• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Béééé kde je moje hodný miminko...nesnáším očkování :angry: spal jen 20 minut a už zase brečí:frowning2: ach jo...chudinka...asi ho to bolí:frowning2:
23. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Chuďátko malý, to je mi Štěpulky moc líto :(
23. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
asi mu dám na spinkání nějaký léky i když nemá zatím teplotku...protože ho to asi bolí:frowning2: brouček můj malej:frowning2: teď teda nebrečí..ale je mi ho taky líto...hnusný očkování :angry: no ale už jen 2x a je to za náma...
23. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
a na hexu má taky takovou reakci?
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
gabika, tých pár hodin to dáš :wink: budeš mať očkovanie so zubkami naraz :wink: - to je pozitívne - jednou ranou dve muchy :sweat_smile:

ano ano, váľanie sudov je vývojové štádium - dnes sme dostali otázky :
či sa točíme z chrbátika
či sa točíme z bruška
či si dáva nožičky pod bruško ja to vidím len vnoci, milan tvrdí že aj cez deň (neviem kedy keď to ja nevidím :grinning:)
či uchopuje predmety keď je na brušku - vpravo pravou vľavo ľavou rukou
či váľa sudy
či si podáva predmety z ruky do ruky
či si nožičky strká do pusinky - toto jediné zatiaľ laurinka nerobí. Keď má pančušky, natiahne si ich a strká si tie :grinning: - ale že to je oki, že na to je čas.

Povedala nám, že mentálne je veľmi vyspelá, nechápem síce podľa čoho to vie, ale že je :dizzy_face:

a že pozor nedovoliť jej stáť, lebo keď ju dávam grgáčikovať, tak sa zaprie nožičkami a že to ešte nesmiene dovoliť a sedieť stále len tak, že jej budeme dávať oporu, nie opierať ju o vankúše ako sme to robili maťkovi :confounded: .
Ja som dala i pult zo stoličky dolu´, práve preto, že sa za neho veľmi priťahovala...ale veď to už nepotrvá dlho a budú nám sedieť nádherne a potom chodiť a potom učiť a potom.....

ináč maťovi sa blíži momnitor - neviem či je to aj u vás, u nás je to namiesto prijímačiek na strednú školu, tak mám z toho dosť strach, má to 10.3., potom pripomeniem a prosím zasielať veeeeľa pozitívnych signálov :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Na hexu nemě žádnou reakci...ale taky nebyl ve svý kůži ale nebrečel...možná toho je na něj moc s těma zoubkama naráz
23. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Jaji co že to máte místo přijímaček???
23. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Jají to je mazec...Štěpán z toho co si psala dělá taky všechno kromě válení sudů...neumí se totiž přetočit z bříška na zádíčka...takže tak...ale snad taky není nějak pozadu...doufám :wink:

No nám se Štěpán taky staví na nožičky...tak já mu to nedovolím...ale jeho to tak baví... :confounded: tak nevím jak mu to zakážu :confused:

Maťovi budeme moooc držet palečky...to už je za 14 dní...to je mazec :confused: ale on to zvládne neboj :wink:
23. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
monitor, sú to vpodstate skúšky zo slovenčiny a z matiky, ktoré sa ale nerobia na stredných školách, ale normálne na základných akurát že s cudzím učiteľom, aby im neradili...to sa potom vyhodnotí na percentá a na základe výsledkov sú decká prijímané na stredné školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jaji aha, tak to budu moc a moc držet palce :slight_smile:

Tak Lůca se na nožičky nestaví, ale v podstatě dělá taky skoro všechno. Jen se zatím točí na jednu stranu, ale tu druhou už objevuje :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
už máme 37,2 :frowning2:
23. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Gábi dáte léky a Štěpánek se z toho vyspí :wink:

Jdeme koupat :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky

Gabi :frowning2: bude lepe uvidis, Stepanek to musi zaspinkat.

