• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Gábi tak to neřeš. Nekupuj jí a ohřívej to tak, jak jsi zvyklá. :wink: Ta ohřívačka je opravdu spíš takový výstřelek, jinak se to dá fakt ohřívat jakkoliv :slight_smile: Já musím mít každé h...., tak proto jí mám. Ale mně teda vyhovuje. Šoupnu tam skleničku nebo kelímek a můžu si v klidu připravit Lůcu do lehátka, dát bryndák atd. :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Kačí a že přeju Radkovi všecičko nej nej k narozkám:slight_smile:hezky si užijte dort a oslavičku:slight_smile:
25. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Dík Kačí...já vím že to je super věc...ale zase si říkám že fakt nevím jestli jí tak nutně potřebuju...asi to nebudu řešit...někdy nad vším moc přemýšlím...stejně jako nad tím že Štěpán nechce pít z ničeho jinýho než z flašky...já nevím jakej ten hrníček bych si měla koupit...jestli ten jak maj holky...nebo jakej...a nechci aby se mu zkazily zoubky až mu vylezou...sem divná
25. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Gábi s lahví si nedělej hlavu. Já jí měla až do první třídy. Asi jsem uměla i z hrníčku, ale mlíko jedině z lahve. Máma mi jí před první třídou sebrala a tím jsem přestala pít i mlíko. Prostě z hrníčku mi nechutnalo :grinning: Já Lůce dávám taky lahev a rozhodně to nehodlám řešit. Hlavní je, že pije. Jsem ráda, že se z ní naučila pít a teď mi denně vytáhne celou 125 ml :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Gábi díky za přání, předám :slight_smile: A dortík byl výborný :grinning:
25. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
mnam ja chci taky dort :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas uz se spi.

Gabi tak to neres jako mikrovlnka jediny co musis udelat je ze jidlo v ni ohrejes ale musis zamichat nez to Stepankovi podas, aby to bylo rovnomerny, ja stejne vsechno ochutnavam tak se nebojim ze bych Kristynu oparila :wink: jak rikam ja zatim varim cerstvy aby to mela na obed ale uvidim casem, hele nase maminky taky nemely ohrivacku a vyrostly jsme :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
aj u nás sa už spinká, ale neviem čím to je, no posledné 4 dni je pred zapaním histerák, rev, rev a rev - neviem čo to ?!?!? Snáď to čoskoro prejde. Ako netrvá to dlho, ale je pokaždé ako fakt pokaždé, či cez deň či večer,. Akurát vnoci po kojo nie :confused:

gabika, maťovi som zohrievala len v mikrovlnke, a je tu (ešte okrem toho že jedlo je nerovnomerne zohriate, keď je mikrovlnka zapnutá, nemalo by sa pred ňou stáť - to mi vtedy tuším mudra povedala a ja to doteraz dodžiavam ... možno Peťka by nám vedela vysvetliť odborne prečo.... Flašku používal cca do 1,5 roka a nemá jediný kaz. Ja si myslím, že kaz je o genetike - hlavne...
25. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
S. O. S.

dnes som malú kpala ja a pozerám, že má niečo čierne na pupiku, tak som to chcela vybrať - pritom som pupik tak viac roztvorila a bolo tam :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - normálne že čierna zasušená špina :confounded: - jasné že to nešlo umyť - neviete mi poradiť čo s tým???? a to :confounded: a laurinka umýva každý deň :angry: ale teda v pupiku sa jej zvlášť neňúrame :confounded:
25. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Jaji taky jsem slyšela, že se před mikrovlnkou nemá stát když ohřívá.

S pupíkem nevím, my máme dost otevřený a já po každém koupáním suším uvnitř přiložením ručníku. Jen lehce, nevytírám, ale musím to osušit. Jedině zase koupit líh a vytřít polštářkem.
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
ale to je tam také suché, čierne a drží toooo. Ja som to mala v pupku tiež po tehotenstve s maťkom a išlo to von veľmi zle a nepríjemne :cry:
25. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jaji tak to vůbec nevím, to jsem nikdy neměla a ani Lůca nic takového neměla ....... A trošku to rozmočit ve vodě? Já teda nevím co to v tom pupíku je, takže nevím jak poradit. :(
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
no normálna špina, ktorá sa tam asi nazbierala a teraz je to čierne ako uhoľ, je to až tam vnútri, len tak to nevidno, ono to len tak trolinku trčí a tak som to viac otvorila a :astonished: . Si pamätám že mne to vodou nešlo, som to musela veľa veľa krémovať a potom paličkou a pintźetkou vyberať, ale to malej určite takto nedám :P
25. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
ak, tak sa zaregistrujem pod iným nickom a založím novú tému, snáď nie som jediná, čo takýto problém má :pensive: potom ma neprezraďte, že som to ja :pensive:
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jaji tak s tím vůbec nemám zkušenost. Nejdeš teď někdy k doktorce? Třeba by jí to vyndala. Jestli to není ještě zaschlá krvička. Ale to už je dost dlouho.
25. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
veď práve, že k mudre idem až o viac ako mesiac, uvidím, či mi ešte kočky nebudú vedieť poradiť a ak nie, tak sa na to popýtam v novej téme...
25. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak třeba holky poradí.

