• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahojky holky jsme doma z nožiček a jdeme tam ještě za 3 měsíce znovu :confounded: jak malá při porodu měla mělčí tu pravou nožičku, tak pan doktor chce mít jjistotu že je v pořádku. Jadýrka se nám tvoří, tak to je v pořádku.

Jiank včera si malá dala čapky mezi šprušle, pak se chatla rukama a přitáhla do sedu a zakousla se do vrchní šprušle :grinning: jsem to stihla vyfotit, tak to pak stáhnu. Ptala jsem se dnes na orotpce pana doktora a on řekl, že jí v žádném případě nemám bránit v tom když se snaží přitahovat sama.. že je už v tom věku, kdy by se měla umět přitáhnout za prsty a takhle ona si posiluje svaly, které vzpřimují páteř :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
No tie recepty ma fakt potešili,že som našla,aspoň nemusím premýšľať a každý deň budem mať niečo iné :wink:
tak som zvedavá,kedy sa do toho dáš,samému sa horšie bojuje...
Som trdlo,som uplne zabudla,že si choručká,ale teda aspoň že už tá teplota nie je,bez nej sa to spraví rýchlejšie...
Čo ten budúci týždeň,kedy máš voľný deň?
No predstavu mám fakt jednoduchú,nepotrebujem nejakú za 2-3tis.Kč,teraz,keď sme boli na Morave,tak nám Libiho segra zohnala na požičiane,takže to bolo OK,ale keď pojdeme hocikde inde,tak nemám ho kde dať spať a na to,aby spal s nami v posteli,to teda nie...pozerala som aj nejakú na mimibazare,ale nič moc som nenašla...

Žanetka,niečo nové s bytíkom?

Miška,tak to nevadí,je fajn,že to chce mať dr pod kontrolou :wink: ako ti je,už je to lepšie?
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky holky, tak manža jel ještě dneska na ORL, jeho ségra mi přijede pomoct balit, za hodinku apul přistaví jeho bratránek to auto... Asi mírně nestíhám... Ale nějak nemám síly... Spala jsem na dnešek cca 6 hodin a to ještě hoooodně přerušovaně, buď mě budil malej nebo manža, když se probral (ne naschvál teda :grinning:), by mě zajímalo, jak dlouho to můžu vydržet takhle :grinning:
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Miší tak super že kyčličky sou dobrý:slight_smile: a jedna kontrola už nic není aspoň bude pod dohledem:slight_smile:

Sem ráda že ti dr. povolil že se může malá přitahovat:slight_smile: mně si sedá Štěpán všude a někdy už i bez přitáhnutí...tak sem ráda že teď vím že mu to neublíží...diky:slight_smile:
3. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Luci no až budu zdravá tak asi začnu:slight_smile: nebo až nám příjdou penízky abych si mohla koupit nějaké jídlo...teď tu máme akorát chleba a máslo:slight_smile: tak to je taky dobrá dieta...teda mám ještě ovoce:slight_smile: a nějakej jogurt tam myslím taky je...ale o jevše:slight_smile: z toho toho moc neuvařím :grinning:
My máme taky obyčejnou postýlku a koupila sem si do ní to vyvýšen dno za 300 a je to super:slight_smile:
Peti no už abyste byli přestěhovaní:slight_smile: takže dneska už bude první noc v novým bytě nebo ještě budete spát na koleji?
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Peti,keby sa dalo a nebola si tak ďaleko,tak tetky koníkove nastepujú a pomožu...neboj,tiež viem,čo je to baliť všetko skoro sama...držím palce,nech to už máte za sebou a možeš si odpočinúť po tom všetkom!!!!

Gábi,no to máš teda dietu,ale dosť blbú...snáď vám tie peniažky prídu...
3. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
gabi, vidím že ti to už lucka poslala :wink: , tak držím palčeky ak sa na to dáš. Ale to sa na tie recepty neviaž, to je len ukážka síce na 90 dní, ale len ukážka.... to nie je predpísané, že práve toto musíš variť a jesť. Ja som práve z tej knihy veľa receptov nerobila ... skôr som si sama vymýšľala....

luci, tie Tvoje recepty som si už fukla medzi obľúbené... keď sa na to dám i ja tak potom naštudujem :slight_smile:

a ja mám v trúbe gnocchy so špenátom a parmezánom :grinning:

peti, takže dnes už v novom :slight_smile: - neboj, to dáš, zvládneš :slight_smile:

luci, byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :cry: :unamused: :frowning2: :angry:
3. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Jaji já vím...jen mám radost že sou tam i nápady...a nemusím každý den přemýšlet co zrovna si dneska dám...já sem taková naprogramovatelná...takže pokud tam mají toto asi budu jíst to co píšou:slight_smile: jen teda sem to neprojela zatím všechno...jestli mi to bud chutnat...no tak kdyžtak nahradím něčím jiným:slight_smile:

Jak jako byt...a takový ksichtíky...snad se pro vás taky ten pravej najde ne!!!
3. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
gabika, no niečo určite kúpiť budeme musieť, ale už mi to dosť lezie na nervy. Všetko je predražené, s cenou dolu nee aj keď to ponúkajú už niekoľko mesiacov :frowning2:
3. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Lucinko po depce ani památky, dostala mě z toho ta vycházka s kamarádkou.
Vařím malé králíka, bude mít zítra poprvé masíčko :grinning: přemýšlím, jak jí ho udělat asi rozmixovat že???
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Jaji však ono se to objeví...nepřestávej doufat :wink:

Miší já nevím já mu kupuju skleničky a tam je to namixované...tak asi jo...ale nevím...neumím si představit jak jinak to rozmělnit...ať malé chutná:slight_smile:
Prcek měl dnes hovězí se zeleninkou a ramborem a moc mu šmakovalo:slight_smile:asi to bylo i tím že měl už hladík:slight_smile:
3. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
mňaaaaam, už nie sú v trúbe, už sa klžu do bruška :slight_smile:

miši, supiš že už je dobre :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
tak zatim vsechno dobre kika je nockovana, mame se objednat na rehabilitaci \ a cekame na neurologii az 24.3. ale vsechno je dobre i vysledky krve a moci. tak jsem tuze rada
3. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
miška, laurinka papá prsíčko kuracie a to sme nakrájali na jemnulililililinko - ono ako sú tie priečne pruhy svalu, tak sme to kolmo krájali ako fakt možno milimetrík aj menej a ono sa to krásne samo rozpadávalo.
Akurát včera čo sme boli na návšteve, tak tá kamoška hovorila že ako je rada, že malému nemixovala jedlo, lebo že jej kamoška mixovala a malý má už cez rok a mixuje stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Tak ja mám po obede,sice by som do toho pridala mäsko,ale to nemožem,aj tak to bolo dobré :grinning: zajtra bude pizza alebo cestovinky a večer dezertík :grinning:

Samík papkal tiež zeleninku s hovädzím,je hrozné,aký je žrút!!!!!som zvedavá,koľko váži,aby ho ešte Štěpánek nepredbehol :grinning:

Jani,no vidíš,super,že je všetko takto v poriadku!!!! :dizzy_face:

Žanetka,takže receptík dobrý?ja si dám zajtra asi tiež niečo so špenátom :wink:
3. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
S tím masičkem bych ale klidně mixovala i když jestli to Jají krájíte tak na jemňulinko tak je to asi v pohodě...ale moje dr. mi říkala že i když se zeleninka mixovat nemá, tak že masíčko musí aspoň ze začátku být úplně rozmělněné, protože to dětský tělíčko se s tím neumí poprat a mohlo by se jim to tam rozkládat dlouho...tak jen taková poznámka pod čarou...ale jinak já zeleninku taky nemixuju ale pasíruju přes cedník a na ty kousíčky si už zvykl...ze začátku se dávil ale teď je už šikula...všechno chce čas:slight_smile:
3. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
maminka mi říkala, a´t toho králíka vařím třeba 2,5 hodiny a pak jí ho budˇnakrájím nebo oni ho šrabávali :slight_smile:
tak . zojule se mi na kouskách nedáví, papá pěkně :slight_smile: takže zkusím co půjde :slight_smile:

dnes měla cuketku a brambůrek a na sváču měla hruškovou přesnídávku ona je v jídle nezmar :grinning:
3. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Luci jinak sem zapomněla reagovat že příští týden máme čas kdykoli kromě úterý...to jdeme na očkování ale jinak klidně kdykoli:slight_smile: už se těším až vás zase uvidím:slight_smile: jen teda doufám že už budu úplně fit a že malej nic nechytne...to by bylo blbý:frowning2: já se pořád tak bojím a ono to zatím vypadá že on je statečnej a nic nechytí...teda ťuk ťuk ťuk :wink:

Já mám taky po obědě...uvařila sem si z brambor, vajíčka a časneku polívku:slight_smile: abych aspoň trochu zahřála žaludek a abych do sebe narvala ten česnek...to je prý všelék, tak sem zvědavá:slight_smile:

Luci vy nemáte doma váhu? aby si Samíka zvážila...? Já Štěpu vážím před koupáním skoro každý den a kyne teda pěkně...ale já mám radost...on se i dost vytáhnul...musím sehnat nové oblečení...ale to už sem psala...kolikátku máte velikost vy????
3. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
jani, super, bingo, tvoja mudra naočkovala ako kam to napísať (že aká ironia odo mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). hlavné že je koko oki a má aj to očkovanie :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
To mám radost jak nám všechny ty dětičky pěkně papaj...zatím snad nikdo nepsal že by nějaký mimi něco nechtělo ne? Třeba kamarádka má chlapečka a ten vůbec nechce brokolici...prostě jk to cítí tak tu pusinu neotevře:slight_smile: tak ho šálí tím že mu do toho přidává hodně mrkve aby to měl sladší...no sem ráda že ti naši prcci doslova sežerou co se jim naservíruje:slight_smile: máme to ale šikovný dětičky:slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jééé já sem si ani nevšimla že už je Janka zpět...to sem ráda že hlavně ty testy všechny dopadly dobře:slight_smile: a hurá hurá že je naočkovaná...a přibrala teda něco nebo ne?
3. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
gabi, my sme na 74 - veľmi malinko vecí ešte z 68 obliekame - ale to je tým číslovaním, že jedna značka 74 je akurát a druhá značka 74 je veľká alebo malá....
luci, výborný, ešte že som robila dvojitú dávku :grinning: - môj muž neje, ale žerie (ale pssst, nehovorte mu že na neho žalujem :grinning: ). On je beťár, sa nevie dočkať kedy začnem 90 dňovku, aby ju začal so mnou. Ono samému sa mu do toho nechce - ani čo sa týka jedla ani čo sa týka varenia :grinning: - ako určite by som mu pomohla kým som doma, ale on sa ešte radšej vypasie a počká na žanetku :grinning: - baby, on fakt pribral čo som doma na materskej - ale ja som pritom varila aj predtým - nechápem čím to je :astonished:

gabika, viem že mäsko môže robiť problémy - no a som dostala takú radu, že najprv dať len vývar a potom pomaličky po troške mäsko. Laurinka problém nemala... :slight_smile: - čo ma samozrejme tešilo....
3. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
gabika, máme šikovné detičky, ale mne sa aj tak viac páčilo to obdobie, keď stačilo vybrať kozenku a malá bola napapkaná - ježíííííš, ja chcem miminuškoooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jají mě to už tak nepříjde že dělám zeleninku, protože už sem 2 měsíce zvyklá dělat Nutrilon...tak asi proto:slight_smile: ale mám radost jak mu to šmakuje a že to neplive a otvírá papulku jedna radost:slight_smile: ale to malinké mímuško mi taky chybí...však sme si včera s Járou dělali srandu že už nám za chvíli odejde do školy jak to letí :grinning:

Holky já mám jinak takovou radost...Jára se do malýho v poslední době úplně zamiloval...on ho teda má rád pořád...ale třeba včera přišel domů a už od dveří volal..tak kde mám to moje miminko:slight_smile: ono to není naše miminko...ale jeho miminko:slight_smile: chápete:slight_smile: no jsou sladký oba dva:slight_smile: a jak se na sebe řehtaj a jak má prcek radost když tatínek přijde omů...ne je to sranda:slight_smile: jak to bylo na začátku těžké a bála sem se že na to budu sama tak teď je to super:slight_smile:

Jaji tak my máme taky 74, ještě tepláčky obleče 68, ale normální kalhoty už ne, ty má už taky 74...ale už musíme koupit bodýnka 80, protože už to vidím že to bude zase skok během jednoho týdne a malej bude zase nahatej:slight_smile: :grinning: mikinky a tepláčky v 80 mám...ale kalhoty a bodýnka musím sehnat:slight_smile: no jestli nám příjdou ty penízky tak asi v sobotu s mamkou někam vyrazíme...hlavně potřebuju pro něj čepičku na jaro. všechno je mu malý...je to takovej můj obřík...ale já sem ráda že roste:slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jani no super, že testy dopadly dobře :slight_smile:

holky tak to my už máme jen 74, 80 a některý bodyčka i 86/92 máme problémy s tím, že jí to je krátké do rozkroku :grinning:
3. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Miší a kolik malá probůh měří? :confused: 92 má sousedčina dvouletá holčička...kam ty naše děti rostou??? :confused: :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
na délku má 75 cm aspoň co ji dnes měřil ortoped, protože říkal že je dlouhá. ale ona má dlouhé tělíčko a krátké nožičky tak jak já :grinning: takže pod ramínek po ďupku je právě dlouhá a proto ji ty bodynka řežou :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
holky mam dotaz jak dlouho vam trva nez mimuso sni malou sklenicku? me tak hodinu :confounded: coz teda moje nervy.

ja vas musim docist dneska nejak nestiham

kristyna ma na obed mrkev ryzi a kvetak ale teda zas to trva 100let nez polkne pak to zapije cajem a tak dokola
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
holis 10 minut ani ne máme žrouta:grinning:

Luci úprosím tě ta autosedačka maxi co ju máš vybranou? jak se montuje do auta??? mají všude psáno výhradně tříbodovýma pásama ale my máme klasický pásy co vede pře hrudník a pak břicho a cvakne se na boku chápeš mě?? tak to ju asi do auta nepřidělám. MOhla bys mi prosím dát vědět jak se přidělává :slight_smile: děkuji
3. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
luci na ebay postylky budou ale oni velky kusy neposilaj do zahranici :unamused: skoda :unamused:

Gabi budu se snazit ti poslat nejakej ulet focenej aspon iphonem, dyz ten fotak jeste nemame

Luci to neni drahej notebook to je ten malinkej, tusim stoji kolem 7tisic to je v pohode, ma ho jen na internet, na hry ma velkej pocitac a jeste je tu muj notebook, kterej sice stal 40 tis ale furt neco odchazi :pensive:
3. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.