• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani nebo mě ještě napadlo, jestli nemáš kod, pod jakým to bylo odeslaný, nevim, jestli ho po mně nebudou chtít, když tam budu volat....
26. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
martin už letííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:

u nás je dnes síce teplo, ale slniečko nikde, tak som cicu dala na balkon...

ako kde je miška??? snáď už je po depke... ona tu býva každý deň :astonished:
26. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tak hurááááááá, ať dobře doletí :slight_smile:

Taky jsem na Míšu myslela, že tady dneska není. :(

K.ate proboha nestraš, snad se to naučí dopředu :slight_smile: Protože hračky většinou leží před ní a ne za ní :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
kači, a netočí sa ako ručičkové hodinky??? a keď si dáva kolienka pod seba a zdvíha sa, tak to sa budete za chvíľku naháňať po byte - len neviem kto koho :grinning:
26. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Točí se už docela dlouho - cca 14 dní :slight_smile: No ona se spíš vzpírá na ručičkách a strká zadek dozadu. Tudíž je v tu chvíli na kolenou :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
jaji - nestraš, nám se malej točí kolem dokola už taky docela dlouho a kolinka pod sebe s houpáním strká už tak tejden... Občas se mu podaří odpíchnout a skočit tak dopředu :grinning: Ale my se musime přestěhovat, než začne lízt po 4 :grinning:
26. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
no dievčatko, čo sa narodilo deň pred laurinkou už normálne lozí po byte cca 2 týždne. Ako je to rarita, i mudra povedala že nechápe... a húpanie, na to nás tiež naša "cvičiteľská" mudra upozornila že je to predzvesť lozenia... peti, tak kubik sa tiež akosi ponáhľa :wink:
26. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jani - tak poslušně hlásím, že dneska byl ve schránce lístek, že mám na poště balík, tak tam pojedu, na 100% to bude ten teploměr, jupíííííí :slight_smile:

Jajko - my se mu smějem, protože to je hrozně srandovní, občas se otočí tak, že se houpe hlavou proti zdi, tak to pak rychle zasahujem, aby se mu nepovedlo "poskočit" a nenarazil přímo do stěny :grinning:
26. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Petko oni to neposilaj s tracking #, je to divny vzdycky mi vsechno prislo :confounded:

Zanetko zavidim Matkovi :fearful:

jdu si hrat s miminkem papa
26. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
peti :grinning:

maťko pristál :dizzy_face:
26. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
tak sme boli 2,5h vonku,ani mi to nejako neprišlo,úžasný vzduch,sice nie pekne ako včera,ale aj tak bolo fajn.
Samík si aj pospal,skoro 2h,čo u neho v kočíku nehrozí :grinning:
vyprané 4 pračky,časť už v sušičke,prezlečené periny,navarená večera+Tiramisu,schválená 2ročná varianta rodičáku,...takže dnes celkom fajn,akurát ešte to večer požehlím a bude :grinning:

Žanetka,tak snáď si to tam Maťko užije :wink:
26. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Inak som dostala typ na autosedačku,nejaká novinka z Maxi Cosi,to je strašné,čo ešte nevymyslia :stuck_out_tongue_closed_eyes: je super,ale tá cena...
http://topkocarky.cz/inshop/vyrobci/maxi-cosi/axiss/[id-MCA0001]-maxi-cosi-axiss-black-reflection.html
26. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jají to je super že Maťko přistál v pořádku:slight_smile:

Luci já už mám vybranou tu Maxi cosi Tobi...je okolo 5000 a je hodnocená moc dobře..takže já volím tu:slight_smile:víc peněz do ní už vrazit nechci..ale já sem zjistila že ta naše co máme teď je až do 13kg takže ještě chvíli vydrží...Štěpula se do ní v pohodě vejde:slight_smile:a četla sem že mají být miminka v tý větší sedačce až od 9. měsíce...tak doufám že to ještě chvíli vydržíme...
26. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Mně se dneska tak nechce balit...Štěpula už má všechno vyžehlený...ale balit zase ty tašky...už toho mám dost...nejradši bych všechno koupila 3x aby všechno měl tady, u našich i na moravě a nemusela bych pak nic balit...ale nejsem milionář tak mám smůlu :grinning:
26. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Luci to je ta autosedačka co jsi mi už jednou ukazovala? Ta je fakt pěkná. Já jsem lempl a ještě jsem si ten rodičák nevyřídila. Za týden tam 100% musím :slight_smile: Tak to jsi měla hezkou prochajdu. Já byla 1,5 a Lůca pak ještě hodinku spala doma :slight_smile:

Gábi chápu s tím balením, taky musím sbalit a vůbec se mi do toho nechce. :( Jsem pořád jak kočka co tahá koťata.

