luci stačí říct, co bys ještě potřebovala a obhlídnu to :wink:

Žanetko já právě beru oscilo, celou dobu to bylo v pohodě a najednou mě to tak skolilo nechňápu proč, asi nějak oslabený organismus.
ale koukala jsem, že vlastně ten bioparox je antibiotikum , akorát vlastně lokální ne že se dostáváa do krevnmího oběhu...
17. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráno, koukám, že nám to tady nějak vázne.

Waci o nočníku jsem ještě nepřemýšlela. Říká se, že jak začne dítě sedět, tak by mělo jít na nočník, ale to si moc neumím představit.

Peti my máme myslím Siemens /promiň, nechce se mi vstávat a jít se kouknout :slight_smile: / a jsem s ní taky spokojená. Má buben na 8 kilo prádla, což mi absolutně vyhovuje, protože my máme neustále co prát - nechápu kde to bereme ..........
17. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
HOLKY MALÁ SE PROBUDILA V PŮL deváté a je nemocná:( kšle úplně nehorázným způsobem a teče z ní sopel jak něco :frowning2:
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
waci tak to je mi moc líto :frowning2: Snad nechytila tu angínu od tebe ............... :confounded:
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
volala jsem doktorovi a nakázal být doma, malá nemá horečku, tak mi nakazál co koupit na kašlík a rýmečku a pokud by začala mít hjorečku, mám naklusat, ale zatím prý by ji nikam netahal a máme být doma v teple .
je mi z toho moc smutno, kdy už to holky ty problémy skončí???? řekněte kdy, já už nemám žádnej optimismus v sobě,
17. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
waci skončí to všechno s jarem. Bude teplo a bude líp, věř mi . Já už taky nedoufala, že by Lůca byla někdy zdravá a musím to zaťukat, že od ledna se drží. Hlavu vzhůru. Ale chápu jak ti je..........
17. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:

Petko tak to je pech, ja jsem si urizla kus prstu kdyz jsem emla Kiku prvni tyden doma :astonished: to byla taky hruza.

Teda Miso vy fakt vyzerete vsechno, tak hlavne at je Zoujince lip.

Peti my mame pracku ani nevim jakou znacku, nebyla draha, stala tak 8tis mozna min, je me to jedno jake ma programy pac peru furt jen na jeden a to na 40 stupnu obcas si dam rychlej program na 30min kdyz peru jen koberecky na zachod a do koupelny s hadrama na uklid. Na znacku u pracky ja neverim ani na zadne skvele inteligentni programy, ale to je muj nazor :slight_smile:

konecne mi prisel monitor do notebooku jenze jirka se sel ostrihat tak mi to dnes nespravi :rolling_eyes: ani zitra :rolling_eyes: nebot jde na ranni :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
jj k té pračce jsem právě zapomněls fdopsat že z těch programů pozužívám všho všudy 4 víc ne. a ten šestej smysl, je že si napustí vodx jen dle množstbí prádla, že nenapouští vždy celoudávku na kolik je :wink:
17. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Jani no snad ji bude brzy lépe. Já už fakt nevím co jsme komu udělali, že pořád něco musí být špatně. Volala jsme mužovi, zda mi sjede do lékárny protože já s malou nemohu. tak se ptal šéfa a ten na něj vystartoval, že si dělá z práce holubník a kdesi cosi, to to nedokáží pochopit, když nemůžu já s malou do lékárny, že musí muž, vždyť je to otázka 30 minutek a zase bude v práci. A na něm práce nestojí. on stejně čeká až mu něco dodají ti co to dělají a on to pak kontroluje. Holky je to mazec. zvláště když není dobře i mně, tak starat se o ni je hiodně náročné.
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Miso a co dela tvuj manzel ze je na nej sef takovy? to bych byla taky nas.ana, preci to musi pochopit ze s miminkem nikam nemuzes.
Ja ti verim je to narocne i kdyz je clovek zdravy, natoz nemocny :frowning2:
17. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
dělá kontrolora na výstupu. jenže v pondělí hlídal 2 hodiny malou jak jsem jela k doktorovi, ale měl od doktora razítko, tak proč z toho dělají takvopej humbuk, mohou být rádi, že nejde na paragraf na 9 dní
17. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
ahojte ženy :slight_smile:

