• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
veď práve preto to ja riešim objednaním, tiež by som tam s malou nešla ... a ešte, jak sú niektorí ľudia protivní - predvčerom som povedala svoje predavačke, som sa jej poďakovala za "ochotu" - mala som v košíku -v malom košíku!!! nákup, ale bol viac ako 5 položiek. všetky pokladne narvané a pokladňa do 5 položiek úplne voľná,. Tak som slušne prišla a poprosila, že mám o niečo viac položiek, ale že či môžem keď je voľná a ja mám kočík ... ona ma tak šokla s odpoveďou - že NIE, že sa mi jazyk zasekol., Tak som išla do vedľajšej a keď som bola na úrovni tej tetky, tak malá začala mrnčať, tak som pekne nahlas povedala aby vydržala ešte chvilinku, lebo teta bola neochotná ... ona namiesto toho aby čušala sa ozvala a tak som sa do nej obula že nech mi netlačí bludy o položkách, že tam nikoho nemala, že keby som nemala kočík ani ma nenapadne ju otravovať a že je to všetko len o jej neochote.... len ma sere, že som jej to tam aj tak nevyložila, no proste som zostala zaskočená jej reakciou - sale nabudúce jej to tam just vyložím a vpohode nákup rozdelím na viac nákupov po 5 položiek . až sa teším keď tam zas budem - ale som protivka :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
jaji - moje doktorka objednává zadarmo, když si tam člověk předem zavolá, řekne mu, kdy má přijít a když ho vidí přicházet bere ho přednostně, sice to lidi, co seděj v čekárně před tebou štve, ale zase je to fajn, že tam člověk nemusí sedět s nemocnejma, kdyžjsem šla třeba na kontrolu v těhu a tak... :slight_smile: ZA hodinku tam zavolám, jestli by se koukla na manžu...
2. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jaji nejsi protivka...taky nesnáším lidskou neochotu...jak sem byla minulý týden na krvi, tak sem tam šla schválně 20 minut před ordinačníma hodinama abych tam byla první a i tak sem byla druhá už po nějakým klukovi, ale chtěla sem být brzo doma, kvůli tomu aby na mě Jára nečekal a mohl jet do práce...ale oni než si to tam sestřičky nachystaly a tak...tak uběhlo skoro půl hodiny a přišly tam asi 4 důchodkyně...no a když sestřička řekla další a já se zvedla tak se zvedla i jedna ta důchodkyně a divila se že jí nepustím...teda nic neříkala ale dívala se na mě jako bych jí snědla poslední rohlík v obchodě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale co...no a když sem odcházela, tak sem si oblíkala bundu až za dveřma a slyšela sem je jak si tam vykládají že za jejich mládí by teda starší pustili před sebe a že co to je za mládež....!!!sem měla sto chutí se tam vrátit a říct jim co si o sobě myslí, že mají přijít dřív pokud někam spěchají a že sou stejně v důchodu a nic jim neuteče a já že mám doma malý dítě a nezajímá mě co si oni myslej...no ale sem měkká a neřekla sem nic a odešla... :confused: :angry:
2. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
gábi já kojím a stejně jsme malou nakazila když jsem byal nemocná, takže je to asi jedno zda je kojený nebo nekojený, takže hlavu vzh§ru
2. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Holky Štěpán dneska poprvé zůstal před pověšenou hračkou na třech a tou jednou rukou do ní bimbal:slight_smile: šikulka můj malej:slight_smile: a ani si nenatloukl nosík:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
gabika, ja som práve dala malú tiež na balkon, iem dať prať, pripraviť papu a keď príde milan tak ideme na návštevu a možno výde čas i do obchodu skočiť, tak to sa trošku vyvetrám i ja. Malej je jedno či je na ulici alebo na balkone.

