• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
kači, ty máš so svokrou asi dobrý vzťah či??? aspoň si tam oddýchneš :wink:
22. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Já taky četla, že se z mrkve má vyndat ten prostředek, ale to by mě mohli ......... Zatím jsem dala mrkev jen ze skleničky, tak to neřeším. Malá taky dneska chuděrka tlačila jak blázen a vytlačila jen tři takové bobíky :( Je mi jí líto když jí vidím jak je jako rak rudá a tlačí ...........

Jaji tak dáváte už i ovoce?
22. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jojo, mám tchýni ráda. Je to fajn ženská. Občas si sice myslím svoje, ale to má asi každý. Jsem ráda, že mám takovou tchýni. Říkám jí mamko a když se nevidíme, tak si voláme :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
No Kačí ti naši budou ale vejlupci:slight_smile: :wink:

Jaji no tak snad to nebylo masíčkem...ale něčím jiným...snad jí zítra bude šmakovat líp :wink:
22. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Já třeba zkoušela dát brokolici - uvařila jsem jí, rozmixovala a Lůca jí nechtěla. Vadily jí ty kousíčky. Tak jsem jí koupila ve skleničce a tu zblajzla raz dva. Zítra zkusím zase uvařit a rozmixovat, tak uvidíme. Při nejhorší jí dám zase skleničku.
22. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
No Kačí tak to sme na tom stejně:slight_smile: Štěpán moc nemusí nic co mu uvařím doma...a to to pasíruju přes cedník...no a když mu dám skleničku tak jí sní během chviličky a ani se nezašklebí :wink: ale jak to uvařím a sou v tom kousíčky tak se dáví...no ale myslím si že to bude za čas dobrý a spapaj všechno co jim dáme :wink:
22. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
No švagrová taky říkala, že klukům chutnají víc skleničky. Ale já nechci, aby byla zvyklá jen na skleničky. Pokusím se jí to třeba míchat, aby si zvykala pomalu.
22. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Kačí já mu dávám skleničku a nastavuju mu to domácím bramborem a budu i rýží a tak...tak snad si nezvykne jen na skleničky...sousedka říkala že Eliška taky byla zvyklá na skleničky a pak jí to přimíchávala trochu a zvykla si na vařený...já to neřeším...nějak to zvládneme jako všechno :wink:
22. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
To je jasný, všechno časem přijde :slight_smile: Jdu chrnět, jsem mrtvá :slight_smile: Na zítra jsem si uvařila rajskou, tak se těším :slight_smile: Ve středu jdeme na druhou hexu, tak snad to zvládneme zase bez teplot.

Holky dobrou noc a zkusím se zítra zase ukázat :slight_smile: papa
22. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Kačí dobrou:slight_smile: já koukám s Járou na tu Pařbu ve Vegas jak psala Janka a je to teda docela dobrá pakárna:slight_smile: ale je to docela dlouhý...:slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
gabi, šak jej šmakovalo, len chcela sedieť na maminke :grinning:

kači jj, dnes som dala zo skleničky, lebo jablčko nechce a banán pri skúšaní mohla a teraz ho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a iné ovocíčko pre ňu v pbchode teraz asi nehrozí ...
22. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
tu už sa asi spinká, tak krásne sníčky babenky :slight_smile:)
22. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, dřív jsem neměla čas, tak se ozývám až teď...malá spala přes den jen hodinu a čtvrt a to venku, takže jsem si neodpočinula...Asi nás trápí zoubky, i když je malá unavená, tak nemůže spát, jen si pořád dře dásínka a dostává hysterické záchvaty pláče...je mi jí hrozně líto. Na noc jsem jí musela dát trošilinku nurofenu, aby mohla spinkat. Jsem zvědavá, jestli bude spinkat hezky nebo se zase často budit. Šla bych spát, ale Jirka má odpolední a já na něho vždycky čekám, tak ještě hodinku vydržím a pokud ne, tak se nic nestane :grinning:
Zítra jdeme do poradny, jsem zvědavá kolik malá bude vážit a měřit, podle mě má 7kg a 70cm, tak uvidím, jak to bude doopravdy :grinning:, a taky by měla dostat druhou hexu, tak taky doufám, že se opět obejdeme bez pláče i bez teplotky :slight_smile:
Jinak ta Pařba v Las Vegas je šílenost, viděla jsem to nedávno s Jirkou a dost jsme se nasmáli :grinning:
22. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jinak jsme dneska dala druhý den brokoličku a papala :slight_smile: Zítra ji snad dohamá... Asi se na mě budete dívat špatně, ale já už zkoušela i ovocné přesnídávky, ty sice tak papá, ale jen malinko, tváří se u nich kysele :grinning:. A z hrnečku už taky bumbá, je strašně nadšená, když jí dávám hrneček, připadá si důležitá :grinning: A lžičkou by nejraději papala sama a všechno. jinak ji nemůžu mít u sebe, když chci třeba pít kafe(vitakáva), ona by totiž chtěla taky :grinning:
22. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobre rano

