• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Dobré ráno
my zas včera moc nespali, malá spala jen do 17h a pak usla až naco po půlnoci, strašně plakala a my už nevěděli, co s ní a k.ate, taky chtěla pořád jíst, už mám úplně vytahané a bolavé bradavky,ona totiž vždycky jakoby cukne a celé mi to natáhne a začne dudlat a to je bolest :frowning2: no ale pak se vykakala tak moc, že jsme úplně zírali, měla to bobenka až na zádech, takže si zašpinila oblečení a museli jsme převlíkat...Ale tím, jak nechtěla spát, tak se nám všechno posunulo asi o hodinu, takže jsem zvědavá, jestli budu koupat v 19h nebo už v 18h

jaji, nádherné fotečky a Laurinka je úplně krásňoučká :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ja som tiež hodila nejaké foto,si pripadám ako magor,stále behám s foťákom za malým :grinning: teraz tu robí zo spánku perfektné grimasy :slight_smile:

Žanetka,no veď prečo nie,kĺudne buď prvá :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedavá,či sa vám zrkadielko vyplatí,ja som fakt spokojná,inak ako si mi písala,tak je to super nápad,keď pojdete s ňou v aute,tak ju nechať vzadu samú,dobrý trénink a uvidíte ako to zvládne.

Teda Calli,máte to ale ťažké,slová útechy sú asi k ničomu,keď nám tí naši prckovia tak pekne spia,ale neboj,nastane zlom a uvidíš ako bude Adelka spinkávať :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
holky jdu žehlit, malá stejně pořád budí
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Luci, když já mám pocit, že je to čím dál horší :frowning2: Ale pořád doufám, že se to zklidní, že je to možná tím, že začíná sledovat okolí, tak nechce něco zaspat :grinning: A včera ji asi fakt bolelo to bříško a jak se vykakala, tak za chvilku spinkala... Ale ona usne i sama, i když si u toho popláče, jen večer by mohla usnout dřív no :grinning:
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
holky ja taky nechavam kiku sedet samotnou v zadu v aute vzdyt stejne hned usne :wink:

luci ja bych klidne chtela druhe hned ale po cisari se nesmi :frowning2:

calli: no holcicky jsou narocnejsi ale vsechno prejde uvidis muime vydrzet
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak jsem zpět z víkendu na moravě...teda to vám povím to bylo obžerství:slight_smile: takovýho jídla to ste neviděly:slight_smile:
Oslava byla parádní...Štěpula to zvládl na jedničku...všichni ho obdivovali jak je krásnej:slight_smile: no pak taky přidám nějaký fotečky...vůbec vás nestíhám dočíst...je toho moc...jen sem koukala že Calli má problém se spinkáním...tak chci říct, že se nemusíš bát...štěpula měl taky období...myslim tak týden kdy nespal vůbec přes den...ale fakt ani hodinku...a v noci kolikrát taky ne...ale pak se to zlomilo a teď mi naopak prospí skoro celý den i noc...:slight_smile:

Holky Štěpán pořád ještě nekakal...je to už 8 dnů...já mám o něj fakt strach...co když je někde něco špatně..ale nebrečí...nic mu není vypadá spokojeně...tak si říkám že to asi fakt všechno stráví...ale každý den se modlím aby aspoň trochu něco...ale ono nic:frowning2: no nevim...co myslíte...jak dlouho mám čekat...?ani ta rourka nezabrala...asi tam fakt nic nemá...
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Grabu...tak ona nechce spát přes den a pak nemůže usnout tak do půlnoci až 2h ráno, ale pakj spinká pěkně 5h a pak ještě 4h, takže problém je spíš přes den, ale nejvíc unavení jsme, když nechce zaspat večer :grinning:, navíc Jirka má teď ranní, takže je to dost stresující...ale snad se to uklidní :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
a s tím kakáním...já nevím, taky mi to přijde dlouho, ale zas říkáš, že je Štěpula klidný...já bych asi byla nervozní jako ty, fakt neporadím, Aduš zatím kaká...
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
calli ani v kocarku tineusne? u nas to trvalo tyden co nespala pres den pak jsem prisla na to ze usne jen v kocarku takze jsem rano vyjela pro rohliky byla hodinku venku mala spala a pak doma dospala jeste dalsi, to stejne po obede a odpoledne.
ted jsem prisla na to ze doma mi usne ale pouze kdyz sedim na balone a mam ji v zavinovacce, bez te doma neusne, takze ven chodim jen odpoledne na hodku az 2 a zbytek dospi v pokojicku s otevrenym oknem. Strasne te lituju nebot vim jake to je kdyz nespi :wink:
26. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Gabi to kakani je divny, doufam ze se to spravi tay bych byla nesva :wink:
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
holis...ona teď nespala 2 dny a doma jsme moc nebyli...v sobotu jsme byli u Jirkových rodičů, přijely tetičky omrknout malou a Aduš neusla ani v kočáře ani tam...teda tam spala asi hodinu...ale doma pak večer usla. A včera jsme byli u mamky a spala když jsme přijeli, takže jsme ji nechali s mamkou a šli si nakoupit, ale po papání už potom neusla, až po půlnoci, ale pořád se kroutila, takže jí asi měla bolení bříška :frowning2:
26. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
chudinecka no cim lip spi pres den tim lip v noci
26. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
no holky já nevím...zase se mi nechce jak histerka volat doktorce, když nám před 14 dny řekla že je to normální že někdy nekakaj i dva týdny...no ale sem z toho divná...ale řekla sem si že počkám těch 14 dnů a když nic tak pak jí budu bombardovat co s ním...snad mu nic není...ale fakt vypadá spokojeně...přeci kdyby ho to tam tlačilo nebo bolelo tak by brečel...nebo kdyby byl někaj nemocnej tak by měl teplotu ne?
Om už ani netlačí...prdí jak starej chlap...takže bublinky ho nezloběj...ale kde je nějaký hovínko sakryš!!!
26. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Gábi, tak jestli prdíkuje, tak to bude asi fakt v pořádku a pokud se nekroutí a nepláče...je to sice divné, ale jemu je zjevně dobře...no uvidíš, pak tě překvapí, kolik toho vykaká :grinning:
26. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
No právě že on mi už takhle nekaká asi měsíc...zatím měl nejdelší pauzu 5 dní a pořád to prodlužuje...teď je to už 8 dní...ale všude na netu čtu jak doktoři i maminky píšou že je to vpořádku, že prostě všechno spotřebuje...no a když nepláče a je spokojenej tak že se nemám bát...ale je to takový divný...prý se to spraví až začne jíst příkrmy...no a máš pravdu že když se pak jednou za čas pokadí tak je to rovnou na vanu...protože to ani plína nebere:slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
gabinka, aj nás dr hneď na začiatku upozornila, že kojené mimčo môže kadiť - nám povedala aj raz za týždeň, no my kadíme každý deň. Ale presne ako píšeš, ak je malý v poho, neplače, nekrúti sa, tak buď v poho aj ty a vyčkaj...veď telefon môžeš zdvihnúť kedykoľvek.