čo sa týka nakazenia štepulku, no treba dávať čo najväčší pozor, ale ak náhodou, tak to určite nebude tvoja vina. Verím že to malý zvládne a presne miška napísala, to že sa mimčo kojí, neznamená že neochorie. Je síce pravda, že keď sa mimčo kojí a mamina je chorá, je dobré ho kojiť, lebo dostáva od maminky protilátky, ktoré sa tvoria v jej tele....tak mi bolo mudrou ppvoedané....
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Holky dík...tak snad to nchytne...je tak malinkej a kdyby mu mělo být zle jako mně tak by mi ho bylo moc líto... :pensive:
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Gábi já s malou taky trpěla:(
2. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Miší nestraš...já nechci aby byl nemocnej...miláček můj malej...Jára mi psal že už ho taky trochu bolí v krku...tak doufám že to malýho mine...
2. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ne jáí to nemysleal jako tak, že Štěpulka bude nemocnej, myslela jsem to tak, že mi právě malé bylo taky moc líto a vyčítala jsem si to :(

no nic jdeme ven tak zatím paaaaaaaaaaaa
2. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
babule nstíham dočitávať - foto som včera nestihla poslať, lebo som šla rovno s drobcom spať, tak hádam dnes večer sa k tomu dohrabem.

Ja zatiaľ rozmýšľam o starších Maxi Cosi autosedačkách tie PRIORI FIX alebo ten romer, ešte uvidím.
2. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
A mám na vás jednu otázočku, nemáte niekto niekoho blízko k slovenským hraniciam - v okolí trenčína? chceli sme si objednať so susedou foto plátno, ale oni ho neposielajú na SVK a mysleli sme, že nevadí, že si ho necháme poslať na poštu na hraniciach, tak sme zaplatili korunky a to sa posiela kuriéroma to nám pošta neprevezme, tak teraz zháňame niekoho u koho by to mohol kuriér nechať, že by sme si po to potom prišli.
Ak by ste niekoho poznali, tak mi písnite do IP. Dakujem
2. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Zuzi já mám nejblíž rodinu na moravě v Novým Jičíně...tak nevím jak to tam máte daleko....dej vědět jestli by to šlo...ale třeba se někdo ozve kdo je blíž...třeba Janka někoho okolo Olomouce má :wink:
2. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jinak vzpomněla sem si že Lucinka chtěla včera rady ohledně squashové rakety, ale já se ptala Járy až večer když přijel z volejbalu, tak můžu poradit až teď...
Takže Luci asi ti moc nepomůžu ale Jára říkal že by bylo lepší kdyby si jí Libi vybral sám...že záleží na tom jak hraje...že by si určitě vybral grafitovou nebo jak to říkal...a že záleží na váze té rakety...že těžší rakety dělají větší rány ale s lehčíma se zase lépe hraje techncky...a taky že prý se dělají různě vyvážené...buď dopředu a nebo k rukojeti...no je toho hodně a prý je nejlepší když si jí hráč sám osahá...takže tak...no moc sem nepomohla ale předávám info co jsem zjistila:slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahoj holky tak jsme zpatky doma, meli jsme kontrolu na kyclich kuli tomu zadecku, delali i rentgen, tak kycle ma v poradku ale zadecek neni asymetricky :frowning2: takze nas odeslali zitra na neurologii a bude muset cvicit, rikali at detem nedavame puncochacky ze to neni pro miminka dobry :unamused:

Zuzi my to mame daleko na hranice :unamused:

Gabi pekne se uzdrav :wink:

ja jdu krmit dravou zver ale teda moc ji to nejede :pensive:ma kvetacek s bramburkou :pensive:
2. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jani tak hlavně že ty kyčle má dobrý :wink: a v čem ty punčošky vadí?
2. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
zuzanka, no ja tam nikoho nepoznám si predstav :grinning: - len v Brne, ale to poznáš i ty :sweat_smile:

ale veď ak vám to extra neponáhľa a nie je to enormne veliké, tak popros niekoho kto pôjde na stretko alebo na tú opekačku a hotovo, zoberieš si to potom...či?

dámy TFUJ TFUJ TFUJ aké dobré miminuško ja dnes mám, sa hrajká a ja o ňom ani n
2. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
... ani neviem, až sa hanbím a mám výčitky, no ešte že ideme preč za chvíľku, tak budeme v priamom kontakte :slight_smile:))
2. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
jani, aj my fičíme na pančuškách :astonished: - ale veň tie čo máme sú príjemné, bavlnené, voľné, si neviem predstaviť čo iné by som jej dala, celú zimu v nich bola.

