• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
smišek, moja segra má medzi deťmi 11 mesiacov a ja 15 rokov :grinning:

gabika, tak teda teraz už viem k čomu, takže všetko najkrajšie :slight_smile:)) - u nás je Gabriely vo februári, mamina je Gabriela.... zubok nezabudni skúsiť kovovou lyžičkou, nemusí to štrngar, ale s ňou ho určite zacítiš, ak tam bude :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
gabika, môj krstný syn (segrin) sa ako miminko potil či bolo leto alebo zima tak, že vždy keď išli oni spať, tak ho prezliekali a to čo vyzliekli mohli žmýkať - to nekecám. Neviem z čoho to bolo asi ani oni, ale postupne to ustúpilo, ale malý sa stále viac potí....
8. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
gábi ne malás e nepotí, jen když začne řvát oblečená v autě tak se spotí, jinak ne
8. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Jají no on se celej tak moc nepotí...to třeba jen v autě...ale je vždycky strašně spocenej na hlavičce a ve vláskách....nevímco s tím...ale asi se nedá nic dělat že...já mm pak dycky jen strach aby nenastydl:frowning2:

Jinak děkuju k přáníčku...to je zajímavý že máte ty jména úplně jinak něž my...to tak bylo i když sme byli ČSFR???? to je divný...jo a maminka má fakt pěkný jméno :grinning: :sweat_smile: :wink:
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Jinak ještě k tomu zoubku...já když tam přejedu prstem tak tam cítím hrbolek...ale malej si tam nenechá pořádně podívat...zkusím tu lžičku...jinak holky malej teď dost často kaká a připadá mi i že má jako trochu průjmík...myslíte že to je těma zoubkama??? on se nepokadí po každým papání...ale tak 3x za den...tak nevím...ale dr. říkala že to může být zoubkama...no ay neměl nějakou virozku...snad ne
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
gábi průjmík je určitě zoubečkama, ptala jsme se na to už jednou doktora .-)pokud má bobeček normální barvu jak mývá nezapáchá nijak jINAK, TAK JE TO ZOUBEČKAMA :slight_smile: jé promiň malá mi tu úředničí na klávesnici a zmáčkla mi capslocka
8. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
aj u nás bolo viac kaka pri zubkoch a nebol to bobeček, bolo to redšej konzistencie...
8. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Tak to ste me holky uklidnily...děkuju:slight_smile: No štěrchala sem lžičkou a nic sem neslyšela...ale na pohmat tam takovej hrbolek je...ale já sem asi fakt slepá...sem zvědavá co zítra řekne dr.:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holkz koukam nemate moc co na praci ze?

dnes jsem se objednala na laser - odstraneni znaminka v hlave, tak se tesim, uz jednou jsem na tom byla a super. taky k zubarovi a dobrovolne a chci jeste k prakticke at mi da doporuceni pro me na rehabilitaci jsem kriva jak paragraf a samotnou me to stve

jinak pecu makovy zavin v pekarne :grinning:

Mam doma nemocneho lazara, ma muzskou nemoc, ma rymu a proto NEMUZE jit do prace :pensive:

Misi snad to Zouijince polevi

jo a jirka hledal a nasel v pusince dole jak je jednicka ze ma dasinko vetsi tak uvidime co z toho bude, saty teda nebudou :rolling_eyes:

z nudy jsem si objednala fotak :grinning: a furt jsem bez penez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
my sme o víkendu vařily s mamkou Štěpulovi přesnídávky z jablíček a máma pořád říkala že to nebude jíst když mu to neosladíme:slight_smile: ale sice se na první lžičku šklebil ale pak zbouchal celou skleničku a ještě mlaskal že by si dal:slight_smile:Tak má teď navařeno jablíčka na měsíc dopředu:slight_smile:

