• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
cau damy, mam klid tatin koupe Kristynku tak ja cucim na netu :astonished: :grinning:

vecer zkouknu 2 dily gossip girl a pujdu do hajan :wink:

kdepak mame Lucinku? :grinning:
8. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Lucinka byla dnes se Samíkem u dr. na očkování. Tak asi je ještě zaneprázdněná...
8. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
grabu - vybalování jde pomalu, nějak se nedokážu dokopat, chtělo by to motivaci v podobě nějaké návštěvy... :grinning:

Jinak už máme objednanou pračku, v sobotu by ji měli donést, teď ještě řešíme vysavač a tu židličku pro malýho, no a ještě postel a bude zase chvilku klid :grinning:

No a manža byl dneska u doktora, prej je to lepší, ale výsledky prej budou až ve čtvrtek :-/ takže do neděle má ještě klidovej režim...
8. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
No Peti tak já se zítra sbalím a přijedu..tak začni vybalovat:slight_smile: :grinning:

Teda vy ste vyhráli v loterii:slight_smile: tolik věcí najednou...vy se máte:slight_smile: já si pamatuju jak sme se stěhovali my...měli sme oblečení dva měsíce na zemi než sme si našetřili na skříň :grinning:
A super že je manžovi líp...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky, tak všetkým babulám prwjem všetko naj k sviatku.
Gabika tebe k meninkám.
No a Gabika ešte k tomu poteniu - mala to aj segra s malým a nakoniec mu zistili, že má málo železa a fakt potom to prešlo a už sa nepotí, nech mu zoberú krv -teraz to máva veľa detí.
A potom ti dá na to doktorka asi maltofer, ale to je hnus - ja malému dávam amarantové perličky a neskôr dostane aj melesu - tú si zatiaľ dávam ja.

Len toľko musím frčať, tak sa tu majte krásne.
8. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
grabu - skříně tady jsou vestavěný a nějakej nábytek nám tu nechali, takže máme dokonce i sedačku :grinning: ale oblečení na zemi máme stejně :grinning: No a nejvíc penízků pujde ze svatebního daru od mýho táty (vlastně asi všechny :grinning: ), kterej jsem si nechávali jako rezervu, ale pak nam začne čas šetření :frowning2: Protože už teď je manža u svýho účtu na nule :-/ no ne na nule, má tam 16 korun :grinning:
8. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
dobre rano

tak holky u nas noc byla spatna, jeste nikdy mi kristynka v noci neplakala a tentokrat se probudila v 23 h na kojo tak jsem ji nakojila supla do postylky a plakala a plakala, tak jsem ji vzala znova nakojila a zase plac, az v 0:30 usnula, no a od 5h byla co 5min u prsa :pensive: mimusko moje malinkaty ja nevim zda ji neco neni ale teplotku nema, tak ji to prominu protoze to bude asi zoubecek :astonished:

jirka se v noci odstehoval do obyvaku sic ma rymu a ze ho boli plice, tak snad to s kristynou ustojime :pensive:
9. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Tak jsem si říkala, že tu bud první a ono ne :slight_smile: U nás už jsme vzhůru, jak malej chodí spát dřív, tak taky docela brzo vstává. ale já ho potřebuju utahat, protože za dvě hodinky jdu do školy, tak aby manžovi větší část prospal :grinning:

Jani - kristýnky mi je líto, snad se to srovná co nejdřív :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky

Peti jak dopadl manžel? na co mu přišli? je zdravej??
9. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
waci - už jsem psala včera, že výsledky budou až ve čtvrtek :-/ víme furt kulový, doktor mu dal ještě na pár dní antibiotika, ale prej už je to skoro lepší, jen má manža ještě do neděle klidovej režim, včera, jak jsme lítali kvuli těm kolejím, mu zas vylezla teplota nad 37, sice málo, ale jo,.. :-/
9. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
jé Peťulko promiň já jak jsme včera byla špatná z malé, tak jsme jaksi nedočítala co kdo psal, omlouvám se. Teda ale co v těch laboratořích děají místo aby si pohnuli, tak to zdržují
9. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
holky dnes rikali ve snidani s novou ze od 15.brezna ma byt 15 stupnu :slight_smile:

tak jsem se objednala na zitra k doktorce kuli zadum tak se moooc tesim :wink:
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoooj dámy

mám navarené, varil milan, už tretí deň po sebe - nechápem, a darí sa mu :slight_smile:
dnes zvažujem či sa mám s martinom ešte učiť, alebo len tak trolinku docibriť čo sám povie, alebo či ho mám nechať už tak....
a ani som nepísala, včera bol maťo u športového mudr a zistili mu arytmiu srdca :astonished: - síce hneď povedali že je možné že ich spôsobujú lieky čo užíva na alergiu.... ide na ďalšie vyšetrenie, tak uvidíme... a dnes išiel milan za mudrou čo to zistila, tak budeme múdrejší.
laurinke sa dnes akosi nechcelo spinkať, tak hoďku bola sama v postieľke a hrala sa - to nepoznám :sweat_smile: , u nás sa v postieľke spí alebo sa plače že chce ísť von :dizzy_face: . Potom mala kako a teraz spinká sladké sníčky :slight_smile:
Baby, ja tie horné zuby stále nevidím, dúfam že laure nezostanú len 2 :grinning:

jani, 15 stupňov - dobré správy, super :slight_smile:

miši, ak by sa tri trošku chcelo a nájdeš si čas, napiš prosím ako sa robí ten falošný marcipán (FB)... ďakujem :wink:

Dámy, ako ste na tom s krstmi - niekto pokrstený je a niekto nie je - myslím miminuška samozrejme... tie čo nie ste a chcete alebo zvažujete, tak na kedy??? Ja, teda my stále nie sme rozhodnutí a hlavne neviem, či nájdem farára čo mi malú bez pindov pokrstím lebo ja pindy ani od farára počúvať nebudem, to mu skôr poviem svoje ... a som počula, že sú dosť "orazení" čo sa týka krstu ak my nie sme oddaný pred bohom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
holky malá už ráno horečky neměla, ani v noci a teď znova má a zase usíná s mrčením :(
Suroviny: (mléčná hmota) neboli falešný marcipán

150 g sušeného mléka polotučného
270 g moučkového cukru
30 g ztuženého tuku 100%
50 g světlého tekutého medu
1 lžička rumu
½ lžičky mandlového aroma
2-3 lžíce vody

Postup:
Sypké přísady prosejeme, smícháme, přidáme rozehřátý tuk, med, rum a během zpracovávání přidáváme podle potřeby vodu. Zpracováváme raději ručně. Chceme-li hmotu obarvit, přidáme potravinářské barvivo
9. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jaji, já malou pokřtít chci, ale potřebuju získat svůj křestní list, mám ho na Slovensku a teta slíbila, že to zařídí...no je to půl roku a pořád nic, tak nevím :sweat_smile: A taky nevím, jestli najdeme faráře, který by malou bez keců pokřtit, jelikož my nejsme svoji...takže taky sranda :grinning: a my navíc ani nechodíme do kostela...:grinning:, ale to faráři říkat nebudeme, že jo :grinning:
9. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Miško, malé je mi líto, chudinečka maličká :frowning2:
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
marti, takže aj u vás robia problémy??? juj, ako ma toto rozčuľuje - čo koho do toho či som či nie som pokrstená a či som či nie som sobášená v kostole.
miminuško je miminuško a ak ho dám pokrstiť (ja čisto z dôvodu že sa mi to páči ako akt a že miminuško sa neskôr ako dieťa samé rozhodne či kostol ano alebo nie... nezakazovala som to ani maťovi, ten chodil a sám povedal že mami, stačilo....) tak nech ho pokrstia a nerobia okolo toho drahoty.
A ak mi tu drahoty robiť budú, tak nech sa strčia :angry: - júúúj, fakt ma to štve, takto umelo ľudí do niečoho nútiť....
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
miška, to je tretí deň??? no u nás to boli dva, ale ak je to tá choroba 6, tak to väčšinou tie tri dni sú a potom ten výsyp, čo znamená ako som už písala, že choroba odznieva a je dobre... ten výsyp je najprv na brušku a chrbátiku a potom MôŽE (nemusí) prejsť na ručičky a nožičky....
miška a ďakujem za návod na tú hmotu, ten rum ale vynechám, myslím, že by to vadiť nemalo....
9. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
ne ten rum je jen pro ovonění