Zanetko dekuju, a jak to vzala Laurinka ze uz neni kojo po obede? :slight_smile:

Holky my dnes budem varit bramburek pro Kristynku tak jsem zvedava.

Marti chudinka Adelka, neboj vsechno prejde, musime vydrzet :wink:
23. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno všem
Gábi, ty se nudíš že? ale to je fajn, že jsi něco vymyslela :slight_smile:

Jinak mě Zoují porbudila, tím že mi naliskala, ale to byly perdy, prostě udělala mamince průplesk z obou stran :grinning:
23. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Holky na FB je video jak dělá Zoují malá, ale moc se jí nechtělo, byla fascinována televizí a pak mobilem tak jsem ji musela přemlouvat, ale několikrát to udělala :grinning:

jani my dnes máme na obíděk květáček. Jinak my mrkvičku moc dávat nemůžeme, malá máí problémy se po ní vykakat. takže budu dávat vždy jen trochu :wink:
23. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Miso prave jsem se divala, no to je sikulka :slight_smile: u nas taky vede televize :grinning:

I moje Kika po mrkvicce spatne kakala ale dnes rano se ji to podarilo :slight_smile: i s bodyckem :sweat_smile:
23. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
holky kdo by jste se nudily tak tady se da najit i vase mesto http://www.schoenhengstgau.eu/
23. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
ona zvláště reaguje na znělku televizních novin, nevím proč. :grinning:
my teda musíme kakat každý den, jakmile má jeden den prodlevu tak řve a to kakáme někdy\ i 2x denně :grinning:
23. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Miší nenudím se ale myslím že trocha pobavení nám neuškodí:slight_smile: :wink:

Jani dobrou chuť k brambůrku:slight_smile:

Marti to je mi líto že ty zoubky malou tak trápí...no snad brzo vyleze a přestane to bolet!!!

Miší malá je šikulka:slight_smile: hezké videjko:slight_smile:

u nás se dneska spalo krásně...až do 5:30 a pak až do 8h...a mám recept jak přesvědčit miminka aby spaly dýl:slight_smile: :grinning:
Já sem kdysi četla že se miminka ještě uměj dorozumívat telepaticky...tak sem to s tím mojím prďolou zkusila a musím vám říct že už to 3. noc funguje...možná si teď myslíte že sem se zbláznila...ale já se snažím mu vsugerovat že se vstává až v 8h a pomyslně mu kreslím do hlavičky jak ty hodiny v 8 vypadají a on vstane na minutu přesně jak mu to tam nakreslím :grinning: no sem magor...ale včera sem to popletla a kreslila sem místo 8h 7h...to víte já dycky měla digitálky...tak mi ty analogový dělaj trochu problém...a on se vzbudil opravdu v 7h...tak sem si dneska dala záležet a kreslila sem mu 8h a vstal přesně v 8h:slight_smile: až se Jára smál že ho má místo budíku:slight_smile: no tak takovouhle kravinu já sem si vymyslela...tak jako asi tuším že to není tím...ale kéž by bylo...to bych ho pak mohla za čas přesvědčit že ani v těch 5:30 se nevstává a spinká se celou noc až do 8h:slight_smile: ha to sem ale najivka...ale doufám že sem vás svým pokusem aspoň rozesmála:slight_smile: :grinning:
23. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
prosím tě a jak mu to ta kreslíš, jako si to představuješ. A nesmějis e ti, na telepatii něco je :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
No kreslím to jako v jeho hlavičce:slight_smile: jako že si s ním nejdřív chvilku v duchu povídám a pak mu to tam jako kreslím v jeho hlavičce...jako bych si to nepředstavovala já ale on... kreslím jak vypadají hodiny když je 8h a on opravdu vstane přesně v 8h:slight_smile: nevím jestli se mi směje já mu to kreslím po tmě...když on leží ve svojí postýlce a já ve svojí...dělám to než usneme v těch půl 6 ráno...a pak fakt spí do 8h...tak nevím...no třeba na tom něco je...ale jestli to tím fakt je to netuším...ale budu to testovat dál:slight_smile:
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
jo ty si myslela že ty se mě nesměješ:slight_smile: ne on...už sem tě pochopila...jak to tam máš přepsaný s tím písmenkem tak sem myslela že se ptáš jestli se mi nesměje :grinning: no to sem ráda že sem tě tím zaujala...tak to taky zkus...:slight_smile:
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Gábi to je jasný že Štěpulka se ti nesměje, ale je pěkné jak se člověk sem tam přehlídne.