Holky chtěla sem se zeptat do čeho oblíkáte miminka teď ven do kočárku když u je víc teplo? Mně totiž Štěpula vyrostl z té tenké kombinézky a nemůžu nikde sehnat větší...ani na mimáči ani v obchodě...nic co by se mi líbilo a co by mu bylo...tak sem přemýšlela že co když mu budu dávat jen punčošky, lacláče a navrch mikinku a bundičku??? do čeho je oblíkáte vy? do teď měl jen tepláčky, bodýnko a na to tu tenkou kombinezku z fleesu a na vrch ještě bundičku a nožičky zabalený v dece...ale nevím jestli mu bez té kombinézky nebude zima...už aby bylo teplo a mohla sem ho šupnout do kočárku jen tak a nepřemýšlet jestli mi tam nezmrzne nebo se neupeče...
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jani ty jsi éro :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak vy už taky zoubek jo??? a Jirka je teda chuligán že ho našel dřív...to mu budeš muset dát na hospodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To Jára taky vyhrožuje že ho uvidí první...ale nekoukne se...nechce mi zkazit radost že najdu první zub já:slight_smile: ale on se před náma pořád nějak schovává... :confounded: :pensive:
8. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky Štěpán si našel novou zábavu...co mě teda štve!!! :angry: ...on si rozebírá to puzzle co se po něm válí a okousává ty rohy :angry: ...brousí si o to asi ten zoubek...ale nevím...no ale štve mě...prasátko moje malý :pensive: :zipper_mouth:
8. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
holky chtela jsem vam poprat k dnesnimu dni zen hlavne zdravicko a hodna miminka :wink:
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Gabi vyhoda je ze Jirka do hospody nechodi takze jeho boj, nic nedostane :grinning: a je to jen dasinko zadnej zub tam neni tak jsem jeste ve hre :grinning:

Gabi ja mam Kristynu ve sportaku a v nem mam fusak, do fusaku jde kika v pyzamku ( bodycko) na to ji dam bud teplaky nebo kalhoty a bundu, nic vic nema, sak je ve fusaku tak boty nepotrebuje, a bundu ma zimni tak ji nemuze bezt zima. na sportaku je jeste teda nanoznik tak je v teple, na ruce ji dam rukavice a kazdych 100m ji je nasazuju nebo sbiram ze zeme :grinning:
8. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jani to my máme rukavičky na šňůrce:slight_smile: tak to snad neude Štěpulovi zima...ale já ho už nedávám do fusaku...no možná ještě budu...uvidíme...
8. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
kam ste se vsechny ztratily????????
8. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Já se chtěla ztratit někam ven, ale nemám čas se ani najíst, jak pořád kojím malou, která dnes není schopna se najíst pořádně, cucne,otočí se a za půl hodiny zas řve, že má hlad. Tak do sebe hážu aspoň chleba, abych neumřela hladem...snad se mi podaří konečně něco uvařit...kdo ví...
Jinak malou oblíkám jak kdy a podle toho, jestli ji dávám do korby nebo do vajíčka...v korbě mám fusak, takže má jen body, punčošky, bundu a max tepláčky, do vajíčka jí dávám ještě svetr a "bačkůrky", ale to jen když je zima...
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
holky ja jsem doma, byly jsme venku venku je sibir :sweat_smile: jirka zatim upekl makovy zavin :pensive:

dneska mela kristyna brokolici a moc ji chutnala tak zitra zas
8. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Holky já dneska ven nějak zatím nešla a ani nějak se mi nechce...i když je tam táááák krásně...teda svítí sluníčko...ale občas chumelí...tak se mi nechce...bolí mě celý tělo...nevím proč...asi jak pořád tahám prcka...ruce mám vytahaný, jako opice:slight_smile: sem nějaká oslabená pořád...Jára zítra bude doma na homeoffice a bude hlídat prcka, protože já musím na konzultaci ke gynekologovi, abych věděla co dál s těma mýma játrama a pak odpoledne jedeme naočkování...chuďátko moje bude zase řvát po píchnutí...

