• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jajko to Štěpula občas dělá ze spaní..když hajá a sinká...tak najednou spustí šílenej řev jako by ho něco štíplo neb já nevím a za chvilinku je klid...a když zjistí že sem u něj tak je klid hned...podle mně se mu jen něco ošklivýho zdá...protože jinak pak spinká dál a nic mu není...ale se zvukem jsem si to zatím nespojila...i když občas taky reaguje, když někdo s něčím třískne..ale to asi každý nemá rád...tak nevím...
26. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
to počasí mě štve. Včera tak nádherně a dnes takovej slejvák :frowning2:
26. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky dík s tou rektálkou...já to asi večer při koupání zkusím ještě jednou...
26. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
No nic my se jdeme pomalu najist...a sbalit na cestu na kyčle...doufám že bude vše ok:slight_smile: tak zatím papa
26. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
jajko mně tohle dělá malá když ji začínají křeče v bříšku a snaží se kakat :unamused:
26. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak u nás to bude asi o tom čo popisuje i Gabika. Vyznie to blbo, no som rada že to Gabika poznáš tiež, lebo aspoň viem, že je to normálne a môžem byť kľudná :slight_smile: :wink: :dizzy_face: ĎAKUJEM
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
zanetko moje kika se taky jakoby protahne a to dela kdyz zuri :frowning2:
26. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
:wink: holky jdu udělat palačinky, mám na ně šílenou chuť sice mě bolí ten žaludek, ale třeba to horší nebude :wink:
26. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
tak my jsme zpátky z procházky :slight_smile: Asi budu brzo jako vyžle, jestli se budu tak teple oblékat a venku bude přitom teplo :grinning: Jo a liják nás chytil kousek od domu,takže jsem pak pelášila, ptž jsme neměly pláštěnku :dizzy_face: No už se budíme, tak jdu krmit :wink:
26. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
calli - my pláštěnku nemáme, ale kočárek naštěstí ustál cestu k doktorce i zpátky bez promočení... Uf Uf Uf...
26. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
k.ate...my ji v podstatě taky nemáme...no, ke kočárku byla, ale zjistili jsme, že je jen na sporťák a na hluboký musíme dokoupit, jen čekáme po šestinedělí a zajdem přímo do chicca asi
26. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
holky já za tu dobu co mám malou už mám nachozeno tolik, kolik jsme v životě nenachodila :grinning: ty vycházky jsou fajn jedu s váhou pořád pěkně dolů a jsem spokojená, jen musím ještě začít posilovat břicho
26. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
calli - my jsme si říkali, že když bude pršet, nebudem chodit stejně ven, ale až teď nám došlo, že třeba k doktorce jít musíme :grinning:
26. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
k.ate a až bude sněžiz, tak ji taky využijem :wink:
waci...no, to mi povídej s tím chozením, ale je to fajn, člověk má aspoň pocit, že konečně něco dělá :grinning: A to břicho je hrůza, doufám,že to půjde rychle :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
holky přidala jsem fotky.

prolezla jsem vám všem alba a musím říct, že prostě máme všechny moc krásná miminečka
26. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
wacim krásne fotešky, najmä tá posledná :dizzy_face:
26. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
tak už zase řveme a to jsem doufala, že když spala do půl páté, že bude spát i teď, ale ne, ona bude radši vřískat :frowning2: Už ji podezírám z toho, že to dělá jen proto, že je doma tatínek, do té doby byla tiško :grinning:
waci, ta poslední fotka fakt nemá chybu :dizzy_face:
26. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Waci krásné fotečky:slight_smile: ta pusinka je super:slight_smile:
Jajko vy taky máte nové fotečky z koupání:slight_smile: Laurinka je velká kočenka:slight_smile:

Holky můžu vám říct že to jak Štěpána o víkendu všichni tahali a chovali mě teda dneska leze pěkně na mozek...protože se furt chce chovat a je pěkně protivnej...dneska skoro nespal a pořád mručí...tak sem ho teď šupla do postýlky ať si zase zvyká, že se nemůže pořád tahat...chvíli vřískal ale už je zase klid...no sem zvědavá jak bude dneska usínat...

Jinak na kyčlích sme dopadli dobře...jen musíme trochu cvičit svaly na nožičkách...že je má prý trochu ztuhlý...no je to náš lenoch já to pořád říkám...ale jinak klouby má prý krásný říkal pan doktor:slight_smile: tak budeme hold víc cvičit:slight_smile: a žádný válení pořád:slight_smile: pěkně šlapat na kole a plavat:slight_smile:

Podědili sme lehátko do vany...ale je růžový...no tak asi pořídíme ještě nějaký jiný a tohle si vezmeme k babičce:slight_smile:
26. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
ahojte babenky,¨

tak doma ma to baví,čím ďalej,tým menej...tak sme vyrazili kúpiť Samkovi dudlík,lebo už má malé :slight_smile:
Gábinka,asi budú mať so Štepánkom podobné,ak nie rovnaké :slight_smile: a odrazu som kúpila aj nejaké vianočné darčeky,takže pár ľudí už mám "odbavených" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a hlavne som kúpila hračku Samíkovi,lebo my ako rodičia sme mu ešte poriadnu nekúpili,tak dostal Páva Emila do Lamaze :grinning: a poviem vám,je z neho vo vytŕžení :sweat_smile:

Poviem vám babenky,že máte krásne princezničky,keď povyrastú,tak budete musieť odháňať od dverí takých chlapákov ako máme s Gábi,Peťkou,Zuzkou ... :slight_smile:

Žanetka,mne sa takto prieči Samík,keď sa buď zľakne(ale to akokeby chytal až dych) alebo ho rýchlejšie nesiem z izby do izby(akokeby to nestihol zaregistrovať,že som sa zdvihla a ideme niekam)...takže neboj,to sú ich také miminkovské reflexy na nečakané veci...

