• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
:dizzy_face: Babublky,ja som totálne vyšťavená...Samík už od 12h spinká,tak upratujem,budem žehliť,variť pre Libora(dnes mám vitaminovy deň) a medzi tým hľadám na nete obklady a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma to takto strašne nebaví...

Žanetka moja,prečo si nenakreslím kuchyňu sama?my sme si ju aj nakreslili,ale keď mám za to platiť,predsa im to nedonesiem hotové len preto,aby mi to dali do takej podoby,podľa ktorej mi to niekto vyrobí...a hlavne mám menší problém ,kde dať voľne stojacu chladničku a chcem do výšky trúbu s mikrovlnkou a keďže chceme kuchyňu končiť barom,tak to je zložitejšie,preto čakám a posielam,či niekto nevymlí niečo,čo ma nadchne...a bude to prakticky aj vizuálne pekné...ceny sú zatiaľ všelijaké,som netušila,že budeme mať tak veľkú kuchyňu a hlavne chcem prac.dosku z toho umelého kameňa a to je tak drahé...kruci,keď je človek obmedzený financiami,tak je to naprd....
hlavne chceme podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom a krbom a to vám poviem,to je teda páááááááááááálka...je tam úžasná návratnosť peniažkov,sice prvotná investícia je hrozne drahá,ale...

Gábinka,tak si bola včera nakupovať?ako to,že sú už peniažky fuč?!ste museli poplatiť asi všetky tie veci,ktoré ste nemohli,že? :pensive: o tom počasí mi ani nehovor :angry: inak Štěpánek je teda zlatíčko,že ste si takto pospinkali,keď v noci nemohol...snáď sa mu už ten zúbok ukáže...dr hovorila po kontrole,že tak za 2-3dni ho uvidíte a stále nikde,že? :confounded: no chudák Jara,máte to pekný stres vďaka jeho práci...nebolo by lepšie zmeniť zamestnávateľa???

Žanetka,tak to gratulujem,že je Laurinka tak šikovná!!!!!!a že je všetko v poriadku :dizzy_face: a neboj,byt sa určite nájde,to,že zatiaľ nepoľavuješ vo svojich požiadavkach je dobre,no ale časom to asi budete musieť prehodnotiť,keď ste bytík predali,kedy sa vlastne máte vysťahovať?

Peti,tiež si myslím,že Kubík si akurát vychutnáva,že v novom prostredí :wink: tak sa neboj a hlavné je,aby manžovi už zistili,čo mu je,takto je na palicu,chudák!!!

Miška,šikovnica jedna :sunglasses:
5. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Luci malá je šikula, já ne.ale stejně jak doleze táta, tak tu zase bude nepořádek ho znám :grinning:
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
5. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
luci, ako ak nevieš PRESNE čo ako chceš, tak jasnačka, nech robia návrhy a ty vyberaj. Ale ak by si presne vedela čo a ako chceš, tak ja by som im to zadala a zaplatila by som si "len" za urobenie. ALe ak ešte hľadáš a potrebuješ doriešiť čo a ako, tak to je zas o inom... Vieš že by som s Tebou hneď menila??? Aj ja už chcem riešiť a navrhovať a kupovať.... ale veď ja budem pekne trpezlivá a dočkám sa :slight_smile:

tu môžeme byť do 30. 7.

laura u mudr sa ťahala za hračkou ako ju mudr lákala, ležala tak ako by na boku, hlava hore, opierala sa o spodnú ruku a tú hornú mala uplne "do neba" vystretú a držala takto stabilitu, Neviem či som to dobre popísla, no mudra povedala, že je to veľmi náročné pre takéto mimčo na koordináciu a stabilitu a že fakt to začínajú až v 8 mesiaci....

