• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Kačko,ani mňa sa to nejako netýka,tie ich rozbroje a večné dohady,ale mám holt smolu,vždycky ma do toho zatiahnu a ja tiež nechcem byť tá zlá v konečnom dosledku a preto chcem vychádzať z oboma...už to musím nejako stopnúť,aby si to riešili len medzi sebou a neťahali ma do toho,som z toho vždycky K.O. :pensive:
A Liborova mama?no Libor je nainštaloval Skype,aby sme mohli volať a mohli vidieť Samíka,tak ho včera skúšali,či funguje,nemá ešte mikrofon ani kameru,takže nás len videla a do telefonu sa bavila s Liborom,takže som vobec nevedela o čom sa bavia a navyše som bola "čerstvo" postavená z postele po hroznej noci a ona mi večer písala,že keď mi nie je sympatická a nútim sa doslova s ňou baviť,tak nemusíme byť v kontakte,len sa vzájomne rešpektovať,že to vycítila z toho pohľadu,keď skúšali ten Skype...no chápeš to????????

Som rada,že aj druhú Hexu máte za sebou bez akýchkoľvek vedľajších účinkov,nás to čaká 8.3. aj s Prevenarom,tak som zvedavá...

Ja si myslím,že to má Lucinka len také obdobie a prejde to. Inak je fakt zlatíčko :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Bože ty maminky jsou někdy fakt tak vztahovačné, až to není hezký. To nevím, co bych jí na to odpověděla.............

Nás Prevenar čeká až po tom sedmém měsíci, tak snad to bude taky OK. U Lucinky už to ale trvá 14 dní a je to fakt strašný. Se od ní pohnu a řev. Připadá mi, že se prostě jen bojí být sama. Když je u ní někdo jiný, tak je to v pohodě, ale jak jsme doma jen my dvě, tak při každém mém náznaku odchodu řev jak blázen. No snad jí to fakt přejde.

Jinak jsem se dneska smála - Lůca neumí ještě lézt a už se snaží stavět na kolínka. Ale to byl spíš nějaký omyl :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Žanetka,ahooooj,ďakujem za privítanie :wink: nejako to budem musieť urobiť,ako píšete,inak raz buchnem a bude to...
Dnes budem volať s maminou,tak sa jej opýtam na ten pupčok,mňa fakt napadá len zobrať borovu vodu a paličkami do uška vytierať...alebo blbý nápad asi,ale čo tak skúsiť pleťovú vodu???

Kačko,no práve,Libor sa tak rozčúlil,že jej hneď volal,ale ona nedvíhala...a ja premýšľam,čo jej na to napísať...to nie je prvýkrát,čo mi takéto niečo napísala...ona je trochu iná...
Kači,a nepremýšľala si,ako sme sa bavili,či sa náhodou doma niečoho nezľakla,že keď ťa nevidí,tak sa bojí???no uvidíš,koľko to bude trvať,snáď je to naozaj dočasné.A s tými kolienkami to nie je omyl,som to videla na vlastné oči,nie?
26. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:

Lucinko vítám tě doma:slight_smile: jsem ráda že ste dobře docestovali a ze těch všech bab si nic nedělej...když se chtěj pomlouvat tak ať do toho netahaj tebe...a z Libiho mamky už tuplem ne...nechápu, proč hned tak reaguje...no někdy je to těžký :unamused:
Sem ale ráda že sis to tam tak hezky užila:slight_smile:že sis odpočinula ve welnwsku a už se těším až uvidím jak si hezky ostříhaná:slight_smile:

Kačí hned du mrknout na FB jestli už sou tam ty fotečky:slight_smile:

Jajko to teda nevím jak to z toho pupíku dostat...malej to nemá...ale já to v těhu a hlavně po těhu měla taky a teda šlo to hoooodně špatně dolů...ale jak píše Kačka asi bych zkusila opatrně vatovou tyčinkou a líhem to nějak vykroutit ven...no a nebo zajet za mudrou...