Jinak máme všechna okna a i vstupní dveře na baráčku. :slight_smile: Jdu stáhnout fotky :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
kedy by mohla byť sťahovka?
25. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdu tam prsknout fotky :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
A je to tam http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=284251&vReferer=%2Fphotos%2Fbroucek26

Ještě jednou říkám, že vím, že je to veliký :grinning:
25. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
ty joo, tak už nemusíme vymýšľať kde bude zrazík budúce leto :grinning: :grinning: :grinning: opekačka u mišky, zrazík u kačky :grinning: :grinning: :grinning:
si mi neodpísala kedy by mala byť kolaudácia a sťahovka...
25. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jaji netuším, chtěli bychom do vánoc bydlet, tak uvidíme.
25. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Holky jdu chrnět :slight_smile: Dobrou
25. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak jsem tady, byli jsme s malým dlooooouho venku, v kavárně pro děti , pak jsme zašli do kostelíka a k manžové ségře na koleje na návštěvu... :slight_smile:

Jaji - před tou mikrovlnkou by se nemělo stát, protože ty mikrovlny můžou pronikat z tý mikrovlnky ven, i když by to mělo bejt dobře odstíněný, aby z toho nic moc nelezlo ven... No a to, že je to různě teplý je daný tím, že nejvíc se to ohřívá v místech, kde mají ty vlny maximum, tam kde je minimum, se to neohřeje vůbec :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
Ahojte babule,
som už na príjme a tu je dnes nejako mrtvo...

Máte sa všetky fajn?nemám šancu vás dočítať,možno,ak sa budem nudiť alebo mať viac času :grinning:
26. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Lucí, tak už jste doma? Tak co cesta? Koukni do albíčka, mám tam nafocený baráček :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Aha, tak mi psal admin, že mi smazali fotky, protože sem nepatří. No nic, dám je na FB :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Tak fotky Kačkineho domu som nevidela... :frowning2: škoda...

Na Morave bolo celkom fajn,ale poviem vám,že keď som nasadla do auta,tak som nebola schopná polhodinu hovoriť,totálne psychické vyčerpanie...Samík aj Libor boli zlatí,ale u nich v rodine sú zložité rodinné vzťahy,tak keĎ som rozprávala s jednou osobou,čo sa s tou druhou vzájomne nemajú radi,tak som počúvala a riešila,čo si myslí o tej onej osobe...keď som prišla zase k tej druhej,to isté...a toto bolo celé dni...nemajú sa radi Libiho segra a ich nevlastná matka...teraz sme bývali u Libiho segry,striedame to,raz u nej,raz u Libiho otca s tou ich macechou...bola som ako medzi dvoma mlýnmi...a obe ma vždy dokázali zatiahnuť tými rečmi do takých debát,že sa nedalo "ohovoriť" tú,o ktorej sme sa bavili...som povedala Liborovi,že idem vždycky od nich totálne zničená,psychicky,lebo ja rešpektujem obe tieto dámy,ale každá chce,aby som bola viac na jej strane...a to nejde...je to ťažké...keby sa stalo,že si náhodou "skočia do vlasov",tak najhoršia budem ja...no nič,už to nebudem rozoberať..
takže som si v podstate oddýchla u kaderníčky a v tom wellnes centre...ak chcete,mrknite na odkaz,je to tam úžasné!!!!
www.hotelelegance.cz

Samíka hrozne trápia tie zúbky,som zvedavá,aký bude,keď sa budú tlačiť stoličky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci je stále hore,cez deň je tiež uplakaný a ja som z toho už na palicu...neviem ako mu chudáčikovi viac pomocť...

Inak sme pobehali na Morave 6kuch.štúdii a aj nejakých stolárov,no poviem vám,majú tam všetko o polovicu lacnejšie...včera sme behali tiež ešte po nejakých štúdiach,aj robotníkov zháňať na sadrokarton,podlahy,...no som mala za tie dva dni hlavu jak balon!!!!!!!!tak snáď z toho niečo sa podarí kúpiť lacnejšie,ale rovnako kvalitné...
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
No práve Kačko,viem,že ich zmazali,mala si ich tam možno chvíľku,aj mne ich takto rýchlo zmazali,keď som dávala tú kuchyňu...
som rada,že sme doma...a to som ešte nepísala o Libiho matke...to je kapitola sama o sebe....včera mi napísala tak hnusnú sms a vobec som nechápala prečo...
26. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Luci tak to tě chápu. My jsme rozvětvená rodina když se sejdeme, tak mám pak taky hlavu jak pátrací balon. Poslouchat že tenhle tohle a tamten ono ....... Mě se to v podstatě netýká, nechci stranit ani jednomu a ve finále být stejně za špatnou já.
Proč ti Libiho mamka píše hnusné sms? Tohle už vůbec nechápu. Když chci někomu něco říct, tak proč to řešit přes sms?
Tak to je fajn, že jste to tam takhle oběhali. Nás to čeká, takže se už teď moc těším :slight_smile: Já na tohle moc nejsem. Pokud mám čas, tak jo, ale toho s malou moc není.
Chuděrka Samík, ale zoubky se prořežou a bude to :slight_smile: Stoličky jsou ještě daleko. Já jsem se ptala doktorky a ta říkala, že u nás ještě zoubky ne. Tak jsem ráda, že mám ještě klid. Už takhle je Lůca někdy pěkně protivná a u těch zoubků to nechci vidět.

Jinak druhou hexu jsme zvládli opravdu v pohodě a úúúúúúúplně bez teplot :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
dobré ranko,

lucka vitaj "doma" :grinning: . A nedá sa proste povedať jednej i druhej dáme, aby sa s tebou na tému tej druhej nerozprávali??? samozrejme že nejako opatrne, aby sa ich to nedotklo ... ja takto vždy mojej svokre poviem nech je ticho, keď dokola, dokola počúvam litánie o tom aký bol jej manžel.... vždy ju stopnem, niekedy zaberie, niekedy nee :astonished:

peti, vidíš ako dobre som vedela kto nám záhadu mikrovlnky objasní .... :wink:

ešte keby mi tak niekto vedel objasniť záhadu pupika :frowning2: , lucka, Tvoja mamina nevie poradiť? mrkni prosím včera o 19,56 môj príspevok....
26. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.