• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani - zkusim to... achjo... česká pošta mě neuvěřitelně štve... Ty mi pošli to číslo účtu, já ti ty penízky pošlu, ať to furt nemám v hlavě :slight_smile:

Jinak my jsme chtěli pupečníkovou krev dát, ale s tím debilním personálem, co u toho porodu byl se to vůbec neřešilo... :frowning2: Prostě nic nebylo tak, jak jsem to chtěla... No teda ne nic, jsem samozřejmě ráda, že to bylo tak rychlý a malej že byl v pořádku :grinning: Ale jinak z toho mám ještě teď blbej pocit :-/
25. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
haj baby

gabika, prečo krv kvôli darovaniu?!?!? aj my sme darovali, a nikto po mne nič nechce :astonished:

mišik, prosím Ťa, aj ja som dostala sunarový balíček, osemsmerovku som si urobila, lebo je slovneská a je pritom rovnaká ako vaša "vyrástli sme na sunare" - ale daj mi tie odpovede prosííím, sa mi to nechce hľadať. 1 a 4 nemám a 2a 3c som našla hneď ....

a dámy, my hrajeme ďalej :grinning: , ako bez ironie, škoda že ste prehrali a vypadli, ja sa teším keď hráme z čechmi, bez toho nemáme šancu vás konečne dať :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
ale švagor mi za to nadáva, keď sa teším že s vami hrajeme :grinning: :grinning: :grinning: on sa vás asi bojí, ale ja nee :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
1c 4c
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
miši, to fakt??? sunarka obsahuje MM ?!?!?! :astonished: a ĎAKUJEM :slight_smile:)
25. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
kojenecké mléko a u čtverky mléčný tuk
mají to tam tak napsané
25. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc pro mě nic moc. Malá usla v 21h, první budíček o půlnoci a pak před 2h, no ale pak mě nechala spát do 7:50, i když ona byla vzhůru už tak od 7h. No ale dala jsem si pak skvělou koupel, takže je mi fajn :slight_smile:
Miško, ty přestaň smutni, důležité je, že se vám to nestalo na cestě, přesně jak jsi mi psala, ještě byste mohli bourat. Tak co je důležitější? Auto nebo to, že jste v pořádku? Já bych řekla, že to druhé, takže už žádné slzičky a raduj se z toho, že se to stalo v garáži :wink:
No, já tu dneska zas nebudu, venku je krásně, tak jedu k ségře na baráček a budeme se asi procházkovat :slight_smile: Tak tu buďte hodné a pošlete Gábince ty fotečky :grinning:
25. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Miso a kdyz ty jsi takova sikovna proc neusijes jako maminky na mimibazaru podlozky do kocarku? ja jsem si ted objednala podlozku od pani, moc krasnou ona mi ji usije jak sama si preju, me se ty originalni hrozne nelibi protoze maji napisy. a vubec origos stoji 1200kc a ta maminka to tam sije za 400kc
25. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Jani já byhc ráda, ale prostě nemám ten čas :( s malou se to nedá a večer jsem ráda, že už ležím :sweat_smile: a na šití moc nejsem na to mám maminku :grinning: sice děku na hraní pro malou jsme si šila sama,ale to bylo jen pro nás, tak to nemusí být niy extra :wink:
25. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
jéééé holky tady tak krásně svítí sluníčko a já byla s prckem na hoďku venku a on tak krásně spinkal a teď je tak veselej:slight_smile: a já taky:slight_smile: úplně mám super náladu z toho slunka:slight_smile: a odpoledne jdeme taky...je dneska doma totiž jedna sousedka a ta má 2 letou holčičku tak vymetá kaluže a je to sranda:slight_smile: už se těším až bude mít Štěpán taky gumáky a bude skákat do kaluží:slight_smile:

Jinak Jaji byla sem na testech na krev kvůli tomu aby znova prozkoumali jestli nemám žloutenku, HIV, syfilis a takový ty nemoci co se můžou prokázat až po delší době a kdybych je měla těsně před porodem a neukázaly by se tak aby to teď věděli...ale dr. mi taky říkala že se diví že to po mě ještě chtěj...že myslela že to už zrušili...a yl k tomu ještě dotazník o tom jak prospívá Štěpánek a jestli je zdravej a nemá nějaký vady...takže tak...asi to je zase u nás jiný než u vás...nehápu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MArti užij si procházkování:slight_smile:

Miší ty tky vyběhni ven ať se ti udělá líp...to slunko je lék :wink:
25. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
nesnáším slunko nesnáším nic, nesnáším ani sama sebe, mám asi fakt depku a nejradji bych rozmlátila celej barák. Došly mi plíííííny kurňa. jsme si myslela, že ve skříňce je ještě balení a je tam houby. vždycky si rozdělám balení,a dám do přebalováku a do kapsářů na postýlky a teď už tam mám tak po 1 pleně a další balení nemám. Takže asi budu balit Zoují starejch hader. Kurňa fakt když se daří tak se daří. Asi mě mrskne a bude klid. Nejraději bych se neviděla si jdu naliskat.
25. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Miší no coment :unamused: fakt nevím co na to říct...ale tím že budeš nesnášet celej svět nic nevyřešíš...

Holky Štěpula měl dneska poprvé jablíčkovou přesnídávku ke svačince a moc mu chutnala:slight_smile: a na obídek snědl celou misku brambory s broklicí doma dělaný...co včera nechtěl vůbec jíst a dneska se po tom jen zaprášilo...já ho fakt nechápu...jednou dělá forky že tohle ti mami papat nebudu a druhej den to slupne jedna radost...tak já nevím...asi si musí pomalu zvyknout:slight_smile: ale mám radost že sní všechno a vypadá to že nebude vybíravej:slight_smile: že by mu třeba brokolice nechutnala nebo tak...prostě když máma dává tak otvírá zobáček pořád:slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsme byly dopoledne hoďku a půl venku a je tam fakt nádherně. Malá se prospala, pak zdlábla skleničku špenátu s bramborem a teď si tady hraje.

Hexa v pohodě, minule aspoň spala, ale teď jí spíš pořádně dobila baterky :grinning:

Holky já se z tý naší holky zblázním. Je z ní pěknej mamánek. Dám jí na deku, jdu si udělat kafe a ona jak se od ní hnu, tak řev řev řev jak blázen. Ptala jsem se doktorky co to je a ona říkala, že to je kojením. Bojí se, že jí odejde přísun :grinning: Teda že to je možná tím .......... No je to na palici, ale musím jí nechat plakat, protože si třeba na záchod dojít fakt musím ................

Miši proboha ty máš fakt depku. Koukej jít ven, sluníčko ti dodá lepší náladu a uvidíš všechno jinak. Já vím, že občas má člověk pocit, že se na něj všechno valí, ale nesmíš tomu podlenout.

Gábi počkej až ti Štěpula bude do těch kaluží skákat, se picneš z toho praní :grinning:

Jaji my vám to přejeme, koukejte tu Kanadu (aspoň myslím) rozstřílet :slight_smile:

Jani pořád vstává malá tak časně? Nevstávala jsi tak do práce? Lůca se budí v sedm, ale to už jde.
25. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Gábi Lůca taky zdlábne všechno, hlavně, že je toho hodně :grinning:
25. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Kačí tak to mám radost že je Lůca po hexe ok:slight_smile:

JJ jak říkáš...hlavně že je toho hodně...vždyckykdyž dojí tak mu ukazuju že už je miska prázdná a on na mě kouká jako bych mu ještě nic nedala:slight_smile: ale prý se nemají dávky navyšovat...aby nebyl obézní...prý se má dávat tolik kolik na jejich věk je třeba...teda já četla že se nemá na to tlačit aby toho snědli tu plnou dávku těch 150-190g...ale Štěpán už tu dávku spapá po 14 dnech:slight_smile: tak když to zbaští tak mu to dám...ale nepřecpávám ho...on si umí říct kdy má dost...prostě už neotevře pusu :grinning:

Kačí myslíš že je takovej mamánek??? třeba to je fakt tím kojením...já to teda posoudit nemůžu...já už nemám mlíčko takže ani Štěpán nemůže řvát že mu odcházej prsa...ale třeba se bojí že se jí ztratíš...to Štěpán taky někdy z ničeho nic začne plakat...a třeba stačí že na něj jen mluvím a slyší mě tak přestane brečet...tak třeba maj jen strach že někam odejdeš...nevím...
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Mně dneska tak blbne koník...to je strašný...než něco napíšu uteče půl dne :angry:
25. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Taky mi to dneska blbne.

No já nevím. Dřív to nedělala, to jsem odešla a pohoda. Teď se jen zvednu ze země a řev jako blázen. :( Prostě mamánek ........... :(
25. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
hmm to je mi líto že tak brečí...ale asi fakt nevím jak poradit :unamused: snad se to podaří zase nějak odbourat...doufám :wink:
25. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky mám dotaz...jak ohříváte miminkům jídlo???

Ve vodní lázni? v mikrovlce? máte ohřívačky nebo jak?

Já to někdy dělám ve vodní lázni...ale teď už toho je hodně a neohřeje se to dobře...někdy to šoupnu do mikrovlnky...ale nevím jestli to není nějak škodlivé...ohřívačku nemám a přiznám se že by to pro mě byl další výdaj kterej sem neplánovala...co vy jak to děláte???,
25. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Gábi snad to časem nějak vyřešíme, z tohodle bych se zcvokla. Holt si popláče, to se nedá nic dělat. Vůbec nevím co to je.

Já jsem si koupila ohřívačku, u mamky jsem ohřívala ve vodní lázni. Švagrová ohřívá v mikrovlnce, to mně se moc nelíbí, ale neodsuzuju to. Škodlivé to není, to by muselo být i pro nás, ale prostě to radši ohřívám ve vodě :wink:
25. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
no já právě nevím co s tím...mě se to taky moc nelíbí že to ohřívám v mikrovlnce...ale když už malej řve hlady když třeba příjdeme z prochajdy tak mu to tam šupnu...aby to bylo hned...ve vodě se to ohřívá strašně dlouho...jakou máš ohřívačku? a jak to funguje?
25. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Mám od Aventu - dám tam vodu, skleničku a zapnu. Do 5 minut mám ohřáto. Většinou mezitím Lůcu nějak zabavím a jdeme baštit :slight_smile:

Teď jdeme ven, malá už je ukňouraná, tak aby se prospala :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
kači, miminka majú také obdobia, kedy sú na niekom, väčšinou na maminke viac závislé...

miška, zavolaj maminke, s ňou si vždy veselá a vždy sa na ňu tešíš, nech ťa trošku povzbudí

gabika, ja mám ohrievačku, som s tým veľmi spokojná, kúpila som ju z druhej ruky aj keď bola funglovka. Ak by som ju nezohnalam tak by mi Janka pomohla s objednaním z ebay. Jo a ohrievam v nej len MM na kašu a skleničky, polievočku normálne v takok mini hrnčeku - nechám ju rozmraziť a zohrejem na plyne. a dnes nám nešiel plyn, tak som zohriala v mikrovlnke, tam treba dať pozor, lebo časť je horúca adruhá časť málo zohriata...preto sa odporúčajú radšej ohrievačky

boli sme vonku, je tam krásne, ale laurinka začala mručať, tak sme boli len hoďku, idem jej dať mliečko a asi pôjde haji.

