• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No Jani začneme zemiakom, lebo ten je najmenej sladký a dá sa poriadne popučiť, no a dostane ho spolu s mliečkom ako takú zemiakovú kašu - to hádam bude v pohode a potom pôjde mrkvička.
19. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Žanetko dodala sjem ti ho tam dneska :wink:
19. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky, tak zas nakukuju... :grinning: dneska mi je už o dost líp, sice ještě kašlu, ale teplotu už nemám. Malej vypadá, že to ode mě zase nechytl... Ten má ale imunitu opičák jeden malej :grinning:

Jaji - my jsme s malým nebyli přes noc vůbec nikde :slight_smile: Nějak nevim, kam bychom jeli. K manovejm rodičům 3 hodiny vlakem je to moooooc daleko. Spíš jsem zvědavá, jak zvládne malej to stěhování... ale snad dobře... Bude mít mnohem víc prostoru... Teď už se začíná šíleně rychle přesouvat, takže mu ta naše postel začíná bejt už malá, ale na zem ho tady moc dávat nechci, tak už se těším, až budem odsud pryč...

Jinak holky, malej už se snaží dostat se na všechny čtyři, sice mu to zatím moc nejde a zapírá se při tom o hlavu... Ale snaží se, tak jsem zvědavá, kdy se mu to povede :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
No inak sa desim, lebo zajtra ss u nas kona oslava - dedko ma narodky a ideme oslavit uz aj Alexandrove meniny a vlastne to bude mat aj pol roka - tak tak, tak tu musim trosku asi upratat. Našťastie napečie svokra - ja robím chlebíčky. malo sa to konať u svokry ale kvoli pohodliu malého som to presunula k nám. Som si ale zavarila. :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jinak to blbý spaní malýho je fakt tím, že šel spinkat na něj asi ještě moc brzo :-/ na dnešek šel spinkat o pul druhý a spal parádně jen s jedním probuzením do 10 a pak ještě do 11, teď už dělá kraviny... Musíme mu to posouvat víc postupně a ne po velkejch skocích, jinak jsme nevyspalí oba dva...
19. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
inak túto noc som kojila len 3 krát,síce bol hore častejšie, ale to stačilo dať dudel. Ale teda jedol zakaždým statočne. Je to žrút.
19. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Neboj Peti, určite sa to čoskoro napraví a budete chodiť spávať tak ako zvyšok detí.

No a kedy sa teda sťahujete?
19. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
aurel - no kdybych se dokázala srovnat s tím, že je vzhuru třeba co hodinu, byl by asi schopnej chodit spinkat častěji, ale pro mě je lepší, když spí víc hodin v kuse a usíná na to později... a pro něj je to evidentně taky příjemnější, včera byl protivnej skoro celej den a dneska je jak sluníčko... :slight_smile: Takže to prostě musim posouvat postupně, aby si na to zvykal... až se přestěhujem bude to ještě o něco jednodušší :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
aurel - měli bychom se stěhovat na začátku března, musím napsat tomu mamčinýmu bratránkovi, kdy se stěhujou oni, ale on ted byl týden na nějakým kurzu, tak mu dneska budu psát ,abychom se domluvili... :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak držím palčeky, nech je to teda čím skôr.
19. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Misi a nekupujes gel na ebay? tam je taky a levnej :wink:

Holky me to nocni kojo nevadi nebot pri nem spim, ale tak snad casem bude lip :slight_smile:

Petko teplomer zatim nic?
19. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
peti, ste si to fakt super vypočítali s tou sťahovkou, ja mám laurinku skoro stále na zemi a je to fajn per ňu aj pre mňa :dizzy_face: a super, že ti to tak rýchlo prechádza a kubik nič nechytil

zuzi oslava - to dáš vpohode. Ak budú chlebíčky - tie nie sú problém a napečené prinesú, tak to je fakt supiš :wink: Hlavne že bude mať alexander pohodičku

no cica dnes polievočku papala zas pekne, tak proste včera bolo niečo neviem čo a som rada, že už to nie je. Teraz lozí po puzzle, sem tam mimo neho a šibalskými očkami kukadluje čo by vyviedla :confused:
19. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
miši - dik za vysvetlenie, ja už som zvažovala že očnú navštívim :slight_smile:

- inač sa chystám na operáciu, keď dokojim tak fičím, aby som okuliare nemusela nosiť. Ja si neviem sama do očí nakvapkať, nie to dávať si čočky, preto fičím na brilkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Keby som nechcela laurinku, už by som bola po operácii, ale odporučili mi že až po miminku :slight_smile:

jani, a po kojení ešte dávate grgačikovať??? ja vždy, teda na 90 %. Dnes ako som k tomu zubárovi išla, tak som sa bála s malou hýbať aby sa nezobudila, tak som ju nechala vedľa milana bez grgačika. Ale ináč, my grgáčikujeme stále :astonished:
19. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jani bohužel na ebay nemají ten co kupuji já a co mi vyhovuje, už jinej nechci mám s tímhle skvělé zkušenoati a všem krásnq drží :wink:

na ŽANETZKO JÁ SI VŠIMLA DNES, ŽE JSI CHTĚLA RECEPTÍK, TAK JSEM TI HO TAM ŠUPNULA :slight_smile:

omlopuvám se přeskočil mi caps lock :wink:
19. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
jinak malé brokolička moc chutná a pěkně z ní kaká, takže já asi prozatzím vynechám větší množství mrkve, jelikož to malé staví kakání. Zítra bude mít brokoličku a brambůrek to bude bašta mňam
19. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Zanetko :grinning: i ja planuju operaci oci, jako uprimne jsem slepa jak patrona :grinning: ale az po druhym diteti, ja nosim cocky, bryle jen vecer a taky me stve ze porad kupuju novy skla. A protoze jsou drahy tak za to kolik davam za bryle a cocky bych uz davno mela novy oci :grinning:

Ja kiku davam rihnout jen po kasicce vecer jinak vubec, ona neblinka :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
žanetko dávám odbrknout vždycky mám to jaksi zažité :grinning:
19. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
miši, isto ti preskočil CAPS LOCK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potvorka, si ma pobavila

ani laurinka už neblinká, ale nejako nám to zostalo ... to dávanie odgrgnúť ... ono grgá riadne, niekedy ako starý chlap, ale je fakt, že neblinká - no, skúsim, dík za radu :wink:

a s očami, presne ako píšeš jani a je to super, môcť behať bez brílí a bez čočiek ... a vidieť aj bez CAPS LOCK-u :sunglasses:
19. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jani - teploměr zatím nic :frowning2: Kdyžtak pak zkusim zavolat na poštu, u nás je ta pošta totiž na heslo :frowning2: Zrovna včera jsem si říkala, jak by bylo super se změřit tím teploměrem a ne tím rtuťovým :grinning: Kdyžtak mi písni, kolik ti strhli a já ti ty penízky už pošlu, však ono to sem nějak docestuje :grinning:
19. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jaji - my jsme odříhávat malýho nedávali ani jako malý mimčo... On prostě usnul a nevadilo mu to, tak MUDra říkala, že než ho budit, že to máme nechat být, jen ho položit na bok, kdyby si ublinknul... No a teď, jak se otáčí na břicho, tak se mi po kojení otočí na bříško a odříhává si sám... :grinning:
19. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, malá konečně usla a já mám trochu času, tak jsem si řekla, že se tady ukážu, ať si nemyslíte, že jsem na vás zapomněla :slight_smile:
Já teď s Adélkou chodila po kamarádkách a včera jsme byly u ségry na baráčku, ona je doma totiž strašná hysterka, ale na návštěvě je jako andělíček, tak jsem si aspoň trochu odpočinula. Dneska jsme doma, je pátek, Jirka měl včera poslední noční tento týden, tak doufám, že jak se oba probudí, malou jen nakojím,obleču a Jirka s ní někam vypadne a já si tady budu moct konečně uklidit. Zatím mám jen kuchyň, tu jsem uklízela, když m,alá budila řevem Jirku :grinning:
Jinak Adélka mi blinká dost, ale je to proto, že ona se jen napapá a hned se kulí na bříško a pak blije...musím ji pořád hlídat. Už se snaží lézt, ale zatím jí to nejde, posouvá se jen, když válí sudy :grinning:, ale hrozně se rozčiluje, že jí to nejde jinak :slight_smile:
Stáhla jsem si film Veni, vidi, vici, tak se na něj jdu mrknout, snad to nebude kravina :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak se nejdu mrknout, ptž hysterka je už vzhůru :frowning2:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
peti, kým bola cica malá (ako by bola teraz veľká :grinning: ), tak my sme grcky mali - malinké, ale mali.... a teraz to skúsim takto ako janka a ty. Tiež to robím vlastne zo zvyku ako aj miška. A ráno jej to nevadilo... uvidíme, budem referovať :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj holky,
pamatujete si eště na mě?? :grinning:

Ach jo času mám pořád málo tak vás ani nestíhám dočítat. Když mám chvilku kouknu aspoň na FB co se děje. Malá byla a ještě je nemocná a navíc i mě teď dost bolí v krku - super :rolling_eyes: . Doufám že to malá ještě nechytne.
Jinak se máme dobře..počasí nás štve..

Co tady nového?? :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
cavec jsem odpocivala i s kikinou mam tu pekne uklizeno :wink:

Marti napis pak jaky to bylo ja ted koukala na horor the Strangers no jako slo to ale na SAW to rozhodne nema :grinning:

Ivetko to vis ze si te pamatujeme :wink: noveho ani nic tak nejak vse pri starem, zaciname s prikrmama.

Peti to je v pohode me nejde o penize proto jsem se neptala ja jen ze jim to obcas trva i 12 dni tak neboj ono to prijde :wink: strhli mi 336kc, Gabcaa to mela levnejsi o 6kc nebot byl nizsi kurz v tu dobu :unamused:
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Jani - no šest korun není zas tolik :slight_smile: záleží na tobě, až dojde, určitě dám vědět, ale ty penízky bych klidně poslala už teď... :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
hej, tu to ako fakt končí ?????????????? :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :astonished: :cry: :confused:

cica nechce papať a mne ide kozenka prasknúť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
jaji - no nějak se to tady zaseklo no... :slight_smile: Já dělám tu pudinkovou bábovku, zítra přijedou manžovi rodiče :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli se povede, místo oleje jsem do ní totiž dala mlíko :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Ale nič sa nekončí, len vtedy keď sem ja prídem, tak potom sa tu do rána už nikto neukáže :wink: .
19. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
také že nechce papať sa u nás nepozná - malý chce stále.
19. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.