miška, nechaj si tú skromnosť :grinning: , ja fakt niekedy nechápem, ako tu píšete - mám upratané, navarené, požehlené, dlážku umytú .... a ja tu ešte sedím v pyžame :grinning: - že??? Miši, Luci....
5. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
MAŤKO PRISTÁL :slight_smile: , už je vo viedni :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
no to bude tím, že malá vstávala tak brzy :grinning: jinak bych taky nic nestihla a to už mám i uvařeno :grinning:
5. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
1 - oki, ja by som viac do tmava išla a bledá by bola doplnková
2 - :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3 - :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4 - chýbajú mi horné poličky aj keď verím že tam miesta budeš mať asi dosť - chýbajú mi tam proste
5, 6, 7 - že anooo, ale tiež by som ináč pokombinovala farebnosť

vyjadrila som prvý dojem, ešte by som pomrkala skrinky šuflíky a tak - ináč nevieš prečo som to písala sem a nie rovno pod kuchyne ??? :grinning:
5. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
ten predchádzajúci koment patrí lucke, čo je asi jasné, ale pre istotu. Jo a ešte som tam neriešila farebné prevedenie, ja žltú farbu môžem, ale v kuchyni :sweat_smile: - to by som teda nemusela
5. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
Žanetka,prosím ťa,tie farbičky nerieš,to tam dali tí projektanti,súhlasia iba farba korpusu-wenge a dvierka-béžové,kapučínové,slonia kosť(to ešte celkom nemáme jasné),inak všetko ostatné je dokreslené,sme trochu konzervy s Liborom,takže nejaké farebné výstrelky mať doma nebudeme :wink:
5. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
Žanetka,ďakujem za názor,no my to práve chceme kombinovať takto,lebo obývačka bude tmavá(jedáleň,stol,príborník,stolík pod TV,doska na stenu tmavá,...) a horných poličiek moc nechcem,pretože tam bude veľa úložného priestoru a nemám moc rada"preplácanosť" a hlavne nie som na to,aby som tam mala milion hrnčekov,tanierov,pohárov,...proste také tie serepetičky :grinning: a navyše,budeme mať špajz,takže naozaj tých skriniek viac nepotrebujem...som toho názoru,že čím viac skriniek,tým viac bordelu...ale ďakujem moc za tvoj názor,si zlatíčko :wink:
5. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky sem se chvíli zakecala se sousedkou na icq a vy takhle jedete:slight_smile:

Luci no změnit práci teď Jára nemůže..jednak by z nich už nikdy nedostal ty peníze co mu dluží...a jednak nemáme našetřeno do zásoby, kdyby ho náhodou z té další práce vyhodili ve zkušebce, tak aby sme nezůstali bez peněz úplně:frowning2: takže teď musíme snášet to co je...ale já pořád ještě doufám že se to spraví:slight_smile: teď mi Jára psal že jim snad už poslali ten zbytek peněz co jim nedali a to je fajn..budu moct koupit malýmu nutrilon:slight_smile:
To je hrůza jak všechno přepočítáváme na prcka...na plínky a na nutrilon:slight_smile: je to vtipný...dřív to bylo na škole na jídlo a na hospodu:slight_smile: pak na nájem a na benzín a teď na hypotéku a na prcka:slight_smile: je to vtipný jak se mění priority:slight_smile:

Luci mě se nejvíc líbí ty návrhy jak sou tam žlutý a červený zdi...je to takové ucelené...pěkné a prostoru habaděj...a skřínky i nahoře pěkně sladěné...ten návrh mi nejvíc učaroval...ale možná bych taky ještě něco poměnila...no pokecáme o tom pořádně příští týden až se uvidíme...kdy se teda uvidíme???

Žandi supeeer že Maťko v pohodičce přistál...za chvíli ho máš doma:slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Babulky,som trdlo,nenapísala som vám,že som vybrala dátum: 19.6.2010 (ak si to ešte nerozmyslím a nezostanem slobodná naveky :grinning: )
5. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jako že bude svatba????????

A to říkáš jen taaaaaaaak?????

No huráááá...gratuluju k rozhodnutí:slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
to je pěškné my se brali 16.9. :grinning: a ty 19.6. :grinning:
5. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holky :wink:

je patek tak uklizim :wink: teda uz mam uklizeno.

