• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt

tu máš Peti odkaz o tom rastovom spurte,takže si tým prejdeme každá,aj ja som to zažila,musíš to len vydržať,to prejde :slight_smile:

Jejda Jani,to ma mrzí,že ste takto nespinkali...ja musím zaťukať,že na Samíka to žiaden vplyv nemalo,teraz zase spí v postieĺke :slight_smile:

Inak,ráno som sa postavila na váhu a mám 2kg dolu :slight_smile: jupí, to je fakt asi tým,že som sama s malým a tak všetko musím len ja a nikto mi nepomáha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Calli,neboj,aj Samík včera cez deň nespal,oni majú také dni,že nespia celý deň a potom zase celý deň prespia :slight_smile:
no musíme si zvykať,že nás tie naše detičky budú od teraz len a len prekvapovať :grinning:
25. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
luci - díky za odkaz... ten první odstavec, to je přesně Kuba včera večer... Ale dneska je už v pohodě...
25. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Luci...tak já nevím, zas od 10h nespíme:frowning2: Vypadá to na další nespací den :frowning2:
25. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
calli - to ti nezávidim, mně malej asi hodinku už spinká, jsem zvědavá, kdy se zase probere... :slight_smile:
25. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Jinak malej po mně asi zdědil "lásku" k focení :grinning: řehnil se na nás, ale jakmile přišel manža s foťákem bylo po smíchu a jakmile se manža otočil, že ten foťák schoval, malej se zas začal křenit :grinning: Tak se manža naprd, že ho fotit nebude, že když si vzpomene, až mu bude 15, bude mít už smůlu :grinning:
25. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojky, dnes máme krásny deň, no už teraz sa bojím večera. NEZNÁŠAM tieto časové posuvy, už niekoľko rokov sa hovorí o ich zrušení a stále nič :angry: . Bojím sa aký bude večer, lebo malá mi niekedy ledva vdrží do 19 a to bude teraz vlastne len 18 a tak skoro ju teda haji dávať nechcem, tda kupkať a potom haji.... no, držím aj vám palčeky, aby to mimča zvládli čonajlepšie budem úprimná, hlavne pre nás, aby sme sa dobre vyspinkali i my, nie len drobci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
holis jj malá je z losa úplně hotová, dnes s náma cestoval i do obchodu. pořád se na něj řehtá. :grinning:
25. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
jdeme na dvoreček je nádherně. :wink: malá v noci spinkala skvěle a dnes je taky moc hodňoučká. Mně se zdá že těch šest neděl má něco do sebe. Prostě je to změna. :wink:
25. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
No ahojky. Tak veru aj ja som zvedavá, čo bude večer, či náhodou nevstane v tú svoju obvyklú hodinku o jednej ráno, čo vlastne bude iba polnoc. Dúfam, že nie, že ten prechod sa nám podarí zmáknuť.
No inak asi nám tie laktobacílky nezabrali, stále musíme kadiť s rektálkou - chudáčik samému mu to nejde.
Inak znovu sa mi ho darí po uspaní v baby vaku položiť a nechať spať mimo mňa, takže super.
25. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jani, ty si písala že máš nejaký nosič podobný Manduce, čo za nosič to máš?
Ja som si dnes požičala od susedy Manducu, ale aksoi sa mi ho tam nepodarilo nainštalovať -tak to skúsime o nejaký týždeň.
25. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
aurrelka to je mi líto, že laktošky nezabraly, ale nevzdávej to a zkoušej mu je stále dávat. My musím zaklepat zatzím kakáme sami.
25. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj babeny :slight_smile:

pridala som fotky :grinning:

zuzka, ja beriem laktobacily a na mňa samotnú zaberajú, neviem či to dostáva i Laura cez moje mliečko, no kaká sama, ale niekedy sa teda riadne natlačí, ale zvláda to sama :slight_smile: , najlepšie pri papaní :grinning:

je dnes krásne a brácho je vonku so segrou ...
25. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
tak malá stále spinká. takže zatím se změna času na ní nepodepsala. Za půl hodinky jdu chystat koupání. tak snad ještě vydrží a pak jdeme papinkat :wink: tak se pro dnešek loučím
25. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
zuzi ja mam neco podobneho jako manduca ale jako zadnej zazrak nebot to mam na doma a mala kdyz usne a ja ji v tom polozim stejne se vzbudi :angry: to zkus radeji satek

zanetko krasne fotecky taky nam uz vanicka pomalu nestaci moc se tesim na koupani s kikou :wink:

my jdem za chvilku koupat ale o 10 min pozdeji, chci to ustalit na 18:30 pomalicku nebot jako v 5 h rano vstavat fakt nechci :unamused:
25. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
no, nám sa kúpanie podarilo odložiť na 19,15, čiže ocelú hoďku, noto len vďaka tomu, že sami drobca podarilo na mne uspinkať tesne pred kúpaním podľa starého času...som zvedavá, ako to bude vnoci :sweat_smile:

jani, dík za pochvalu fotiek, to kúpnie bolo super, malej sa veľmi páčilo
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak ja jsem koupala dle staryho casu ale o 10 min pozdeji ale unula mi az v 20 h tohoto casu takze 21staryho a to normalne uz davno spi :angry: :angry: :angry: :angry: nesnasim zmenu casu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

