• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Peti ano hned ti ho sem hodím :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
7. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
haj, ako tu ste sa pomýlili či čo?!?!?! alebo som sa pomýlila ja a dnes už je pondelok ?!?!? Ako super, že tu je zas živo, alebo teda aspoň živšie :grinning:

miši, zouinka mala pol narodky ... krásne ste to oslávili, dortička je alebo teda asi bola wooooow :grinning: a super si ju otfotila aj so zouinkou, tak to adminy konečne nebudú mazať :angry: - tak zoui, dodatočne všetko naj cmučko :dizzy_face:

peťka, laurinka bola vo veľkej vni prvý krát tak, že som v nej bola ja a zobrala som si ju.... jej sa to páčilo hneď... skus....

miši, ešte k tomu dr. - ako fakt že klobúk dolu :wink: . Pri Laurinke teplotky neboli, pri maťovi som volla pohotovosť - ale to už som písala - a tí povedali, že sú to zubky. Keď jej na ne mrkneš, tak to tam nie je znovu také, ako keď minule ten jeden čo sa stále schováva vykúkal??? Maťko mi reagoval aj na dotyk ďasienok :wink: , keď som tú pohotovosť volala.... a teplotku mal cez 38, už neviem presne koľko, ale bola vysoká
7. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
jj holky děkujeme za gratulace k půl roku.

Žanetko, no snad to jsou i u nás zoubky. Trochu sjem se uklidnila, když mi to i pan doktor řekl. te´dka žabinečka usnula
7. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
miši - díky moc, vyzkouším a malé opožděně taky všechno nej

jaji - já ho zkoušela tam vzít napřed zároven se mnou, ale to byla úplná katastrofa.... beze mě chvilku o něco lepší, ale taky nic moc... No musí si zvyknout mrňousek náš... :slight_smile:
7. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
kde jste všichni? my jsme dnes doma:frowning2:
7. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
waci - já ted pujdu nakoupit a pujdu dělat loupáčky, manža se na ně už těší :grinning:
7. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj všem vespolek. Tak jsme byly dneska na vítání občánků budu mít fotečky. Omlouvám se, že jsem moc nechodím, aleNyní spíš myslím na to aby manželvi operace dopadla ok, každopádně stejně to vypadá min. na částečný invalidní důchod.Manžel jak měl pracovní úraz tak mu ty klouby srostly hrozně blbě:frowning2:

Jinak malej už sám sedí. a začíná růst. máme 3 zoubky, fotky dám cca příští týden. :slight_smile:

Zatím se mějte musím končit malej se zvedá v postýlce a tak si jdeme hrát
7. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
ahoj smišek, držím palce aby operácia dopadla čo najlepšie. Vy už tri zubky, tak to máš doma šelmu zubatú :grinning: - a že matej sám sedí - tak to je inák šikovný :slight_smile: - škoda že si nenapísala či sa sám posadí, alebo či sám sedí keď ho ty posadíš ....

dámy, u nás mal dnes znovu službu milanko (pri laurinke, aj varil) - bordel je tu síce ako v tanku, ale do stredy vydržím, možno zajtra dopoludnia trošku poriadim, ale mám MS, síce od piatku ale dnes je prvý deň zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže, asi predsa len neupracem. Popoludní musím mať silu ešte na maťa, dnes sme zas počítali, počítali a počítali a musím povedať, že som rada, lebo vidím, že mu to len a len prospieva a to musím povedať, že je na matiku celkom šikovný - máva 2 na vysvečku a keby nerobil blbosti typu 3+3 je 6, tak by mal i jednotku. No on vždy urobí nejakú chybu z nepozornosti a matika nepustí.... aj slovenčinu sme dnes robili.
Ženy, už nech je streda obeeeeeeeeed

čafte, aj tak tu nie ste, ale ak by náhodou niekto kukol, tak krásne sníčky prajem...
7. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ráno všem, které dětičky nenechaly vyhajat a trénovaly svůj hlásek na operní zpěv...ano, slyšíte správně, chápete špatně, ne ne, neplakaly, pouze vysokými tóny dávaly najevo, že jsou zrozené(ty děti) pro operu...A pak se to moje mládě poblinkalo a pokakalo, ale to už je jiný příběh :grinning:
Takže jsem tu asi první...pokud mě některá z vás nepředběhla kratším a rychlejším příspěvkem...což by mi sice nevadilo, ale když už jsem byla nucena napsat, že jsem první, zamrzelo by, kdyby to nebyla pravda :zipper_mouth:
Snad jsem vás trošku rozesmála, snad nenaštvala a snad mě vážně nikdo nepředběhl, zatímco já si tady tluču do klávesnice ubohého naťasu...
8. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Nepředběhl a já mohu tedy s čistým svědomím napsat, že jsem i druhá...do toho se ozývá mládě, asi jí chybím, tak se nezlobte, ale třetí příspěvek napíše snad už někdo jiný...tedy pokud mě některá z vás nepředběhla s tím být druhá...no co no...musela bych hold překousnout, že jsem poražená. Ale vlastně nejsem...vždyť jsem přece PRVNÍÍÍÍ :grinning:
Tak já už fakt jdu, pláč začíná zesilovat :sweat_smile:
8. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
třetí?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :astonished:
8. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
sám si malej už sednul, min. týden jsem mu ještě pomáhala a dneska už nejen v postýlce sedí sám no a včera se na vteřinku i postavil v postýlce, koukala jsem jako blázen :grinning:
8. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
smisek...tak to je malej šikulka :slight_smile: Jinak opožděně gratulace k půlročku, který měl malý min sobotu :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
smisek - manžela mi je líto, snad to dopadne co nejlíp :slight_smile: a malej je teda rychlík a šikulka :slight_smile:

Já tu jsem jen na chvíli, budu muset do školy... Kdyby se mi tam tak chtělo, jako se mi tam nechce... :frowning2:
8. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Gábince všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobre rano,

Smisek to je ale Matysek sikulka. :wink:

Marti, takze operni zpevacku? ja nevim zda operni ale ja mam taky, vcera jsme byly hodinu venku ve sportacku a celou tu hodinu plakala, tak ja nevim preci nemuzu byt zavrena rok doma nez zacne chodit :wink:

Jo jo Gabi vse nejlepsi :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
jj Jani, operní zpěvačka přímo :grinning: A ona právě nepláče, ale "zpívá", strašně jí to baví, směje se u toho na mě a "zpívá". Nějak nechápe, že moje ušní bubínky praskají :grinning: Jinak zase celou noc byla přicuclá u prsa a ráno mě ani nenechá dospat, potvůrka malinká...Ale omlouvá ji to, že byla pokakaná :slight_smile:
Jinak Adélka mi venku pláče jen tehdy, pokud je v korbě a nic nevidí, nebo když má hlad, jinak je hodňoučká.

Holky, Jirka má asi nějaký zánět v zádech, několik dní se nemůže pořádně hýbat a dneska šel k doktorce a ta ho posílá na neurologii, ale až 17.3 tam mají na něho čas...No, dneska mu mudra píchla nějakou injekci a dala nějaké léky nebo co, tak uvidíme, chudák se nemůže ani pořádně vyspat, nejvíc ho to bolí, když leží :frowning2: No, pokud ho to nepřejde, tak si vezme dovolenou, nemocenskou by ani pořádně nedostal zaplacenou...
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Gábince taky přejem všechno nej, Kuba se už vzbudil... Jak chodí spát brzo (včera o pul desátý, i když se pak asi během dvou hodin dvakrát vzbudil), vstává taky brzo... Máme u matrací položený ještě rošty k posteli a on se k tomu připlazil a začal v tom hrabošit... To je hrozný, jak už se takhle hejbe :grinning:
8. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Děkuji za gratulaci opožděně k půl roku, a povzbuzení že snad to dopadne s manželem dobře. No já také doufám. jinak Matýsek je šikulka, už zase sedí v ohrádce:slight_smile: a chce se postavit a nějak mu to nejde Už top není takovej malej kluk kdy spal a jen papal. Jestli spíme v noci 4-5 hod tak je to moc. Přes den ne a ne usnout. Chce si povídat hrát si nebo jezdit v kočárku ale i tam neusne.

Gábi - vše nej k svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody
8. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Ještě mám k vám otázku - neptám se přímo já ptá se kamarádka, kdy je vhodné po druhé otěhotnět myslím, jak věkově staré má být druhé dítě od prvního?? Takhhle vše vysvětlím. Ona má rodičovskou na 2 roky, malé je 1,5 roku a ráda by otěhotněla. Protože jí příjde už vůči zaměstnavateli nefér, aby šla za půl roku do práce a tteba do roka otěhotněla a zase by si za ní musela sehnat náhradu ihned, protože dělá v chemickém průmyslu a tam nemůže být celé těhulkování.
Já jsem jí řekla, že já nevím že se vás zeptám, děkuji za odpovědi
8. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ráno,
teda u nsá špatné. Byly jsme s malou u doktora. Malá má horečky 39 :frowning2: tak jdeme asi ve stopách Laurinky. Dle všeho máme šestou nemoc. Teda to uvidíme pokud se zítra večer osype. JInak jí mírně rostou zoubky, ale má od zoubků zánět v oušku. Bral jí i krev, žádnou infekci nemá ani bakteriální nic. takže jsme doma léčíme se, dáváme zábaly... no prostě na nás fakt ten záchod spadne.
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:

Děkuji moc za gratulace k svátku...ste hodné, že ste si vzpomněly:slight_smile:

Smíšku no to je Matýsek šikulka:slight_smile: to tady nikdo ještě nesedí...a 3 zoubky..no paráda...nějak všechny předběhl:slight_smile: a leze už? Manželovi přeju ať operace dopadne co nejlíp a ať je btzy fit :wink:

Peti s tou vanou nevím...my tam prcka šupli a on se řehtal...a brečí až když ho vyndáváme, že se chce ještě cachtat...ale to jen někdy ne vždycky...takže nevím...asi si zvykne....třeba měl jen blbej večer a při dalším koupání už brečet nebude :wink:

Miší krásnej dortík, škoda že Zouinka nemohla ochutnat... :grinning: Kdopak ho za ní asi spapal co :grinning:

Jají vydrž...už je to v cílové rovince a dopadne to na jedničku uvidíš...držíme palce:slight_smile:

Marti vím o čem mluvíš...zpěváka máme doma taky...nevím co s ním dělat...poslední týdny se budí v 5h a pak usne ale v 7h nebo před 7h se pokadí a je po spánku...a někdy se probudí poprvé až v 6:30, dostane mlíčko ale jak je světlo tak už taky nechce spinkat...tak já na takový brzký vstávání taky nejsem zvyklá...ale kdyby šlo o to že vstává brzo tak ho to přeučím...ale to že se má pokakat až o hodinu pozdějc...to ho asi nenaučím :grinning: :grinning: :grinning: takže sem taky vzhůru...ale já místo vstávání teda ještě debatuju s Járou a máme ranní dýchánky:slight_smile:

Miší co ten zoubek, koukala si jestli je venku? Určitě ta teplotka může být tím...neboj...a ten křik v noci taky...drž se...bude co nevidět vidět uvidíš:slight_smile: to sem hezky použila stejnej kořen ve třech slovech za sebou co:slight_smile:

Holky Štěpula je tak sladkej jak si teď hraje...on už dělá i hají:slight_smile: a to je tak roztomilý...a když na něj mluvím a on nechce zvedat hlavu tak si jí podepře ručičkou a je tak důležitej...no já bych ho umuchlovala:slight_smile:
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Smíšku to nevím...ale pokud chce tak ať si to mimi klidně pořídí...když je teď malý 1,5 roku tak jí budě něco přes dva roky až se to narodí a to už je pěkný...to už to starší dítě chodí na nočník a je docela i samostatný a i s něčím pomůže tak myslím že se to dá zvládnout a jít hned co nastou pí do práce zase na mateřskou je fakt takový...no nefér vůči zaměstnavateli...a pokud má tu 2 letou variantu tak to stejně nemá na výběr...buď další mimi nebo šup zpět do práce...tak bych volila radši to mimi :wink:

Miší ach jo...taková teplotka...a nemůže být i od toho zánětu?
8. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
ahoj dámy,

ako aj ja chcem gratulovať k sviatku, ale ja netuším k akému, gabika, našepkaj mi pekne prosím :astonished:

tak to je matýsek fakt šikula ... a ak aj lozí ... woooow
smišk, myslím že to po akom čase otehotbieť je asi hoooodne individuálne - nemyslíš??? to sa nedá povedať že vtedy a vtedy je to fajn, akurát po cisárskom sa odporúča nejakú dobu počkať, tuším 2 roky, ale to ti janka bude vedieť presne povedať....

miši neboj, ak je to choroba 6, tak tým výsypom ste za vodou.... to už odznieva. No my sme mali to šťastie, že teplotka bola len 1-2 dni a malililinká, do 37,5 ... držte sa, dievčatká :confused:

gabika, a čo váš zubok, mi ušlo, či je vonku a či nie - ty si písala, že mudr hovorila že do troch dní ho máte - či?
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Miško, tak snad bude Zojulce brzy líp a jak říká Žanetka, až se vysype, tak už to pak bude jen a jen lepší :wink: Hlavně neplakej, jinak bude plakat i ona a horečka jí neklesne :frowning2:
8. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
děkuji za odpovědi já si myslím taky že je to individuální, znám kámošku která má 10měs. holčičku a je v 2měs. těhulkování a taky mám kamarádky co mají děti od sebe 4 roky i více
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Martinko neboj nepláču, teď už vím, co s malou je, takže jsem relativně v klidu.

Gábi tu horečku má i kvůli zánětu, i kvůli zoubkům ai kvůli té viroze. tak snad se jí brzy uleví
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Jají no já mám dneska svátek...u nás v kalendáři...já nevím jak se to řekne u vás...jmeniny...myslím:slight_smile:

Jinak já přeju vám všem ostatním k MDŽ ať v tom nejsem sama:slight_smile:

No a náš zoubek...já nevím...sem asi slepá nebo co...ale teda ještě kloudně nevylezl...dr. říkala že už ho vidí...ale já nic...ale malej se vzteká když mu tam koukám a škube se a slintá tak ono se to dá těžko...ale myslím že tam ještě není:frowning2: no zítra jdeme na očkování tak mu tam zase dr. bude koukat, tak sem zvědavá :wink:
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
ale na co se chci zeptat dr. je to že se Štěpula strašně potí...on se potí u papání, při spinkání a tak...a nezáleží jestli je nabalenej neo nahatej...prostě se tak spotí že má kapičky na čele a úplně mokrý vlásky...mě to nepřijde normální...a Lucka s Kačkou když tu byly tak říkaly že ani Samík ani Lůca to tak nemají...tak se chci zeptat dr. jestli mu něco není...co vy...vám se miminka taky určitě nepotěj co???
8. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.