Kaci Lucinka je fak sikovna to je super, my vas snad taky jednou dozeneme :wink:

Holky me ted Kristynka spava strasne pekne, doktorka mi rekla at ji posunu postylku treba lezi na zone a ja ji posunula a ona je ted milacek, vstavame vsichni 3 kolem 6:20 a je to moc fajn :wink: hlavne se prestala budit.

Petko ty mas sipkovou ruzenku :sweat_smile:

Luci tak prijed a pujdem se projet na kolach, klidne :grinning: :grinning: :grinning:

Misi koukam po ranu taky pilna a co ze byla divoka noc?

mam dotaz :grinning: Kristynka jakoby si ted udelala delsi cas mezi spinkanim pres den, dnes bude spinkat pres den jen 2x normalne byla max 2,5h vzhuru ale od vcera chce byt vzhuru 3 az 3,5h mate to taky tak? jako me to nevadi ona si i dost vyhraje sama ale tak kdyz ji jdu uspat po 2h tak se vzteka a nechce spinkat :pensive:
5. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Beeeeeeeeeeee...já se nikdy nevdám:frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning: nebojte já to neberu jako tragedii...ale ty bílý šaty...no...snad se někdy taky dočkám:slight_smile: :grinning:
5. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jani já dávám spát Štěpána jak si řekne on...já ho nentím spát když nechce...takže mi nevříská...ale na něm to je poznat...on si začne šudlit očička a začne na mě jako když volat a to je znamení že se jde spát...a jen jak ho položím a přikryju tak než dojdu dolů a pustím chůvičku tak je tuhej...tak to taky zkus jí dát až když si řekne...ona ti dá nějaký znamení uvidíš:slight_smile: a je to normální že si ty intervaly prodlužujou...už sou to přeci velký děti:slight_smile: a né žádný mimika co pořád spinkaj :grinning: musej objevovat svět:slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holky vy všechny uklízíte a já tu mám bordel jak v tanku...jak sme nemocná tak se mi nic nechce....ale musím si jít dát sprchu( mám už hrozný vlasy) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pobalit věci na víkend k našim...fuj nechce se mi...a hlavně vyžehlit štěpulovi oblečení :confounded:
5. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Luci, co se tyce kuchyne tak ja mam bila wenge, bily skrinky si dej nahoru :grinning: a tmavy dolu, a desku si dej svetlou ja mam wenge a je na ni videt kazdej drobecek :wink:

A hlavne ti chci pogratulovat k velkemu rozhodnuti. :wink: Moc ti to preji

Gabi ne.er i ja jsem svobodna :grinning: vcera jsme se meli o tom bavit, to mi rekl v nedeli ze ve ctvrtek v 12h se o tom pobavime ( nebot jsem mu pred tim rekla ze se vdavat jiz nechci kdyz se k tomu nema a nutit nikoho nehodlam) samozdrejme na to vcera zapomnel takze ja budu navzdy svobodna :grinning: a basta :grinning:
5. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Zanetce jsem zapomnela pochvalit Laurinku to je super ze to tak krasne umi, my budem ted cvicit vojtovku tak snad vas dozenem :wink:

Gabi ja tu mam sice dnes cisto ale zitra :confounded: to bude zas vsude bordel, kocku bych nejradsi oholila dohola samej chlup porad vytahujju Kristyne z pusy :frowning2: o mastnych vlasech nemluvim, ven dnes nejdu tak je umeju az rano :grinning: jsem se dnes ani nenamalovala :grinning:
5. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak už mám mímo vzhuru, vstával o třičtvrtě na dvanáct a od té doby řádí, ale je vcelku hodnej :slight_smile: No jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, dneska by mi ho měla jít mamka povozit, ale já netuším, jak ho dám do kočáru, asi ho tam přenesu v autosedačce a z ni ho plácnu do kočáru :grinning: jinak to asi nepujde :grinning:
5. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Petí jak jako? proč...kde máš kočárek? nebo proč nevíš jako ho tam dát? nechápu...