Jinak holky my měli včera špatnej večer:frowning2:
Štěulka se napapal kašičky a já mu jí udělala víc než normálně...asi o 20ml ale on to celý spapal a otvíral pusinku...tak mi nepřišlo že by byl přejedený...ale jak sem ho vzala na odříhnutí tak začal plakat a asi po 2 minutách mi to všechno vyhodil ven...to byl gejzír a z té výšky když sem ho držela v náručí a ještě před zrcadlem aby ho to rozptýlilo...no měli sme poblinkanou celou chodbu:frowning2: i já v botech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale pak hned přestal brečet a začal se smát jako sluníčko...takže ho to v tom bříšku asi tlačilo a já blbec nic nepoznala...no měla sem o něj strach ale vypadá že je vpořádku...v noci a i dneska ráno papal normálně...ach jo...to je hrůza jak o ně máme strach :frowning2:
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Gábi fotečky pošlu do mailu :slight_smile: Jinak z toho večera si nic nedělej. Lůca teda když už nechce, tak fakt odmítá a já už jí to necpu, ale kdyby otvírala papulu, tak jí tam taky nacpu všechno. Hlavní je, že si ulevil, a pak už bylo dobře. Tohle přeci nemůžeš poznat, že už je přejedený. :wink:

Luci já nevím, možná se fakt něčeho lekla a teď se bojí být sama. Ale tohle asi těžko zjistím :confounded: Budu jen doufat ve zlepšení. A ty kolínka - no ona pořád couvá a neleze dopředu, tak z ní asi budu mít raka :grinning:
26. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky na Lůcu asi dolehla Hexa, už hodinu spí v postýlce jak zabitá. To vědět, tak jsem vyžehlila. Ale aspoň si odpočinu :slight_smile: Uvařeno mám, tak co :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Kačí třeba to je jen nějaké období...je mi to teda líto že tak brečí...ale nevím jak poradit:frowning2:
Třeba jí to za chvilku přejde...chce to asi víc mezi lidi...aby nebyla jen s tebou...co takhle k nám co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já vím že sem to nemohla vědět že už je přejedenej...on totiž normálně taky už pusu neotevře když už nechce a přitom včera otvíral pořád...no ale bylo mi ho teda líto...jak to všechno vyblinkal:frowning2: sem si myslela že pak bude mít hlad a nebude spinkat...ale spal až do 3:40 a pak až do rána...tak asi fakt hlad neměl...no...už aby mluvil...nebo aspoň znakoval...abych věděla co s ním je :wink:

Kačí myslíš že to je hexou??? takhle pozdě? to je asi normálně unavená ne?
26. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Gábi kdybych s ní měla víc mezi lidi, tak už nejsme doma vůbec :grinning: Pořád jí někam beru, to už si docela zvykla a dokonce tento víkend u našich byla zlatá. Nechala se nosit, děda jí pořád pouštěl písničky a byla spokojená. Jen prostě chce mít pořád na blízku mě :slight_smile: Ono to přejde, holt jsem jí chtěla, tak teď chce ona mě :grinning:

Gábi nevím, asi je jen unavená, ale na ty její 30 minutový spánky jsem už tak zvyklá, že mi přijde divný, když spí dýl :grinning:
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Ještě k té mikrovlnce...děkuju za všechny připomínky a reakce:slight_smile: a taky sem chtěla říct že vím že se před ní nemá stát...dokonce v té knížce co mám o těhulkování to tam přímo zakazujou že by to miminku mohlo ublížit...tak asi i proto k ní mám takovejodpor...ale s tím asi nic nenadělám...
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Som si práve urobila kafé,Samík na chvíľu zaspal,inak stále kňučí a plače a je protivka...sa zobudí,tak dostane papať a vyrazíme von,sice tam nie je moc pekné počasie ako včera,ale aspoň na hoďku.
Zajtra pojdeme zase na kukandu,tentokrát na výstavu do Letňan...tak snáď nájdeme nejakú inšpiráciu...mám už z toho hlavu fakt jak balon,ale čo,človek sa musí obetovať :grinning: keď to chce mať doma pekné :wink:
Žanetka,inak,keď sme chodili po tých štúdiach,nabrali sme veľa letákov a whirpool má super akcie...ty by si chcela len myčku z whirpoolu alebo komplet?
inak ste za to,že v kuchyni mať všetko len jednej značky?lebo nás vyviedli z omylu,že každá značka má niečo iné lepšie...

