• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
cus bus babovky :grinning:

tygr uz spi jirka lezi u svyho pocalu a ja taky ale chce abych mu masirovala nohu :fearful: :grinning:

i ja jsem koupila novou cepicku ale velkou pac se mi zda ze meli ty v tescu jakysi maly a nebo ma prdolka velkou hlavu. dnes jsme byly s kristynkou v kavarne uz na zahradce :dizzy_face:

jdu cucet na bednu tak c u soon :slight_smile:

jo a me nevadi kdyz vyhrajete ja to vyplnila jen z nudy :slight_smile: hajaju jeste nemam ozkousenyho ale snad zabere :wink:
4. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
No ahojky, tak súťaž som vyplňala včera - prišlo mi to na mail a dnes ma milo prekvapili z hami, lebo mi prišiel balíček - zeleninový príkrm, ovocný a mliečko hajaja :wink: .
žanetka dakujem za info, to bolo dnes cez deň jediné čo som stihla prečítať, lebo malý je teraz taká malá krásna protivka. Dúfam, že ho to čoskoro prejde.
Dnes večer začal zase vymýšľať, ale som sama doma, tak mal smolu, našťaswtie po chvílke začal piť pekne z prsníčka.
Inak už konečne vieme piť z hrnčeka aj my.
4. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, nemám čas vás dočítat :(

Musím se pochlubit - od minulého čtvrtka se Lůca naučila přetáčet ze zad na bříško, z bříška na záda, stavět se na kolínka a dneska už si poskočila dopředu z kolínek a rovnou se nabořila o stůl :slight_smile: Mám z ní hroznou radost, je moc šikovná. A začala si pokládat hlavičku na zem a dělá HAJÍ :grinning: No je to moje prdelka a tady ten vzduch u tchánovců jí asi dělá dobře :slight_smile: S tchýní jsme celý týden přežily bez újmy na zdraví a vycházíme spolu úplně v pohodě.
Zítra už nám přijede tatínek a v neděli jedeme směr Praha. Jak se tady máte?
4. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Inak teraz sem budem asi do 13-teho chodiť dosť poriedko, lebo sa musím učiť aj, máme testy, tak nieže an mňa zabudnete, ja sa tu potom poriadne ukážem. Dúfam, že aj drobec už bude do vtedy lepšejší.
4. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
No nič ja frčím k angličtine, tak pa.
4. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak tady nikdo už není, tak papa, já se zase ukážu :slight_smile:

Zuzi držím palce, ať to zmákneš levou zadní :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
prvnííííííííííííííííííííííí :grinning:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
druhá a co z toho? Sorry, jsem dneska nějaká přejetá...
5. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
tretia :slight_smile:

marti, dobrý pocit, že si nebola prvá z toho môžeš mať :grinning: - už sa usmievaš? aspoň trolinku ?
miši, aj keď 8,20 na prvú je malina - či?

ideme cvičiť, možno budú nové cviky, už nie vojtovka, ale také nejaké formou hry, tak som zvedavá :slight_smile:

kači, super týždeň za tebou, toje fajn, že bolo tak dobre, a malá Lucka šikulka :wink:

a dnes príde maťkooooooooooooooo :slight_smile: ... a bude sa musieť veľa učiiiiiť :confounded:
5. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
jaji, já se usmívám, ale nějak nemám náladu na nic... A být tady druhá skoro v 9h...no nic moc teda...
Tak to je fajn, že ho už budeš mít doma :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
holkly nenechte se zmílit my už v těch 8.20 měli vysáto, vyžehleno, setřené podlahy a uděláné nádibí jsme vzhůru od 5, malá měla divokou noc
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
http://www.maxi-cosi.cz/vysledky-testu-autosedacek-2009.php

tu je info k testom k autosedačkám MC :slight_smile:

tak a teraz pekné dopoludnie dámy :slight_smile:

ako sa máte? čítam,že Martinka nič moc...čo sa deje,hm?u nás noc ako tak dobrá,ale nejdem sa sťažovať...
ja som súťaž nevyplnila,tak je o jednu výherkyňu menej :grinning:

som z tej MS ako prejdená parným válcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci som furt behala na wc,fakt hruza...som zvedavá,či sa to spraví...

asi ma porazí,normálne tu lietali veľké vločky snehu a je tu hrozná zima!!!!! :angry: tak so športiakom ešte počkám...

