• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Peti no fotečka je krásná a komentář moc vtipnej:slight_smile: už teď sem se pobavila:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Ne Kačí děkuju moc:slight_smile: si hodná...ale Jára pak ještě psal že mu jejich personální dala aspoň zálohu 3000 takže se po cestě domů staví do Tesca a nakoupí to...tak aspoň že tak:slight_smile: už sem měla hrůzu že mi zítra dojde Nutrilon a jak bych vysvětlila Štěpánovi že nedostane najíst to teda nevím :grinning:

No tak to už se moc těším až fakt pošleš fotku...věřím že jsi nadšená:slight_smile: zlatý du je krásná barvička:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Už jsme byli obhlídnout i podlahy a koupelny a řeknu ti, že jsem z toho nešťastná, protože bych si chtěla vybrat něco fakt pěknýho, ale všude mi přijdou takový kýče, že si asi nevyberu. A vůbec nevím jakou barvu kuchyně. :unamused:
24. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Kačí to je jasný...je to těžký...my když sme stavěli tak ještě ani takovej výběr nebyl...no s mým rozhodováním to je možná jen dobře:slight_smile: ale musíš přemýšlet už komplexně...ty podlahy jsou důležitý i s dveřma a třeba právě s tou kuchyní i nábytkem :wink: je třeba to plánovat dopředu...já třeba mám daleko radši dub než buk...ale máme ho na podlahách tak už tak pak směřujeme i nábytek...a trochu mě to štve...ale s tím už teď nic nenadělám :confounded:
No a kuchyň...to záleží co ti padne do oka...já měla podle netu vybranou třešeň vanilka...ale když sem to pak viděla naživo...přišlo mi to divný...tak sem obešla různý kuchyňský studia a vybrala si to co máme...takže radím se jít podívat do nějakýho studia :wink:
24. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Holky dala sem na FB fotečky jak sme dneska poprvé kočárkovali se sporťákem:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
holky kristynka vstala skoro v 16h to se nestalo od [porodnice :grinning:
24. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
no vidis...sem ti rikala ze si to urcite spletla a nakreslila ji 4h a ne 3h:slight_smile: :grinning: šikulka je to:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
jani, možnos a začínajú nové časy, budeš mať kooopec voľna kým bude koko spinkať :slight_smile:

kači, aj ja sa teším na foto

gabi, vaše z hôr som mrkla na FB, tam muselo byť fakt supeeer, ani si nenapísala, či tvoje obavy zo spolužita so susedmi boli zbytočné, no predpokladám, že určite :wink:

dnes som ináč smutná :frowning2: , som zistila, že v robote si nemajú koho do huby brať, tak premieľajú mňa, že som na dovolenke :confounded: a ešte ktomu tí, čo s mojou robotou nič spoločné nemajú .... bože, prečo práve tento rok tak moc potrebujem ... musím to nejako zvládnuť a verím, že situácia mi dovolí sa na materskú vrátiť od toho januára :pensive:

miška, verím, že vaše trápeníčko prejde a že to nejako zvládnete. A vieš čo, ja ani neviem či a kedy začínaš v tej škole - je to už tutovka???
24. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
:confounded: žaneto zatím to enní na 100% školskej úřad jí to nesvhálil, domlouvá to s domovem dětí a mládeže a možná opd září by to šlo, jenže pod DDM jsem již dělala a nevydělala jsem si takřka na nic :confounded: tak z toho nemám moc dobrý pocit
24. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
miši a kočka - tá nová bola s nechtíkmi spokojná ??
24. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jají jj bylo to super a moje obava že se sežereme yla zbytečná:slight_smile: jen jeden ze sousedů...je takovej...no jinej...ale všichni už se to naučili tak nějak ignorovat...tak to byl klidněj týden:slight_smile:

To jsou teda tydýti ti kolegové, že si z tebe dělají srandu...ať si trhnou nohou!!! :angry:
24. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
zanetko :frowning2: pekne jim rekni at se staraj o sebe :rolling_eyes: beztak zavidi :rolling_eyes:

Kristynka vytuhla jako ovykle v 18:30 :astonished: :grinning: a maminka ma konecne klid :grinning: za mesic se meni letni cas to mam tedy radost :pensive:

Gabi ja nevim treba to byla haluz, uvidime zitra, ja jsem to delala pred spinkanim jsme si hraly tak jsem ji malovala budik na hlavicce :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Zanetko mohu se zeptat v kolika mesicich jsi nechala toho Matka v noci vyplakat aby se nebudil?

jsem se rozhodla ze do Kristyncenych 10m jsem ochotna v noci vstavat ale pak maximalne 1x :pensive:
24. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky je mi celý den špatně - včera jsme něco s manželem snědli a lítáme oba. Teď už to vyvrcholilo a dává se do mě i zimnice. Takže jdu chrnět, ať jsem zítra fit.

