• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Já sem naprdnutá na Járu holky...včera sem večer chtěla poumývat nádobí co se nedá dát do myčky a on mi říkal ať to nechám být že to umyje on ať mi ještě víc nepopraská ten ekzem na rukách...no a co myslíte...vyprdnul se na to a já tu teď mám v kuchyni bordel jako když bouchne bomba:slight_smile:
Dneska je venku krásně...tak si uděláme se Štěpulou prochajdu až do vedlejší vesnice na poštu:slight_smile: mám tam dárek pro Adélku k narozkám...sem zvědavá jaký to bude...objednala sem jí takový ty pokojový telefony...jak sou propojený drátem a můžeš si volat z pokoje třeba do kuchyně:slight_smile:bude nadšená...ona telefony miluje:slight_smile: jako asi každý dítě že :grinning:
22. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Gábi ty telefonky jsme měli taky fialové a bylo to supeeeeeeeeeer kdes je sehnala???

Martinko neboj ono se to zase uklidní vem si to u nás :slight_smile: teď spíme týden v pohodě :slight_smile:

Jani jen do doktorky nedej se. :wink:
22. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Míšo my je právě s bráchou jako malý měli taky a rádi sme si s nima hráli:slight_smile: sehnala sem je na mimáči:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25404186 tyhle sem objednala...a není to ani tak drahý:slight_smile: tak doufám že budou hezký:slight_smile: a hlavně doufám že Ada bude mít radost:slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
O tom som teda ešte nepočula - teda o tej chorobe.
22. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak nech vám to teda rýchlo zmizne.
22. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Inak som nás nepochválila - včera si Alexander papal nožičku :wink: .
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Inak Žanetka, mňa ten prsník nebolí, ako iba trošičku to cítim, ale to je fakt v pohodke a už sa to zase hojí - dúfam, že sa to zacelí čím skôr.
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Zuzi supééér tak další šikula do klubu co už bude mít pořád ožužlaný ponožky:slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Noo to busde teda paráda, aby som mu ich viac nakúpila. :wink:
22. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Inak musím nájsť nejaké tmavé závesy, lebo ma to vstávanie takto s východom slnka vôbec nebaví.
Konečne sa naučí aspoň trošku sapť a teraz toto. Suseda musela tiež kúpiť závesy, lebo jej baby takto v lete vstávali o štvrtej a teraz je to v pohodke.
22. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
No to mi ani neříkej že budu muset ještě kupovat závěsy :grinning:

No nic holky já razím na tu prochajdu:slight_smile: tak zatím pááá
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
cau :grinning:

tak jsme zpet

tak vazi Kika 7,4kg pribira pry ok, rekla mi ze s prikrmama mam pockat klidne do 7 mesice :confused: ale ja uz jsem zacala :confused: tak jsem ji radsi nic nerikala, rikat ze kojit co 40 min se nema, ze min 2,5hod mam cekat tak jsem to zkusila no, uvidime ale v prikrmech bych rada pokracovala :pensive: nebot dnes ji docela ta mrkvicka jela

no a Prevenar, s tim zacal ona, pry volala mi revizni doktorka z pojistovny :grinning: a ze pry v pondeli nam to naockuje :grinning: i s hexou, ona prej proc jste ji volala rikam volala jsem tam proto ze jsem se chtela zeptat zda si tu vakcinu nemam koupit sama a ona ze ne ze v pondeli, no me bylo trochu trapne, rikala ze na ni nebyla prijemna :grinning:
22. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jani - doktorka hustý no... :grinning: S těma příkrmama to je těžký, nám naše doktorka nic neřekla, ani se na nic neptala, ale mně přijde, že malej už vykazuje většinu signálů, při kterejch jsem četla, že se má začít přikrmovat, tak tu mrkev dostává, nevím, jestli ji budem dávat úplně každej den, ale třeba dneska jsem si byla vyřzovat občanku a malej už měl hladík, tak zbaštil zbytek té otevřené přesnídávky... No on by si ještěasi dal, pořád otvíral pusinu, ale pak u jsem přišla já, tak dostal mlíčko...

