• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miši, tak si to mrkla i ty,

gabika, nezačni písať že si taká a onaká :astonished: - to sa stáva a aj preto sme tu jedna pre druhú, aby sme sa na takéto a podobné veci upozornili :wink:
23. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
já jsem malé dávala hruškovou a taky jsme ten zvbytek dopila já, protože jsme jí to ředila vodou. A to jsem měla jen malé balení. Te´d tam mám červené plody, mrkev. Žanetko malá pije dobře jsme ráda, sice se říká, že kojené mimi nepotřebuje jiné pití, ale jak už jsme tu psala Zojule měla problémy se žízní měla pěnu ze slin u pusinky....a vždycky když jsme jí pak dala napít tak hltala jak něco. tak jsme ji začala vařit každej den čajík a ona pije. Možnás e to nemá nebo tak, ale já to tak cítím, že je to pro její dobro :wink: a že jí to dělá dobře
23. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
žanetko sjem ráda, že jste dopadli dobře, Laurinka je šikulka.

Holky jdu s drákulkou ven jinak místo malá malá bude baci baci, už tu do mě kope

:grinning:
23. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
waci - no já mrnouse kojím, kdy si řekne, takže i jen "na žízeň", tak mi přijde zbytečný mu ještě k tomu ten čajík dávat, zvlášť když nejsou nějak extrémní vedra...
23. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
miši, ja som rovnako ako peťka pitie neriešila, no čo viem, tak do 1/2 roka, kým je mimčo plne kojené piť nepotrebuje - potom už by malo začať, tak preto by som rada začala. Keď má malá štikutku, tiež to riešime jedine didou :grinning: . No hlvane teraz, keď po obede už mliečko nebude, by som sa tešila keby normálne niečo pila - ani z hrnčeka už nechce :angry:
23. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojda tak jsme zpět:slight_smile:

No Jají díky za upozornění...já sem mu to teda dávala 5 dní...no to sem tele..mě to nenapadlo že to je jako s těma skleničkama na příkrmy...no tak už mu to nebudu dýl dávat a dozunknu to já:slight_smile: :wink:

Jinak co u dr.
malej dostal Prevenar...taky se dr. rozčilovala že to ti cvoci nahoře vymysleli pěkně blbě...že ona do toho dala 200 000 a neví jestli jí to pojišťovny vrátěj nebo ne a že neví proč to nemůže být stejně jako s ostatníma očkováníma kde si to koupíme sami na recept a pak nám to pojišťovna proplatí...no prostě opět bordel ve vládě...ale že ona to pro ty maminky dělá, když na to máme nárok...že snad se jí to vrátí:slight_smile:
Pak malej dostal píchanec...dneska teda bulel...ale jen chvíli a pak po pochování se zase smál...:slight_smile:
A taky dr. říkala že už tam vlevo dole vidí zoubek, ale že abysme ho viděli i my tak vyleze tak za dva tři dny:slight_smile: tak se těším:slight_smile:
A ještě říkala že můžeme klidně vytáhnout sporťák a malýmu to třeba na půl procházky zvednout ať kouká když už se v korbičce nudí:slight_smile: tak mám taky radost že to mám i od ní schválený:slight_smile:
Jo a ještě už můžeme dávat Nutrilon 2 prý už si ho malej zaslouží když je tak velikej:slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
A mám super zprávuuuuu

Psala mi Lucinka že mají zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
gabi, super správičky si od mudr priniesla, ja už po šporťáku čumím asi dva týždne, ako zmestíme sa zatiaľ, ale je to tak akurát vo vaničke :grinning: . No spinkanie v šporťáku si neviem predstaviť, uvidíme, normálne idem hneď teraz a omrknem to, lebo ja som ten náš ako športiak ani nevidela, milan kočík priniesol až keš som bola v pôrodnici a laurinka bola na svete :grinning:
23. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
gabika, no ako ináč :grinning: keď má zubok samik, tak musí mať i štepula :dizzy_face: , pozdrav lucku ak s ňou budeš ešte písať :wink:
23. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
:slight_smile: jj taky sem si říkala že ti naši dva chlapi zase musí držet při sobě a mít i ten zoubek naráz:slight_smile: :grinning:

