• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
snad nezmoknu...
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
ta samomluva je na palici :grinning:
1. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky, tak manža už teplotu takovou nemá, ale bolí ho celá pusa od aftů a dásně, tak jel k zubaři, ten má dovolenou, zastupující doktor má taky dovolenou a mna pohotovosti nebyli, tak chudák lítal 3 hodiny po městě sem, tam a k ničemu a večer asi bude muset stejně na tu pohotovost :-/
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Peti, ten tvůj manža je celý nějaký oslabený :astonished: Ať si koupí B-komplex, asi mu chybí vit B a na ty afty herbadent. A to tak najednou před stěhováním, to naštve, co? :frowning2:
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Já tu jsem jen jsem vyráběl Štěpulovi další scrapbook s nožičkama a ručičkama:slight_smile: tak mrkněte ke mě do albíčka jestli chcete:slight_smile:

Peti to je mi líto že je manžovi takhle...au au to musí bolet... :frowning2:

Jaji a Marti díky za komentáře k fotkám já se dycky tak bavím při tom focení...on je tak vtipnej a s tím culíkem mu to tak slušelo...no řehtali sme se všichni:slight_smile:
1. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Gábi, krásné nožičky a ručičky :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Holky máte taky někdy záchvaty že vám chybí těholkování???

Já teda když se dívám na ty albíčka na hlavní stránce jak ty maminky všechno plánujou tak si vždycky postesknu:slight_smile: já bych do toho klidně šla znova:slight_smile: ale je ještě brzo:slight_smile: chci si užít Štěpulku teď jak roste:slight_smile:
asi si myslíte že sem se zbláznila že:slight_smile:
1. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Marti děkuju:slight_smile: sem si trochu hrála...chtla sem aby to bylo veselý ale možná je to trochu přeplácaný...ale to neva...vyrábím to Štěpulovi do deníčku...ale ještě toho je spousta a nějak času nezbývá...měla bych uklízeet a přitom si tady hraju...a doma je jako když bouchne granát :grinning: ale co no...
1. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
ahojte babulky,
hlásim sa po víkende,normálne bol náročný,v sobotu tá hrozná výstava a celkovo sme prišli až večer a včera som celý deň upratovala a dnes sa mi nič nechce...ale to je aj kvoli tomu,že Samuel spal hrozne,ale to už tak spí skoro týždeň,čo mu idú tie zuby,nech je už aj ten druhý vonku,lebo ma picne...som v noci už nevedela,čo mu je,či je to tým zúbkom alebo ho bolí bruško alebo proste vymýšľa...spala som dokopy asi 3h...
Baby,kedy začnete dávať niečo s lepkom?
Včera Samko dostal prvýkrát mäsko so zeleninkou-králika a šmakovala,no mám pocit,že jemu nevadí nič...

Peti,gratulujem ku sťahovaniu,a na druhej strane ma mrzí,že je manžovi tak zle,nech sa čo najskor uzdraví,držím palce :pensive:

Čo je s Miškou?

Gábinka ahojky,je fajn,že ste si to tak na Morave užili,aspoň niekto :grinning:

Inak neviem,či ste to postrehli,ale MAOVA-Martinka je opäť tehotná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držíme moc palčeky,aby to na ten 5tykrát vyšlo :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojda Luci:slight_smile:
No ty přinášíš super zprávy:slight_smile: to mám radost že je Maova zase těholka...snad to tentokrát výjde!!!! :dizzy_face: držíme taky palečky:slight_smile:
Nevím co je s miškou...moc se neukázala...ale na FB dala fotečky malé s naušničkama...tak je snad vpořádku:slight_smile:
Je mi líto že tak trpíte oba se Samíkem těma zoubkama...Štěpula někdy zabrečí ze spaní...ale jinak se nebudí...tak to docela jde...ale jemu ještě úplně nevylezl...tak se asi máme taky na co těšít :pensive:
1. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
jinak s tím lepkem nevím Luci ale čteš mi myšlenky...já sem si to teď zrovna studovala na netu...a asi počkám až do toho 8 měsíce aspoň...sice u nás v rodině snad nehrozí nějaká hrůza...ale mouka není všeobecně moc zdravá kvůli lepku, tak proč ho tím dráždit když není zatím potřeba :wink:
Já sem zase přemýšlela nad tím že mi dr. říkala že máme dávat už i dopoledne přesnídávku s ovocem...a my to prostě dopoledne nestíháme...Štěpán má v 5h ráno mlíko a pak v 8h když se probudí tak taky...a pak většinou v 9h usne a spí až do 11h někdy i dýl...a to už mu pak dávám hned obídek se zeleninkou...tak nevím kdy mám stihnout ještě to ovoce když on celý dopoledne prospí :grinning: myslíte že mu to ovoce teda můžu dávat místo odpolední svačinky? to pak má totiž odpolko ještě dvě mlíčka a večer kaši...tak že bych mu odpolko místo jednoho mlíčka šoupla ovoce:slight_smile: co?
1. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
No nic sme vzhůru tak já jdu uvařit brambor...dneska máme kuřecí s kukuřicí a bromborem:slight_smile: tak mu tam šupnu víc bramoru ať má mňamku:slight_smile: už mu totiž ta malinká sklenička nestačí...pořád otvírá pusinu a za chvíli mě asi sní:slight_smile: Otesánek náš malej :grinning:
1. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
holky jen koukám, že se po mně sháníte, živá jsem, ale prostě nemůžu teď sem nějakou dobu chodit. Nemůžu se z toho jaksi dostat, psala jsem to i Martince na FB. Jak se z toho srabu vyhrabu, tak se tu ukáži. A v poslední době nestíhám ani kvůli malé, už je jí plný dům, tak se jí musím věnovat. Mějte se tu zatím krásně a já se zase časem ukáži.
1. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Gábi,inak prečo by si mala byť nejaká divná,keď ti chýba tehulkovanie???na tom nie je nič zlé,keby som ho mala také pohodové ako ty,tak chýba aj mne. :wink:
No s tým lepkom to zase každý hovorí inak...sa priznám,že som včera rozbalila kašu na dobrú noc a nevšimla si,že je s lepkom,až dnes,keď som ju presypávala...sice som dala asi len 4malé lyžičky a zbytok klasika ryžovu,ale aj tak...Samko mal dnes zase králika,zajtra skúsime kuracie alebo hovädzie :wink:
nech Štěpánkovi chutná :wink: a čo sa týka toho ovocia,kľudne by som mu ho dávala odpoledne miesto jedneho mliečka.