..... a že budete cvičiť??? nevadí, budete ďalší v klube cvičiacich :slight_smile: .... hlavne, že miminuško je a bude oki. A neviem teda aké cviky to budú, ale ak také podobné našim, tak uvídíš, ako ti koko začne robiť pokroky.... (ako nie že by to potrebovala - ale pri tých cvikoch tie mimina fakt napredujú rýchlejšie ako pred nimi :grinning: - aspoň tie čo ja poznám...)
2. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Gabi pry jsou moc upnuty a vadi to na kycle, ja teda obcas puncosky davam ale spis je v teplakach :wink:

Zanetko to je pekne ze si hraje sama i u nas uz to tak je, konecne

lezi pod hrazdou a hraje si a ja ji u toho krmim, jinak nechce :confounded: to je vychova :astonished: ale v zidlicce se nudi :astonished:
2. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
juuuu, tak to ja inde ako v stoličke papať nedovolím, ja som asi prísna mama :grinning: no teda ako sem tam sa stane že ju vyberiem a nakrmim na mojich kolenách, ale to jako fakt výnimočne. Aj martina nútim jesť v kuchyni a sa na mňa za to jeduje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, a nemá studené nožičky keď má tepláčky a ponošky? mne takto tepláčky celú zimu stáli v skrini, lebo som nemala s patentom dolu a som sa jej bála dávať také voľné, že by mala nožky holé :confounded:

a ešte k stoličke, laurinka sa pri papaní niekedy hrá so šnprkami podbradníka (nie toho čo má na sebe :grinning: ) a niekedy jej dám jej lyžičku. A keď si ju ide dať do pusinky tak ju predbehnem s tou mojou lyžičkou, holt, silnejší vyhráva :grinning:
2. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Zanetko nevim zda cvicit ale asi urcite, nebot ona ma zadecek, a na jedne strane ma faldicek a na druhe ho nema tudiz ta pulka zadecku jedna je mensi nebot pod nim ma faldicek. no a ze pry tu nohu pouziva teda mene :confounded: tak ja nevim. cviceni mi nevadi ale at u toho neplace to bych nezvladla :frowning2: a zadecek at ma pekne je to holka :grinning:

Dnes ji brali z prsticku krev chudinecne moji a odchytavala jsem moc vysledky budou zitra, ze pry kuli tomu ze nepribira, tak uvidime jirka jde zitra se mnou tak snad to bude dobry
2. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Jani já sem Štěpulovi taky přes zimu dávala punčošky ale takový volný aby ho to netáhlo...měli sme jedny takový tlustý a ty teda táhly, tak sem je přestala dávat a malej se hned začal přetáčet...teď už je tak měsíc jen v tepláčkách a ponožkách a není mu zima...a to si hraje na zemi...takže pohoda :wink:

Já teda krmím Štěpána taky jen ve stoličce...nemám ráda když pak děti lítaj po celým bytě a maminky za nima běhaj aby si kously jídla...no tak ho chci naučit už od mala že se papá u stolečku :wink:

Holky Štěpula je venku v kočáru...a je už 15 minut vzhůru a leží a ani nedutá...jen kouká...tak ho vyndám až se mu to přestane líbit:slight_smile: jen ať se provětrá:slight_smile:
2. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
tak zas nakukuju, čekám, až mamka donese krabice na stěhování... Jsem už vyflusnutá jak něco, dneska od půl osmý na nohách, manža byl u mojí obvoďačky, ta mu píchla dithiaden a předepsala claritin... Už aby byl zdravej, protože tohleto dlouho už asi nevydržím... :frowning2: Něco málo už je pobalený, ale ještě spousta toho zbývá :frowning2:
2. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
No a kdyby to do zejtra nepřešlo,ten otok, má jít na ORL... :-/ on chudák byl jeden jedinej den celej doma, když je nemocej, jinak každej jde k nějakýmu doktorovi :-/ Je toho nějak moc, vždyť to přece není možný, aby to trvalo takhle dlouho... Od soboty pořádně nejedl :frowning2:
2. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Peti kliiid nebo se zhroutíš taky...musíš taky trochu odpočívat..já vím že to jde těžko, ale zvládnete to všechno doře a manža bude brzo zase fit:slight_smile:
2. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
ahojte babulky,

