• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahoj Miško, my horečku nemáme, malá si pořád cpe ručky do pusinky na dásínka a v noci se budí křikem, to nikdy předtím nedělala a i doktorka to popisovala takhle, že se vzbudí křikem...ne normálním pláčem.
A taky třeba spí a křičí ze spaní...zkus ten gelíček nebo ta homeopetika...
Jinak gratuluji Zojulce ke včerejšímu půlročku :dizzy_face:
7. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Miso tak to neporadim, zoubecky jeste nema :frowning2:

Petko ja koupu doted v male vanicce kristynku kdyz dam do velke vany tak ji to nezajima ze muze kopat stejne jen lezi a pak zacne plakat takze ja koupim ted vetsi vanicku :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Peti, u nás se ve vaně taky pláče, takže ji ještě koupu v kyblíku, ale už je tam jak sardinka, ale spokojená sardinka :grinning:
7. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Jinak jsem teď koukala na tabulku a Peti, tys nám nenapsala 4 měsíc :confused: Takže 6650g a 67cm :wink: V 5 měsíci nás neměřila, ale nechala jsem ji zvážit a to měla 7090g a dle měření doma 70cm :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
calli - promin, pujdu to napravit, ale já teĎ nějak nestíhám :slight_smile:

Jinak my už ho do kyblíku prostě nenacpem, jak je velikej, tak se to už nedá :frowning2: takže bude muset pomalu zvyknout... :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
calli - už to tam je :grinning:

Jinak kdo tam chybíte, kdyžtak prosím pošlete udaje :grinning: JAk tak koukám, tak my máme doma pořádnýho buřta :grinning: až se děsím, kolik bude mít teĎ v 6 měsících :grinning:
7. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
to zase Adélka chce být asi modelka, dlouhá a štíhlá :grinning:
7. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
no ona v noci vždy začla ječet ze spaní a jak jsme ji ukidnila, tak už jen mrčkala. holky je mi šoufl, jás e o ni staršně bojím:(
7. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,. |YYYYyyyyyyyyyyyyyyyyqyy_lł$x\y CDS\ySĚ\ČYĚa|\||\\Y

pozdrav od ¨kuby
|\|cy|
7. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
waci - tak zkus zavolat na pohotovost a zeptat se, at jseš klidnější...
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
zkoušela sjem volat našemu doktorovi, ale nebere to. Ale on se ozve jak ho znám. Je mi z toho jaski smutno. Teď malá usnula
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Jo holky a ještě jsem se chtěla zeptat, kdo co máte za krmící židličky? Už jsme se s manžou shodli, že je na čase nějakou mrněti taky pořídit, ale teď řešíme bezpečnost... :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Miško, tak to můžou být ty zoubky, anebo měla škaredý sen... Uvidíš, co ti řekne doktor. Pozoruj ji přes den a pokud bude mručet i přes den, tak to budou zoubky nebo i bříško...
7. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Peti, my máme tuhle, jinou barvu http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-cam-campione-2009/ a Gábinka taky :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
už mi pan doktor volal a říkal, že to vypadá na zoubky že mám dát něco od bolesti a pokud by začaly jiné potíže, tak mu zavolat a že přijedeme k němu a on se na ni podívá, na pohotovst ať nejezdíme. I v noci mu mám klidně volat
7. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
calli - a jakej to má povrch to sedátko? :grinning: igelit nebo nějakou látku syntetickou?:slight_smile: manža to zas bude řešit kvuli ftalátum a tak... :grinning:
7. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
waci - tiše závidím a co tiše, klidně i nahlas :grinning:, takovýho doktora :frowning2:
7. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Myslíš to polstrování? Tak to je z PVC...
7. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
on je moc hodnej a šikovnej, jsme ráda, že máme takovýhohle doktora.
7. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
calli - tak to neprojde :-/ :grinning:achjo :frowning2: to bude ještě boj... :-/
7. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
peti skoro všechny židličky to mají z igelitu :slight_smile: :wink:
7. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Peti, tak počkejte až bude Kubík sedět a kupte dřevěnou :wink:
7. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
waci - já právě koukala na tu od chicca a ta to měla částečně takový "látkový"...

calli - no ono to tak možná dopadne, ale mě to štve, říkala jsem si, že takhle bych ho mohla mít třeba i v kuchyni, když něco dělám a mohl by koukat, on je vždycky tak spokojenej, když mě může sledovat... :confounded:
7. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Peti, ale Kubík na tom bude sedět...pokud to nebude žužlat, tak by neměl být problém, ne? :sweat_smile:
7. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
calli - no ono se to prej může dostat do těla i přes kůži a šmátrat po tom ručičkama bude určitě jak ho znám.... ani bych se nedivila, kdyby si našel způsob, jak to ožužlat :grinning:
7. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
7. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Miši, ten je krááásný :slight_smile: Škoda ho sníst :grinning:
7. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Miško a neuvažovala jsi, že bys dělala na zakázku zákusky, dorty a tak?
7. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
marti neblázni, ten dort je nepovedenej, protože s malou se to nedalo :grinning: tak je takovej odrbanej, ale nám to nevadí :grinning:
Zákusky péct neumím a dosrty na to taky nejsem odbornice. :grinning:
ale děkuji moc za pochvalu
7. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
waci - hodila bys sem prosím receptik na ty loupáčky? asi je zkusím upéct, když už manža může baštit:grinning: včera jsem dělala pudingovou bábovku v pekárně, ale když už máme tu troubu, tak ať se nefláká :grinning:

Dort vypadá luxusně :grinning:
7. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.