• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
TAk je to na prd, byli jsme s manžou na pohotovosti, furt se mu ta teplota drží kolem 39, jen když si dal clažnou sprchu, na chvíli mu spadla na 38,4 :-/ takže má antibiotika a má bejt v klidu dokud je nedobere, takže jsem zvědavá, jak to stěhování zvládnem, asi budem muset chvilku platit tohle i ten byt... No co už, hlavně, když bude v pohodě... :-/ Hlavně aby to nechytl malej...

Jani - ty mi prosim pošli číslo toho účtu, já až budu mít trochu volněji, tak ti pošlu ty penízky, teď tady lítám jak hadr na holi od malýho k manžovi a tak... :-/
27. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
peti, nepríjemné, neviem teda koľko na množstvo obnáša sťahovanie z intráku - ale asi by bolo lepšie, keby teraz mohol byť manža sám v izbe a vy s kubikom od neho :confounded: - no to je jak naschvál :astonished: držte sa
27. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
u nás je krásne a my sme sa s milanom rafli :confounded: včera bol unavený, nechala som ho spať, dnes ráno som s malou vstala, išla do obchodu a nechala ho spať, navarila som a očakávala som, že začne upratovať, ale nie, on si zapok film, ktorý tvrdil že zachvíľu skončí a skončil tak, že už bolo treba byť okolo malej + obed hotový a upratovanie začalo až....teraz malá spinká v kočíku vonku, chcela som niekam vypadnúť, ale milanovi sa ozvala návšteva a povedal že sme a budeme doma (dobre vedel že chcem ísť von a návštevu mohol dohodnúť na zajtra, má pršať...dúfam že nebude) :frowning2: tak tu trčím aj keď je vonku taaak nádherne. Majú prísť za 3/4 hoďky, takže ísť niekam nestíhačky...
27. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
a tu klasika víkend a niet sa čo čudovať, keď je tak náááádherne
27. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
jaji - no je tady toho spoustu, navic nemáme auto :-/ takže je to naprd... Bylo by lepší, kdyby manža mohl být sám... On zkusí napsat bratránkům, jestli tu budou tranzitem a kdyžtak to nějak přestěhujem, taky si říkám, že to bude lepší, i když tam nemáme ještě ani postel... TAk uvidíme... :frowning2:

Malej má pořád tu rýmu... Tak odsáváme.... No je tu veselo,,,
27. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nemám čas za vámi zaskočit. Myslela jsem, že vás budu dlouho dočítat, ale vy jste skoro nic nepopsaly, to to krásné počasí dělá divy :slight_smile:
Gábinko, snad ti bude po víkendu líp ;)
Jaji...to je dobře, že Maťko dorazil v pořádku, určitě si skvěle zalyžuje :slight_smile:
Peti...to manžou mě mrzí,ale snad bude brzo v pořádku. A stěhování super :slight_smile: Závidím...
Co u nás? Malá je strašně nervní, jak jí lezou ty zoubky, má klidnější dny, jako třeba dneska, ale taky uřvané, jako včera...snad už brzy vylezou a bude na chvilku pokoj :pensive: Jinak se už snaží lézt, na kolínka teda ještě moc nejde, ale přitahuje se ručkama a sune se dopředu. Jinak nevím, jestli vám to mimča taky dělají, ale ona si sama odhodí hračku dálpřed sebe a pak se snaží k ní dostat :grinning: Má skvělou taktiku, jak se naučit lézt :grinning:
Jirka je teď na oslavě narozenin nějakého kolegy z práce, aspoň doufám, že není jinde :sweat_smile: Akorát nejsem zvyklá, že se někde takhle zdrží, on moc nemá rád takové akce a co je malá na světě, tak chodí na každou akci, kterou někdo z kolegů přichystá...dost mě to mrzí, mám pocit, jakoby nechtěl být s námi... Asi bych měla jít spát, ale chtěla jsem na něho počkat, ale už jsem k.o, tak jdu hajkat. Zítra jdeme k Jirkovým prarodičům a k mojí mamce, tak se tu asi zase neobjevím...
27. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
ahoj holky

Peti ja ti to dam do IP, jako no stress ja vim ze ted nestihas :wink: tak hlavne at to manzela brzy prejde :pensive:

Zanetko :wink: ja tohle znam, zapne si film, vsude bordel a tak :astonished:

Marti Adelka je moc sikovna a neboj tohle nas ceka vsechny s tema zubama

Holky :slight_smile: dnes jsme meli cela rodinka budicek v 4:20 :grinning: zkusila jsem ji nechat v postylce, ale ten nekonecny srdceryvny plac, tech slzicek, proste jsem ji vytahla a musime vydrzet, Jirka si mysli ze ji polezou zoubky nebot se v noci budi po 2hodinach a nejde ji uspinkat bez prsa. Ja si nestezuju, kazde miminko se projevuje jinak :wink: musime vydrzet
28. únor 2010 v 06:59  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, malá od 3:45 taky moc nepospala, tak si taky myslím, že to Kika může mít od zoubků. Jééé, budeme mít brzo všechny malé zubejdy :grinning:
28. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
To tady celý den nikdo nebyl? :astonished:
28. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Tak holky, máme klíče od bytečku, jupí :slight_smile: Teď už se "jen" přestěhovat... Jinak jsem nakoupila masový příkrmy od 6 měsíců ale ne pro malýho, ale pro manžu, bolí ho chudáka dásně a nemůže nic moc pokousat... Tak musí baštit kašičky :grinning:
28. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Cavec damy a mimuska

tak my mame za sebou premieru sportaku a super super :grinning: :grinning: :grinning: kristynka vsude vidi a to v nem lezi ma spoustu mista, korba je pro mimusa a preci ona uz je velka holka :grinning: :grinning: :grinning:

dnes byl kvetacek a tuze ji chutnal zitra dostane brokolicku, koupila jsem ji fazolky, hrasek, kukurici no uz se tesim jak budem vyvarovat. :wink:

a ted prsi snad bude zase pekne :frowning2:

Martinko :pensive:musime vydrzet, snad je to prejde Kika je pres den hodna, ale teda to vstavani :sweat_smile:

Petko tak pekne manzela zabal do deky at to vypoti, no a pak nam hod fotecky novyho bejvaku :wink:

tak se mejte a zitra pa
28. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
No ahojky, tak segra je už doma a aj náš tatino je už doma.

mali sme teraz kruté noci, som zvedavá, že či to bolo tým, že spal drobec v inej izbe, alebo ho trápi niečo iné.
Už papáme zemiak, mrkvu a cukinu - zajtra pridávame buď brokoličku alebo petržlen - ešte uvidím. No a ešte papáme po jednej kukuričnej nesolenej chrumke za deň. :wink:

Autosedačky - ja viem, že tá MC Tobi všetko vyhráva, ale ukazoval nám ju v predajni pre deti šéf, že teda podľa neho moc bezpečná nie je - už som to tu raz píslala. Aj nám to tam ukazoval ako moc ju vi eposunuť do boku - ale nechávam to na vás.

Peti prajem manželovi skoré uzdravenie a nech sa vám čím skôr podarí presťahovať.
28. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Holky, tak je to super, manžův bratránek jel teĎ do Brna tranzitem, takže stěhování zvládnem snad na jedno auto :grinning: Takže ve středu nebo ve čtvrtek budem stěhovat...
28. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
To je super Peti - teším sa spolu s vami. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Peti paráda :wink:
28. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak jsme zpět z víkendu na Moravě...bylo to fajn...počasí bylo včera hezké tak sme se procházkovali:slight_smile:
Večer babička hlídala Štěpulu i Adélku a my šli všichni na bowling a super sme se bavili:slight_smile: sice sem prohrávala a jak sem byla spocená, protože tam bylo vedro...tak mi praskly kalhoty na zadku :grinning: :grinning: :grinning: jak sem udělala ten pridkej pohyb při hodu koulí :grinning: no ale to nevadí:slight_smile: hlavně že byla sranda :grinning: super sem si odpočinula:slight_smile:
Štěpula mně dneska teda ale překvapil...usnul jak sme odcházeli na bowling asi v 19:30 a vstával až v 6:30...což je super:slight_smile: ale tím jak už venku bylo slunko, tak už nezabral a já bych tak ještě spala...tak ho Jára musel udrncat v postýlce a pak ještě chvíli spal...ale už to bylo takový na chvilku...tak asi du za chvíli hají abych to dohnala:slight_smile:
Jinak Adélka měla z telefonů velkou radost a celej víkend sme jen a jen telefonovali:slight_smile:

Peti to je super že se budete stěhovat a že to vyjde takhle s tím tranzitem...ale ať manža odpočívá pěkně a ať je brzo zase fit :wink:

Aureli a jakou jinou sis vybrala auosedačku???

Jinak Jaji ta teplota u mně je asi možná i práškama...takže doufám že když sem je teď přestala brát že mi to zase klesne...já už to tak měla i dřív...ale nějak sem na to zapomněla...tak snad se to srovná...