zajtra mi maťo letí do norska na lyžovačku - že ako mu závidím :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jaji já vím, říká se tomu separační úzkost, ale to je až od osmého měsíce. Hlavně nevím, jak dlouho to může trvat. Jestli má tohle, tak to vydržím, jen doufám, že to nebude pravidlem. To bych jí chudinku musela prostě nechat plakat. Nechci z ní mít mamánka. :(

Na lyžovačku bych jela taky, to Maťovi závidím :slight_smile:

Tak venku bylo krásně. Lůca půl cesty spala a na půlku jsem jí zvedla korbičku. Čučela na cestu a pořád se řehtala a prskala na mě :slight_smile: Teď jdeme nakojit a pohrát si. Až přijede tatínek, tak si dáme dort - má dnes narozky :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
ahojte

tak jsem zas uvarila kristynce bramborovou kasicku a snedla par lzicek tak uvidime zitra ma brambor s mrkvickou.

byla jsem venku je tam naaaadherne, hned mam lepsi naladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale uz se tresu na sportacek, a Kristynka taky

Kaci ja do prace chodila az na 14:30 :grinning: ja pracovala na americkej cas :grinning: me to nevadi vstavat v 6h ale v 5h mi teda vadi :grinning:
a bud v klidu kristyna zas chce furt pit z prsa, jako o nejakejch 3h si muzu nechat zdat :dizzy_face:

juu zanetko jak zavidim Matkovi :pensive:
25. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Holky a ohřeje se to v té ohřívačce rovnoměrně? já sem si našla na mimiaukci takovou za 350 a vejdou se do ní i ty avent flašky...ale nevím jestli jí mám koupit...jestli to je fakt tak špatný to ohřát v mikrovlnce nebo ne...zase si říkám že 400 mě nezabijou...kvůli tomu abych mu s tím jídlem něco nevyvedla...nevím nějak moc mikrovlnkám pořád nevěřím...mám dilema... :unamused:

Procházka byla krásná...sme provětraný prosluněný:slight_smile: Štěpula půl cesty spinkal a půl čumákoval po okolí a fakt je to rozdíl jak je šťastnej že vidí všechno kolem:slight_smile:
25. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Gábi já bych to Lůce v mikrovlnce neohřívala, ale je to jen moje psychoza - pokud nemusím, moc v mikrovlnce neohřívám. Je to super věc, ale oheň je oheň :grinning: Ale špatný to určitě není :slight_smile: Já tu skleničku promíchávám, ale ohřívá se to rovnoměrně. Hlavně když to chceš mít pořád teplé, tak to udržuje tu teplotu. Třeba když víš, že se Štěpulka za půl hodinky probudí, tak mu uděláš mlíčko, dáš do ohřívačky a když se probudí, tak má pití akorát :slight_smile:

Jani tak to my jsme kojení ukočírovali na ty tři hodiny, ale tohle mamánkovství je šílený. Fakt řve až hystericky. No snad to přejde.
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
gabi ja zatim nemusim ohrivat nebot delam cerstvy ale jinak zkusim v malym hrnci s vodou, to taky nebude trvat dlouho. jinak ja proti mikrovlnce nic nemam
25. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Jani já to u naši ohřívala tak, že jsem si ohřála vodu v rychlovarné konvici, nalila do mističky a nechala jsem to tam - stejný princip ohřívačky od Aventu :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Kačí takhle já to většinou ohřívám že mám hrneček a v tom horkou vodu z rychlovarky a promíchávám mističku...ale je to dlouhý...nevím asi mikrovlnka není nějak škodlivá, ale já mám asi nějaký předsudky vůči ní...nevim...sousedka mi teď říkala že v ní ohříva Elišce všechno od malička a že v poho...no tak já nevím...zase to je pro mě výdaj s kterým sem nepočítala a fakt teď nějak není nazbyt...jinak Kačí já dělám Štěpánkovi pokaždý mlíčko čerství a mám voru v termosce a je to už tak zaběhlej systém že bych tu ohřívačku asi používala fakt jen na ty přesnídávky...to je dilema:frowning2:
25. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.