• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ale hlavně že ráno měli hubu plnou keců možná jim manžel promluivit na dřevě do duše. a ještě se pustili do koláčů, ale už hjsou zase v tahu, holky jsem tu furt sama:( já už chci jaro a sluníčko už mi z toho opravdu začíná hrabat
20. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Děkuji holky, jste fakt zlatíčka :slight_smile: Adélka vypadá spokojeně, tak doufám, že jí fakt nic není. V úterý jdem na druhou hexu, tak řeknu doktorce, aby se na ni pro jistotu podívala.
20. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky nesel nam internet :rolling_eyes:

Misko klidne te naucim z ceho stahovat, nejjednodussi je to na www.uloz.to tam napises co chces a stahnes a je to :slight_smile: jsou tam vetsinou filmy v cestine, ja stahuju z torrentu, filmy jsou tam v Anglictine a ja aspon trenuju at nezapominam.

Holky dnes jsem chtela upict americkou buchtu v pekarne ale ted uz je pozde tak zitra rano. http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JOLMLODOF5&id_kategorie=JNLQCOO5

Petko me ta pudingova babovka z pekarny moc nenadchla tak nejak jsem tam postradala tu mouku ale mozna to byl jen pocit jakoze tam neni :grinning: ale snedla jsem ji

Zanetko ten film Parba ve Vegas je komedie ale fakt dobra :grinning: ja nemam rada komedie mam rada horory a trilery :grinning: jo a s tim probuzenim to znam, nejlepsi jsou sousedi, oni radi vrtaji
20. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Marti, vubec se neomlouvej vsak jsi ta nejlepsi maminka, kazdy mimusko place, moje Kika rvala do 3 mesice non stop :slight_smile:
20. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
zapomnela jsem napsat ze u nas probehla prvni lzicka mrkvicky a teda zadna slava snedla 3 a uz nechtela a co zitra kolik ji mam dat?
20. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Fíha, tu nikdo není :confused:
Dneska jsme koupali už v 18h, ve velké vaně, Adélce se to moc líbilo :slight_smile: Koukla se i na Rákosníčka, ale spát se jí ještě nechce. Uvidíme, kdy usne, snad ne moc pozdě.
Zítra jdeme k mamce, tak na mě myslete, ať se s ní nepohádám :sweat_smile:
20. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
tak holky, návštěva celkem v pohodě, na malýho to bylo docela dost lidí, takže byl po chvilce už protivnej, ale pak jsme šli na procházku (ta mě dorazila :frowning2: ) a malej hned v kočíku usnul... Jinak mně je zas podobně jako včera, jen mám navíc rýmu, ale nemám teplotu...

jaji - bábovka dopadla nic moc, chuťově super, vzhled hrůza... :grinning: ale nevim, jestli to je mlíkem nebo tím kypřícím práškem... :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jinak jak mi není dobře a malej byl protivka, zkusili jsme mu dát mrkvičku, snědl asi 3 lžičky a dal by si ještě...ale už měl smůlu... :slight_smile: on fakt sní asi všechno :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
peti, podstatné je že chutila :slight_smile: . prosím ťa, prečo keď si marod, tak sa ako marod nesprávaš?!?!? Ty aj miška by ste si zaslúžili :angry: . By ma zaujímalo, ako by ste reagovali keby boli mimča už tak cca 10 ročné a vo vašom stave by chceli vystrájať to čo vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: - som predsvedčená, že by ste ich hnali do postele :sweat_smile:

jani, ja tiež komedie tak po menej, hlavne bláznivé, tie priam neznášam. Ale také normálne, klasické, to si pozriem. Ešte mi prosim napiš či je to s prekladom - nebudem to hľadať ak nie :sweat_smile:
a SAW, ten som pozerala ale s milanom :grinning: sem tam som sa schovala pod perinu a pýtala sa, že či sa už môžem pozerať :grinning:
20. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:

Kristyna vstala v 5h ale nechala jsem ji v posteli u nas a hrala si chvilku s mamincenyma vlasama pak se otocila na tatinka a otravovala ho tak :grinning: ale je roztomila :grinning: jsem ji drzela rucicky ale prisla na to ze aspon nehtikama muze skrabat do prosteradla :sweat_smile:

Petko takze zacnete s prikrmama?