Jenom jsem zjistila, že jsem neschopná matka,řval nám tady (ne brečel, ale hulákal), tak jsme si říkali, jestli nemá hlad, ale když viděl prso, byl ten řev ještě horší... Až jsem si ho vzala na nohy, tak mi došlo, že je utahanej,tak mi pak na rukách usnul, pak jsem ho dávala do postýlky a probral se, ale to už se vrátil manža s jídlem, tak ho vzal do náruče a uspal a teď malej spinká... Se cítím hroně, že jsme se mu snažili cpát to prso a on při tom chtěl jít spinkat :frowning2: Když on většinou usne u prsa, takže na takový to hulákání z přetažení vůbec nedojde, ale dneska jo a já to nepoznala :-/ Ale pozitivní je, že i když byl unavenej, tak jakmile jsme mu ukázali tu prázdnou skleničku od té výživy, smál se na ni od ucha k uchu :grinning:
22. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Petko me taky prijde ze ma hlad proto budu pokracovat s prikrmama, pomalicku ale jiste a u vas se nedivim, vzdyt ma Kubicek pres 8kg, je to kus chlapa tak mu mlicko uz nestaci, to se nemuzem divit. :wink:

dostala jsem milion vzorku kasicek a cajicku od mudry tak aspon necim me potesila :slight_smile:

jako ona rikala ze pediatri bojuji za to aby ty vakciny nemuseli kupovat z vlastniho, na jednu stranu se nedivim, kdyz maji naockovat treba tydne 30 deti tak to je 30 litru :astonished: no ale to neni muj problem ze? :grinning:
22. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: dobré u mudr - teda, zas sa tam budeš v pondelok trepať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snáď to už konečne dá...

peti, pohoda, nakoniec ste sa s kubikom pochopili :wink: - čo by som ja dala za to, keby som laurinke vždy rozumela :grinning:

zuzi, ja viem o tej chorôbke len vďaka tomum že ju mal kamiškin malý. On má teraz rok aj 2 mesiace a mal ju tiež niečo po pol roku....
ale je to fakt v pohode, teda u nás neboli žiadne veľké teplotky a vraj bývajú aj nad 39 :astonished: . Takže my sme poriadne nevedeli že laurinka má chorôbku - nehovoriac o tom, že ju mudra diagnostikovala cez telefon :sweat_smile:

gabi, veď to nádobí neuteče, járu počká (haha, ja by som ho tam tiež ASI nenechala a nervačila by som sa pri ňom :angry: , že je to na mne :angry: )
22. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, ale nestačím vás dočíst. Víkend byl u našich super, Lůca byla zlatíčko :slight_smile: Příští týden jsem pryč - jedu potěšit tchýní :slight_smile:

Lůca přišla na otáčení a neudržím jí na zádíčkách :slight_smile: Ráda už by se plazila, ale pořád jen couvá a dopředu jí to nejde. :slight_smile: Příkrmy super - baští všechno až se jí dělají boule za ušima :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Tak jsme zpět:slight_smile: Štěpán skoro celou cestu v kočárku čumákoval a smál se na mě...asi už fakt vytáhnu ten sporťák on se venku v té korbičce nudí...pořád zvědá hlavičku a chtěl by vidět ven...zvědavka malej:slight_smile:
Telefony jsou super...jsou ještě krásnější než na obrázku tak mám radost a doufám že i Adélka bude mít:slight_smile:

Jaji no já sem se nakonec naštvala a řekla sem si že mi slíbil že to umeje, tak sem mu to tu akorát poklidila na jedno místo ale nechala sem mu to na umytí až se vrátí...a běda jak bude dneska držkovat že až za chvilku...dostane Jar do ruky hned mezi dveřma :grinning: :grinning: :grinning:

Jani no teda tvoje dr. je pěkný kvítko...když máme všechno platit my tak je to v pořádku ale když mají s něčím pomoct oni tak to ne...štve mě tenhle přístup...ale taky nechápu proč si tu vakcínu nemůžeme koupit my a pak nám ji pojišťovna proplatit...no co už...hlavně že vás v pondělí snad už konečně naočkuje:slight_smile:

Peti no neblázni...vždyť nikdy nemůžeme na 100% vědět co těm našim mímům je...tak hlavu vzhůru :wink:

Kačí no a seš ostříhaná????a melírkovaná????
Lůca je teda šikula...to až se příště uvidíme to se nám tu budou koulet jeden přes druhýho:slight_smile:to bude sranda :grinning:
22. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
No tak už zas spinkáme a spapali sme všetok zeimiačik. Najprv to bol boj, zas som ho kŕmila cumlom, potom po troške sa tváril, že akože mám ťa v paži, tak som ho zobrala, že ho nakojím ale on protestoval, tak som šla späť do kuchyne, ale nedala som ho do lehátka kde papá, ale nechala som si ho na rukách ako keď ho kojím a to ste mali vidieť ako krásne z lyžičky papal. no a ke´d bola nádobka prázdna, tak sa aj tak za ňou načahoval. :wink: Dostal jednu plnú tesco nádobku - vlezie sa mi tam 100 ml mliečka.
Zajtra pridávame mrkvičku - dostali sme domácu, len ju musím zbaviť stredov- som čítala, že tam je najviac dusičnanov.
22. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
doprčič tak já tu píšu a ono se to neodešle:(

Gábi telefonky jsou super, nevadilo by ti, kdybych se opičila a koupila je neteři k narozkám?

Jinak my dnes měli květák a malá prostě fakt papá všehcno, je to všežravka není ani jedna věc co by ji nechutnalo :slight_smile: zbaští všehno bezuý problémů a nejraději by se ze lžičky krmila sama. taky by si ráda odsávala nos sama, prostě mi asistuje u všeho. Jinak se naučila dělat malá, takže když nastavím tvář nebo ruku a čřeknu udělej malá, tak tomu fakt rozumí a hladí mě :slight_smile: a směje se- a ona tak jemně hladí, strašně se mi to líbí. taky všechno bere do tlapiček a směje se a zkoumá to. je to fakt super období, sjem úplně nadšená, jdou vidět všechny pokroky... je to takovej můj mazlíček :slight_smile: Akorát jsem přišla na to, že jsem na ni strašně závislá a nemůžu bez ní být ani minutu :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tak Štěpula spal od 15h co sme přišli domů...a já sem zavřela očko před 10 minutama a on se zrovna vzbudil...tak sem teď jak přejetá parním válcem:slight_smile: ale co už..za 3h bude chrnět a já asi s ním:slight_smile:

Je tu vůbec ještě někdo kdo nemrkvičkuje??? u nás to teda jede ve velkým...já nedat Štěpánovi celou misku tak mě snad sežere:slight_smile: on je takovej Otesánek:slight_smile: jed sem sněd sem pecen chleba, trakař sena, mámu s tátou a tebe taky sním :grinning: Jára se dycky směje že sní všechno co mu dáme a ani necekne...ale já myslím že to je dobře že není vybíravej ne? že sní všechno...teda aspoň neprotestuje...tak já nevím jak by se poznalo že mu to nechutná :confused: ...jen po tý brokolici teda tlačil jako blázen a nešlo mu to káko ven...ale pak si taky zvyknul...

Jají co dneska Laurinka říkala na masíčko...musíš nám poreferovat:slight_smile:
22. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Miší no strašně mi to bude vadit :grinning: to víš že je objednej...já myslím že je to fajn dárek za hezký peníze:slight_smile: naší Ádě jsou 4 roky a myslím že si s tím dost vyhraje...hlavně oni teď stavěj baráček...tak pak bude moct volat mamce z pokoje do kuchyně a nebude muset pořád lítat nebo křičet:slight_smile: no myslím že s tím ještě bude sranda:slight_smile:

To je Zouinka šikulka že dělá malá:slight_smile: nahraj nám to na video:slight_smile: Je pravda že tohle období je super a já si to taky moc užívám...dneska třeba Štěpula začal dělat kolíbku:slight_smile: odráží se nožičkama a brzdí ručičkama a houpe se u toho na bříšku...no je to sranda:slight_smile: co oni všechno vymyslí:slight_smile: jsou teď prostě k sežrání:slight_smile:
22. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Zkusíme to nahrát, ale já vám mohu říci, že jakmile vezmeme mobil, nebo kameru do ruky, tak malá všechno přestane dělat a kouká se mobil nebo kameru a už nic neudělá, chtěla sjem vám nahrát jak zvedne celou prcinku nahoru, jako fakt si klekne, celou dobu to dělala a jak jsem vzala mobil a nasměrovala, tak konec a koukala na mobil a ležela jak placka :grinning: jakoby mi říkala, mě teda nahrávat nebudeš ani fotit:slight_smile:

Andrejka bude mít 8.března 4 roky, taky si myslím, že by to pro ni bylo fajn :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
no nic hlky jdu rozkrájet pizzu najíst se, vykoupat drákulku, povídat si a spát :grinning:
22. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak sem vyhlásila bojovku a všechny máte v IP zprávičku tak doufám že se pobavíme:slight_smile: a hlavně že se zúčastníte všechny :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
grabu - no ten náš lajdák by taky sežral snad všechno a všechny :grinning:

Miši - kuba taky většinou přestane dělat, co dělal když vidí foťák (je fakt, že ten náš je takovej "nenápadnej" :grinning: ) nebo kameru :slight_smile: ale už si zvyká a občas se "odváže"...

manža mi nakoupil věci na americkou buchtu, tak jsem zvědavá, jaká bude, zkusím ji udělat, až se vtí z nákupu :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
holky Kristynka nekaka po mrkvicce? meli jste to taky tak?

ja uvidim domluvime se s jirkou zda zitra dat ci nedat brambor, ja chci ale zas je me blby ze me mudra rekla ze mam pockat ale preci se celosvetove zacina dokrmovat v 6m tak nevim :unamused: ona je dost alternativni ale tak ja tak nemam rada kdyz mi nekdo neco nuti :astonished:

Gabi taky asi vytahnu sportak, ne ze by se ji tam nelibilo ale korbicka ji je tak akorat :sweat_smile: na dylku je kratka :sweat_smile:

Misi i ja jsem zavisla na Kristynce, i kdyz je s tatinkem tak jsem nesva jakoze neni se mnou :dizzy_face:

Kaci doufam ze ti bude buchta chutnat ona je takova mokra :grinning:

u nas uz se 10 min spinka :sweat_smile: hura hura jdu si pustit gossip girl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Holky nestíhám :grinning:

Gábi nakonec jsem nešla ke kadeřnici, protože jdeme v dubnu na svatbu, tak to asi ještě nechám před svatbou :slight_smile: Co hory, měli jste se krásně, viď? :slight_smile: Já jedu na celý příští týden pryč, tak mi bude moc smutno po manželovi. Teď se vidíme tak málo. :(

Jani jakou buchtu? To asi nebylo pro mě :grinning:

Dneska jsem se fakt zasmála. Malá měla holou prdku (větrala :grinning: ) a otočila se na bříško. Tak jsem jí na prdku zaprděla pusou a ta se řehtala jak blázen :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Kačí ta buchta měla být pro Kate...tak asi proto :slight_smile:

Na horách bylo super...pak dám na FB nějaký fotečky:slight_smile: chata byla krááásná, počasí dobrý, Štěpulka hodnej a vůbec všechno sme si hezky užili:slight_smile:
Teda to budeš bez Radka tak dlouho...to sem asi bez Járy nikdy krom dovolený s kamarádkou před dvouma rokama nebyla :confused: to chápu že se ti bude stýskat

Tak to už je Lůca jak Štěpán...ses smála že bude mít jednou veselej sex, když ho lechtá přebalování a utírání ubrouskama:slight_smile: a Lůca je zase lechtivá na prdelce:slight_smile: tak to radši nebudu komentovat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
A Samík je lechtivý všude, takže to bude fakt paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak to je super, že jste si to takhle užii :slight_smile: To víš, jedu potěšit tchýní :slight_smile: Je po operaci žil, tak má nakázané procházky a kočárek je na to ideální :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
jani, kako už nie je tak často ako pri kojo u laurinky. A raz pri prechode na zeleninku som musela laurinke s teplomerom pomáhať, ale iba raz :wink:

gabi, nerozumiem prečo, ale pri druhej lyžičke spustila rev, odvracala sa a ani za svet :angry: . Zobrala som ju na ruky že čo je, hneď sa ukľudnila a skúsila som dať lyžičku a spapala skoro všetko, zostali tak dve lyžičky :slight_smile:

zuzi, ja k mrikvičke viem že to zelené treba dať preč až taký kus, aby po rozkrojení bola len mrkvičková farba

miši, musíme sa naučiť pracovať ako v skrytej kamere :grinning:

jo a nám dnes na desiatu šmakovala marhuľka (od ham) :grinning: - zajtra dopapá :grinning: a po obede už nebolo mliečko, :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.