no zanetko fotecky jsou moc krasne ona je Laurinka takova princeznicka a jaky ma ocicka

jinak ja nectu co ktere miminko uz umi nebot se nehodlam nervovat ze moje dite jeste neco neumi :wink:

jdu spat papa
25. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jani ale akú značku máš, ja som skúšala aj šatku, ale toto chcem na také rýchle presuny a tak. Riešila som to aj so susedou ona má aj šatku a aj manducu a že by si teraz už kúpila asi len manducu, hoci aj šatka sa jej páčila.
25. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
No tak my sme kúpali o 19:00, tak sme kúpali aj predtým, takže supiš a ani sme ho nemuseli nijako prehovárať, tak som zvedavá na prevé zobudenie, to rozhodne ako je to u neho so zmenou času.
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak to my jsme lajdáci, byli jsme na procházce od 5 do 7 a dokoupali jsme teprve před chvílí, ale malej už hajá v postýlce a vypadá to, že bude spinkat konečně :slight_smile: Je to brouček... :slight_smile: I když pít chce hodně často :frowning2:
25. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
26. říj 2009 v 05:44  • Odpověz
dobré ráno, tak na naší malé se změna času zatím nepodepsala.tak uvidíme dál :wink:
26. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
hojky holky,
jsme u našich, protože doma děláme ta plastová okna, tak vás jdu na chvíli pozdravit :wink:

Máme se celkm fajn, až na to, že jsme vichni, kromě Adámka nastýdlí... :frowning2: Mě bolí hlava jak střep, takže nic moc.
Adámek má bohužl čím dál horší noci, často pláče a prdí jak ďas, budu si muset opavdu asi dávat pozor na to co sním...do teď jsem se moc neomezovala a asi je to i kvůli tomu, no :pensive:
Jinak rosteme jako z vody, na kontrole, když mu bylo 18 dní už vyrost o 6cm a přibral 550g, to jsem čuměla jak ďas...nechci, aby tak rychle rost, strašně to zase uteče...Barunka mi oproti němu připadá už tak ohromná... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Jinak kojení tedy už celkem dobrý, už to moc nebolím, jen přisátí a občas, když adámek zlobí a posouvá si bradavku na cucání, tak mu ji musím vyndat, aby se přichytil znovu. uvidíme, jak to půjde dál, na další kontrolu jdeme 4.11.

Mějte se hezky, pusinku vašim mimískům :slight_smile: :zipper_mouth:
26. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Waci to se mate, my jedeme na stary rezim takze misto v 6h vstavam v 5h :grinning:

Leni: jee to je sikulka jak pekne pribira jen tak dal je to preci kus chlapa a zvladas v pohode i barunku? mas cas si odpocinout? taky bych chtela deti od sebe jak mas ty tak proto musim vyzvidat :grinning:
26. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Leni ahojky, teda vy rostete pěkně. :wink: u nás leje a malá má plačtivou náladu :wink:
26. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
dobré ranko, my sme nôcku zvládli tiež ok :dizzy_face: vstávanie po novom o 2,00, 5,40 a 8,00 konečný budíček, tak sa to celkom dalo, len keby maminka nedopozerala superstar do konca, bolo by to ešte lepšie :grinning:
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
no zanetko a komu fandis? :grinning: ja martinovi, sice to nestiham sledovat ale poustim si to zpetne :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ahojte tetky koníkové :slight_smile:

tak u nás tiež noc super,zaspal o 21h,zobudil sa o pol4 a potom 7.10,ešte zaspal do pol9 :slight_smile:,napapkal sa,porozprávali sme sa a pred 10hod zase zalomil a spinká :slight_smile:

Včera som bola hotová z toho Chodúra,normálne mi tiekli slzy od smiechu,sa divím,že to malého nezobudilo...on je fakt bomba .-) zaslúžil by si to vyhrať!!!

Žanik,tak pozreli ste zrkadielko?

Dnes je vonku teda krásne,poobede pojdeme vonku.

Leni,si šikovná ako to zvládaš s dvoma malými prckami,aj ja by som taký odstup chcela medzi deťmi,tak uvidíme...

Inak som zvedavá,ktorá z nás bude prvá tehotná :grinning: myslím,že Janka :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
no, aby som vás neprekvapkala a nebola prvá tehotná ja :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, zrkadielko sme našli najprv len v Košiciach, no teraz som sa tu pohrabkala viac a našla som ho v jednom obchode i v BA, takže milanko dnes nabehne kúpiť

Jani, zatiaľ nemám favorita, no tí chalani sú fakt úžasní, teda väčšina, a pri Chodúrovi som sa tiež rehotala sťa blázonko, bol perfektný spev a perfektný šoumen, presne ako povedali, zo svojej slabiny urobil slinú stránku...

a včera sme mali zelené kakenko, takže asi ideme podľa knižky, šprut v 3. mesiaci - ťaháme tretí. Včera aj papala 8 x a zvykne 6-7, ale dnes už bolo kako zas "pekné" :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
s tým tehotenstvom to bol fór, zatiaš nemám menzes, takže nehrozí :sweat_smile: - teda pavdepodobnosť je malá, hroziť hrozí :grinning:
26. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.