musím ťukaˇ,noci už super,takže som až prespatá :grinning: mám pustené krasokorčuľovanie a Samík je na deke a furt sa kotúľa a zároveň rozčuľuje,už by chcel liezť,ale to mu ešte nejde,tak sa tu už musím na ňom smiať :grinning:

Kači,som rada,že si si teda návštevu užila a s tými vínkami ste ma dostali :grinning: to ste toľko vypili??? :grinning:
A inak je jasné,že si kočík možeš dať dovnútra,ani ja ho nemávam na chodbe,takže OK :wink: možme ísť potom na prechádzku alebo na obed do nejakej pizzerky,ako chceš,kľudne aj navarím :wink:

Peti,super,že už na kyčlíčky nemusíte :wink: čo sa týka pračky,máme značku Bosch na 7kg prádla a tú istú značku aj samostatnú sušičku a som spokojná. Ono nech má pračka programov koĺko chce,aj tak budeš používať len určité.Určite by som ale nekupovala pračku so sušičkou v jednom!!!

Jani,to už 2dni bez monitoru vydržíš :slight_smile:

Mišik,to snáď nie je ani možné!!!!!čo to máte s tou imunitou,keď vás tá zima takto skolila? :pensive: stále musíte niečo nepríjemné a zlé riešiť :cry: to ma tak moc mrzí :pensive:
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
No to je strašné,čo má Miška ten tvoj muž v práci za šéfa...ono bohužiaĺ v dnešnej dobe takéto veci zamestnávatelia nechápu,ich zaujíma len to,čo a koľko im daný pracovník prináša do firmy...
Verím ti,že je to strašné,keď je zle tebe a do toho je chorá ešte aj Zouínka,tá starostlivosť je o to ťažšia...
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
haj žienky

miši, bioparox je antibiotikum, a to že sa nedostáva do krvi neznamená, že sa nedostáva do mliečka... ale ak ti ho dal mudr, tak asi vedel prečo a je to určite vpohode.... Mrkala si letáčik, tuším som ho už ako tehu študovala a bolo tam napísané ak si dobre pamätám že tehu a kojo mamy len na odporučenie mudr...
ten preventan qatro to mne podchytil v počiatku a zabral mi, tam je napísané že vhodné i počas tehu a kojo,,,,
no drž sa a nech je to čo najskôr

miši, zouinka malinká, že zdravím svokru a že okná sú fakt v pohode odkazujem :angry:

maťka som na nočník dávala odkedy začal sedieť uplne sám - vtedy to bolo okolo 7 mesiaca (nesprávne umelé učenie s podporou...). Zo začiatku to bolo len také oboznamovanie, nie učenie a vždy keď sa mu náhodou zadarilo robili sme veľké woooow :grinning:
Maťko je aprílový a jeho druhé leto bol už bez plienok - bol šikulko, zvlášť chlapcom to väčšinou trvá dlhšie...