tak pozerám k vám až teraz,som dnes totiť na pokraji síl...ale fakt,veď ma poznáte,že znesiem a vydržím toho veľa,ale tie prebdené noci moje telo dnes už dalo pocítiť,Samík bol zase v noci čo hodinu hore,už ani neviem koľkokrát som dávala dudlík a kojila...som už nevedela čo...segra mi vravela,že deti majú po polroku také obdobie(ako vždy,všetky takéto veci sa vyhýbajú Štěpánkovi a je zlatíčko :wink: Gábinka,závidím :dizzy_face: ),že v noci zle spávajú a nejaké večerné kaše a pod. nemajú účinok...som fakt zvedavá,kedy ho to prejde,lebo takto dlho nevydržím...keby mi mal aspoň kto s malým pomocť...ale čo...nejako to snáď zvládnem...inak budem asi na redbulloch :grinning:

Peti,kruci,chudák manža,tak moc prajem,aby mu už bolo lepšie a mohli ste spolu zase fungovať a postarať sa o nové bývanie...držím moc palčeky...čo Kubík?

Jani,som rada,že ste dobre s Kristýnkou dopadli a zadoček sa spraví cvičením,hlavne to vydrž a musíš byť silná aj za ňu,keď bude plačkať :pensive: pusinku posielam,videjko je bomba,garfildka sa hneď zachumlila do korbičky,že? :grinning:

Žanetka,sa ti divím,si si mala dať zavolať vedúceho,takéto chovanie pani predavačky nie je príspustné k mamine s kočíkom...koza jedna...ja by som jej tak vydržkovala,že by ma s nákupom odbavila ani by nevedela ako!!!!na budúce jej to daj pekne zožrať!!!!

Gábinka,tak čo nové u Járu v práci???držím palce,nech vám už zaplatia to,čo dlžia,máte fakt trpezlivosť,toto by už bolo na vymáhanie...čo čítam,tak Štěpánek je fakt zlatíčko a držím palčeky,aby to od teba nechytil...
a ty sa daj čo najskor dokopy,papkaj vitamínky a vypoť to,ak to neprejde,upaľuj k dr!!!!!!

to je fakt hrozné,virozy riadia ako divé,
2. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahoooj Lucí...teda co to píšeš?...uf...už aby ty zoubky přestaly zlobit...chďátko Samíček a ty ještě víc, jej tak bych ti ráda pomohla...aspoň si ho vzala do kočárku aby ses vyspala...ale já teď nemůžu přijet, protože byste to ode mě mohli chytit a to bych nerada :unamused:
U Járy v práci jim dnes napsali že jim dnes ty peníze poslali...ale já tomu uvěřím až to bude na účtě...ale i tak jim dali jen 75% platu a zbytek nevím kdy...snad příští týden...no je to hrůza ale aspoň budu mít na jídlo pro Štěpulu a na plínky...o nic jinýho mi nešlo...
2. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
Gábinka,ja som chcela aj tento týždeň prísť,ale keď si chorá...no nevadí,na budúci týždeň to už snáď bude OK a prídeme aj s Kačkou,čo ty na to?
Som rada,že aspoň niečo,ale máš pravdu,až keď budú na účtu,sa tomu dá uveriť...ale v každom prípade,keby bolo najhoršie,tak daj vedieť,Štěpánka a ani vás nenecháme o hlade!!!!!!
2. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Luci jsi hodná:slight_smile: ale my už se domluvili se sousedama že by nás kdyžtak založili, kdybysme ty peníze ještě nedostali...ale já myslím že to snad zítra už příjde :wink:
Jinak už se těším na příští týden až přijedete:slight_smile: já vás vždycky tak ráda vidím:slight_smile: moc mě to nabíjí energii:slight_smile: a už se moooc těším až budeme chodit na to plavčo:slight_smile:to vás totiž uvidím každý týden:slight_smile: hurá hurá hurá:slight_smile:
2. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.