Gábinka ahojky,ja som v podstate už tak vytočená z toho,že buď počúvam tú ich macechu Lidu alebo švagrovu ako sa nemajú radi a čo ona tej druhej urobila(som viac na strane švagrovej,lebo Lida je hrozná povaha!!!!) alebo ich mama rieši takéto kraviny...
Moc ostrihaná nie som,mám ale hlavne farbičku (po dlhej dobe som si nemusela farbiť hlavu sama :sweat_smile: ) a z vrchu taký bledší hnedší melír a sa podržte,platila som 390kč :grinning: za to si v Prahe nesadnem ani na stoličku...a v tom wellnese...tie ceny som nechápala...dali sme si virivka+bazén na hodinu (platí sa 300kč a možete tam ísť 4dospelí a deti do 6rokov majú všetko zdarma) a plus infrasaunu na 30min pre obe za 80kč,čiže obidve sme platili 380kč dohromady!!!!!!a je to tam luxusné!!!!sa nedivím,že tam dopoledne boli samé maminy s deťmi :sweat_smile:

Gábi,teda to sa už aj mne stalo,že Samík sa napapal viac ako mu bruško znieslo a poblinkal sa,takže si z toho nič nerob,detičky ešte niekedy nevedia,kedy majú dosť :wink:
26. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Kačí teda baráček je krááásnej:slight_smile: a co jsou ty malý okýnka vzadu nahoře??? a to máte 2 garáže? proč to není dvojgaráže jedna veliká??? vaše autíčka se spolu nebavěj? :grinning: no a ty dvěře:slight_smile: krása:slight_smile: no fakt se mi to moc líbí:slight_smile: už se těším až to bude hotový:slight_smile: a budeme se tam za váma moct přijet podívat:slight_smile:

Luci tak se na ně fakt vyprdni a nech je bejt...ať si myslí a dělají co chtěj a tebe do toho netahaj!!!
Teda ste si to tam fakt užili:slight_smile: paráda:slight_smile:

My jedeme dneska na víkend na moavu...Adélka měla ty narozky, tak se na ní těším, už sem jí dlouho nevíděla...a oni Štěpánka taky ne...to budou koukat jak vyrostl:slight_smile:
26. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
dobrý "ráno" všem, já dneska zaspala přednášku, ale malej jak má tu rýmu, tak se budil docela často, tak jsem se potřebovala trošinku dospat...
Včera jsem zhrůzou zjistila, že overálek 6 - 9 měsíců, kterej malej dostal k vánocům mu je malej, když zvedne nohy, všechny patentky se mu rozepnou :grinning: Tak manža půjde pomalu koupit už 9 - 12, mě z toho trefí... Vždyť z něj za chvíli bude mamut :grinning:

Luci - jinak chápu, jaký to je bejt mezi dvěma táborama, u nás je to tak, že můj táta s jeho ženou se nemusí s tátovejma rodičema. Taťka mi kvuli tomu nešel ani na svatbu, protože tam byli jeho rodiče... No a je to na budku... I když teď, jak se tam vyřešily ty majetkový spory, tak už se to naštěstí tolik neřeší, ale asi 3 nebo 4 roky, to bylo teda něco... A člověk pak fakt neví, co má dělat... :confounded:
26. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Jinak my bychom zejtra s manžou měli jít na Avatar 3D, ale mám strach, jak to tady manžova ségra s malým zvládne... přeci jen je to až od čtvrt na jedenáct večer :frowning2:a to je malej většinou nejvíc akční a protivnej, tak uvidíme... :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
hej hej hej

ja jsem uklizela sorac tak jdu pozde

Zanetko pupicek se umiva lihem ten koupis v lekarne, Kristynka ho mela taky nedavno spinavej, Jirka vzal tycinku do ucha a vycistil ji to, slo to bez lihu ale lih je dobrej a vysusuje :wink:

Vitam Lucinku :grinning: :grinning: :grinning: jdu docist
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Luci, nic si z te jeho mamky nedelej a bud rada ze bydli daleko :grinning: meho draheho mama je taky "jina" ackoli je ke me mila ja ji nemuzu ani citit :pensive:

Kaci teeeda druha hexa bez teplotky super, u nas byla teplotka a v pondeli jdem na 3 hexu :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Gabi co tys mu to chudackov provedla :sweat_smile: nee delam si legraci, proste mu to nesedlo, to se obcas stava i nam dospelym prece, hlavne si nic nevycitej :slight_smile:

jinak ja obcas pred mikrovlnkou stojim a hladove koukam javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
26. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Luci ja bezne za ostrihani, a melir platim kolem 500kc :grinning: a to mi prijde drahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja jsem dost sporiva :grinning:
26. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
no nic asi obedvate ja prestanu vykecavat a jdu uvarit diteti brambor s mrkvickou :wink: papa odpoledne snad nakouknu

dnes jsem uz uklidila koupelnu zachod, kocce zachod, vysala, prevlikla postele, 2 pracky vyprala jednu povesila, druhou hodila do susicky a jeste budu teda varit te kristyne a vytirat a vecer padnu za vlast :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
no, ja som si synáčika vypravila, už je asi vo viedni alebo tesne pred :dizzy_face:

laurinka je napapaná, mám tu neupratané, ale pri laure sa mi upratovať samej nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keď spí tak to ju ruší :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže to zmákneme až zajtra - dnes budeme mať klidek v trojke :grinning:

micka sa teraz hrá na deke :dizzy_face: a poští pri tom o 106

ja som ten pupik včera skúsila paličkou tak jemnulinko (je to dosť nepríjemná procedúra - viem z vlastnej skúsenosti :confounded: ), ale to je tam úplne "prilepené", tak som to dobre namazala a budem mazať, či to nepovolí a liehovať tiež, lieh mám ešte od čias "miminuška" :grinning: . No tak mi to ľúto prišlom že ako sa to tam dostalo a zažralo, aj keď je vo vaničke každučký deň... ale to tam protse vidno nebolo a teda neňúram sa jej bežne v pupiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Gábi ta malá okýnka nahoře jsou zprava šatna, naše koupelna, centrální koupelna má dvě okna, záchod :slight_smile:

Ty garáže jsou tak proto, že je tam nosná zeď :wink:

Luci ty ceny jsou fakt sranda :slight_smile:

Jaji ono to snad krémováním povolí.
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Holky Lůca jde fakt na kolínka. Od oběda nedělá nic jiného, než že se snaží na ně postavit :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Kačí no však Lůca je pořád ve všem napřed:slight_smile: tak je jasný že bude první ze všechn ašich miminek lézt:slight_smile: šikulka malá:slight_smile:

Holky Štěpula po obědě zase trochu ulinknul...nevyhodil všechno jako včera tu kaši...ale ublinknul...myslíte že to může být třeba tou novou Štávičkou, kterou mu to dávám zapít? že už to je pak na něj moc? nebo že by mu nesedla? nebo já nevím...nemám zavolat dr.? já sem z něj nějak vyděšená...nikdy takhle neblinkal...možná má ale ještě trochu podrážděnej žaludek ze včerejška...co myslíte...?co mám dělat...
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Gábi nech to být, Lůca taky nikdy neblindila, pak měla období 14ti dní, kdy ublinkávala a je zase v pohodě.

Já myslím, že to jen zkouší, ale pořád couvá, nechápe, že se musí přitáhnout a ne odtáhnout :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Kačí ale ona je Lůca fakt šikovná...tak třeba za chvíli fakt poleze:slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Lucinka je moc sikovna holcicka :slight_smile:

tak mam uklizeno komplet, Kristynka ma po obede kupodivu jedla teda na 2x ale snedla to, cast v zidlicce a cast tu vetsi v leze pod hrazdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic pojedem asi na postu venku je tak posmourno ale musim tam :angry:
26. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
brouci - náš mrňous taky zatím jen couvá :grinning: ale na kolinka už se snaží postavit taky, je to sice legrační, jak se houpe sem a tam, ale snaží se :grinning:
26. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jinak manža šel koupit odsavačku na vysavač a možná i vysavač... Protože tou "obyč" odsávačkou to šlo blbě pěkně odsávat :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Kubicek ma rymenku? petko na tu postu jsi nezkusila zavolat? kuli tomu teplomeru?
26. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
všechny máme děti šikulky :slight_smile:

Jdeme ven, ať se provětráme. Včera bylo nádherně. Dneska sice nic moc, ale za procházku to taky stojí :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
K.ate tak Kubík taky couvá? Tak to jsem ráda, že není Lůca vadná :grinning:
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jani - já počkám, jestli dneska nehodí lístek do schránky, oni to dělají tak, že jeden den vezou balík a druhej den až hážou to oznámení... a pak tam kdyžtak zavolám... :-/ A uvidíme no... Achjo... Česká pošta mě nebaví :frowning2:

brouci - jo jo, couvá... Ale ony to prej děti dělaj docela dost, že napřed couvají, manžova sestřenka (ono jí ted bude něco přes rok) couvala i když už byla na čtyřech :grinning:
26. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.