• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Gábi poslaal sjem fotku :slight_smile:
holky byla jsme vensku s kamarádkou od půl druhé do pěti a super, sice funěl trocha vítra, ale žádná hrůza. bylo to fajn, jsme pokecali...
1. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Miší super:slight_smile: tak to mám radost:slight_smile: fotečka je krásná a vtipná:slight_smile: i komenář je super:slight_smile: díky:slight_smile:
1. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
no mě žádnej komentář jaksi nenapadal:grinning: no nic jdu nakrmit drákulku a jdeme spinkat
1. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
tak se mi dnes podarilo uspat kristynku ale pozde :unamused: holky jdu se divat na gossip girl at mam lepsi naladu, jak mi rekl Jirka neboj jednou se tomu budeme smat, tak jak se smejeme tomu co jsme zazili na zacatku, jakoze jsem Kristynku musela non stop nosit celej den a nesmela se zastavit, tak ted je to lepsi a lepsi a stejne si stezuju :dizzy_face: ne ne ona je zlaticko, jen teda doufam ze vsechno bude fajn

hollky odkaz na sportacek - kvalita nic moc nebot v chodbe mame blby svetlo a omlouvam se ze sem nezavrela dvere na zachod :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=GNsmjGRR3-0
1. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
jani, malej sa v šporťáku evidentne páči :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Jani super:slight_smile: jen se mi to dycky sekne na 21s a nejde mi to dál:frowning2:

Štěpán deska při usínání byl vtipnej...dala sem ho do postýlky...on otočil hlavu a zavřel oči a ještě než sem ho přikryla tak spal:slight_smile:

Holky já sem nějaká asi nakřáplá...mám 37,8 a bolí mě v krku:frowning2: tak sem si naordinovala medikamenty a doufám že to do zítra přejde!!!
1. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Tak už sem to dokoukala:slight_smile: Jani Kásný:slight_smile:
1. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
gabika, ja tiež vyhlasujem BOJOVKU. Na stretnutí si navzájom pomeníme mimča - ja si beriem Štepulu - STOP :grinning:
1. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky, ani nedočítám, jen prolítám... Byli jsme s manžou zas na pohotovosti... Tak postupně, jak manžu bolela ta pusa, tak asi má alergii na penicilin, šel na zuní a tam mu doktorka řekla, že se jí to nezdá, že to bude alergie a poslala ho k praktické doktorce a ta říkala, že alergie se projeví jen vyrážkou!!! Při tom v příbalovým letáku je, že nežádoucí účinky jsou i otok rtů :-/
No a jak manžova ségra hlídala malýho, vzala ho s sebou na koleje (my jí říkali, ať s ním je jen venku, protože jsme věděli, že když se jí vevnitř rozeřve, neuklidní ho a zpotí se... ) a když jsme pro něj přijeli řval, zpocenej... :frowning2: Tak doufám, že to neodnese ještě on, prostě fakt den blbec :-/
1. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jají Štěpán už teď trénuje s culíčkem:slight_smile: tak by Jára třeba nepoznal že bych mu ze srazu domů přivezla holčičku :grinning:
1. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Peti teda...fakt den blbec :unamused: zítra bude líp...uvidíš...
1. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
grabu - jak říkala moje prababička "na pos*anýho i haj*l spadne" a ona je to fakt pravda... No snad se to manžovi teď srovná a bude moct jíst... Fakt nechápu, jak někteří doktoři mohli dostat diplom :-/
1. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Peti snad to fakt brzo přejde...hlavně aby to nechytl i malej!!! Hlavu vzhůru... :wink:
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
první první :grinning:
2. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
waci - my jsme vzhuru, ale nějak jsem neměla čas sem jít, manža volal na alergologii (teda napřed já, pak on), skrz tu jeho nateklou pusu, co si na to může vzít... Takže budu muset letět do lékárny nebo k manžové ségře pro prášky na alergii...

Já si poslední dobou jen stěžuju,to je hrozný... Ale mně z toho už fakt hrabe :-/ Někteří doktoři jsou fakt na prd. :frowning2:
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
peti mám doma analergin škoda že nejsi blíž, hned bych ti ho dala. Chudák a vysadil aspoň ten penicilin? já jsem na penicilin alergická taky ho nemůžu
2. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
krásne ranko :slight_smile:

malá zas hore o 1,30, ale pohladila som ju a ešte aspoň hoďku potiahla, papala o 2,40 a potom 6,00 a vstávala o 6,20 :angry: - u nás kráááááásne vtáčiky spievajú :grinning: - ale o 3,00 ráno :angry: :angry: , tak som okno musela zatvoriť :sweat_smile:

peti, a to sa mu alergia na penicilin prejavila prvý krát? alebo ho užíval prvý krát? To ako vy ste ešte dnes museli naháňať lieky proti alergii??? Ako včera vám ich mudr nemohli rovno predpísať??? - nechápem, veď včera diagnostikovali alergiu, a pri takejto silnej aj inekciu mali dať, zvlášť v puse, veď je to nebezpečné, prípadný obuch v krku môže spôsobiť .... no ani nemyslieť....
2. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
jaji - no dřív se mu neprojevila, ale jemu se začly alergie projevovat až v 15 a pak už penicilin nebral, jen jako malej a to mu to nic nedělalo :frowning2: My jsme včera byli v lékárně, ale zapomněli jsme ten zodac koupit (oni mu ani na tý pohotovosti nic neřekli... :-/ Protože podle praktické doktorky na pohotovosti se alergie projeví jen vyrážkou :-/ ještěže s tím šel manža napřed na zubní, jinak by do sebe ten penicilin cpal dál :frowning2: ), vzpomněli jsme si na to až doma a manža nechtěl, abych pozdě večer ještě jela do města ho kupovat, tak dneska volal na alergologii, jestli si ho vůbec může vzít k antibiotikům... Na té alergologii mu poradili něco lepšího,ale to je zas jen na předpis a on teď musí ležet a ne lítat po doktorech... :-/ Dneska budu volat ještě ke svojí praktické mudře, jestli si ho vezme do péče...

waci - jo jo vysadil a napsali mu jiný antibiotika, ale pořád ta jeho pusa stojí za prd, snad mu zabere ten zodac a splaskne mu to...

