• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No ja som mala málo železa, lebo kvoli drobcovi som skoro nič nepapala. Teraz som už začala papať aj špenát aj rokolicu, tak sa to hádam rozbehne.
17. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Holky loučím se pro dnešek a zítra se taky asi neukážu. Tak papík a krásnou noc :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
cau holky

Kaci na nausnicky pujdu jak nam dr pichne hexu a prevenar tak pak, ale ne k ni ale k jine ktera nastreluje, moje dr s tim pocita ze to necham Kristynce propychnout ale to ani nahodou :frowning2:

Kaci i ty uz dokrmujes??? ja jsem teda nejak pozadu teda hlavne jsem dost lina :unamused: ale budu muset nebot evidentne mleko jiz nestaci.

HOlky co davate kasim tak po koupani ci pred? a lzickou nebo v lahvy ???
17. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Jsem ještě tady, tak odpovím :slight_smile:

Jani já dávám kaši už měsíc - doktorka nám to doporučila, protože se malá v noci co dvě hodiny budila. My vykoupeme, nakrmíme - dávám jí ze lžičky, protože z lahve by si to nevzala, pohrajeme si tak cca 10 minut a šup spinkat. :slight_smile: No a minulý týden jsem začala dávat mrkvičku, protože malá už na mě mlaskala a lezla mi do talíře. Měla prostě hlad. A šmakuje jí :grinning:
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Kaci :slight_smile: tak ja ji tu kasi teda zitra zkusim taky po lzickach nebot ji delam 80ml vody a 4 lzicky kase a vypije z flasky pulku a zacne se vztekat ze chce kozu :rolling_eyes:

No a pravda taky na me hledi kdyz jim, vcera jsem ji dala jen kousicek na lzicenku jogrut kterej jsem jedla a pak na me tak koukala.

Myslite ze mam zacit sama a neptat se doktorky na dokrmovani kdyz s ni ted nemluvim :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jani já se doktorky taky neptala. Minule se mě už ptala (a to bylo Lůce 5 měsíců), jestli chceme přikrmovat a to jsem ještě nechtěla. Takže určitě to nebude problém. Lůca má už 7,3 kilo a myslím si, že mlíčko už jí prostě nestačí.
17. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak a teď už opravdu odcházím :slight_smile: pa :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
No tak som zase tu.
jani ako niečo jej zobnúť už určite môžeš dať, ale jogurt teda radšej nie, ešte nevie dobre spracovávať bielokiny. Teraz som pozerala od kedy môže byť jogurt, tak od 8.-9. mesiaca a v druhom časáku dokonca až od 10 mesiaca. ale to len ja a je knižky, ty si urob ako chceš.
17. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tie bielkoviny robia problém ľadvinkám.
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
No tak dnes je tu zase mlkvo, tak teda frčím aj aj.
17. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
holky diky tak o vikendu zacnem teda :slight_smile:

Zuzi ja ji dala jen liznout, snad ji z toho nic nemohlo byt :confused: Ale ja jsem cetla ze jogurt klidne od 7 mesice ale jen aktivii nebo Hollandii, my kupujem jen Hollandii je moc dobra, obsauje jen mlecne kultury :pensive:

tak ja jdu udelat haji :wink: zitra pa koceny :wink:

jo a ta babovka je dobra akorat mi prijde jakoby z prasku tak mozna priste zkusim udelat bilou a ne kakaovou :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:

tak noc trochu neklidna, kojo v 23, 0, 1 a 4, v 6h vstavacka tak mi prijde ze mela i hlad :frowning2: musim ji vecer dat tu kasi at spinka pekne aspon 6h v kuse :unamused:

a tak koukam na hokej CZ - SK a vedeme damy :grinning: 1:0 :grinning:
18. únor 2010 v 06:27  • Odpověz
autor
Pekné ráno ženy,

tak u nás noc hrozná...a neviem čím...hladom to ale nebolo,bol stále hore,teda plakal,keď som mu dala prso skor ako je zvyknutý o 4h,tak nechcel,čiže asi tie zuby?!?!?! som totálne K.O.ani neviem koľkokrát som nahadzovala dudel,on teraz ešte spí,ale ja už nemožem zabrať...snáď sa ma Lucinka nezľakne,mám krvavé oči...

Jani,tak skús tu kašu a zistiť,či to je hladom...ale je možné,že už áno...

Hokej nekomentujem,máme "český syndrom" :angry:
18. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
tak u nás taky noc nic moc, sice jsme šli spinkat už o třičtvtě na jednu (u nás uspěch), ale od té doby byl malej 4krát vzhůru, já jsem nějaká nachlazená, včera jsem si vzala preventan, dneska už oscilococcinum (nebo jak se to píše) a pujdu si udělat čaj a ještě si lehnout k hokeji, když už jsem vzhuru...

Jinak malej byl včera šíleně protivnej, když jsem mu chtěla dát prso, řval ještě víc... nevim... možná taky zuby, nic jinýho mě nenapadá... :frowning2: a to mám jít v 11 do školy... budu tam jak zombie :grinning:
18. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
dobré ráno kočenky. Tak zoují spinkala konečně krásně. Luci díky za radu jsi zlatíčko :slight_smile: akortá v noci chroptila tak jsem ji musela odsát. a staršně kašlíkovala, jinak mně se opět rozbolelov krku, ale asi je to i tím, že sjem nervozní, protože mám o ni strach.

