• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Kačí no to je mazec...a nemáš nějakou forečku...že bysme se pokochali jak to vypadá v rozestavěném stavu:slight_smile:

Ale věř mi že to nejhorší vás ještě čeká...ten vnitřek trvá daleko dýl...bohužel...ale zase je to větší sranda:slight_smile:

Tak já teda počkám s tou fotkou až příjde Radek:slight_smile: :grinning:

Jo a zapomněla jsem reagovat na Milanovu poznámku u Jajky že už nedá vajíčko na podvozek...úplně stejnou poznámku měl totiž Jára když sem mu řekla že chci už sporťák :grinning: :grinning: :grinning: ...ale to neva...tak budeme předělávat prcka do sporťáku no...stejně jezdím nakupovat obvykle sama s prckem a tak si ho šupnu z vajca do kočáru...teď už není taková zima aby mi zmrznul než ho tam přendám :wink:
24. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Fotku má opět Radek, zkusím vydyndat. Ale chraň vás Pán Bůh mi říkat, že to je obrovský. Já to vím, ale už je to postavený :grinning:
24. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Kačí Já už se tak těším až to budete mít:slight_smile: i když to bude obrovský...však co no...uklízet se to bude přeci samo ne...a aspoň až tě Lůca v pubertě naštve...tak můžeš odejít na druhej konec baráku a nemusíš o ní vědět:slight_smile: to já tu budu o všechny zakopávat:slight_smile:
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Až mě Lůca naštve, tak bude muset uklidit celý barák a to bude teprve trest :grinning:
24. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
teda to bude trest... :grinning: máš to hezky vymyšlený :grinning:
24. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Gabi nezapomnela, ale jirka v nedeli vecer rozbil fotak ( nebot jsem pry rozbila dvirko ) beztak byl prehistorickej, tak si koupime novej ale az pristi mesice nebot tento jsme se trochu vic rozjeli :grinning: mam novou kameru, jirka si objednal multimedialni stanici na promitani filmu z USB, novej monitor do myho notebooku, taky mu koupim ten novej notebook k narozeninam takze hned jak prijde vyplata bude fotak doma :wink:

HOLKY dnes byla brambora part 2 :grinning: a super, rozmixovala jsem ji s troskou vody a UM a Kristynce to moc chutnalo, tak jeste zitra a pak dam brambor s mrkvickou :wink:

Brouci at vam to ockovani dobre dopadne, my jdem v pondeli, a kolik vazi? Kika 7,4 v 6m tak snad je to akorat :pensive:
24. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
haj baby,

s bytom stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kači, to je práve super že je veliký - môžeš mať detí ako smetí :grinning:

peti, maťko mal zuby rovnako skoro ako laurinka a nemá jediný kaz :dizzy_face: - na rozdieľ odo mňa, ktorá mám zuby asi geneticky po mamine riadne poplombované :cry: , môžem si ich drhnúť o 106, aj tak sa kazu neubránim :cry:
24. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
zk...nej život. promiňte, ale dnes už jsem se prostě neuderžela, vše se na nás sype.

šla jsem si ráno vyjet s autem začnu vyjížděť rána jak prase a něco začlo dřít :( tak jsem vypla motor a vylezla a v garáží jakýsi díly z auta. Tak jsem volala manželovi, ten přijel a zjistil,že je to péro jenže jak sdělal kolo tak se zhrozil, hadičky stabilizatory všechno v prd.... jak to slítlo, tak to všechno urvalo. s autem se nedá ani do servisu. Náhradní díly 10000 a to v tom není práce. je mi ze všeho na blití. už mě to opravdu nebaví. Nemáme ani korunu našetřenou a bez auta to v téhle díře prostě nejde.

nebudu tu čeřit vody a abych na vás přeášela depku, tak se tu raději nebudu objevovat, než se z toho vyhrabu.
24. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Miso to je mi lito, to je tak vzdycky, ty nahradni dily jsou drahe :pensive: ja nevim jak ti pomoci sama :pensive: musis myslet pozitivne a bude lip, uvidis.
24. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jani tak vyber nějakou starší:slight_smile: co se ti líbí :wink:

Kika je šikula že jí začal brambor šmakovat :wink:

Waci neblázni...tím že zalezeš do ulity nic nevyřešíš...akorát budeš depkovat...je mi to líto...chápu jak je to na pytel...taky bych se bez auta nehla a taky se nám dycky pokazí v nejnevhodnější chvíli...ale to je hold život...neboj bude líp...hlavu vzhůru
24. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky mám z Lůcy radost - spapala skleničku a dokonce i rozmačkanou brokolici s bramborem ode mě :slight_smile: Teda ne všechnu, to by asi praskla, ale už jí snad tolik nevadí kousíčky :slight_smile:

Jani minulý týden měla Lůca 7,30, takže si myslím, že je to OK :slight_smile:

Míšo koukej si pobrečet a nikam nezalejzej. Vy si to teda fakt vyžíráte :( Ach jo, nevím jak utěšit :(

Jaji to je fakt, s tím naším barákem můžu adoptovat dalších 10 dětí :grinning:

Jdu se oblíknout a frčíme k té doktorce :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tak buchta se povedla, pekla se asi dvě hodiny a pořád je taková lepigá, nevím, jestli to tak má bejt, zvenku je hodně tmavá zase pro změnu :grinning: Ale je moc dobrá :slight_smile: už teda skoro není :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Holky tak u nás byl oběd dneska bojovka :grinning: nechtěla sem mu dávat mrkev ať má aspoň chvíli pauzu a tak sem mu dala brambor s brokolicí uvařený doma...a byly v tom kousky a zase prskal a pak už ani nechtěl otevřít pusu...já se z něj picnu...vůbec nevím co mu na tom vadí...ale snědl toho tak 60ml...pak sem mu dala ještě tu skleničku s masem aby se dojedl a neměl za chvíli zase hlad...a to zbaštil jedna dvě...protože v tom kousky nejsou...no já fakt nevím co s ním...ale snad se to naučí...zítra dostane další brokolici s bramborem a jestli bude prskat tak fakt nevím...

Kačí tak ať je očkvání bez pláče :wink:
24. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
hurááásložila sem sporťák:slight_smile: a úplně sama a bez návodu:slight_smile: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky jedna pozitivní zpráva vláda rozhodla že nám vrátí masteřské, doplatí nám to co nám vzali na původní takže mi vrátí za leden ty 4000
24. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Miší to si dělaš srandu:slight_smile: tak to mě by doplaili jeste 2000 to by bylo super:slight_smile:

Ale tomu se nedá moc věřit..přeci jen jde o vládu:slight_smile: hahaha:slight_smile: kde si to četla???

První procházka ve sporťáku byla super:slight_smile: Štěpula se smál a pak plnej dojmů vytuhnul a hajá ještě teď na zahradě:slight_smile: jen sem mu musela dát tu teplou čepici, protože jinou nemám...a asi bude zase spocenej...ale jinak paráda:slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
cavec

Gabi tak jsem si pred usinanim hrala s Kristynkou a delala ji hodiny at se vzbudi ve 3h tak uvidime nebot spi od 13h!!! takze uvidime za 13 min je 15h :grinning:

holky to jen pro info http://auto.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=auto_testy/test-detskych-autosedacek.htm

ja ani nevim zda mi neco vrati materska mi koncila 18.1. tak treba neco malo at mam na paradu.

Petko takze chutnala dobre? to jsem rada ja vyzkousim o vikendu makovec :wink:

Gabi o vikendu taky vytahnu sportak, at doma spinka a venku at kouka :pensive:
24. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
tak je 15:04 a Kristynka jeste spinka :slight_smile: ne ze by mi to vadilo ale tak chci jit ven taky :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Jani díky za ten test autosedaček já se pořád nemůžu rozhodnout...ale myslím že to vyhraje ta maxi cosi tobi...tak sem ráda že i tady jí schvalují :wink:
24. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
no tak asi jí ty hodiny jdou nějak pozadu nebo co:slight_smile: neboj ona se ti vzbudí a půjdete ven...je tam krásně:slight_smile:
24. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Tak jsme doma z očkování. Bylo trochu pláče, ale to bylo spíš z leknutí :slight_smile: Taky jsme se byli podívat na baráčku - holky my máme tak krásná okna :grinning:

S tou mateřskou jsem to taky slyšela - s tím doplacením.