Jani, Maťka, teda obdivujem vás obe... ja som zas počula že dievčatká bývajú v pohode s kakaním i spinkaním a tak celkovo...moja Laurinka do tejto štatistiky zapadá a som jej vďačná a vám obom držím palčeky, aby ste to zvládali tak perfektne ako to zvládate a naďalej. jani, veď tebe sa už toľko toho podarilo na malú vymyslieť, proste si s ňou vieš poradiť inštinktívne a tak to má byť, ste obe šikulky, teda všetky sme šikulky, no vy to máte o niečo ťažšie...
26. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
a mne volala teta fotografka, že foto budú zajtra hotové, hurááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a ešte ma potešila, že si odo mňa vypýtala povolenie na zverejnenie fotky Laurinky na kalendár, kde dáva 12 najkrajších fotiek, tak jasnačka že som súhlasila a tešíííííííííííííííím sa....

....ale budú až zajtra dosť večer, tak snáď mi ich sem milanko najneskôr pozajtra fukne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
grabu mně taky doktor říkal, že malá nemusí kakat třeba týden, ale kdybych viděla že se kroutí a má nafouklé bříško (což už poznám) tak ji nemám trápit. My teda kakáme dvakrát denně a to ráno a večer.

V autě mám malou vpředu, ona hned nespinká ona kouká a já bych byla strašně nervozní co vzadu dělá a pořás bych se otáčela a to bychom se mohli vybourat.

už mám vyžehleno.jupí.
Calli hlavu vzhůru u nás se to zlepšilo všechno tak pár dní před šestinedělím a teď je to fajn, sice taky sem tam plače a někdy má horší den, ale oproti tomu co jsem prožívala je to 100 a jedna :wink:
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak dneska zatím spíme, ťuk ťuk, tak uvidím,jak to bude večer:slight_smile:
Jdeme na procházku :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
calli papa užijte si vycházku u nás leje, tak je malá na dvoře pod střechou
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
u nás zatím ne, ale asi brzo bude, když leje u vás...:frowning2:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky všichni, tak u nás taky prší, my jsme byli u doktorky a byla z malýho nadšená, že vypadá jako dvouměsíční... No váží 5,3 kg a měří 61,5 cm. Takže přibral 1200g za 4 tejdny...
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
k.ate teda vy jste už velcí :wink:

mně je dnes nějak divně od žaludku, drží mě to teda už od soboty :frowning2: jsem zase asi splácala více jídla dohromady a není to ončo :frowning2:
26. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak ahojky, mne sa práve podarilo drobca na tretí krát uspať, dúfam, že vydrží aspoň pol hodinku.

Inak večer bol ťažký, prvé vstávanie bolo normálne o jednej ako zvyčajne, ale potom bol hore každé dve hodinky.
No prdieť už prdíme poriadne, ale akosi pri tom z neho nič nelezie, až keď nabehne rektálka a zjavne ho teda to bruško trápi - potvorku jednu. No ale aspoň prdlíkovať sme začali.
26. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
No JAni, ja chcem kúpiť buď Manducu alebo Liliputi, musím sa ešte rozhodnúť, ktorý z nich.
26. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
no holky díky za uklidnění...já ještě počkám...jak říkáte...zvednout telefon můžu dycky...

Holky jak hodně zavádíte tu rektální rourku? kolik tak cm?
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
No ja ju zazúvam asi do polovičky. Ako kedy.
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
grabu já ji závaděla tak 2 cm :wink: víc ne
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
zuzi: no manduca je dost draha tak snad bude dobra :slight_smile:

holky to je me vas moc lito s tema rektalnima rourkama, ale u nas zas kricime takze ono kazdy ma neco :frowning2:

jdeme ven nakoupit maso :grinning:
26. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
S O S

prisím, popišem situáciu a naoíšte mi či u niektorá poznáte :

Laurinka ležká všetko ok a zrazu sa vypne, natiahne, upaží, strnulo natiahne nožičky, na mňa to pôsobí ako by bola v krči, spustí krik a o chvíľu presrane a ak som pri nej a pritulkám si ju tak prestane okamžite....Milanovi sa zdá že je to podmienené nečakaným silnejším zvukom - že sa zľakne, no ja som si to zatiaľ so zvukom nevšimla.... alebo to pre mňa nebolo tak silné, že by som to vôbec registrovala...poznáte to niektorá???? Nestáva sa to často, no stane sa.....
26. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.