Gábinka,veď pamätáš ako som ti hovorila,že nech si kúpiš čoko na Moravu,aj malý bol hotový potom doma a chcel sa stále nosiť,ako ho všetci nosili na Slovensku...on si zase zvykne,že je doma a stále nosenie na ručičkách nebude...čo sa týka toho kakanie...je to fakt zvláštne,ale myslím,že pokiaľ je kľudný a spokojný,je to OK,miminka dajú vždy najavo,keď ich niečo trápi. Samík kaká tiež ráno a večer,takže toto nepoznám.Hlavne sa tej rúrky neboj,ono to fakt neublíži.Je super,že máte nožičky v poriadku a to,že má trošku stuhnuté svalíky,nevadí,skús ho dávať pri každom prebaľovaní na bruško a trošku pocvičiť,neboj,to je OK,len je to veľký pohodár a nevidí dovod,prečo sa namáhať :grinning: už teraz je premudrený a nedá si do ničoho kecať :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Lucinko no právě:slight_smile: někdy mi příjde že už teď je paličatý po tatínkovi:slight_smile: někdy mi i příjde jako by byl už velký rozumný chlap a věděl co mu říkám:slight_smile: ale to si ještě počkám, než mi začne rozumět:slight_smile:

Doufám že Jára dnes příjde brzo domů, protože já bych tu čokoládu potřebovala dneska...jak sem zvyklá že je Štěpula klidnej a dneska je protivnej jako blázen, tak už toho mám tak trochu dost...ale on za to nemůže prdelka malá...on se zase uklidní:slight_smile:

Seš holka šikovná Luci že už máš něco na vánoce:slight_smile: já sem ještě nic nekoupila...ale už mám i něco vymyšlené...jen nevím kdy to všechno seženu...asi to všechno koupím přes internet... :wink:
26. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Luci a dudlík ten modrý? ad aventu? ten je super...máme ještě průhlednej ale ten pořád někde hledám...protože není vidět jak je průhlednej :grinning:
26. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, potřebuju poradit... Když pominu cestu... Manžova teta se bude vdávat 14. listopadu a já řeším, jestli malýho na tu svatbu tahat? Já bych se tam ráda podívala, ale je to docela daleko, tak jsem docela na vážkách :frowning2: Přemýšlím, jestli tam jet jen na obřad do kostela a pak třeba přespat u manžovejch rodičů... Ale zase malýmu budou jen dva měsíce a nevim, jestli by toho na něj nebylo moc :frowning2:
26. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Kate Štěpovi sou teď dva měsíce a takový akce už zvládá...spíš jde o tebe...aby si z toho nebyla nervozní...já jsem byla se Štěpulou na té oslavě teď o víkendu a bylo tam asi 70 lidí a já byla víc unavená než on:slight_smile: tak sem to po třech hodinách zabalila a šli sme spát:slight_smile: tak spíš záleží na tobě...ale Kubík to myslím zvládne:slight_smile: ale ta cesta...to pojedete vlakem? no nevim...teď je všude dost nachcípanejch lidí...asi to fakt musíš zvážit...všechny pro a proti :wink:
26. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
grabu - Právě si myslím, že malej by to tam celkem zvládnul, nosí se rád (když teda nemá hlad, to je schopnej mi urvat i ruku :grinning:), tak si myslim, že zvládnout by to moh... Největší průser je ta cesta, bude to daleko a vlakem si s malým netroufnu, nedovedu si to představit... :frowning2:
26. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
luci i my mame objednanyho emila moc se na nej tesime lamaze dela krasny hracky :wink:

waci krasne fotecky

i ja chtela pridat ale drahy mi oddelal vistu a dal xp a nedal program na zmensovani a ja to v malovani neumim :angry:

tygr dopiji nutrilon a jde spat teda doufam
26. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
holis...jesli ti malá už spí, tak já závidím, my jsme vzhůru od 19h, vykoupala se, kojila jsem ji hodinu, pak se festovně vykakala a teď po přebalení jen řve a jsme zvědaví, kdy usne a to celý den byla hodná a spinkala, jen k večeru trochu zlobila, ale pak přece jen aspoň na hodinku usla...to zas bude noc :frowning2:
26. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak je ticho, jdu zkusit spát :wink:
26. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobre rano

calli sice mi od 19:30 vstala ale zato jsme vzhuru od 4:30 a snad usne, kdyz pominu to ze po prebaleni a kojeni se poblila tak ze jsem ji musela prevlict tak ted usina na ruce a ja konikuju :grinning:
27. říj 2009 v 05:15  • Odpověz
holky děkuji za pochval fotek. malá dnes vstávala až v osm. asi se jí dobře spinkalo :slight_smile: dnes má Zoujinka svátek tak jsem jí hned ráno přála :grinning:
27. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ranko, Janulka, ty si sa rozhodla že tu budeš každý deň prvá ?!?!? :grinning: som si musela tvoj príspevok 2 x prečítať...až som pochopila, že si chcela napísať že od 19,30 spala, nee vstala :grinning: :grinning: :grinning: teda dúfam... Jani, ale vnoci ti spinká fakt nádherne, škoda že ešte potom skoro ráno trošku nepotiahne...no čo, ja som zas raz hore aj vnoci, ale akosi som si zvykla a je to v poho :wink:

Levíčatko spí, fičím žehliť, jáááááj, ako sa mi nem chce :confounded:
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.