Jají já taky musím ten náš sporťák nějak smontovat...to bude maturita:slight_smile: ale dr. říkala že pokud nám do něj nebude foukat a nejsou to jen golfky ale fakt sporťák a nebude v něm malýmu zima tak že klidně...ať má nějaký zážitky z procházky venku:slight_smile:

Jo a holky ještě něco mi dr. říkala...že prý když má štěpulka oranžový káko po mrkvičce tak že s ní opatrně...že prý se můžou miminka po mrkvičce předávkovat tím vitamínem co v ní je a že jim pak zoranžoví kůžička a to už je špatně...tak prý dávat míň nebo obden...prostě né tak často... :wink:
23. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jaji a co máš za kočárek vlastně???

Lucinku budu pozdravovat:slight_smile: :wink:
23. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Holky vaše miminka nemají po mrkvičce oranžový káko??? Lucinka psala že Samík ne? aby ten náš prďolka fakt neměl na tu mrkvičku nějakou reakci...teda on má zelený i po brokoličce a tak...myslím že všechno se mu to odráží na kakání...co vaše miminka??? :confused:

Lucinka psala že vás taky pozdravuje a posílá pusu:slight_smile: že už se na nás na všechny těší :wink:
23. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
0gábi my máme po mrvi tajky orasnžové, po brokolici, zelené....

jinak to jen z nás so zoubky dělají legraci :frowning2:
23. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Míšo neboj oni ty zoubky už všem brzo vylezou :wink: aspoň tě Zouinka zatím nekouše do prsa:slight_smile:

Miší tak jí tu mrkvičku nedávej každý den...střídej to s něčím jiným...ať nemá taky tu reakci :wink: prý se můžou mrkvičkou předávkovat...
23. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
grabu - malej teda má oranžový a smradlavý, ale tak jinak než normálně... Musim si na to zvyknout... :grinning:

Jinak my můžeme zvednout do sedu i korbičku, takže se sporťákem počkám až tak na duben... Malej stejně v kočáru vytuhne, než stihneme vyjet ven :grinning:
23. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
No my máme Peťko takovej kočárek že se to musí oddělat ta korbička a místo toho se dává ten sporťák...nedá se ta korbička nijak polohovat...a tak už se těším až to vyměníme:slight_smile:
23. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
gábi mrkvičku dáváme jednou za týden jinak dávám brambor brokolici a tak, ale to že je oranžové kako po mrkvi je zcela normální a i kdybys dala kousky mrkvičky, tak jak ji sní, tak ji vykaká :wink: protože teprve si jejich tělíčko zvyká na nové věci ....

peti jsme na tom stejně, taky můžeme zvednout klasickej kočárek a pak teprve z něj udělám sporťák :wink:
23. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
grabu - no my máme ještě taky nástavbu na sporťák, ale dá se polohovat i zádíčka v korbičce do sedu, to se mi na tom líbilo, i když jsem zvědavá, jestli to vůbec využijem :grinning:
23. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
No tak to se máte...my to musíme vyměnit celý :unamused: ...ale vlastně tak budu mít nový kočárek tak už se moc těším:slight_smile:
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
já to právě malé zvedám když je taklhle krásně, vidí pěkně ven, ale je v normálním kočáru, já jsem chtěla jeden kočár, aby z něj šlo udělat vše. a nemusela jsem nic vyměňovat,
23. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak teda Lůca má taky hovínko podle papání :slight_smile: Mrkev dáváme nastřídačku, protože staví, tak aby to šlo i ven :slight_smile: Dneska se to teda Lůce povedlo. Pořád tlačila a nemohla to vytlačit, tak jsem jí zatlačila kolínkama (jejíma) na bříško a vylezlo - pardon - HOVNO jak cep :grinning:

Jinak má dneska Lůca asi fakt žízeň, vytáhla mi celou 125 láhev :slight_smile:

Gábi tak tfuj tfuj ať jste bez teplot. My jdeme zítra na Hexu, tak snad to taky půjde bez teplot.