Holky povídejte něco...kde se všechny flákáte...já se nudím a uklízet se mi nechce...
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
My měly jít zítra taky na očkování, ale mudra tam nebude, tak jdeme až za týden, zas se nám to tím celé posune, to mě tak nebaví...Chudinka moje pak k půlroční prohlídce dostane i píchaneček potom...
Já když zrovna nekojím, tak si uklidňuju nervy hraním kostek na fb :grinning:. A to jsem se těšila ven, že bude malá aspoň chvíli spát,ona mi usne na 10min a pak zas řve, takže žádná sranda tu dneska není...Mě se tak nic nechce...teda chce...spát, ale to nemůžu, když nespí malá...achjooo...mě to tak nebaví doma :grinning:
8. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
hej haj

jani bojuj, zub musíš nájsť, len aby si nedopadla ako ja, zub som našla a šaty nové nemám, teda niečo na oblečko nové mám, ale to som si kúpila sama, aj keď, neviem ako by to dopadlo, keby na oblečko kupoval milanko. Ešte tak spodné prádlo či nočnp košieľku, to by zvládol (sem-tam sa trafí).....

a my zas makáme na matike a slanine :slight_smile: tak ženy, už viem kedy je treba pozitívne myslieť na maťka - v stredu o 8,00 začiatok, trvá to hoďku matika, prestávka (nevie koľko) a hoďku slanina, tak prosím držte od 8,00 a ja potom napíšem že ďakujeeem, stači - hneď ako dopíše :grinning:
8. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
jaji, tak mi to ještě zítra večer připomeň, já jsem děsná skleroza :slight_smile:
Jdu si umýt vlásky,Jirka je už vzhůru, tak pohlídá chvíli píšťalku naši milovanou a potom půjdeme na nákup, doma už nic nemáme :confused:
8. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Marti :grinning: prej uklidnuju se hranim kostek, ja se uklidnuju taky na netu :grinning:

Zanetko jasne ze budeme na Matka myslet, ja ctu slanina a rikam si co se to ucite :grinning: :grinning: :grinning: nez me doslo ze jde o slovenstinu :grinning:

holky tak jsem delala makovy zavin v domaci pekarne no vypada moooc pekne, recepis je zde http://www.toprecepty.cz/recept/4219-makovy-zavin/

mimusa spi tak maminka chodi a snedla by neco ale nic tu neni :sunglasses:
8. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky já bych spala...:frowning2:

Štěpula spinkal jen půl hodky teď a už je zase vzhůru ale zetím nehuláká tak ho nechám ještě chvíli ležet:slight_smile:

Jají to víš že budem držet palce...už teď sem si všechny rezervovala klidně na celou středu a nikomu jinýmu je nedám nepustím dokud to Maťko nedopíše:slight_smile:

Marti vydrrrrrrrrrrrrž už bude brzo zub venku a pak se vyspíš :wink: taky bych si dáchla ale nějak to nejde
8. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
práve ma desko na.ralo... staršie, samozrejme... začína byť nevný a prenáša to na mňa :angry:
8. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
nie desko, aled decko :angry: :angry: :angry: a nervný, nie nevný :angry: :angry: :angry:
8. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Jají...klííííd...bude hůř...zítra...musíš to zvládnout...Maťo to udělá neboj:slight_smile:
8. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
holky jen nakukuji, nemám s malou čas sem zajít. Je na mě přilepená jak žvýkačka, ale dobrá zpráva teď odpoledne ji klesla horečka. tak snad už se to zlepší

jaji na Maťka myslím a budu myslet :wink:
8. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen hlásím, že už máme odhlášenýkoleje, platili jsme ujmu jen dva tisíce každej, ne 4, jak jsme si původně mysleli, takže paráda :grinning:
8. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Peti no super:slight_smile: a jak jde vybalování?
8. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.