Holky kolik mam dat dnes lzicek Kristynce na obed? vcera mela tak 3 a dnes?

Zanetko na www.uloz.to to bude urcite uz ve slovenstine nebo cestine, takze bez titulku :wink:
SAW je super horor :grinning: se mi libil moc :grinning: ja se divam na horory sama, Jirka je nema rad.

Vcera jsme si stahli This Is It s Michaelem Jacksonem a teda me to nebavilo :fearful: to je spis hudebni dokument ale nic ze soukromi. :unamused:
21. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky

Jani já dla první den 2lžičky, druhý den 3-4 lžičky a 3 den zbytek skleničky, a u brambůrky jsem to měla první den 2 lžičky , 2 den 3-4 lžičky a 3 den celá brambůrka, takovejch menších rozměrů :wink:

jani děkuji, uričtě se na to podívám :slight_smile: a zkusím to.

Peti u té bábovky ti to udělal voda místo mléka, :wink: nikdy to nebude bez mléka ono :wink:

Jani vyzkouším tu americkou co jsi sem vložila

Martinko budu na tebe moc myslet, zvládneš to.

Žanetko mně už je vcelku lépe. tak snad už mě nic nepostihne
21. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Misi, diky moc, tak uvidime jak to pujde s lzickama, moc ji to nechutnalo, tak jsem to ochutnala ja no a jako mrkev to fakt nechutnalo :astonished:. tesim se na brambor a davas ji ho samotnej nebo s olivovym olejem nebo s MM jako bramborovou kasi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi i ja chci dneska pict tu americkou buchtu tak uvidime, ted delam knedlik v pekarne tak buchta musi pockat :grinning:

Jinak varme segedinskej gulas, mnam, miluju zeli :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
já jsem jí první dvě lžičky udělala s mojím mlíčkem a pak už jsem dala samostatné brambůrky ten druhej a 3 den. Olivovej olej mě nenapadl.Ale nebylo to tak suché, malé to šmakovalo. pak jsem měli brokoličku 2 dny a když se mi neosypala, tak včera dostala brokolicu a brambůrku :wink:

už mám recept opsanej a jak převleču malou a poklidím trocha jkuchyň tak ju hned šupnu do pečky :wink:
21. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
tak mi v pekarne nenakynul knedlik :rolling_eyes:

Misi, prave me rikala doktorka ze ji mam do vseho domaciho vareneho davat olivovej olej abz se vitaminz pustily a ji se to lip polykalo.
21. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
haj baby

jani, ja som nevedela prečo sa tam, má olej dávať...teraz už viem :slight_smile:. ja som to riedila vodičkou v ktorej som to varila....

dnes idem vyvariť prvý krát mäsko so zeleninkou

miši, fajn že už je lepšie

segedin milujeme aj my, ale dnes máme zemiakové placky odvčera s mäskom a to je tiež mňamka :wink: - jak to že nenakynul?!?! :astonished: (dala si tam kvasnice :grinning: :grinning: :grinning: )

no a ako ináč, jasnačka že sa priznám a pridám, idem si postaviť americkú buchtu :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jani to není možné, že by ennakynul. Dneska budeme mít americké buchty všechny :grinning:
21. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Haló, haló, jaké americké buchty? :sweat_smile: Něco mi uteklo? :grinning:
21. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
21. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
marti, mrkni príspevok od janky včera 16,49

moja buchta sa pečie, síce som ju na dva krát dala premiesiť, lebo mi signál zapípal a ja som to ešte nemala nachystané, tak som to vytiahla zo zástrčky a zistila som, že keď sa vypne prúd a zas zapne, tak ja mám po koláči :astonished: . Tak sa mi to vymiesilo ešte raz aj s jablčkom, hrozienkami a orieškami, ale myslím, že by to broblémom byť nemalo :sweat_smile:
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
tak americká buchta už se míchááááááááááááááááááááááá ale nedala jsem tam kako a skořici, skořici při kojení nejím a kakaové buchty moc nemusím, tak budeme mít světlou,a le bude to bašta . docela mi to připomíná jablečný zázrak co mám od své babičky co už nežije :slight_smile:už se na ni strašně těším, já si na obídek dělám řízečky kuřecí a táta dojí zbytek kuřete na paprice. :wink: já to bohužel nemohu, je v tomsmetana a malé to neděla dobře.
21. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
:dizzy_face: to je dobré, keď nevidím všetky príspevky keď niečo píšem :grinning: :grinning: :grinning:

už ju máte postavenú aj vy???

