• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Luci ty si to teda užíváš, tiše závidím a mooooooooc ti to přeju :slight_smile: Ty si to zasloužíš :slight_smile:

calli tak ať jste bez teplot a v pohodě :wink:

waci já si budu platit ten prevenar 13 tak doufám, že budeme taky bez teplot.
23. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
já vám ty zoubky závidím, nakonec budeme poslední. :frowning2: pan doktor to taky nedokáže vysvětlit, říkal, že pokud by ho tenkrát neviděl taky tak si řekně, že jsem se spletla, ale že ho viděl i on. Je mi z toho trocha smutno, že nic nejde bez problémů.

Marti když jsem dali mrkev 2 lžičky první den měla kakání taky normální, až když toho snědla více :slight_smile: tak se změnilo.

Luci gratuluji k zoubkům a i martinko vám gratuluji k zoubkům
23. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
myslím, že ta 13 bude dobrá, ale my měli na výběr jen klasickej a saynflorix a chtěla jsem víc synflorix,
23. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
waci neboj, my taky ještě nezoubkujeme a jsem ráda. Ono až potom kousnou do bradavky, tak to bude mazec. Neboj, Zouince taky vylezou :wink:
23. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
kači když mě to mrzí, že tam byl a je pryč prostě to fakt nechápu, sice to byla jen špička, ale byla tak kde je teď asi pod dásíňkama :frowning2:
23. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
Tak ja už fičím,švagrová robí vynikajúce tiramisu,fakt jednoduché a rychlé a je to mňamka,len čo dorazím domov,tak ho urobím :dizzy_face:

Opatrujte sa tu :wink:

a ďakujem za gratulácie :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
my děláme tiramisu 2šlehačky 2 pomazánková másla 200g moučkového cukru a je výborné
23. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
waci chápu tě, ale on zase vyleze :slight_smile: Asi se nechce moc vystavovat :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky tak Štěpán je mrzutej:slight_smile: plakal...a asi ho bolí i ten zoubek a zase má průjem...jako pokaždý po očkování...tak nevím jestli to mám nějak řešit nebo ne...co myslíte???
23. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Miší neboj...on vyleze:slight_smile: však máte čas:slight_smile: nesmutni...já vím...taky by mě bylo líto kdyby se zase schoval...ale neboj on vykoukne a pak hned druhej:slight_smile:

Marti vy teda budete hned tolik zubatý :wink:

Lucííí no já ti to tak přeju:slight_smile: konečně si odpočineš a i pobavíš:slight_smile: :wink:
23. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky taky vám miminka chtěj už tolik sedět??? Štěpán už chce sedět v kočáru...v autosedačce...o židličce ani nemluvím...tam si sedá pořád, protože se může přitáhnout za stoleček :grinning: ale dneska si poprvé sedl i v postýlce...úplně bez pomoci...opřel se o lokty a pak se přitáhl za šprušle :grinning: no je to šikula...ale mám trochu strach že to je nějak brzo...aby neměl bolavý zádíčka...ale on je taková zvědavka že chce pořád všude vidět a ležet už ho nebaví...
23. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
tak kus do kozenky teda mazec je :astonished: (pri papaní nie, ale keď dopapá, alebo ak proste hladná nie je, tak si sem-tam riadne kusne :cry: )

malá mi tiež putuje aj mimo deky, ale nie tak, že by napredovala dopredzňu ako píše gabika. Ona sa tak točí okolo vlastnej osi + točenie z bruška a z chrbátika a tak je raz tu a raz úplne inde... a zvedavá je strašne, celá maminka - to som už tuším písala, že sa naučila sama prísť k stolu a otvárať šuflík :sweat_smile:

tiramisu robím z mascarpone, viem, je to drahé, ale chutí mi to oveľa viac ako alternatívne recepty :confused:

luci, užívaj si toooooo :wink:
23. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Gábi jestli to měl i minule, tak to u něj asi bude normální průběh. Jestli se bojíš,tak cinkni doktorce, ale já myslím, že to do zítra bude dobré. Průjem je myslím i k zoubkům.
23. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Gábi jak jsem psala, tak mně se Lůca posadila v lehátku tak, až se převrátila a padla na šišku. Taky se pořád zvedá a chce si sednout..... Neboj, pokud už si sednou samotní, tak mají dost síly a dost pevná záda.