Zanetko tak to je Laurinka moc sikovna, Kristyna se dnes poprve sama otocila na brisko, pani doktorka rekla ze neni zaostala, jen si dela veci po svem :sweat_smile: vzdyt mi ji museli i vyvolavat aby se vubec narodila :sweat_smile: takze ona si dava na cas ve vsem :pensive:

Zanetko tak hlavne at to dobre Matkovi dopadne a pak nam napis jakou si vybral skolu :dizzy_face:

U nas uz se 10 min spinka, jako delala sceny u UM ale vypila to :grinning:
23. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se před hodkou vrátila z nákupu, byli jsme s manžovou ségrou a manža dospával noc, protože do pul čtvrté koukal na auta, kolik stojí a tak :grinning: a mám úplně super náladu... Takovou jsem už dloooooouho neměla :slight_smile: Malej je taky hodnej...

Gábi - je mi líto, že má štěpulka s tím očkováním takový problémy :frowning2:

Jaji - Maťkovi budem držet pěsti...

Tak a já jdu využít nechutně dobré nálady k uklízení a dělání buchty :grinning:
23. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
ja žehlím, sa mi to nejako nakopilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte že ide ordinácia, neznášam žehlenie ak nemám čo pozerať , teda ako nie že by som ho pri ružovke milovala :grinning: , ale je to menšie utrpenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jaji taky jsem žehlila :grinning: Mám to za sebou :grinning:
23. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky, tak zúbkovom gratulujeme - aj budúcim. :wink:
Maťkovi držíme palčeky - som rada, že som patrila iba k tým, ktorí ten monitor robili skúšobne.
23. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Inak musím malého pochváliť - dnes pri ponáraní neplakal a chutila nám aj mrkvička, mal ju spolu so zemiačikom a vôbec mu nevadili aj väčšie kúsky - je to šikula.
23. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zuzi tak to závidím, já dneska Lůce zase rozmačkala brokolici s bramborem fakt na kaši a stejně to prskala. Ale ze skleničky snědla brokolici bez problémů.

Jdu chrnět holky :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
zuzi, to plávanie by som brala :slight_smile: , veď snáď sa nám to nejako pri tom všetkom okolo nás podarí - uvidíme :slight_smile:

som prágve dožehlila fúúúúúú, musím si dť pozor, aby som toho nemala tak veľa naraz...

no, milan prišiel, šporťák poskladal a dal otázku - a si si vedomá že vajce sem už nedáme ??? no a ja že ups, vajce ešte chcem mať na podvozku. Tak uvidím ako a či sa ustáli počasie, skúsim vyhodiť fusak a ešte chvilku fičať vo vaničke. Ak to nepôjde, vrátime športiak a vajce dáme napevno do auta a micku budeme chviľku prekladať...

dobrúúúúú :wink:
23. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Tak když tu nejsem, jste tu všechny... Mně se peče buchta americká vpekárně, ale šlo mi nastavit pečení maximálně na hodinu, tak mám strach, že to nebude stačit, ale voní to luxusně... Už se mi na ni sbíhají sliny, konečně mám normální olej na to pečení, tak se těším, snad bude stejně dobrá, jako je voňavá :grinning:
A to jsem potřebovala radu, když se mi dělalo těsto a nikde nikdo:frowning2: Tady, na FB...:frowning2: :grinning: No, ale dopadlo to snad dobře :grinning:
23. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jinak k zoubkům, mamka se bavila s naším zubařem a ten jí říkal, že čím později narostou, tím líp, že pak mají prcci ty zoubky kvalitnější či co... Teda mamka to tak pochopila, takže to berte s rezervou :slight_smile:
24. únor 2010 v 00:37  • Odpověz
dobre rano :grinning:

Kristynka si dnes taky privstala na hokej v 5:20 a uz tady radi a hraje si, maminka by tak spala. :sweat_smile: zatim teda vedeme.