Jani neměj o kašičce moc iluze, že by se ti večer napalala a pak spala v tahu 6 hodin. U nás to vůbec nefungovalo a malá se budila úplně stejně. Ale ono to chce vydržet :wink:
Jani tou špičkou toho jogurtu jsi ji určitě neublížila :wink: Pokud máš pocit, že už s ena to cítíš, tak jí zkus dát třeba jen lžičku mrkvičky nebo jiného příkrmu :wink: A už máš ty náušničky domluvené? :slight_smile: malá už to bude mít 3 týdny a nijak zvláš´t problém ji to nedělá :slight_smile: to je já mám pech a hnisá mi to:(
18. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
luci i ja jsem unavena jak se budila po hodine :confused: snad to bude zitra lepsi :sweat_smile:

holky o vikendu zacnu prikrmovat, fakt ji to nestaci a ja chci mit spokojeny miminko hlavne.

Misi ja vim ze kase ke spanku nepomuze ale prijde mi v noci hladova az ji dojede koupim zas UM rekla bych ze po nem se ji spinkalo lip.

Petko :frowning2:

jinak nausnicky domluveny nemam ale staci zavolat :sweat_smile:

a vedeme 3:1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste si pockam tech 7 min a pujdu uspat tygrika
18. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
Peti,no to by ma zaujímalo,čo bolo zase vo vzduchu,keď tie naše deti naprd spali...som totálne hotová,nemohla som zaspať,som si ľahla niečo pred polnocou,som čakala na Libora,to tak mám vždy,keď niekde je,že nemožem zaspať a malý bol odvtedy stále uplakaný...sa z toho zbláznim...čím to je,keď tie zuby stále nikde????!!!!!

Mišik,a za čo prosím ďakuješ? som rada,že Zouinka pekne spinkala,a verím,že budete obe už čoskoro fit :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
za radu :wink: bych to znova nevyzkoušela, kdybys to nenapsala, že to chce vydržet :grinning:
luci nám ten zub ´dělá taky nepklechu jakoby tam nikdy n ebyl :frowning2:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
Mišik,no u nás to fakt funguje,som rada,že aj u vás to zabralo,len ma štve,že keď sa nebudí hladom,tak čím???!!!

Inak som dostala včera vnuknutie :slight_smile: že by sme sa mohli zobrať s Liborom do roka a do dňa od zasnúbenie,čo vychádza 12.4. :slight_smile: teda bolo by to asi víkend predtým alebo potom,teda piatok,lebo nebude veĺká svadba :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Luci no to je úžasnej nápad tak do toho :wink:
18. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Inak zatiaľ to nie je ešte isté,ale Libi mal dnes jednanie s riaditeľom logistiky Tesca(logistiku robil Libi dlhé roky),tak zrejme bude robiť od marca to,čo ho najviac baví-riaditeľa logistiky,bol si dnes vyjednať lepšie fin.podmienky a autí :wink: nejdem sa ešte dopredu tešiť,ale zase by som aspoň mala svoje plne k dispozícii :sweat_smile:

Mišik,no uvažujem o tom :grinning:
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Luci tak tfuj tfuj aby to Libimu dobře dopadlo :wink:

hokly zoujií mi dnes nějak blinká, mám dojem že je to tím, jak má rýmečku, že ji hleny stíkají do žaludku a dráždí jí to :frowning2: je mi jí moc líto
18. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky, tak Luci aj my držíme palčeky a to s tou svadbou je super nápad.

Miši určite vám to skoro prejde - neboj :frowning2: .
18. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Noc bola zas horšia ako ostatné, ale sú to asi zúbky, bo jednu noc lepšie a druhú horšie. Teraz spinká v sklade a poobede ideme plávať.
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
dobré ráno

luci, náhodou sme nehrali zle, teda poslednp tretinu, ostatné som nevidela :astonished: , ale ten syndrom z čechov, ten teda chalani majú a riaden. Ale aspoň že HRALI !!!!

noc u nás tiež nič moc - že by zas niečo vo vzduchu na koňovi :angry: ???

si myslím že u nás buď reakcia na kašičku - čo sa mi nepozdáva, lebo predvčerom zjedla prvý krát "viac" z kaše - 40 ml MM zarobeného a včera začala mať stále kako. Vnoci kako nebolo, ale ráno zas ano. No a ešte je taká trošku nesvoja, ráno mala očká - ja tomu hovorím také psíkove - smutné, odmerala som teplotku ale len tým čelíčkovým a mala 37,1.

No iné kako a k tomu teplotka, to by aj zas zubky mohli byť, ale tentokrát nevidím hore nič, tie dolné boli pre mňa úplne jasné ...

miši, blinkanie by mohlo byť so soplíkov...

luci, bude veselka??
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Inak Luci to máš super, že môžeš fandiť dvom krajinám a pekné, že teraz si bola na strane menšiny koníkovej :wink: . domovina je domovina.
18. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Inak už vážime 7900 a meriame 70 cm, zas sme trošku podrástli - na velikánov sa nechytáme, ale ideme dopredu. :wink:
18. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ale raz z neho bude aj tak Alexander najsamväčšejší :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Čo ste sa ma zase naľakali - ako sem prídem všetky zdúchnete, ešte pár krát a beriem to osobne :wink: .
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Inak žanetka ty si sa pýtal ana vak na spanie s dlhým rukávom, tak našla som na MMb aj také, som si jeden objednala.
18. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.