Jaji to je prý vývojový stupeň - koulení se :slight_smile: Pak už bude lezení :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
jo a gabi, pustila som sa do zloženia šporťáku a :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nabehol maťo, dostal sa ďalej, ale počkám kým to odobrý milan, on si to už študoval a ja neviem kde sú papiere... kočik mám v albičku gabika, JANE slalom pro

tiež mám v korbičke možnosť zdvihu, ale je jej už fakt tak na knap, tak uvidím, buď ju ešte vrátim, alebo nechám šporťák keď to milan dokončí...kebynemusel byť fusak, ešte by sme v korbičke vpohode fičali aj s tým zdvihom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Jaji ty máš ještě v kočárku fusak? Já ho už od víkendu nemám, protože je nad nulou a malá by se tam asi upařila :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
taky máme pořád fusak, ale malá nemá celou zimu kombinezu m,á punčochy tepláky bodyčko lehkou mikču a bundu
23. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
No nám by se Štěpán do kočárku taky ještě vešel kdyby neměl fusak a kombinézu a čepici a tak...ale s tím je tam už jako sardinka...tak mu chci dopřát prostor...ale hlavně to pokoukáníčko:slight_smile: on je fakt zvědavka:slight_smile: no uvidím...pokusím se to s Járou večer složit:slight_smile:

Kačí no měl to při každým očkování tak je to snad jen reakce a zse to přejde...on má jen jedno kako takové řídké a pak už nic...tak nevím...no ale vím o tom že to může být i zoubkama...ale myslím že to je tím očkováním...zítra to bude už dobrý :wink:

Mě se Štěpán ještě neumí otočit z bříška na zádíčka...jen občas omylem...ale spíš se dycky lekne...takže se nekoulí:slight_smile: jen když ho položím na záda tak je hned na břichu a pak se plazí:slight_smile: je jako slimák...zůstává za ním oslintaná stopa:slight_smile:
23. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
no kači, my sme od nedele boli len s vajičkom a tam bola v kombinézke a včera večer, to sme fusak dali. A čo máš pod ňou - deku??? alebo mi napiš v čom ju máš keď ste bez fusaku - prosím
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak já dávám Lůce do -3 jen body s dlouhým rukávem, dupačky a takovou podzimní bundičku. A čepičku. Ve fusaku je jí teplo dost. Jak je víc jak -3, tak má kombinézu. No a teď, když je +6, tak jsme fusak vyndali :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
takže len kombinezku??? to by som ale dolu dala spoň deku, odspodu je to v kočíku chladné - a asi ju aj zakryješ či?
23. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
teď dávám body s dl. rukávem, kaťátka a podzimní bundičku a čepičku. Dám jí do té španělské zavinovačky a je jí tam teplo dost, protože má pokaždé úplně horké pacičky. Ona má v kočárku takovou vložku pod zádíčka, ale jinak bych tam dala jen dečku.
už si mi odpovedala :slight_smile:
No když mám v zimě fusak, tak už nic jiného nedávám. Máme tam tu vložku a ta je cca 3cm tlustá. Máme Emitex a ten fakt hřeje :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Já dala včera kombinézu i fusak a málem se mi upekl:slight_smile: musím koupit i nějakou tenší čepičku...na toho kulicha co má už je dost vedro...
23. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Já teda mám fusak od X-Landeru...je teňoučkej ale hřeje perfektně...nikdy v něm nebylo Štěpulovi zima...a u kombnézky se mi včera rozbil zip...tak má stejně smůlu...tak musím pohledat někde něco...a nebo mu konečně dám tu bundičku co sem mu v záchvatu koupila ještě když sem byla těhotná:slight_smile:
23. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojec jsem byla venku je tam naaadherne.

Zanetko to je Laurinka sikulka ze vas pochvalili.

Mame za sebou brambor teda s mlickem a asi tam mela malinky kousek a zacala se davit :pensive: pak zacala brecet a bylo po jidle tak dostane bramboru zitra s mrkvou :sunglasses:

u nas se zadny stavicky neuchytily :confounded: jen voda a caj :confounded:
23. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Gábi to se nedivím, že se málem upekl :grinning: Lůca má takovou tenkou čepičku a na opravdu zimu má krásně teplou :slight_smile: Tu bundičku mu klidně už dej, jak je nad nulou, tak jim už musí být teplo.

Jani buď ráda, že ti pije vodu. Je to pro dítě to nejlepší. :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
tak jsem zapomnela na co vse chci reagovat

sportak chci vytahnout o vikendu :grinning: strasne se tesim :grinning: doma at spi a venku at kouka :sweat_smile:

Gabi moje mudra je taky nastvana na vladu. Jinak ten prevenar 13 stoji 2000kc :wink: pojistovna proplaci asi 1100kc

jinak fusak mam taky furt v kocarku, tady dost foukalo :pensive:
23. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak já můžu Lůcu v kočárku zakrýt tak, že je tam jak partyzán :grinning: Ale tady nefoukalo. Je tady taky krásně :slight_smile: Teda teď už ne, teď už je zase zima :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.