• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Gabi magor nejsi uvidime zda to bude fungovat i dal u holek :wink:

Holky nepekl nekdo z vas toto http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2424 a http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2477 ???

Miso nic mi neprislo
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Míšo mě taky přišel balíček od Sunaru a byly tam dvě müsli tyčky a nějaká brožurka ale ještě sem neměla čas na to mrknout:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jééé já chci taky nálepku se Štěpánem...tak to já to taky omrknu a pošlu:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Gábi to je ono a v osmisměrce vyšlo Vyrostli jsme na Sunaru :wink: tak si to pak na www.sunar zadej a dostaneš zadarmo kaši a pak si tam zadej ještě jméno k tomu trojúhelníku a dostaneš tojúhelník se štěpánkovým jménem
Taky nám dorazil sunarový balíček :slight_smile: Tyčinky jsme s Jirkou už spapali, ta ovocná je mňaaaaamiiiii :slight_smile:
a odpovědi na ty 4 otázky by dle toho co jsem vyčetla mělo být 1c,2a,3c,4c

marti mně víc chtnalas ta s tím jogurtem já jsem je taky snědla hned
23. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
holky a kde jste se registrovaly?
23. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
tak i odpovědi mám stejné jako Miška :slight_smile: Jinak ta druhá tyčinka mi přišla moc sladká, ale měla jsem jen půlku, duhou měl Jirka :grinning: A Adélka chtěla taky tyčinku :grinning:
23. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Jani, já nevím odkud mi to chodí. Třeba každý měsíc mi chodí něco od Beby...ale zas mi nechodí žádné skleničky, jako holkám
23. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
aha to jste asi neco vyplnovali v porodnici a my nic :unamused:
23. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
No Jani to je určitě ještě z porodnice...protože já jinak nikde jinde nic nevyplňovala...

Tak sem to taky poslala tak uvidme:slight_smile:
Já sem teda zatím snědla jen tu bílou tyčku s tou bílou čokoládou a ta byla mňam...dneska si dám tu ovocnou:slight_smile:

My dneska jedeme v 13h na Prevenar...tak budeme zase asi s teplotkama...minule to nesl dooost špatně:frowning2:

Jo a ještě jedna zpráva...holky na horách sem se dozvěděla že ty jaterní testy nemám pořád dobré...takže nesmím brát prášky a je to na pytel...uvidíme co na to doktor..mám s ním sraz až 9.3. tak nevím co mi na to řekne...ale za 1/4 roku další testy a když se to ani bez prášků nezlepší tak budu muset asi držet nějaký diety:frowning2:
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Dneska se zeptám dr. jestli už můžeme vytáhnout sporťák:slight_smile:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
je to z porodnice, jelikož já nikde jinde titul neuváděla :wink: chtěla jsem vědět kolik toho bude chodit,,,tak sjem uvedla titul a podle toho to poznám :wink:
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
aha tak proto, ja tam nic nevyplnovala :slight_smile: obcas me taky prijde posta z Bc. to je takovy divny tak snad casem upgraduju vejs :grinning:

G :grinning: bi ja vytahnu sportak v breznu, sice by mohla byt jeste v korbicce ale tak nejak uz chce hlavne koukat ven a at doma spi a venku kouka, ze? :astonished:

jdu uspat tygra a pak dostane brambor s mym mlikem jako jeste nevim jak to tam aplikuju :grinning:
23. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Holky:slight_smile: něco pro zasmátí:slight_smile:
http://lenka.osoba.cz/relax na téhle stránce si klikněte na odkaz SMÍCH :slight_smile: fakt to stojí za to:slight_smile: 4x větší radost:slight_smile:
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky kolik je u vás supňů? tady je +9 :slight_smile: no paráda:slight_smile:
23. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
ne koukám že už +10:slight_smile:
23. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
tady 9,8 jinak já malé polohuji kočárek do pololeže takže je zachumlaná ale ven vidí, :wink: a jak se oteplý tak upravím kočárek na spor´ták, ale zatím ať má zadělaný noženky :slight_smile:

holky s.o.s. potřebuji radu. Malé dávám čajík jablíčkový od ukončeného 4. měsíce, ale už tam mám jen na 3 dny. Doma mám koupený čajík jablíčko od ukončeného 6. měsíce. myslíte že na ten týáden mám ještě kupovat od ukončeného 4. měsíce nebo jí normálně šupnout ´ten od 6. ukončeného??
23. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
to je haluz ebay je už i česky, to bude nuda :grinning:
23. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Miší nemusíš kupovat od 4. měsíce...buď jí dávej jen vodu, nebo kup takovou tu šťávičku od Hami já mám tu velkou skleničku na týden amalej to pije jedna radost..vypije celou flašku za den:slight_smile:mám jablíčko s meduňkou a teď ještě hrozny s fenyklem a obojí je moc dobré..ale pije mi i samotnou vodu...takže mu někdy dám jen to...ale jestli chceš dát ten čaj tak klidně můžeš...zelenina je přeci taky až od 6. měsíce a někdo dává dřív...udělej ho třeba jen slabounkej :wink:
23. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Holky tak my razíme na píchanec...tak zatím pa
23. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
waci - já bych asi ještě koupile ten od toho ukončenýho čtvrtýho měsíce a normálně bych ho "dojela" a pak přešla na ten od ukončenýho šestýho měsíce... :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Gábi tak šťastně pořiďte :wink:

Peti myslíš, že je v tom takovej rozdíl???
23. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
waci - netuším, ale podle složení bys to mohla poznat :slight_smile: já tím, že zatím fakt hlavně kojím, malýmu šťávy v podstatě nedávám, jen dostal pár lžiček fenyklovo jabkový šťávy od hippu, ale jinak to zatím neřešíme :slight_smile: Začnu mu dávat pití, až fakt naostro začnem s příkrmama, ale na to má ještě mrně trochu času...
23. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
já dávám čajík od malička je na to zvyklá a dovede za den vypít celou flašenku :slight_smile: tak složení vypadá stejné. :wink:
23. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
aaaaaaahojte :slight_smile:

janka, také ako makovec robím do plechu, hire dávam lekvár a čokoládu, je to perfektné a jednoduché, no v piecke som to nerobila...

gabika, tak telepatiu skúšať na miminko, no som zvedavá ako sa vám bude dariť :grinning: ako niečo na tom možno bude, ja mám s telepatiou tiež skúsenosti, milan milan mi hovorí že som bosorka :grinning:

miši, podľa mňa je úplne jedno či jej dáš ten čo máš alebo kúpiš a domíňaš....

gabika, ja som si neni istá či si dobre pamätám, ale na tých skleničkách, nie je napísané že po otvorení spotrebovať do troch dní??? myslím tie džusiky čo dávaš a píšeš že ti týžden jeden vydrží... nemám ich teraz doma, lebo som ich vypila keď malá nechcela, ale tuším to tam bolo - ono deň hore dole asi nevadí, no týždeň je myslím dosť nad limit (teda ak si to dobre pamätám opakujem, mrkni to pre istotu :confused: )
23. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
jaji - my co jsme měli doma ten hipp, tak tam bylo do 48 hodin, takže vlastně na ty cca tři dny, zbytek z těch pár lžiček, co malej dostal, jsme pak dopili s manžou :grinning:
23. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
dnes sme boli na kontrole u fyzioterap. po 3 týždňoch a dostali sme pochvalu, že je malá šikovná, že je popredu, že vyzerá byť všetko oki, ale trolinku ešte svalový tonus na nožičkách - takže že ak nám to nevadí, aby sme ešte tie 3 mesiace cvičili. No a že teraz už bude také iné cvičenie, formou hry na fitlopte a že to sa deťom páči - tak jasnačka že neprestaneme :slight_smile: naopak, sa teším :wink:

miši, ja laurinku stále neviem na pitie naučiť, maximálne tak s lyžičkou do nej niečo dostanem :unamused:

jani, včera to zvládla bez mliečka po obede super, dnes som jej trošku dala lebo nedojedla všetko a bola mrzutá, lebo od 8,00 spala len cca 10 min v aute od mudr, potom sa prebrala a bola hore. Teraz spinká, ale fakt vpohode, len tou lyžičkou som trošku čaju dala, aby boli tekutiny...
23. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
tak sjem se šla podívat a opravdu je tam otevřené uchovávat v lednici a spotřebovat do 3 dnů od otevření.
23. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
peti veď práve, že sa mi tak zdá, preto na to gabiku upozorňujem, len som si to nemala ako overiť, keďže som tie šťavičky viac nekupovala, keď som ich vypila ja a maťko :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.