peti, aj my máme whirlpool so 6 zmyslom a je vpohode

miši, a na tú OČR muž s tebou ísť nemôže??? - si mi neodpísala či je to u vás možné. Milan takto bol doma so mnou keď som mala vysoké teploty aby sa staral o maťa ... práve som dočítala o paragrafe 9 tak to bude asi ono, tak nech na neho ide a hotovo :angry:
17. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
jdu vyhorskovat celej dům, abychom se těch bacilů zbavili. táta už nám přivezl sirupek, tak jsrm ho malé dala a usíná mi u prsa.holky je mi jí líto, ale musím být silná právě kvůli ní.dnes jsme měli jet na masáže, tak jsem tam volala že nepřijedem, že jsme nemocní. tak jsme malou namasírovala doma ale jen tak jak sjem si vzpomenula, na všechny tahy jsem si nmemohla vzpomenout a ona si to užila byla úplně uvolněná, jen hajala a koukala na mě. a teď usnula u prsa. beruška. je to hrozné jak takovému bobánkovi něco je
17. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
luci, jani, vy máte sušičku tuším obe... ja nepoznám nikoho kto ju má - popište mi prosím o čom to vlastne je a či ste s tým spokojné - nie je to pokrčené? Jank apíše še niečo nežehlí ... ale nie je to len že niektorý druh prádla??? a nie je to také že extrémne suché? a ako dlho sa to suší a koľko prádla sa do sušičky zmestí - sa mi nechce veriť že doperiem, prehodím a suším ... to je otázok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ak sa zadarí ten druh bytu čo sa mi páči, tak je tam pekná kupelka na paneláky a zmestí sa tam i sušička :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
a když už tak co by měla taková sušička mít.holky manželovi prodali blbý kapky do čeníška:( místo olynt 0,25 tak olynth 0,5 a ten je až od dvou let. ach jo. Já mám doma jen nasivin 0,01. tak budu kapat ten no :( ten lékárník se asi přehmátl
17. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
tak ono je to jedno zda nasivin nebo olynth, oboje má to stejné složení,t akže kašlu na to kapu nasivin a physiomer a je to, tak jak radil doktor
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Taak děkuju za recenze :slight_smile: Já právě četla testy praček a tam říkali, že nejlíp perou AEG a Miele... Že se v testech pravidelně umisťujou na předních místech... Candy měla moje mamka dloooouho, pak jí táta dal Whirpoolku, když se stěhovali a kupovali si novou pračku a Candy putovala ke strejdovi a ten kupoval novou až teď někdy, takže ta pračka vydržela snad 16 nebo 17 let :grinning: A ta whirpoolkaje taky docela fajn, jen hoooodně nahlas odstřeďuje, je to, jakoby v koupelně přistával vrtulník, slyšet i přes dvoje dveře a to by mi docela vadilo, sousedi tady vedle nás maj myslim taky whirpool a je to hodně podobný... Ta hlasitos mi na nich prostě docela vadí, ale uvidíme :slight_smile:

Luci - my buem kupovat určitě jen pračku, se sušičkou bych ji nechtěla a na sušičku tam nebudeme mít místo, takže je to jasný... :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
jooo aještě jsem zapomněla...

Miši, je mi líto, že malá je nemocnám, snad se to co nejdřív srovná... Já včera kašlala a pak jsem měla ještě tu ruku v ledový vodě, tak mi to taky moc nepřidalo, doufám, že ode mě mrně nic nechytne...
17. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
žanetko jé promiň já si nevšimla jj může jít na 9 dní počítají se do toho i víkendové dny, ale za těch 9 dní dostane pouze 65% platu :sweat_smile: ale pokud by to bylo nevyhnutelní, tak bude muset jít.

Peti, sand se z toho dostaneme brzy obě dvě
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
miši, tak mal ísť aspoň na tri dni - dnes, zajtra a v piatok ... ja by som to určite tak poriešila, tri dni by ste možno zvládli a šéfinko si nabudúce rozmyslí, ako sa bude v takýchto dosť vážbych situáciách správať :angry:
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Tak ja musím zájsť do obchodu,mám chuť na ceasar šalát a doma do toho nič nemám :angry:
Sa smejem,aké kako má Samík,normálne tuhé bobky :grinning:

Babule sa chcem opýtať,koľko robíte tej kaše na noc? som práve čítala,že ak sa dáva dieťaťu viac ako 200ml napr.UM,tak mu tým rozťahujeme žalúdok...tak ja teraz neviem...