prosím ět polopaticky mám z mozku z mlíka kostku, takže si představuješ že mu tam maluješ kolečko a teď rafičky vělká na 12 a malá na 8?? chápu dobře? já ton večer vyzkouším, tak abych to nezmršila :grinning:
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Miší přesně tak...ale já nevím jak mě tam ty jeho hodiny naskočily samy...už je tam měl...já vím že to zní jako bláznivina...ale spíš to vypadalo tak že sem si s ním povídala o tom že se vstává později...a najednou mi tam naskočily jeho hodiny a já sem mu tu velkou ručičku posunula na celou a malou sem mu ukazovala že je kousíček před třičtvrtě...protože to už by bylo 9h ale my chceme 8h...a pak sem mu ty ručičky několikrát přejížděla tam a zpět jen pro zvýraznění toho úhlu než sme oba usnuli:slight_smile: já kdybych mu to kreslila sama tak vyberu digitálky...já sem analogový hodinky snad nikdy neměla...mám akorát jedny v kuchyni...ale tyhle co měl Štěpula byly jiný...byly takový fialovo růžový a hladký kulatý:slight_smile: moc příjemný a jednoduchy...jen na nich bylo čtvrt, půl, třičtvrtě, celá...jen čárky...tak proto sem mu to musela hodně zvýraznit...no sem asi magor...ale zatím to zafungovalo:slight_smile: tak to zkus taky třeba má Zouinka taky svoje hodiny:slight_smile: a ukáže ti je sama:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Teda vy si budete myslet že sem úplnej magor že?.... :grinning: no nevadí...hlavně že Štěpán spinká:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko
nelekejte se, já jsem vzhůru už od 6h, ale nějak nebyl čas.
Teda Gábinko, to by mě nenapadlo, vůbec si to neumím představit, no vyzkouším, jen nevím, jestli nám to takhle hezky půjde. Ale je to zajímavé :slight_smile:
Jinak, poslala jsem ti tu fotečku :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
nejsi magor taky to zkusím :wink:
nám přišla zásilkla od sunaru a měli tam osmisměrku, tak jsme ji vyluštili a vložili na jejich stránky a ještě jsme požádali o trojúhelník nálepku na auto se jméném Zoují :slight_smile:
přišla vám taky obálka???
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Marti za zkoušku nic nedáš:slight_smile: třeba to nepůjde hned a bude to chtít soustředění ale třeba to trošku pmůže:slight_smile:
Teda já docela koukám že si nemyslíte že sem magor a chcete to zkusit taky :slight_smile: to sem ráda:slight_smile:

Jinak Marti fotečka je parádní...už sem si ji uložila a budu čekat na další:slight_smile: já už mám taky vybraný dvě ale ještě sem se nerozhodla kterou přesně tam dám...obě sou teda dost podobné:slight_smile: ale uvidíme:slight_smile: na jedné Štěpán jako jí pizzu a na druhé pije pivo...tak sem sama na sebe zvědavá kterou vyberu...ale u obou sem se nasmála:slight_smile:
Teda teď sem prozradila možná víc než sem měla...ale jako pořadatel soutěže si to možná můžu dovolit :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.