Všem zoubečkům přeju ať už brzo vylezou a nezloběj:slight_smile: vzpomněla sem si jak sme si před porodem dělaly srandu že za chvíli budeme mluvit o zelenince a o zoubkách:slight_smile: a ono je to tady dřív než sme se stihly vůbec rozkoukat :grinning: :fearful: :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
áíz mnj,kýlllll..........

tak vám malej napsal...

manžovi je už o něco líp, ale stejně pořád nic moc :frowning2:, ale užmá "jen",38,5°C... jsem zvědavá, jak to stěhování zvládneme.. Asi budu muset začít balit... :grinning: zatím to tu je jak po výbuchu bomby...
28. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Peti pomalu ale jistě:slight_smile: však vy to zvládnete...ale manža asi moc nepomůže...jen ať leží!!!

Mälej je šikula...jen by to chtělo ještě šifru abych věděla co nám tím básník chtěl říci:slight_smile:

Přidala sem nějaký fotečky a na FB i video jak se Štěpula cpe kaší:slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
dobre rano holky

tak ja opet od 5:20 vzhuru :grinning: Holt si kristynka uz prehodila letni cas :slight_smile: nejak bude :slight_smile: chodim spat se slepicema :pensive:

holky okoukala jsem na FB :pensive: fotecky fakt jsou moc pekne, Laurinka jakou ma kacenku a Stepanek je taky moc roztomilej :wink:

my jdem dnes na 3 hexu a 2 prevenar :astonished: tak se moc tesim az zas vyvetrame sportacek :wink: holky je to fakt vic pohodlnejsi pro miminko aspon Kristynka tam ma mista a lezi si tam jak na manzelske posteli :grinning:
1. bře 2010 v 06:32  • Odpověz
Dobré ráno
Jani, holky se asi domluvily...Adi sice ještě po té 5h trochu spala, ale pořád se přisávala. Mezi 5-7h asi 5x byla přisátá, nechápu :confused: Ale jinak spala krásně od 20h do těch 5h, budu se muset naučit chodit spát se slepicema, abych byla vyspaná jako ona :grinning:
1. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Marti :slight_smile: co bychom pro prdolky neudelaly ze? jako taky me to nebavi vstavat brzo ale tak plakat ji nenecham :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:

Tak u nás se spalo zase jako dycky...5h a půl 8:slight_smile: takže pohoda :dizzy_face:

Jani tak snad dneska už ten Prevenar bude:slight_smile: držím palečky...

Marti to teda nechápu že spí tak hezky a pak chce pít pořád...to je divný...spíš jí něco trápilo ne? asi ty zoubky...zlobivý...

Já si taky každej den říkám že půjdu spát nejpozdějc v 22h ale nikdy mi to nějak nevyjde...vždycky z toho je 23:30:slight_smile:
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Gábi, ona právě vůbec nebrečela, já ji měla od těch 5h u sebe v posteli (naštěstí, asi bych zblbla pořád k ní vstávat :grinning:),takže ona se v těch 5h normálně najedla, otočila se, že jde spinkat, já taky zase usínala a ona za hodinku zas hledala prso, myslela jsem, že pak už budeme spát aspoň do 8h, ale pak už se přisávala pořád, takže jsem už nespala...ale tohle podle mě zoubky nebyly, spíš se snažila uspat a nedařilo se jí to... Jinak s tím usínáním jsme na tom dost podobně :grinning:
1. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Aha...tak to já vůbec neznám...že by mi Štěpán hledal prso...ani když sem ho měla u sebe v posteli tak ho nikdy nehledal...tak to ti asi neporadím...ale jak říkáš asi se chtěla uspat...a dudák ona nemá aby se ududlala?
1. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Ona právě dudel nikdy nechtěla, nedávno jsem to zase zkoušela, ale bez úspěchu. Říkala jsem si, že jak jí lezou zuby, že by si ho vzala, ale ne, ona ho plive, jinak si rve do té papulky všechno...
1. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
ahoj babenky, no hurá, víkend je fuč a je tu s kým kecať :grinning:

zuzka, to mi ušlo, že ti také ujo v predajni povedal??? nebol to len jeho subjektívny názor - do prčic, a ja som sa tešila že je rozhodnuté, no asi skočím do predajne a pokecám si s ujom i ja :astonished: som zvedavá, či hodia viacerí rovnaký názor :astonished:

baby, laurinka mi vnoci zle spinká :confounded: , nenechávam ju revať, len keď zaspáva... a má chuť :angry: ... neviem totiž či zubky a či čo, hladná že by bola neverím, lebo večer aj kačičku trošku má a je jedno či ju má či nemá, budí sa i tak a ja som na takéí nie zvyknutá :frowning2:

gabi, idem na FB popozerať foto...
1. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
hneď som sa tam zakecala.... a tu tp zas viazne?!?!?!

jani, koko nech to pekne zvládne a maminka taky tak :wink:
1. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
tady už vážně nikdo nechodí? :cry:
1. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
jaji, tak to nevím, co je s Laurinkou...možná fakt ty zoubky...
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
tak nic, já jdu kočárkovat...
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.