Gábi takže už sporťákujete, jo :slight_smile: Tak to je super :slight_smile:

Jani to jsem zvědavá, kdy se Kika probudí. Lůca teď spí přes den 3x max. 20-30 minut. Víc prostě nedá :angry:
24. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Kačí tak super že to Lůca tak zvládla...tak hlavně ať je to bez teplot :wink:

Já chci vidět fotečkůůůůůů baráčku:slight_smile: prosím...jakou máte barvu oken?:slight_smile:

No prcek taky dneska ještě spí...už skoro 2 hodiny:slight_smile: to se mu už taky dlouho nestalo
24. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Jani tak co...už vstala? nenařídila si jí to omylem na 16h :grinning:
24. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
ach jo holky...já sem tak vytočená...teď my psal Jára že jim tu výplatu pořád ještě neposlali...prý možná zítra...prý to blokuje pořád ten bývalý majitel ze Slovenska...ale já už sem na tu firmu fakt vytočená...Jára dneska utratil poslední 200 Kč co sme měli...a plínky mám tak do pátku a Nutrilon možná tak na zítřek...sem fakt nas....kdybych mohla tak dám výpověď za Járu!!! a co mě nejvíc štve že ani hypotéka nám neodejde...složenky co měly být zaplacený minulý týden taky ne...a to jen kvůli tomu že už jim 14 dní dlužej výplatu...haranti!!!
No sem si ulevila...pardon...omlouvám se ale já si nemám komu jinak zanadávat!!! :pensive:
24. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska pořád lítám někde s malou po venku a celkem tam pospala přes 3h, tak jsem moc ráda.
S tou mateřskou mi to psala ségra, tak jsem zvědavá,hlavně by mě zajímalo, jestli za únor dostanu už tu normální nebo tu sníženou, ať vím, jestli mi budou vracet jen za leden, ale i tak to bude 2263Kč, což se vždycky hodí :slight_smile:
Gábi, to je fakt hrůza :frowning2: Já jsem sice taky bez peněz, ale jirka ještě má, takže vám to vůbec nezávidím :frowning2:
Malá pláče, že má hlad, tak jí jdu nakrmit...
24. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
To nic já sem si jen potřebovala zanadávat:slight_smile: ono to zase bude dobrý :wink:
24. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
holky Štěpula v tom kočárku spinkal 2,5h no paráda:slight_smile: sem si hezky odpočinula a trochu pouklízela když spinkal a teď už si tu vedle mě zase hraje:slight_smile: už sem ten zoubeček taky zahlídla...ale jen malinko...zítra už snad popoleze ještě víc:slight_smile:
24. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
grabu - to je pěkně na prd s tou výplatou :frowning2: jinak poslala jsem ti "vtipnou" fotečku, možná bych mohla vybrat lepší ksichtík, ale tahle fotka se mi líbí docela dost :grinning: kdyby mě napadla nějaká jiná, tak ti ji pošlu a vyměnila bys ji, nevadí?:grinning:
24. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Jo jasně v poho...hned jdu na ní mrknout:slight_smile:
Kdyby si chtěla pak jinou klidně můžeš poslat ještě na výměnu...to je výhoda těch co posílají včas :grinning: kdo pošle těsně před uzávěrkou nebude mít nárok na změny...takže holky...šup šup s fotečkama:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Gábi máme ty okna zlatý dub a fakt jsem z nich nadšená. Hrozně se mi líbí a zase to úplně ten barák změnilo. Zkusím dostat z Radka fotku :slight_smile:

S těma penězma je to teda fakt hnus. Nechceš poslat plínky a nutriolon? Když to hodím zítra na poštu, tak to do pátku budeš mít.
24. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.