Lůca mi taky psala, že je Samík zubatec :grinning:
23. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Holky taky vám děti pořád couvají? Já lovím pořád Lůcu pod sedačkou nebo pod stolem, protože tam nacouvá :sweat_smile:
23. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Kačí díky...snad to bude bez teplotky...ale dr. varovala že dneska to může být klidně i těma zoubkama...tak už teď sem z toho nakřivo:frowning2: ale tak zvládneme to...jako dycky :wink:

Tak se nemusím bát že je Štěpán divnej že má oranžový káko...díky holky za uklidnění...mě dycky takovýhle věci co neznám tak nějak vyděsej :confounded:

Tak ať je zítra Lůca taky ez teplot...my snášíme hexu dobře...ale ten prevenar je divnej!!! :angry:
23. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Kači, tak Zoují necouvá, zatím se snaží plazit dopředu to jí nejde a umí se otočit jen na bříško na zádíčka zatím ne na to nepřišla
23. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Kačí mě už leze Štěpán po celým obýváku :grinning: u nás to je teda velkej problém, když ho máme tak velkej :grinning: ale už to neřeším...občas ho narvu zpět na puzzle...ale on mi odleze zase pryč...ale necouvá...píďalí se dopředu :grinning: on se přitahuje po ručičkách jako po přísavkách...je to takovej můj pavouček:slight_smile:
23. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
TO je zvláštní Gábi, ten Prevenar je prý snášený líp jak hexa. Uvidíš, při nejhorším to do dvou dnů přejde :slight_smile:

Waci Lůca se na zádíčka taky otočí spíš omylem, ale na bříško už přišla pěkně. Ona by taky chtěla dopředu, ale jak se snaží, tak couvá :grinning:
23. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
No Lůca se právě neumí za ty ruce přitáhnout, ale odráží se.

Jo a v sobotu mi spadla na šišku z lehátka. Normálně se v něm posadila a převážila se ..........
23. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Tak my jsme taky doma z očkování, ještě jsem si vás dočítala. Nechala jsem malou i zvážit a má 7090g, tak jsem ráda, že přibírá :slight_smile:
A ty noci a uřvané dny jsou fakt od zoubků, klubou se jí dole a začínají už i nahoře...dole prý budou coby dup, snad mě nepohryže, jak jí budu kojit :grinning:

Pokud jde o kakání, tak mrkvičku jsem dávala jen jednou a malá měla kakání normální, po brokoličce jednou nazelenalé, ale podruhé už zase normální, tak nevím :sweat_smile:

A v korbičce můžem polohovat jen hlavičku, ale to nám stačí, ona v něm stejně většinou spí :grinning:

Za chvíli dorazí mamka a půjde s malou ven, no snad se Adi vzbudí na kojo ještě :grinning:
autor
Ahojte babule,

synovec išiel voziť Samíka,tak mi požičial noťasa,že sem rýchlo nakúknem,ako sa máte. Dočítať nemám šancu,ste kecky :angry:
na Morave sa máme fajn,zajtra alebo pozajtra sa vrátime,Libimu totiž volali z práce,že má ešte ďalšie dva dni dovolenky,tak sme zostali.
Dnes som bola so švagrovou vo wellnes centre,dali sme si virivku,bazén s protiprúdom,infrasaunu,soľnú jaskyňu :wink: Liborko sa staral o Samíka,no poviem vám,malý je fakt zlatý,ani nekníkol a ja som pekne dobila energiu.
O zúbku už viete,už aj druhý vidím,tak zajtra,pozajtra snáď vykúkne aj ten :grinning:

Posielam vám pusinky a keď prídem domov,tak sa prihlásim a zase sa k vám pridám.
tzak my nemáme prvenar ale synflorix a nemohu si vůbec nadávat malá zatím horečky neměla a to to dostává zaráz s hexou.

tak zojule je asi nějaká líná nebo nevím, ale tam kam ji položím, tak tam mi zůstane maximálně se otočí na bříško.
23. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.