Jani no to je teda lump jeden, když slíbí že se o tom pobavíte a pak nic.... :angry: Mě Jára taky minulej týden naštval...řekl před jeho maminou a ségrou že ho pořád do všeho nutím...myslel to ze srandy...protože řekl že sem ho donutila do dítěte a nutím ho do svatby...ale Štěpulu chtěl stejně jako já...sice sem to naplánovala já kdy to bude a ne on...ale nebylo to nucení...ale s tou svatbou mě zamrzel...protože já ho do ničeho nenutím...to že se Štěpán jmenuje po mně sme se taky dohodli oba a že se ho všichni známí okolo ptaj kdy si mě veme...za to já nemůžu...a mohl to čekat když má se mnou dítě že se ho budou ptát...ale on to hodil na mě tak mně tím naštval...tak sem se ho pak doma v klidu zeptala co to jako mělo být a proč mě před jeho rodičema tak shodil že ho do něčeho takovýho tlačím, když to není pravda a on že to tak nemysle a že to z něj jen vypadlo a že mu pak došlo že to asi neměl...ale víte jak...na každym šprochu pravdy trochu...takže když to tak plácl tak má asi fakt pocit že ho do něčeho tlačím...takže já sem se zařekla že už o svatbě ani neceknu ani ze srandy a ať si třeba trhne nohou...když nemá pocit že to tak má být tak já to nepotřebuju...mrzí mě to ale co...štěpán je po mně a to mi stačí:slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
du do tý sprchy než se mi prďola vzbudí...sem pořád na chcípnutí...ach jo...:frowning2:ta rýma m štve...
5. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
luci, ja by som tú bledú aspoň oživila a prikláňam sa ku kapučínu - to že tam budeš mať asi miesta až až som ti už písala, takže tak.... a tá podlaha wostock biely (či ako sa to píše) už padla??? tá bola úžasná, ak zoženieme byt neprerobený, tak taká bude aj u nás ...

laura je nesvoja, schrupla len 40 min a teraz bručí, neviem čo je, som myslela že jej bolo málo haji, lebo bručala i na rukách ... no uvidíme čo z toho bude :astonished:

ku svadbe gratulujem ako samačka tiež, dúfam že po PPL nejaké svadobné koláče dorazia :grinning:

jani, kedy začínate??? možno to budú rovnaké cviky ako laura, potom popiš :wink: , neboj, bolo to vpohode a fakt to miminuško potom napredovalo (aj keď ja si stále myslím, že to laurinka nepotrebovala, ale neublížilo to...)
5. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
malá už je tíško v postieľke...
5. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
a jani, dnes máme my slávnostný obed z mekáča :grinning: - že je maťko doma :grinning: sme neplánovane ten byt mrkli a už somnestihla obchod s laurou.... no a po laurinom obede by som ešte raz von nešla ani za svet... takže, Mc Donald to istí a ešte mi to aj maťo prinesie :grinning:
5. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
tetky slobodné.... veď chlapečkov nechajte, a sem tam im len milo povedzte, že či ste ich manželky a či čo že chcú po vás to či ono - určite si každá z vás nájde to svoje, pri čom im to povedať môžete.... alebo sa tak večer obliecť a ísť preč a na otázku "kam ideš" - odpoveď typu "čo ťa do toho" :grinning: :grinning: :grinning: ale by sa miláčikovia tvárili ..... ešte by sa oduli, ako chlapov poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak som si zas s VAMI :angry: pekne pokecala...
5. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jaji, Laurinka je šikulka :slight_smile:
Miško, Zouinka taky :slight_smile:
Luci, tak svatba, gratuluji :slight_smile: To já se taky nevdám, takže Jani, Gábi, jsme v tom tři :grinning:
Jinak malá mi po květáčku spí už hodinu a půl :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jaji promiň já byla v tý sprše a prcek už je zase vzhůru...musím si ještě vyfoukat vlasy...ať ještě víc nenastydnu

nesnáším rýmu:frowning2:
5. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.