Samík sa inak naučil krásne piť cez deň,fakt vypije aj po príkrme dosť vody,sice ho stále kojím,ale na pitný režim ho chcem naučiť,aby si zvykal.

Žanetka,bioparox je najmenej škodlivé antibiotikum,lebo je lokálne,takže by malo účinkovať len na určené miesta a nikde ďalej,to máš ako keď ti dávajú lokálne anestetikum,aj u zubára...teda si myslím...
mne vždycky,keď som cítila,že niečo na mňa lezie,dala som 3dávky oscillococcinum (preventívne sa dáva 1 dávka a pri začínaní choroby 3dávky po 8hod) a zabralo to vždy,ten Preventan ale tiež asi nie je zlý. Na budúce vyskúšam(teda dúfam,že nebudem musieť).

S tým nočníkom som čítala,že oveľa neskor,že aj tak deťom ešte nefungujú v takom nízkom veku "svěrače",tak neviem...ale každopádne si myslím,že skor ako keď bude sám sedieť určite nie...no uvidíme...zistím,ale Žanetka klobúk dolu,že sa to tak Maťko rýchlo naučil :slight_smile: šikula :slight_smile:

Inak krása,Ruska nám priniesla už druhú medailu :grinning:

V tom krasokorčuľovaní-ten Čech M.Březina zatančil krásne,bez chyby a oni ho tak málo ohodnotili :angry: to je nespravodlivé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jo a k nočníku. Mně babička radila, že jakmile bude malej sám sedět, máme ho začít na nočník dávat, že to tak dělala u mýho nevlastního bráchy a docela brzo mohl u ní být úplně bez plíny a zvládal to... :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
lucka, práve si spomeň, u zubára mi dali lokálnu inekciu a malá grcala o 106 ako som písala :frowning2: oscilo je fajn, no na preventan nedám dopustiť
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
holky já se omlpuvám, já vás čtu mezi řádky, protože malá už je zase vzhůru a plače.
Žanetko bioparox jsme měla i v těhu doporučil mi ho genetik, když jsme byli na tom ultrazvuku, říkal, že mám vždy nejprve zkusit tohle a pak teprve klasická antibiotika.
Do mlíka by se to taky nemělo dostat, má to strašně malinký rozprš takže pokryje jen mandle a hrtan.
Žanetko, oan u manžela v práci už je napnutá atmosféra delší dobu, ale nejen kvůli manželovi... ten magor si vybíjí zlost na všech, jakoby mu prostě ruplo v hlavě.

luci já tu už půl hodiny přemýšlím co to sleduješ a ty sleduješ krasobruslení já pohocpila jen to kraso ale to korčulovaní jsem ještě neslyšela :grinning:
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
no já se ptala mamky kdy mě dávala na nočník a taky jak sjem začala sedět sama, tak jsme začali trénovat a brzy jsem nepotřebovala plenky.
takže asi začnu malou jak se sama posadí taky posazovat, protože je mi odstrašující případ ta naše sousedka s tou sprostou holčičkou jelikož té budou v srpnu 3 a má stále pleny hrůza
17. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Babule,kruci,Samík mi spadol z gauča!!!!ležal,chcel spinkať a zdvihol nožičku ako to robí u pretáčania a už bol na zemi...mám ísť s ním k dr?
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
uz mam notebook opravenej :grinning:

Zanetko mam susicku AEG ja nevim no v lete susim venku, tak nejak z toho mam radost ze to schne na slunicku, ale nemuzu davat na vesak jirkovi tricka nebot pak maji pruh :rolling_eyes: v susicce susim vicemene jen Kristynce, a jirka je linej vesit tak kdyz objevi pradlo tak ho supne do susicky, zehlit se musi i tak, ne ze by bylo zmackany ale rovny urcite neni :slight_smile: takze tricka zehlim taky, ryfle, no nezehlim rucniky a tak :wink:
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.