ináč som nevedela koľko mäska mám dať vyvariť :astonished: , tak snáď som dobre dala, len taký malinký - teda ako zas si robím polievočku do mrazáku, tak malinký primerane množstvu....nedala som ani celé kuracie, len asi tak 1/3 z prsa...
21. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
miši, zas, už si mi odpovedala na moju otázku - ale si ma hneď aj postrašila??? orečo nie škoricu??? :astonished: no ja s tým už nič neurobím, ak tak si dám len kulinček - tak prečo nie škoricu???
21. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
jo a dámy, ako ohrievate skleničkovú papu pre miminuška, najmä ked ju dávate prvý krát a dávate len pár lyžičiek??? Ja mám ako ohrievačku a je fajn, ale ak už sa jedlo miminkám ohreje, tak by sa druhý krát nemalo - teda totok neviem určite, ale sa mi zdá že to tak je... tak ako to robíte???
21. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Žanetzko ty skočřici myslím, řešit nemusíš, laurinka se tui z ničeho neosejpla :slight_smile:

Ale jelikož Zoují je citlivá, tak skořice je největší alergen tak proto, ale jak píšu ty to řešit nemusíš :wink:

Žanetko když mám ze skleničky tak si první a druhý den přendám potřebné lžičky a ohřeju v ohřívačce, mám ohřívačku se speciální mističkou, a nebo když nemáš tak chvilku ve vodní lázni tu misečku :wink:
21. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
v žádném příopadě neohřívej celou skleničku, to už druhej den nemůžeš malé dátz :slight_smile: takže jak píšu první den si ze skleničky odeberu 2 lžičky dám skleničku do lednice, druhej den si odeberu 4 lžičky a 3 den ohřeju zbytek ve skleničce :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
dik miši, urobím to tak

ideme na nákupy, jupíííííííííííííí
21. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
cavec, u nas uz jhe v pekarne, presne jak pise zanetka, jirka to nestihl a dal tam jablka a ona se nezamychala tak to cely vypl a pustil znova.

Misi me se obcas stane ze me nenakyne testo, asi blby drozdi :pensive: ale nakonec trochu nakynulo tak je knedlik dobrej

Holky ja skorici jim hodne, davam si ji na krupicnou kasicku,takze Kristynce evidentne nevadi :sweat_smile:

Ja ohrivam tak ze potrebne mnozstvi takze asi 2 velky lzice predam do male ruzove misticky co mam od tomme tippe tu dam do porcelanove misky a naliju do misky vodu z konvice necham to tam tak 3 min a mam to ohraty.

Jinak holky :fearful: uspala jsem Kiku a dala Jirkovi instrukce jak nakrmit Kiku az se vzbui a jela jsem do tesca (maji v akci plinky a taky si koupit neco na sebe) vratim se domu a Kristyna jeste spi :fearful: :fearful: :fearful: a to jsem byla pres hodinu pryc :sunglasses:

no venku je krasne tak pojedeme s kocarkem tak se moc tesim

jo a napiste jak se vam povedla buchta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
dámy, tak ja som buchtu vybrala z pekárne, milan ju išiel vyklopiť a ona sa nám rozfrancorcovala :astonished: . Ako chutí super, ale máme z nej kopec trhancov :grinning: - neva, zje sa aj tak, tak ja fičím, papa
21. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak já si ji upéct nemůžu, nemáme pekárnu, má jen mamka a s tou se mi péct zrovna nechce :grinning:
Ale už plánuju, že si pekárnu napíšu na seznam svatebních darů :grinning:
21. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
ěmusítw ji nechat úplně vychladnout v nádobě, pak teprve vyklopit.

marti můžeš ji udělat zamícháš vše vmíse a vliješ na plech upečeš v trioubě
21. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.