Miška,je zbytočné ti niečo písať,držím palce a budem na vás myslieť,aby ste boli čo najskor z toho všetkého v pohode a zase si tu k nám prišla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
1. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky já doufám, že se to manžovi co nejdřív srovná... Už mi z toho přeskakuje a to jsem šla dneska vyměnit prádlo a oni tam jsou až od 13 hodin :frowning2: takže jsem tam šla zbytečně :-/ Prostě den blbec... :frowning2: Jen teď máme vyslíknutý postele, tak mrně musí počkat hoďku v sedačce, dokud nebudem mít čistý povlečení...
1. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
cavec damy uz mam cas Kika spi :slight_smile: a pak razime k mudre

Zanetko i me se Kristyna ted budi casto jde spinkat v 18:30 a kojo uz v 22, 2h 4h a 5h budicek :sweat_smile: neboj bude lip urcite je to jen jejich zivotni etapa.

jdu docitat
1. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Petko korunky uz prisly :wink:

holky tady huci meluzina :rolling_eyes: a my za chvilku jedeme k mudre, teda po obede dnes ji varim kvetacek tak se moc tesim vcera ho mela ze sklenicky :wink: ale ja ji radeji varim moc me to bavi :wink:

Gabi moc pekne :wink:

ja mam opet opar :rolling_eyes: ne na rtu ale pod nim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jako to mam kazdej mesic a uz me to nebavi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Luci cavec jak se dari? kdy pujdete vy do sportaku???

Misi at te to brzy prejde drz se :wink:
1. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
Peti,neboj,ja som mala deň blbec v piatok,stáva sa to,hlavne nech ste už presťahovaní a máte radosť a vyhýbajú sa vám nepríjemnosti :wink:

Jani,ahojky,no dnes sa mi nič nechce,asi doľahol na mňa ten deficit spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: do šporťáku pojdeme čoskoro,Samuel ešte stále vydrží v korbičke,hlásili ešte poriadne ochladenie,tak uvidíme. :wink:
Držte sa u Mudry :wink:
1. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Luci myslím že to zase tak strašně nevadí když si mu tu kašičku dala...to by si poznala ze by se osypal, kdyby mu to vadilo...ale s tou jeho citlivou kůžičkou bych dávala radši pozor :wink:

Miší tak ať je co nejdřív líp a zase za náma přijdi :wink:

Jani dík:slight_smile: a s tím oparem...moje kamarádka to měla taky pořád a tak si zašla na imunologii a oni jí v těle našli nějakýho zlatýho stafylokoka či streptokoka...já ti teď nevím a ten jí to dělal...měla prostě oslabenou imunitu...tak zkus taky někam zajít...to není normální že to máš tak často...oni jí na to dali nějaký homeopatika a kapičky a srovnalo se to:slight_smile: a má od oparů úplně pokoj :wink:

Peti když se daří tak se daří...no neboj za chvíli už budete ve svým...pračku taky svojí...postel i koberec taky svoje...no malej bude mít pak rozlet jedna radost:slight_smile:

Holky jinak týden nekojím a hned sem to dostala :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže na palici...už sem si jaksi odvykla jak sem to rok a půl neměla :confounded:
1. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky Štěpán je dneska jak velká voda:slight_smile: leze po celým obýváku a hrne hračky před sebou...pořád ho dávám zpět na puzzle ...ale to je zbytečný...hned vyhází všechny hračky pryč a pak za nima leze...jako asi aby měl záminku mi zdrhnout z puzzle nebo nevím proč to dělá ale je to teda sranda ho pozorovat:slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jani no a kde sou nějaký fotečky jak se Kika vozí v novým sporťáku???
1. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak u nas se dnes obedvat nebude ackoli to mam hotovy :pensive: dama si spi uz hodinu :pensive: a ja ji musim vzbudit sic jdeme k te doktorce.

