• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Luci pobavila sem se básničkou v emailu:slight_smile: díky:slight_smile: úplně sem se viděla:slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
dobre poledne :slight_smile:

ja dnes posledni, jirka je doma takze chapete :slight_smile:

Petko super ze jste prestehovani a co Kubicek v kolik ma vecerku? snad bude lehke ho preucit aby chodil spinkat driv :wink:

GAbi zlobivy miminko, to prece nemas, vzdyt je steuplka non stop hodnej, ja ti pujcim Kiku jo? :grinning: neeee to je moje zlobidlo, ja bych uz ani nevedela co delat s volnym casem. Kristynka dnes spala moc pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen je trosicku protivna asi po vcerejsich injekcich.

tatka nam jel pro slavnostni obed do McDonaldu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
prominte zda jsem nereagovala na vse ale vzdycky to zapomenu co jsem vsechno chtela

joo luci ta basnicka je suprova :slight_smile:

jdu honem pobrouzdat po netu.
4. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jani to on je hodnej...ale ty zoubky asi dělají svoje...takže taky umí být protivka...ale musím to přežít...jen kdybych nebyla tak unavená z tý chřipky nebo co mě to povalilo :unamused:

Nechte si chutnat:slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
žanetko nee mám jen 4 zákaznice dnes doleze sestra
4. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
aj my sme už po obedíku - laurinka i ja, ja som mala ešte zo včera, ale budem robiť kuraciu pečienku, keď pôjde laurinka na svoje druhé hajííí

miši, a ja som sa už potešila, že ti tá nová kočena niekoho dohodila...

jani, taký obed u nás veeeeeľmi obľubuje maťko, a presne, veľmi často je ako slávnostný - mamiii, bolo vysvečko - dáme mekáča? mamiii, mám meninky, dáme mekáča?? mamííí, máte výročie svadby, dáme mekáča??? .... proste, vždy si vie nájsť dôvod :grinning:
4. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Žanetko kdepak, pořád jen 4 kousky :wink:
4. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
holky http://www.hami.nutricia.cz/akce/soutez-s-hami-hajaja/cs/soutezni-formular/ poradte odpovedi :grinning: ja jaksi nemam cas :grinning:

zanetko uz mam po :grinning:
4. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jani vždyť máš nápovědu přímo pod tema otázkama...stačí kliknout na ten odkaz :grinning:
4. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
jinak teda 1b a 2c:slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
prostřední a poslední já to taky posílala :grinning:
4. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Holky díky moc za podporu, musíme to nějak přečkat... Já si teď vzala noťas do obýváku, ale je to na prd :grinning: protože máme krátkej síťovej kabel, tak ležím mezi dveřma, mrně je tady na dece a manža má v ložnici aspoň trochu klid :grinning: Jinak já budu muset taky vyplnit ty odpovědi od sunaru a poslat to :grinning:

Jani - budíček zatím pevně stanovenej není, je tu hroznej chaos, představovala jsme si to uplně jinak... Ale bohužel... :frowning2: ale malej šel spinkat už kolem půlnoci, byl protivnej, unavenej, přetaženej.... Uvidíme, jak to pujde dneska, asi ho vykoupu poprvý ve velký vaně, tak se docela těším :grinning:
4. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky...
Adélka už chodí spinkat ve 20h, což je sice fajn, ale zase se mi brzo budí, na což nejsem zvyklá :grinning:
Dneska jsem jí dala poprvé květáček a spapala všechno, co jsem jí dala :slight_smile: Až se mi nahraje video, tak ho sem šupnu :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
4. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Peti super:slight_smile: líbí se mi jak používáš slova jako obývák a ložnice:slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Peti, máš ten pocit že bývaš v niečom neskutočne obrovskom??? - ja som ho mala :slight_smile:

Luci - noooo, nie je to až také jasnačka že nie, ale my (sledujete to MY ?! :grinning: ) máme jedno miminuško, tá teta má dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to je to čo priznávam, že by som do toho DOBROVOĽNE nešla (ako moja segra - rozdieľ 11 mesiacov!!!!! - to už žiadna z vás nedá :grinning: )