Holky jak budu mít foto, určitě ho sem dám :slight_smile:

Žanet nic si z pomluv nedělej - když někdo chybí, je holt terčem :( Já dělala 8 let v ženským kolektivu a drbárnu znám moc dobře....... Ono to zase vyšumí.

Jani to ti Kika krásně spala, Lůca dneska dala za celý den tak hodinu. Ani nechtěla kaši, jen prso a u toho vytuhla jak prkno.

Tak pa a zítra už snad budu fit. :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
jani, neviem presne koľko mal, no bolo to niečo po 1/2 roku, Ale pozor, to nebolo tak že rev si a hotovo, to nee :astonished: . To bolo tak, že sa zobudil na papu a namiesto mliečka dostal čajík a dostal ho toľkom koľko chcel. No a mudra povedala - ak bude po čajiku spinkať rovnako dlho ako by bol mal kojomliečko, tak je to zvyk a nie hlad a ideme na vec. Ak by sa zobudil skôr ako na ďalšie kojo, tak je to o hlade a nemáme ho odnaúčať, ale ešte vydržať a skúsiť do zopakovať neskôr.
No, takže dostal čajik, po ňom ho milan uspal a on spal. Podstatné je, aby to podstúpil tatik, lebo miminko na maminke cíti mliečko a to ho dráždi moooc. Až druhú noc bolo plakanie a to niež nie také že brutus "rev si mám ťa na háku" - bolo to o tom, že išiel na ruky, pomojkať, poťuťkať, uložiť späť a hladiť ... druhý deň už sme ho nevybrali, len v postieľke pusinku, pomojkať, poťuťkať ... a takto sme to robili. Čajik dostal tiež len tú prvú noc, čo bola skúška či to je alebo nie je hlad... Trvalo to - 4-5 nocí, nechcem plakať, nempamätám :confounded:

ja viem že by som tie keci mala pustiť z hlavy, ale keď ja som ten tip človeka čo komu nepomôže tak určite neublíži a nechápem, nerozumiem, PREČO si niekto musí o mňa hubu obtierať :angry:
24. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojky, tak ja len na skok. nestíham už tú mám aj segru s drobcom, tak dnes to bol brutus.
Gabi fotku pošlem asi až v pondelok, tak na mňa počkajte - teraz fakt nestíham :wink: .
Miši, neboj raz tá smola sadne aj na nniekoho iného.

jaji, nič si z nich nerob - nech si vravia čo chcú - sú zo ... a takí nestoja za trápenie.
Frčím. Držte as tu a budem na vás myslieť.
24. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
dobre rano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kristyna si zas privstala na hokej :rolling_eyes: v 5h :rolling_eyes: to se mi teda nelibi :rolling_eyes: snad se mi podari zitra ji uspat.

Petko ten teplomer furt nic?
25. únor 2010 v 05:53  • Odpověz
no tak finove nam dali gol
25. únor 2010 v 06:03  • Odpověz
a dali nam dalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon ze to zachranila sablikova vcera :pensive:
25. únor 2010 v 06:12  • Odpověz
tak cesi jedou domu ale snad to zachrani slovensko aspon
25. únor 2010 v 06:17  • Odpověz
ahoj
Žanetko ta nová byla úplně nadšená :slight_smile: kdybys viděla s jakou hrůzou ke mně přišla 2 hodiny jsem jen pilovala tu hrlůzu dolů

holky já celou noc nespala, přemýšlela jsem nad tím spropadeným autem :unamused:
25. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Jani - teploměr furt nikde... :frowning2: asi tam na tu poštu fakt vlítnu... :-/ Achjo :frowning2: To je tak když se na něco těším :confounded:
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:

Tak já jsem zpět z krve...byla sem jí dát kvůli testům jak sme darovali pupečníkovou krev, tak aby to už pak mohli zařadit do registru:slight_smile: Jára hlídal prcka, tak to bylo rychlí:slight_smile: Je tam krásnej vzduch venku..úplně takovej jarní už:slight_smile: těším se odpoledne na prochajdu:slight_smile:

Jani to mi neříkej že Kika vstane v 5h, dostane najíst a pak už neusne??? vždyť je v 5h ještě tma...to y mohla ještě usnout...to musíme nějak vymyslet aby spala dýl...to je na palici vstávat tak brzo...mě by teda mrsklo!!! :confounded: :pensive:

Zuzi neboj s fotečkama na tebe počkáme...ono to vypadá že se holky asi nechtěj zúčastnit nebo co :angry: :astonished: :grinning: mám zatím jen dvě!!! :astonished: haloooo...vnímá tu někdo moji maličkost :grinning: :grinning: :grinning:

Miší tak to je ale super že se jí ty nechtíky od tebe líbily, tak to určitě bude chodit dál a přivede třeba i kamarádky:slight_smile:
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Péťo jak je to už dlouho s tím teploměrem? to je divný...mě přišel tuším okolo 14 dnů...ale ty už to máš teda nějak moc dlouho...tenkrát Jance i psali že už to odeslali...teď Jani nenapsali nic?
A nebo zavolej na tu poštu...třeba to tam někde leží a ani o tom nevíš...aby jim to neposlali zase zpět...to by bylo škoda... :wink:
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Gábi nezlob se já jsme prohledala fotky, ale nemám asi nic příhodného a abych pravdu řekla, tak po tom včerejšku nemám ani náladu jen tu sedím a brečím, jsem s nervama v háji. Nejhorší je, že to přenáším na malou je mi to líto, ale prostě nejde to zastavit.
25. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Petko zkus si tam zavolat, teplomer byl odeslanej 11. unora, psal mi pan ze to trva 7-14 dni, takze by to mohlo byt uz na poste, nam posta taky obcas nenechava ani listek :angry:
25. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Koupila sem dneska už Nutrilon 2, nějaký skleničky s masíčkem, taky se špenátkem a s kukuřičkou, ať má malej změnu od tý mrkve:slight_smile: a ještě dvě kaše od Hippu, rýžovou a celozrnnou:slight_smile: no a to byla zase pálka v tý lékárně to vám povím teda...no mazec:slight_smile:
Ale koupila sem už i přesnídávky s jablíčkem:slight_smile: tak dneska bude ke svačince poprvé jablíčko:slight_smile: tak sem zvědavá jak se bude ksichtit:slight_smile: :grinning:
25. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Gabi to je pekne ze jste darovali tu pupecnikovou krev :wink: nas se nikdo ani neptal :unamused: a co ty tvoje jaterni testy? budes mit nejakou dietu nebo tak?

Miso :pensive: jako tim ze se budes utapet v depce to nevyresis a bude jeste hur, musis myslet pozitivne a rikat si hlavne ze je Zouji zdrava a nic ji nechybi :wink: neboj auto se nejak vyresi, uvidis. no a co delat treba baby sitting to by nikdo na vesnici nemel zajem?

ja jsem si zas na netu objednala veci, jirka me jednoho dne zabije, kdyz ja jsem potrebovala tasku na kocar a podlozku do sportovniho kocarku :grinning:
25. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Miší...neblázni...nemůžeš se takhle hroutit...já vím že je to těžký a věř mi že to úplně chápu jaký to je být bez peněz a porouchá se ti auto v tom nejhorším čase...ale musíš si říct že to je jen krám pitomej a neplakat kvůli tomu...Zouinka pak bude smutná taky a hlavně zmatená že neví co se děje.
však teď už bude hezky...tak můžete chodit víc s kočárkem a určitě u vás jezděj i autobusy...aspoň jeden za den...nebo rodiče by mohli pomoct...nebo já nevím...nějak to vždycky dopadne...ale brečet kvůli tomu se může jen jeden den...tak to bylo včera a dneska už musíš dát hlavu vzhůru a říct si že ti to za to trápení nestojí a něco vymyslet jak to řešit...ju...tak už nebreč a dej Zouince pusu ať z toho není zmatená :wink:
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Gabi s tim vstavanim no je to na palicu ale se uklidnuju ze za mesic bude letni cas a ze tudiz uz bude 6h rano a to je docela v pohode :grinning: ja jsem taky radsi ranni ptace a chodim spat se slepicema :grinning: Kikusa proste je rano jak rybicka, prvni co udela je ze zvedne nohy nahoru a to uz vim ze je po spani i kdyz ji dam prso :sweat_smile: ted rano si jeste sla dospat noc a spala pres hodinku :slight_smile:

tady je mlha ale slunicko tak se moc tesim ven :dizzy_face:
25. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.