Gabi, to sla nejdriv asi ta kamoska ke sve prakticke ze? jako me uz to nebavi, kdyby to byl malej opar ale to je opar jako krava velkej :rolling_eyes:

a s tou MS :pensive: no jo no, aspon ses zdrava :wink: ja furt nic, jako nechybi mi to ne

Stepanek je sikulka, uz pekne leze, ja slavim ze se mi tyden pretaci kristynka a vy uz lezete :sweat_smile:

FOtecky nemam nebot nemame ten fotak ale mam videjko tak ho pak dam na FB, je v nem jako kralovna.

Musim jit princeznicku probudit nebot mame byt v 13:30 u doktorky a sipkova ruzenka si dospava ranni vstavani :dizzy_face: kvetak bude teda zitra :pensive: a ja jsem ho s takovou laskou delala :pensive:
1. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
holky děkji za pochopení. já bych sem i chodila, ale nechci zde zbytečně šířit špatnou náladu. Teď se chystám s malou za kamarádkou do vedlejší vesnice, ale ten vítr mě zlobí:( snad nás neodfoukne. Kamarádka má Adélku o 3 měsíce starší než Zoují. Auto pořád nemám a mám jet ve středu s malou do nemocnice na nožičky :confounded:
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
JAni jj já si vzpomněla že si psala že nemáte foťák ale už sem ten dotaz poslala tak to neva:slight_smile: :grinning: tak se těším aspoň na video:slight_smile:
Tak jí ten květáček dej až se vrátíte od doktorky...však to nevadí :wink:

Miší teda já dneska do té fujavice nejdu...nám tady lítají věci po zahradě...ale ne naše ale sousedů...je to tu jako by měl přijít konec světa...takže my sme dneska se Štěpou doma...i když tak hezky svítí sluníčko...no nedá se nic dělat

Holky štěpula je týden bez rýmičky a dneska začal zase pochroptívat...já se z toho picnu...to je z toho jak Áda má rýmu a kašel tak to určitě hned od ní chytil...ona ho pořád opusinkovávala a objímala...ale vysvětlete to 4 letýmu dítěti že nesmí když ona ho má tak ráda...
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Gábi,s tou MS to je teda mazec,no ja som si bez "krve" moc v tehu aj po porode neužila,takže som si nestihla ani odvyknúť...no minulý mesiac som ju už dostala a tento mesiac nikde...sa z toho picnem,ak sa mi to nejako rozhodilo!!!!!som to mala pekne pravidelné!!!!
Ja som dnes fakt na odstrel,aj videjká aj foto mám nové a nestíham...resp.akosi sa mi nechce...Samko spí už 1,5h a čakám,kedy sa zobudí,chcem ísť do obchodu,potrebujem niečo na gnocchi...snáď nás neodfúkne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani,no teda,takto si robila karfiolík a Kristýnka spinká :sweat_smile:

Mišik,ale veď v pohode,neboj,nám by to nevadilo,práve naopak by sme ti pomáhali zlepšovať náladu :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jinak holky...jako co bude s těma fotkama??? každej den koukám do mailu a nikde nic!!! zatím mám jen od Martinky a od Petky...tak se nenechte zahanbit...vždyť máte určitě všechny tolik fotek...no tááák...
1. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Luci no...já sem to nikdy moc pravidelný neměla...takže ani teď to neočekávám...ale co je blbý že mě nikdy u toho nebolelo břicho a teď mě bolí už dva dny docela dost...včera sem si musela vzít i prášek:frowning2: no snad se to srovná!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
1. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
luci, čo je gnocchi?

sme boli hoďku vonku, je slniečko :slight_smile: , teplučko :slight_smile: ale neeechutný vietor :angry: . Keď mimčo zaspinkalo, šup ho domov a na balkon, aby maminka koníka dočítala a mala chvilku klídek :slight_smile: .

kúpila som jej mobil :grinning: sa stále načahuje za našimi a za diaľkovými ovládačmi, no keďže viem že je to jeden z naväčších zdrojov humusu, tak jej to nedovolím :astonished: , bude mať úekne svoj, cica,. Ma oicne, ak ho nebude chcieť :grinning:

gabika, kľudne dávaj ovocie popoludní - ono je jedno či ho dáš na desiatu alebo popoludní. my sa na neho učíme ráno, ale to viete prečo... :pensive: ináč po obedíku už mliečko nepapáme - aj vy ste už na tom tak????

k tomu lepku, ja mám takú brožurku a tam sa uvádza od 7 mesiaca - ale viete že laurinka na odp mudr kôrku už žužlala a vyzerá byť všetko oki (ťuk ťuk), teda žužle ju sem-tam, ale žužle :dizzy_face:

miška, my sme tu AJ od toho, aby sme si pokecali keď je niekomu ťažko...
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
gabika, kde ich (foto) cheš potom uverejniť??? tu na koniku?? to len aby som vedela, akú foto je možné ti zaslať :grinning:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
luci, MS počas kojenia je normálne, že môže vynechať.... alebo čakáš miminuško ??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.