jani, čo vyhráš??? oplatí sa do toho ísť??? Mám to hľadať aj na SK ? :astonished:
4. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
marti, video som mrkla na FB :slight_smile:, je super, keď miminuško papá pekne ... juj, keď si spomeniem na jednu neterku, tá hodinu sedela za stolom a nie a nie jesť - tá to mala za trest - a rodičia ju nútili a nútili, aj tak jej po hodine ppvedali že nech nechá tak - ja som neznášala keď ma rodičia nútili jesť, ja to nerobím maťovi a nebudem ani laure - myslím ako keď napr. maťo neľúbi špemnát, no tak ho do toho netlačím... a keď bol menší a nechcel jesť nič na obed, tak som povedala dobre, ale ani sladkosti nebudú - a to som dodržala :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Žany, já ji taky nechci nutit, ono se to ani nemá, pak jsou ty děti vypasené... Adélka si asi drží linii :grinning: Včera jsem s ní byla u spolužačky ze střední a ona má o 3 dny staršího Ondráška. No, to byl rozdíl, on velký a silný, Adélka tak akorát :slight_smile: Asi chce být modelka, už teď jí často a po malých dávkách :grinning:, opice jedna...
Holky, dneska jsem ji tak pozorovala u kojení a musím říct, že to mi bude strašně chybět, až přestanu kojit...a už se to blíží :frowning2: Je to takové sladké pozorovat to mimuško, jak bumbá...bříško mi tolik nechybí jako mi bude chybět kojení :pensive:
4. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
grabu - no jo, ale tím výčet končí :grinning: ještě kchyň a koupelna no :grinning:

jaji - má, včera jsem z toho měla depresi, že na co nám budou dvě místnosti :grinning:
4. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
jinak to jsem se vám ani nepochlubila, co se malýmu povedlo, jak jsme stěhovali, manža šel k doktorce a byly jsme s malým doma s manžovou ségrou, chvilku jsme na něj nedávali pozor a mrnous se doplazil k manžovýmu hrnku s vodou a celej se tím polil... naštěstí tam z toho litru byla asi jen pulka... ale teda stálo to za to :grinning:
4. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
cavec tak pisu z jirkovyho novyho notebooku :grinning:

\zanetko muzes vyhrat mliko \hami hajaja a je tam napsany ze je to i pro maminky ze slovenska :grinning:

\marti super videjko a to se mas super ze ti tak pekne papa to u nas je to bida :pensive: ale natrenujem to, ja ji tak varim a ona to moc nepapa
4. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
jani, tak som to i ja vyplnila, dúfam že nevyhrám, aby si sa na mňa nehnevala, že som ti výhru zobrala... a ak náhodou, tak 1/2 je Tvoja :grinning:
4. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
já to vyplnila taky :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
já to vyplnila už minulej týden :slight_smile:

už jsem tu :slight_smile: nehty hotové
4. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
já jsem dneska nějak bez mlíčka...už si vařím vitakávu, tak snad se to spraví :confused:
4. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Holky tak sem zpět z nákupů...no nic moc nemám a zase 1300 v tahu:frowning2:
koupila sem jen sýr, salám,nutrilon, plínky a tatovi a babičce něco k svátku a Štěpulkovi tu čepičku no a zase na účtě vymetýno...ale co...peníze budou a my nebudem:slight_smile: ale z tý čepičky mám velikou radost je krásná:slight_smile: a vybírala sem ze dvou a teď lituju že sem nekoupila i tu druhou, byla o číslo větší, takže by jí měl do zásoby, ale byla taky krásná...no tak příště zase no:slight_smile:

Marti neboj bez mlíčka nebudeš, ono se udělá :wink: a smutek po kojení chápu...ale počkej až to příjde úplně...to je pak mazec...já se srovnávala týden a přiznám se že sem to i zapila 2 skleničkama vína :confused: :sweat_smile: aby mi nebylo tak smutno...

Jani já to taky vyplnila...tak taky dám půlku pokud vyhraju...ale neboj...já určitě nevyhraju, páč já na tohle nemám štěstí:slight_smile: ale to neva:slight_smile:
4. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
aj my sme späť z nákupu :angry:
miminuško v aute zavýjalo o 106, prišli sme do obchodu a on zrušený. Neboli sme poriadne zbalený (plienky...) tak sme si netrúfli ísť až do mesta, takže otočka a domov. To sme boli pozrieť tú sedačku..... tak nabudúce :sweat_smile: .
4. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
teda ono to nebol nákup, len okuk to mal byť
4. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Hmm Jají to by mě teda naštvalo kdyby mi ten obchod zavřeli:frowning2:
Já sem se na ty sedačky úplně zapomněla zeptat:frowning2: jak sem byla zabraná do čepiček, tak mě nic nenapadlo...ale čepičku mám krásnou:slight_smile: chtěla sem buď hnědou nebo modrou aby se mu hodila k jarní bundičce, protože jí má hnědou s modrou podšívkou:slight_smile: a sehnala sem čepičku která je modro hnědá:slight_smile: pruhovaná:slight_smile: no mám radost:slight_smile:
4. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
aj ja som včera kúpila čiapočku, tiež som z nej unesená - ružovo - fialová, vyzerá v nej nádherne :slight_smile:

no mrknem nabudúce, len ja bývam dosť v okrajovej časti Bratislavy, a obchody s takýmto tovarom sú just na opačnej strane okrem tohoto jedného - zrušeného :angry: .... takže preto sme inde neboli ... ale ja tam nabehnem, a uja predavača slovne otázkami prevetrám odpredu, odzadu, zhora, zdola :grinning:
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.