• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No nic koukám že ste asi všechy šly kočárkovat tak já se du vrhnout na to žehlení:slight_smile: tak zatím pa
5. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
já vyžehleno dneska už mám taky...ta malá toho vynosí, to je šílené :grinning:
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Jinak holky tak už mám fotečky skoro od všech...už i zaneprázdněná Kačka jí poslala...tak Luci a Jani...styďte se že ste poslední...no tak šup šup...už ať to mám v mailíku a můžeme příští týden začít se zábavou:slight_smile:
5. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Gabi me taky Jirka rekl ze ho tlacim do svatby jak jeho exmanzelka :grinning: ze tehdy se zenit nechtel a ted chce ale stejne nic pro to neudela, jako jedno mi to neni, primo me vytaci u doktora kde mi rikaji zemankova pac kristyna je prijmenim po nem, ale jsem mu rekla ze druhy miminko bude prijmeni po me :grinning:

MArti :grinning:

my dnes meli cuketu a kristyne moc chutnala tak ji zitra uvarim vic, je jakasi hladova :grinning:

zanetko hned bych si taky dala Meka, nejradsi mam salat
5. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Baby,som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: ste čísla všetky :grinning: :grinning: :grinning:

a moc vám ďakujem za gratulácie,ale dátum sa može ešte zmeniť,tak uvidíme :sweat_smile:

A vy ostatné slobodné,kruci,to tí vaši chlapi by si zaslúžili na prdel :angry: tak ako napísala Žanetka,chcú,aby ste sa chovali,starali,robili všetko ako manželky,ale to,aby si vás zobrali,to nie?! to ja som naopak tá,ktorú chlap uháňa :grinning: :grinning: :grinning: a doluje zo mňa furt nejaký dátum :grinning: :grinning: :grinning:

Žanetka,som sa s chuti zasmiala-že PPLkou poslať koláče :grinning: :grinning: :grinning: veď,ak to bude cez leto,tak bude ten zrazík,nie?že by som potom nejaké doniesla???? :grinning:

S tou kuchyňou,prac.doska bude bledá a možno máte pravdu,že skrinky dať do tmavej farby,ale uvidíme ako sa na tom shodneme s Liborom......fakt mám z toho hlavu jak balon :angry:
5. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Holky vy jste kecalky, nestíhám dočíst.

Luci gratuluju k datu, to se narodila má tchýně :slight_smile: Má radost, že jste si vybrali tenhle datum :slight_smile:

Gábi příští týden ještě asi ne, ale ten další se sejdeme :slight_smile:

Jinak díky všem za komentáře na FB :slight_smile:

Jo a holky máme termín na naušničky - 10.3. jdeme na bodnutí.
5. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Jani,fakt to bol super sen,som sa po prebudení smiala,dokonca tvoj Jirko mal akúsi firmu na zmrzlinu a sme tam chodili a vždycky sa natlačili veľkými porciami zmrzliny :grinning: :grinning: :grinning:

Inak,kedy dáme to disko,baby? :wink:

Ja som robila Liborovi bravčovú panenku v slaninovej kruste naloženú v korení a dijonskej horčici a pečené zemiaky v šlupke s cibuľou(sa mi inak zbiehajú sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...a on chudák dneska nevie,kedy zase príde...ale mám novinu,nebude teraz riaditeľ hypermarketu,ale logistiky(je mu to bližšie,v logistike robil dlhé roky),ale čakal,či mu odsúhlasia podmienky,aké chcel(moc nechceli,lebo,že také má málokto),ale práve mu to dnes schválili,aj auto,aké si vybral :grinning: :grinning: :grinning: tak budem mať konečne svoju modelku nazad a k dispozícii :grinning:
5. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Kačíííí,ahoj moja,tak to je sranda,tak keď budete sláviť jej narodeniny,tak si pripijeme všetci :grinning:
Jeeeej aj Lucinka bude už onáušničkovaná princeznička :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Luci super gratulace Libimu k jobu :wink: tak jirka a zmrzlina jo? hehe to by se mi libilo, jen on je vic ctizadostivi, taky dela v logistice :slight_smile:

Holky Kristyna ma na dece 30 hracek a pobliz jsou ovladace, co ji nejvic zajima???? ovladac :grinning: ted si tu brouzdam po netu kouknu a ona vy vyrvala snuru od pocitace a mela ji v puse :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jeste ze nechodi :sweat_smile:
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Luci nechceš mi taky vařit ? :slight_smile: Jinak gratuluju Liborovi, to je super zpráva. :slight_smile:

Jani to znám, Lůca tady zase okusuje stůl a vyhazuje časopisy :slight_smile:

Loučím se, podívám se zítra. Večer jdeme posedět - prvně od porodu, tak se těším :slight_smile:
5. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
Luci tak super s tou prací:slight_smile:

Jinak s hračkama sem na tom stejně...štěpána zajímají nejvíc boty, káblíky, šňurky...a všechno co nesmí...no

Už mám pobaleno skoro...a sem mrtvá...Štěpán zase protivnej jako dycky při balení a já už nemůžu...ještě že sme příští víken doma...už mě to cestování nebaví...proč někdy někdo nepřijede za mnou...pořád já někam...no...tak se loučím holky a přeju krásnej víkend:slight_smile: pusu všem...papapa
5. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Gabi papa, no ja te obdivuju, neni nad to byt doma :grinning: ale ja jsem pecka :grinning: ja mam nejradeji sedet doma cpat se chipsama, cokoladou a tak :slight_smile:

Kaci papa
5. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
TAk zase nakukuju...

Luci - gratuluju ke svatbě :slight_smile:

Gábi - máme kočár dole v kočárkárně a malýho na jedný ruce už skoro neunesu... navic se tam blbě odemykaj dveře, takže to budu dělat tak, že ho donesu v autosedačce dolů, dám ho do kočáru a autosedačku zamču v kočárkárně:grinning: dneska se to osvědčilo... No a časem koupim nějaký nosítko :slight_smile:

Jinak jsem si dneska od mamky dotáhla televizi :slight_smile: a něco málo jsem vybalila.... :slight_smile: kolem deváté pujdu uspávat mrně, a pak si asi napustím vanu - na to se těším už tááák dlouho... :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,

tak Luci gratukujem k obom správičkam.

Jani tak to je super, že sa takto kika zmenila, Alexander je teraz celé dni protivka, ledva vydrží tie 2 hodiny - neviem čím to je.
Inak žanetka to skúšala na cvičku aj nám a teda nám to ešte tak krásne nejde - ste šikulky.
5. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
No tak tu nikto, tak frčím. Pa
5. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
dobre rano,

tak dneska byl budicek trosku zas driv no ale nevadi aspon pujde 3x spinkat doufam :wink:

Petko napis jak Kubicek, v kolik sel spinkat?

Zuzi tak aspon mas kazde 2h chvilku klid a uspavas porad na balonu nebo uz mate novou metodu?
6. bře 2010 v 06:40  • Odpověz
ahojky,

jasnačka že tu nikto nie je, ale aspoň janku pozdravím, aby tu nebola samička AHOJ JANI :grinning:

zuzi, my cvičíme od mesiaca... a aj tak si myslím že sa nie je kam ponáhľať - zatiaľ sa len plazí a ja už držkujem že ako bolo fajn keď sa "len" točila :grinning: ... my máme nízky nábytok a nie len že mobily a diaľkové, ale aj dvd magio a kde-čo čo tam milan má - hovorí že ho teší že laurinka je technický typ (ako nebudem mu brať ilúzie že všetky deti sú podľa tohoto technické tipy :dizzy_face: :dizzy_face:

tak papa, tu asi nikto nebude ani zajtra

ináč my už počítame, som maťovi dala príklady, dúfam že ich zvládne čo najlepšie :astonished: , tie čo nebude vedieť musím vysvetliť, n :astonished: o bojim bojim, už nech je streda popoludní................
6. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
zuzi, má tam byť od 3,5 mesiaca, nebol zapnutý num lock ...
6. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
zanetko diky za privitani :wink:

zanetko a na jakou skolu ten Matko teda pujde?
6. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
jani, ešte stále sa rozhoduje, zvažuje obchodnú akadémiu a jednu súkromnú - neviem jej presný názov , niečo ako ochrana osôb a majetku, sú tam bojové umenia ako maturitný predmet, dosť ho to láka no mne sa nepáči že je to súkromné, nie tak kvôli plateniu, ale že tam budú AJ detičky zbohatlíkov čo sa inde nedostali, bol tam mílan na otvorenej hodine a bolo to otrasnéééé - decká si robili čo chceli :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ešte rozmýšľa nad obchodnou akacémiou v liptovskom mikuláši, ktorá je športová - ale ja nechcem aby mi odišiel tak ďalekoooo, tak to ho ešte musím nejako spracovať :grinning:
poctivo počítame, až sa nám z kečky parí - obom :grinning: (ale mne to ide bohužiaľ lepšie .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
No dobrá tedy, ať tady nejste samy :grinning: Ahoj Jani a Žany :wink:

Jinak v noci jsem ani nepočítala kolikrát se malá vzbudila, ale byla to zatím nejhorší noc :frowning2: Přes den zatím spala jednou hodinu a podruhé cca půl hodiny, jinak se rozčiluje na zemi...Jo a dopapala dneska skleničku květáčku, to byla rychlost, ona by si dala ještě, moc jí chutnalo :slight_smile:

Tak ať se Maťko dostane kam bude chtít :wink:
6. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás se usnulo cca v 10... no sice docela pozdě, ale i tak úspěch, ne? :grinning:

Manža je dneska první den bez teplot a už může celkem normálně jíst, troufl si i na kyselý okurky, tak to vypadá, že už bude líp... :slight_smile:
6. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Zantko tak ja nevim, pravda je ze na soukromejch skolach dostane maturitu skoro zadarmo, ja chodila na soukromou vejsku, tak vim o cem mluvim :astonished: mozna bych volila tu obchodni akademii normalne v BA stejne pritom bude chodit na trening na ty lode nebo co to vlasnte dela ne? :sweat_smile: Jinak na obchodce je matika jen 3 roky co ja vim a jen ta zakladni :wink:

Marti asi zoubecky ze? chudinecka jako u nas noc taky nic moc, co 2h v zhuru :astonished: ale to prejde :pensive:

Petko to je luxus ze se tak rychle preucil, neboj nez pujde do skolky tak ti v 20 h pekne usne :sweat_smile: Hehe to uz bude mit manzel roupy :slight_smile:tak si ho pekne vykuryruj

Holky my byli v Hornbachu, no chtela jsem si koupit ty velky nalepky na zed, ale misto nich chci aby mi jirka vymaloval jen nevim barvu ja bych rada tmave hnedou a on sedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: puvodne jsem jela pro kvetinace ale zas kdyz nevim jaka tu bude barva tak si nebudu kupovat ruzovy kvetinace ze? :sweat_smile: no a jeste jsem chtela hacek na klice ke dverim ale nemaji :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: do toho se tam kristyna zacala v kocaru vztekat takze jsme nedojeli do olympie kam jsem mela namireno :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Hooooooooj kočky:slight_smile: to koukáte co tu dělám že:slight_smile:

Já jen zdravím od našich a chci se pochlubit že se Štěpula začal otáčet z bříška zpět na zádíčka a pořád se tak točí dokola:slight_smile: on se u našich dycky naučí něco nového:slight_smile: nejdřív se ráno docela bucnul do hlavy a divil se co se to stalo...ale pak už to dělal celej den a i vyvažoval:slight_smile: a zkoušela sem to jak říkala Jajka že je to těžký aby ležel na boku a natáhl ručičku nahoru a on to taky zvládl:slight_smile:a vyvážil to pěkně:slight_smile: tak mám radost:slight_smile:
Jinak dneska spinkal až do 6:40...to se probudil poprvé a pak ještě usnul a spinkal do 8h kdy se probudil, protože se pokakal:slight_smile: Asi budeme k našim jezdit častějc, když je tu tak šikovnej:slight_smile:
6. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Jinak Jají...učit se učit se učit se...neboj on to Maťko zvládne...držíme palečky:slight_smile:

Peti malej je šikula že tak spinkal a jaká byla vana??? :wink:

Jani no teda Kika ti překazila nákupy...prdelka malá neposlušná...tak snad příště :wink: :dizzy_face:

Marti asi ty zoubky co...au au...neboj bude to brzo zase dobrý a bude spinkat...drž se
6. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
No my se teď vrátili od mojí babičky, byla sem jí popřát k svátku, tak byla z prcka zase nadšená...jinak se tu asi neděje nic závažnýho...normální klidný víkend:slight_smile:

Tak já zase musím...tak se tu mějte:slight_smile: papapa
6. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
jani, matika je na monitore, takže je vpodstate úplne jedno teraz, či matika na strednej bude alebo nie, monitor je matika a slovenčina, takže do stredy sa u nás bude počítať, počítať, počítať a slovenčina, slovenčina a slovnečinovať :grinning: - chudák martin a chudák žanetka. Ako ale úprimne, som rada že toto učivo vpohode ovládam... ako je super, že maťo kedykoľvek príde a mami, tomuto nerozumiem... a maminka, tá to vysvetlí vždy.... no ale s takou chemiou, to by u mňa nepochodil :sweat_smile:

gabi, tak to by si fakt mala chodiť častejšie :grinning: . Fakt spú tie naše deťúrence šikovné, všetky :wink: , mám z toho radosť, no najhlavnejšie, že sú aj všetky zdravé a nechorlavé (ako sem-tam soplíky je pohoda :slight_smile: )

moje staršie dieťa sa išlo trošku vyvetrať - ako prečo ja sedím s natáčkami doma za noťasom???
no lebo druhé dieťa sa mi kúpe a potom bude chcieť maminkine kozenky, teda aspoň jednu :grinning:

fičím, už sú vonku :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
holky sice vikendujete ale ja byla v tom hornbachu chtela jsem nejakou nalepku jak jsou ted moderni ale ta cena :rolling_eyes: tak jsem nasla tohle http://stores.shop.ebay.co.uk/sweetmyworld__W0QQ_armrsZ1 jako mazec krasny nalepky i do pokojicku pro Kristynku :wink:

Zanetko neboj matko to zvladne, zvlast kdyz se s nim ucis, ja jsem se neucila nikdy :pensive: me to neslo se ucit proste :pensive:
6. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky sos
jak poznám že malá má teplotku a je nrvelá kvůli zoubkům? jak se to u vás projevovalo??, jsem neštťastná. včera veče měla 37.9 plakala celej den v noci sice spinkala, ale naříkala že spaní. :( bojím se. propínala chvilkama nožičky, připadalo mi to jako bolestí. :frowning2:
7. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ahojky, tak u nás se včera usnulo něco před desátou, zkoušeli jsme malýho koupat ve velký vaně, ale neoslovilo to a řval, tak jsme to nakonec nechali bejt... :frowning2: sice mě to mrzí, ale zase než aby z toho měl nějaký trauma.... :grinning: Nemáte někdo návod, jak ho to naučit?

waci - se zoubkama neporadím. Mrňous si poslední dva dny pořád šmrdlí jazýčkem o dásně, ale jestli je to zoubkama nevim, každopádně teplotu nemáme, malýho teď měřím často, kdyby náhodou něco chytnul od manži. Ale máme červený tvářičky... :confused:
7. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.