ne už 4 den :unamused:
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
ale no taaaak :confounded: a čo mudr, povedal že ak by to pretrvávalo dlhšie čo robiť??? no ty si aj tie zubky spomínala...že by to mohli byť....
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
jaji, já ji chci nechat pokřtít ze stejného důvodu jako ty...prostě se mi líbí ten obřad a malá se pak může sama rozhodnout, jestli chce nebo nechce chodit do kostela... Jak říká Jirka, v dnešní době by měli být rádi, že chceme malou pokřtít... :zipper_mouth: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
volala sjem mu ráno a říkal, že to mohou být ty zoubky, že uvidíme během dneška a zítřka zda se osype nebo ne. Ale že jinak jí opravdu nic není, ýže krvičku má v pořádku, že žádné bakterie ani infekce tam nějsoui
9. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
ta horečka může být klidně i 5 dnů a pak se objeví ta vyrážka tak uvidíme :frowning2: jak bych si přála aby už to skončilo
9. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ke křtění já jsem ateista i manžel, takže my malou nebudeme nechvávat pokřtít a pokud ona ejdnou bude chctít tak jí v tom bránit nebudeme, to záleží čistě na ni-
jinak my máme vítání občánků až 11,.4. masakr že?
9. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
no, tak zajtra budeme mať nie len monitor, ale po ňom letíme ku kardiologovi. Sa mi podarilo vybaviť vyšetrenie na zajtra, aby to mal pred tým talianskom, tak už fakt chcem, aby bolo zajtra o takomto čase, už by mal všetok stres opadnúť a verím, že budeme mať len samé dobré správy.....

miška, ak vieš že jej nie je nič iné tak to treba len prekonať a pozeraj sa na to tak, že super že to nie je nič vážne... :wink: ...
9. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
dufam že aj ja prídem zajtra so správou, že to nie je nič vážne :pensive:
9. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
jaji - tak ať to maťkovi dobře dopadne :slight_smile: budeme držet pěsti.

a ke křtu... My máme opačnej problém, řešíme, jestli malýho nechat pokřtít nebo ne a čekáme s tím. Mně se nelíbí ten přístup, že se prcek pokřtí, protože "se to dělá". Člověk se u toho křtu jako rodič i k něčemu zavazuje, mimo jiný i k tomu, že dítě bude vést k víře atd. My s manžou oba věřící jsme, brali jsme se v kostele, ale teď se chceme hlavně srovnat sami, takže čekáme i se křtem mrňouse. :slight_smile: Abychom jednou, až bude větší a zeptá se, proč jsme ho nechali pokřtít, měli racionálnější odpověď než jen to, že se to tak tehdy dělalo. Zavazuje to k něčemu nás, zavazuje to i jeho... Mně příjde nejideálnější, když si o tom člověk může rozhodnout sám...

jinak nevimk jak je to na slovensku, ale tady v ČR to správně je tak, že pokud nejsou církevně oddaní rodiče, měli by přijít na 4 přípravy před tím samotným křtem, pokud církevně oddaní jsou, stačí jedna schůzka, kde se dohodne co a jak...
9. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Miso teda vy mate vsechno :frowning2:

Zanetko tak nas informuj co Matko, urcite bude mit vsechno na 1 i skolu i srdicko, hlavne to srdicko :pensive:

Ani my nebudeme krtit, jsme ateisti, takze jsem o tom ani nepremyslela :astonished:

holky venku je krasne ale tak strasne fouka, do toho mi celou prochazku proplakala Kristynka, ja nevim co se ji nelibi na kocarku, vidi ven, hracky ma ale rve a rve prijdem domu a hned se zacne smat :pensive: tak uvidime musime trenovat.
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
jani, a nefúka jej moc???
9. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Jani řekla bych že je to tím,, že jí fouká do obličeje

jj my musímer mít vše
9. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.