Kačulik,Lucinka je neuveriteľne šikovná,ona to na nás len hrá,že nič a potom šup a je to všetko naraz,stavím sa,že sa prvá postaví na nožičky :sunglasses: :dizzy_face: je super,že si to tam tak užívaš!!!!!!!kiež by som to mohla povedať aj ja niekedy u mojich "skoro"svokrovcov a pod... kruci,už aj moja mamina kulminuje k tomu,že keď mi volá,tak nerozpráva o ničom inom,než o Vandulke a Linduške (moje neterky)...a si predstavte,že otec bol na otočku v Čadci a zobral si na 2dni Vandu(3roky) na prázdniny k nim!!!!!!!!!!!!!som skoro dostala infarkt?!on,čo sa nezaujíma o nič...žeby dostal rozum a pochopil,že má vnúčatá?????no teda,zatiaĺ berie akurát segrine,Samík je vosk :pensive:

Aj ja som bola kúpiť nejaké čiapočky,všetky mal malé a hlavne teplé...nemali nič moc,tak má zatiaľ len také obyč bielu a modrú a potom takú s kšiltom na zaviazovanie zeleno-žltú...
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Janiiiii,inak som zabudla napísať - sa mi snívalo,že som bola u teba na návšteve so Samíkom a chodili sme s deťmi na bicykloch :grinning:
5. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojky holky, nebudete mi to věřit, ale nám mimčo usnulo kolem čtvrt na deset večer a ještě teď spí!!! Já nevěřím valstním očím a uším. O pul šesté jsem teda kojila a musela jsem ho přebalit a převlíknout, tak byl chvilku vzhůru, ale pak usnul a spí pořád.. Jak šípková růženka, aby on nebyl nemocnej, ale teda po dlouhé době jsem se docela luxusně vyspala:grinning:
5. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
já byla čepičky kupovat minulý týden ještě když sjem měla auto, koupili jsme fialovo růžovou, růžovou bílou a růžovo bílou:D:D:D:
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Jojo, naše Lůca je nezmar. Nejdřív nic a potom všechno :slight_smile: Je to sranda jak se houpe na kolínkách a snaží se odpíchnout dopředu :slight_smile:

K.ate těžce závidím, Lůca snad takhle nespala ještě ani jednou. No ale snad to taky upravíme :slight_smile:

Luci třeba taky jednou dojde na normální vztahy u tchánovců. My si fakt docela rozumíme :slight_smile: Už se těším, až se zase slezeme - i s Gábinkou :slight_smile: To bude témat - Gábinka na horách, ty na Moravě, já v jižních Čechách :slight_smile:

Marti copak se děje? Špatná nálada? Na to je nejlepší čokoláda a kafe :slight_smile:

waci ty jsi teda pracant,tohle bych ráno nezvládla :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
brouci - no já koukam a mám strach, aby malej nebyl nemocnej, teď se vzbudil, najedl se a spí dál... On teda takhle vstával vcelku normálně, ale když chodil spát okolo té jedné, jsem čekala, že tak od 8 bude vzhůru, když šel spinkat tak brzo a ono nic...
5. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Peti neboj, třeba se jen potřebuje dospat. Lůca taky spí dýl, když je takové hnusné počasí. Já myslím, že jen dohání předešlé noci :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Ale...noc byla děsná, dopoledne je taky strašné...mám málo mlíka, ale ona si nutrilon neveme a neveme, všechno plive, ani z hrnečku ho nechce, ale vřískat, že má hlad to jo, to by jí šlo...nemám na to nervy :frowning2:
5. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
brouci - no uvidime, chrní furt...

jinak z krve manžovi řekli, že tam je jak bakteriální, tak virová infekce... A teď musíme počkat do pondělka, jestli je virová infekce v puse nebo v krku... nebo opačně... Jsem zvědavá no... Ale víme pořád prd kvuli tomu, kdyby to bylo jen bakteriální, tak bychom věděli, že je to angína, takhle musíme ještě čekat... No jo, bylo by to moc jednoduchý asi :grinning:
5. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Peti, tak snad už v pondělí budou vědět :wink:
5. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
peti tak to je na pendrek :(
jinak tady chvílema není vidět a chumelí a pak zase svítí sluníčko, ale je tu kosa je tu - :(
5. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Haj babule:slight_smile:

Tak u nás noc zase zoubková ale nestěžuju si...sice malej od 00-02h nespal skoro vůbec, teda spal ale co 10 minut se budil pláčem, jak ho ty zoubky trápily, ale pak sem to namazala mastičkou a usnul klidně a spinkal do 5h a pak světe div se až do 8:40:slight_smile: Jára když vstával do práce, tak mě vzbudil, že co se děje že malej ještě spí a že ho nechce vzbudit, ale že už musí vstávat...no a jak se Jára začal oblíkat, tak malej hned oči navrch hlavy:slight_smile: ale dostal mlíčko, přebalila sem ho a spinkal pak ještě až do 11:20:slight_smile: takže sme si dneska oba trochu pospali :dizzy_face:
Já mám pořád trochu rýmu, tak sem taková praštěná, ale musím žehlit a připravit nás na odjezd k našim...Jára chce jít navíc na snowboard s bráchou, což mě docela štve, jednak je taky trochu nakřápnutej a navíc nemáme moc peníze...ale zase si říkám ať si odpočine...že si to zaslouží po tom stresu v práci:slight_smile:

Kačí no Lůca je tááááák šikovná:slight_smile: prdelka malá:slight_smile: mám z ní radost:slight_smile: tak doufám že to těm našim klukům příští týden předvede a oni to okoukaj a budou chodit raz dva všichni:slight_smile: Kdy se teda uvidíme???? :dizzy_face:

Marti...chápu tvojí náladu...ale hlavu vzhůru...den blbec se musí zajíst čokoládou:slight_smile:

Peti malej je třeba jen spokojenej v novým prostředí...víš co mi dělá Štěpán?...když někde sme na návštěvě nebo tak...tak tam spí normálně jako doma...nemá s tím problém...ale jak pak přijedeme zpět domů, tak mi prospí celej den a celou noc...skoro si nehraje jen chce spinkat...tak třeba Kubíček taky reaguje na klid a chce se dospinkat:slight_smile: zítra už bude zase čiloučký miminko uvidíš..a neboj on nic nechytne a brzo budete všichni zase zdraví:slight_smile:

Lucí taky sem ten test autosedaček četla...myslím že koupíme tu Tobi, je i cenově docela ok a bezpečná, takže já jen na tom veletrhu omrknu detaily a zkusím tam Štěpulu dát, ale asi mám rozhodnuto:slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jééé to sem se rozkecala...když já chci na všechno reagovat a pak ani nevím jestli sem na něco nezapomněla...

Štěpán měl dneska k obědu špenát s bramborem...bála sem se že mu nebude chutnat...asi trochu můj předsudek z mládí, kdy sem špenát taky neměla ráda...ale on to opět zdlábnul během chviličky a s úsměvem...moje pažravka:slight_smile:

Holky tohle je naše čepička:slight_smile: http://www.tulectrend.cz/nahled.php?kid=20443.jpg
Jen má ještě šňůrku a takový klapěčky přes ouška:slight_smile: je krásná:slight_smile: já vůbec mám ráda věco id Trendu, ale škoda že to nejde koupit přes internet, mají eshop, jen pro maloobchody a ne pro koncovýho zákazníka:frowning2:
5. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
haj, sme doma

a žanetka je dnes veľmi veľmi pyšná maminka :grinning: Mudra povedala že Laurinka je veľmi šikovná, previedla niečo, čo mudra povedala že je veľmi náročnéb a robia to detičky v 8 mesiaci :grinning: . No a že má pre ňu ďalší cvik, ale ten môže až v 7. mesiaci, takže máme chvílku klidek a potom pokračko :grinning:

no a cestou nám zavolali na obhliadku jednéího bytu a zas z toho asi nič nebude. Som asi veľmi náročná, no zatiaľ zo svojich nárokov nepoľavím....

miši, si NECHUTNE ŠIKOVNÁ

Luci, si zlatino ako náms em hádžeš odkazy, ja už som tiež na 99 % rozhodnutá MCT - len ešte naživo ju teda vidieť chcem....

udem dať laurinku hajiii, a teda u nás je vonku nechutne fučno :angry:
5. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
žanetko já ne to Zoujinka je šikulka, kdyby se nezabavila sama ráno, tak nic neudělám :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Holky já si dneska zatopila v krbu a jak tam hoří to dřevo tak na mě dýchla úplně taková ta nálada k táboráčku...už se fakt těším na teplo...tohle počasí už je hrozný...sme byla dneska ráno úplně našvaná když sem viděla ten sníh:frowning2:
A on pořád padá a padá...chvilkama vysvitne sluníčko...občas zase zaleze a je tu vánice...no to počasí si z nás prostě dělá prču!!!

Jají no Laurinka je šikula:slight_smile: a co udělala že to děti dělají až v 8. měsíci???
5. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
holky Zoují se přetáčí na záda, ale zatím jen měkké posteli :wink:
5. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zouí je šikulka:slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
no Gábi, ale snad se to naučí i na tvrdé podložce
5. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.