No a aby toho nebylo málo, chtěla jsem něco na posílení imunity pro sebe, tak mi doporučili v lékárně echinaceový kapky a v příbalovým letáku píšou, že se to při kojení nesmí používat a to jsem to té lékárnici přímo říkala, že kojím... :angry:
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
zodac je taky dobrej, akorát po něm bude unavenej :frowning2:
2. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
waci - aspoň se vyspí... :grinning: stejně musí ležet, včera chudák lítal po doktorech ráno tři hodiny a večer to taky ty tři hodiny dalo, takže mu zas večer vylítla teplota skoro na 39 :-/ Takže teď bude ležet, ležet a ležet.... Balit mi přijede pomoct jeho ségra a moje mamka možná taky s něčím pomůže... A zejtra mi jeho bratránek přistaví auto tak, abych tam mohla ty věci naskládat a odpoledne je odvezeme... :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
peti tak aspoň že stěhování se vyřešilo a na tu imunitu nezkoušela jsi osccilo??? já ho dávám i malé i sobě
2. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak Štěpán dnes vstával opět až v 5h ale v 6h byl znovu vzhůru, protože se pokadil...ale pak po přebalení naštěstí usnul...ale vykecával se tady tak půl hodky než mě napadlo že může mít něco v plínce :grinning: Teď už zase spí a já si asi zdřímnu s ním...pořád mě ještě bolí v krku i když teda Imunitistar zabírá a je to lepší...včera večer sem měla 38,3 a teď už jen 37,1 tak doufám že to nějak vyležím...ale hlavně doufám že malej nic nechytne...to by mě piclo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti teda vy to tam máte s těma doktorama šlamastiku...tak snad ten zodac manžovi zabere a splaskne mu to!!!
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Hele holky kdo byste chtěly ten teploměr na čelíčko jak sme si koupili s Peťkou...tak podobnej je zrovna na mimiaukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4995040 ale asi to vypadá že o něj bude zájem :wink: no ale tak zatím tam je za 81Kč...tak proč to nezkusit:slight_smile:
2. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
no gabika, cez 38 - to teda nič moc micka.....fakt by ťa nemala mudra vidieť???? :astonished:
2. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
dámy, moja micka začína napredovať smerom dopredu :grinning: , už to nie je len točenie ako ručičkové hodinky a váľanie sudov :slight_smile: teda trolinu sa pri tom jeduje, lebo jej to ide pomaly, ale ide :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Jají no já bych k dr. i šla...ale nemá mi kdo pohlídat malýho a jeho tam teda s sebou tahat nebudu :pensive: Jára musí být v práci, dnes by se mělo rozhodnout jestli jim teda pošlou nějaký ty peníze...a když nepošlou tak už asi Štěpán bude ohladu...takže tam musel jít a zítra tady zae není moje dr. a pozítří už mi určitě bude dobře...a když ne tak pozítří k ní půjdu...slibuju:slight_smile:

Laurinka je šikulka že už se snaží takhle lézt:slight_smile:

Ten můj rarášk dneska vůbec nerespektuje že by maminka potřebovala spinkat...spal jen 30 minut...a přitom včera dal dopoledne 2h...no tak snad pospí chvíli odpoledne a já taky...
2. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
gabi, u nás je taká možnosť, síce platená - že sa môžem k mudre objednať. A ja sa teda radšej objednám a nesedím s chorými a ak tam idem aj s miminom, tak je to tiež vpohode.... a zvažujem, že túto službu budem využívať i neskôr, moja mudra je super, ale strašne dlho sa vykecáva a straš e dlho sa u nej čaká na vyšetrenie, ako nepreženiem keď poviem že niekedy aj viac ako 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takto je to síce za prašule ale šup donútra bez čakania... no dúfam že o tie tri dni bude dobre a keď nie, tak k nej teda nabehni....
2. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
a ešte máme novú zábavku, čo mňa teda jeduje :angry: laurinka rozoberá puzzle - ale riadne :grinning:
2. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Jaji tak to máme stejnou zábavu už asi týden:slight_smile: Štěpula ho taky rozebírá a cpe to do pusy...přišel na to že to jde rozdělat když se plazí a přotahuje se za ty kraje...což je jeho nejoblíbenější spůsob plazení...že jede okolo puzzle a přítahuje se za ten kraj...ale samozřejmě že se mu to občas rozjede a pak to je celý rozebraný...musím mu to taky pořád dávat dokupy:slight_smile: ale aspoň se zabaví:slight_smile:

U nás taková možnost není...abych se objednala...a bývá tam dost narváno...takže to je těžké...a se Štěpánem bych tam nikdy nešla...jen když sem byla na té krvi minulý týden tak tam bylo tolik prskajících lidí a hlavně důchodců že teda ani náhodou...
2. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky tady je tak krásně a já nemůžu ven...asi šupnu Štěpulu jen na terasu do kočáru...mě se nechce moc ven abych ještě neprochladla víc...ale zase aby byl na čerstvým vzduch tak ho udrncám venku na zahradě...

Holky já se bojím aby to malej ode mě nechyt když už ho nekojím, tak nemá protilátky:frowning2:
2. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.