Mám upečený dort, tak jsem zvědavá až ho rozkrojím jestli je upečený, se mi zdál pořád uvnitř nedopečený. Pak nazdobit a hotovo :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Jaji uvidíme, já bych to tak rychle neviděla. Ona Lůca vždycky s něčím začne, a pak najednou šlus a konec. A zase to přestane dělat.
26. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Holky já mám nějak všeho dost...nějak na mě padá nějaká depka...mám už týden teplotu...a přitom mi nic není...nebaví mě balit...nebaví mě nic...sem jen pořád unavená a nevím co dřív...chtěla bych tak dva dny v kuse spát...ach jo...já vím že mám nejmíň co si stěžovat...ale já sem dneska tak nějak vytočená pořád...:frowning2:
Járovi dnes řekli že jim ty peníze ještě pořád neposlali...a neví kdy jim je pošlou...:frowning2: sakra v pondělí už je březen a oni ještě nedostali peníze za leden...sakra já sem naštvaná!!!
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
luci, a čo takto recept na tú tiramisu???

gabika, škoda že idete preč, keď sa takto cítiš, by ti bodlo trošku oddychu doma :confused:
26. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Gábi když je pořád zvýšená teplota, tak je prý v těle zánět. Lůca to měla u toho močáku, tak pozor na to.

Teda ta firma to je hnus. Nejhorší je, že člověk je jejich obětí ..............
26. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Kačí možná to je těma játrama...možná mě trochu bolej ledviny...já nevím...snad to přejde...

Jají no já se právě docela těším na ten víkend...budou si hrát se Štěpulou nebudu muset vařit a tak...takže si odpočinu...jen to balení je na palici...ale už to skoro mám...

Tak já se loučím...musím sbalit počítač...tak přeju krásnej víkend a papapa
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jani tak teploměr mám... na čele něří nic moc, ale v uchu přesně, manžovi naměřil 38,8 stejně jako rtutovej :frowning2: tak ted manžaleží a snad to vyleží... :confounded:
26. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Petko tak to je fajn ze prisel :wink: ja sama ho nemam tak nemuzu rict ale Gabca povi jak meri :wink:

Luci je to tak 2 dny zpatky co jsem sem hodila test autosedacek my koupime Maxi Cosi Tobi, videla jsem ji na vlastni oci je moc krasna, u Romer mi vadila operka hlavy. ALe nez ji koupime tak do toho kristynku posadim

Zanetko tak vidis to zvladl a ty nervove taky :grinning:

ja chci taky dort ale zitra jedeme k nasim udelaji Jirkovi oslavu, pristi tyden ma 30ti ny :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se prejim chlebicku :astonished:

Luci takze jdes na 2letej rodicak?

Gabi pekny vikend a neboj vsechno bude dobry :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
no "pekne", tu tie choroby stále otravujú :angry:

špinka v pupiku povoluje, aj dnes som dala do pupiku veľa krému a zajtra pokračujeme - laurinka je zlatunká, ani nemrnkne :wink:

gabika, už si fuč, ale ako "snad to prejde" keď to trvá týždeň - to ako miška číslo 2 ?! - lekár nehrozí ????
26. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
jani, ja som si tie testy na autosedačky uložila :wink: som sa tomu veľmi veľmi potešila...
26. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
zanetko prave taky koukam, co depkarite je jaro, teplo, po snehu ani pamatka :wink: a prachy budou a my nebudem :sweat_smile:

i lahev bych si otevrela kdybych nekojila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky loučím se s vámi. Nevím, jak tady příští týden budu, tak se mějte pěkně a páááááááááá :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
pa kači

som práve povedala milanovi, že ak nevyberie sedačku (už mám toho vyberania všetkého dosť :angry: ), tak že mude Maxi Cosi Tobi, vy ste sa tu na nej zhodli viaceré a verím, že ste si to dobre preňurali odpredu odzadu :slight_smile:

ja lahev možno otvorím, lebo zajtra idem robiť mäsko - bravčovú panenku a možno urobím recept s červeným vinkom, no a "necucni si keď bude fľaša otvorená" :grinning: - veď len slzičku :slight_smile:

idem dámy, papa

jo a maťo už so mnou hovoril cz skype, že je tam snehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
26. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Holkyyy, tak v neděli si jdu převzít klíče od bytečkuuuuu :slight_smile: Jen teda nevim, jak se zvládnem přestěhovat... Uvidíme no... musíme sehnat někoho s autem :grinning:
26. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Dobre rano

tak jsem opet od 5h vzhuru teda ne ja ale Kristynka se pokakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz neusnula tak si ted hraje :slight_smile:

Petko to je super ze se budete stehovat, to bude ted vybavovani ze? ale vsechno to je moc fajn, sla bych do toho znova :wink:

my jedeme dnes k babicce a dedovi do zabreha, oslavit Jirkovi narozeniny, tak se i docela tesim, jen to pocasi venku :rolling_eyes:

mejte se tu pekne.

Holky nesledujete ci nectete Gossip Girl?
27. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
ahojte,

my už máme za sebou nákup s laurinkou, papala o 5,45 a zobudila sa o 7,00 :astonished: :astonished: tak sme to využili a fičali do obchodu, teraz už zas spinká :slight_smile:

peťka, teším sa s tebou a tíško závidím, už aby som vám i ja mohla takú správičku napísať... :pensive:
27. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.