Jinak vcera jsem uspavala Kristynku odpoledne a byla 2h po jidle a ne a ne usnout a zacala plakat coz normalne nedela, tak jsem ji nakojila a spinkala hnedka, takze u nas ten 2,5h interval fakt nepujde dodrzovat.

Jinak jsem ji vecer v 18:30 ulozila a zas byla v 22h vzhuru na jidlo tak jsem ji zkusila uhoupat to se mi podarilo ale sotva jsem ji polozila opet nohy nahore a zacala fnukat tak jsem ji nakojila ale zitra si nachystam caj a zkusim ten

Petko jak dopadla buchta?

Zuzi teeeda Alexander je sikulka ze tak pekne polyka, moje dama se lekla a zacala se davit a pak uz nechtela tak dneska zkusime znovu jen mame baby mrkev tak jsem zvedava :astonished:

Zanetko jeste jezdite s vajickem? ja uz ne, jsem lina ho furt pripoutavat, proto o vikendu vytahnu sportak, jen si chci do nej koupit nejakou krasnou podlozku :slight_smile:
24. únor 2010 v 06:05  • Odpověz
ahoj holky

Peti já u buchty musela přidat ještě dalších 40 minut, jinak bych ji neměla propečenou :wink:

my dnes jedeme na masáže, tak už se těším
24. únor 2010 v 07:05  • Odpověz
jinak malá včera usnula v 18.00 a spala v tahu až do půl třetí do rána. byla asi nějaká ko. a pak spala do 6.30 a to už vstávala taky spát skoro vtahu 12 hodin mazec :D
24. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Miso jak to delas ? ze ti krasne spinka :grinning:
24. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile: tak sem dneska zapomněla na telepatický uspávání a byl v 7h vzhůru...ale to neva...on ho asi trápí ten zoubek a byl celej spocenej jak má trochu teplotku...má 37,2...ale v noci spinkal hezky...usnul v 19h a spal až do 5h takže dobrý...aspoň snad nabral trochu síly na boj s tou vakcínou :wink: jinak já mám taky teplotu ale nic mi není...tak to nechápu...měla sem včera večer 37,7...Jára tvrdí že to je z nervů...no asi trochu jo...nějak je mi pořád líto že už ani trochu nekojím...dneska už to byla druhá noc co nedostal prso a pořád je mi to líto:frowning2: ale zvyknu si...
Peti co ta buchta? byla dobrá???

Zuzi Alex je šikulka že neplakal při potápění a že tak hezky papá:slight_smile:
My dnes měli začít s masíčkem...ale protože mám doma jen skleničku v který je zase mrkev tak sem vytáhla brokolici a bude jí mít s bramborem...aspoň dva dny mu udělám od mrkve pauzu... :wink:

Kačí vydrž...ono i ty skleničky pak už nejsou úplně rozmixované...a Štěpán se na tu první taky tvářil jako co mi to mámo dáváš a plival to...ale naředila sem mu to vodou a druhej den už to papal i s kouskama bez problémů
:wink: však oni se to jednou naučej:slight_smile: přece jim to nebudeme mixovat do 18:slight_smile: :grinning:

Jaji co je vůbec nového s bytem? jak sem tu nebyla tak nevím a už si dlouho teď nic neříkala? už ste nějakej vybrali??? :wink:
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jinak jako na mě všechny prdíte???

To asi vyhraje soutěž Martinka...ta jediná mi zatím poslala fotečku...tak já teda očekávám větší zájem!!!

Přeci mi neříkejte že nemáte přes den ani chvilku čas vyfotit vaše prcky v nějaké vtipné póze nebo nějakej vtipnej ksichtík...no tak...holky...ať se zasmějem :wink:
24. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Dneska nás čeká očkování, tak asi v jedenáct nakrmím a vyrazíme :slight_smile: Dneska nám dávají na baráček okna jupíííííííííí, to už je jen kousek k bydlení :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi já to úplně vypustila, sorry :slight_smile: Jdu to napravit :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Jé tak já tu co se mi líbí nemám, musím počkat na Radka :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.