• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
vsechno nejlepsi Zoe :wink: hlavne to zdravi!! a spokojenou maminku a tatinka :sunglasses:

zanetko: praveze uz nespinka tak dobre, spinka 19:30-2 pak 2:40 do 4:30 a to uz je vyspinkana :angry: takze ji tu kolibam a za pul hodinky usne ale jen na hodinku takze budicek zas kolem 6h a ted konecne sla zas spat :astonished:

jak ji kojim v ty 2h rano tak usne okamzite co ji polozim ale jak ji kojim ve 4:30 tak nemam sanci vubec ji dat do postylky nebot se smeje, kope, povida no hotovo, ja uz se nikdy asi nevyspim. Aspon budu vzdy prvni na konovi :grinning:

vzdycky rano dam aspon pict chleba a na snidani je hotovej tak aspon nejaky plus :grinning: ze nemusim rano do obchodu
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
holis děkujeme.ten chleba ti závidím, já ještě nepekla od té doby co je malá, protože čerstvé pečivo nemůžu :frowning2: tak kupujeme chleba ze včerejška....
27. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
waci: vidis ja ani nepomyslela ze bych nemela cerstvy pecivo a to ho jim jeste horkej :astonished: ale doted ji nic nebylo tak ji to asi nevadi.
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Zoujinku to nafoukne a pak mi plače ještě víc :frowning2: ale tak strašně bych si dala
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak sem asi chytla nějakou tu střevní virozu co řádí :unamused: ráno sem málem nedoběhla na záchod...sakra Štěpán by měl mít nálož v plínce a ne já :angry: :zipper_mouth: :grinning: no snad to brzo přejde...ještě mě trochu bolí břicho...

Štěpula je dneska taky protivka...v noci sice spinkal krásně...ale od půl osmý co odešel Jára do práce nemůže zabrat...vždycky usne na 10 minut a zase mručí...no pořád si myslím že to má z toho tahání o víkendu...protože to není že by ho něco bolelo...ale vyloženě mě týrá abych ho chovala...ale já musím žehlit a připravit věci na odjezd k našim...jedeme tam dneska a budem tam až do pondělí...hrozně se těším, protože si Jára vzal dovolenou a bude s náma:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
waci...taky přejeme s Adélkou všechno nej Zouince k svátku :wink: Já dneska Aduš přála k měsíci :grinning: A babička si ji vzala ven, tak jsem uklidila něco a v klidu papám :grinning:
27. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Zoujince přejeme se Štěpánkem všecičko nejvíc nejlepší k svátku:slight_smile: a posíláme velikou pusu :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
calli: vy uz mate mesic? to strasne leti, taky gratulujeme

gabi kdes to chytla??? uzijte si prazdniny :wink:
27. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Aj my sa pripájeme ku gratuláciám pre Zouinku. No my chvílku spinkáme doma, potom sa napapáme, pôjdeme na chvíľu von a na 13:30 ideme na gastro, že či náhodou nemáme reflux - dúfam teda že nie.

Inak páva chcem kúpiť malému aj ja - ke´d sa raz všetky stretneme, tak to tam bude samý páv. :grinning:
27. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
No a ešte mu chem kúpiťtaký oblúk do kočíka, autosedačka alebo na lehátko od TINY LOVE.
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail&product=1010101
27. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
dožehlené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zouinka má sviatok??? tak posielame božtek...
Jani, a ja že ste spali celú noc až do toho skorého rána :confused:
zuzka, a na základe čoho vás na ten reflux poslali?
gabi, ešte tentotýždeň, potom dva a aj náš tatik bude s nami doma celé 2 t, sa tešim s tebou, užite si ho :slight_smile: a hlavne on nech si užije vás :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Aureli ta hrazdička je krásná:slight_smile: jen mě zaráží že je to u vás tak drahé...u nás je to za poloviční cenu...dívej...http://eprcek.cz/tiny-love-hrazda-na-kocarek-slunicko/produkt-906/

Jani pravděpodobně sem to chytla na moravě...tam si to min týden prodělalo několik lidí...ale i tady v Praze to řádí...to sem mohla chytit kdekoli...ale prej to má rychlej průběh a trvá to jen jeden nebo dva dny...tak doufám že to bude brzo ok:slight_smile:
27. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
No holky představte si čím mě Jára dnes ráno překvapil...že prý si dělal ještě včera večer jídlo...a tak že uvařil i pro mně na obídek abych dnes nemusela nic dělat:slight_smile: tak tam mám v ledničce nachystaný přírodní kuřecí steačík:slight_smile: a brambory:slight_smile: jen škoda že si to tak dobře dneska nevychutnám když mi není úplně dobře...
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
gabi, teda tie ceny sú otrasnééééé - u nás
27. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
No já sem z toho úplně paf...to by se vám opravdu snad vyplatilo si to objednávat tady u nás ne? to je šílené co tam máte za pálky...a to si myslím že my taky nejsme nejlevnější...že jinde ...třeba v anglii by to bylo ještě lepší :wink:
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
holky všem moc děkujeme za gratulace a posíláme pusinku :wink:

calli gratulujeme k měsíci. to to letí. :wink:

aurrelka hodně štěstíčka ať to dobře dopadne a dej pak vědět. Budu na tebe myslet :wink:
27. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
ahojte mamuľky,

no hneď ako zapnem PC,tak mi naskočí seznam.cz a tam je vždy,kto má dnes meniny : Zouinke všetko najlepšie a Samík posiela velikansku pusinu aj so mnou :slight_smile:

tak my sme spinkali pekne,od pol 9,ale o pol 10 zaspal natvrdo :slight_smile:,zobudil sa o pol4 a potom až o 9ho :slight_smile: je to moje zlatíčko,vždycky sa mazlíkuje v posteli a rozprávame si v posteli,keď sa zobudí :slight_smile: teraz spinká zase :slight_smile: už asi 45min :slight_smile:

No Zuzi,to ma mrzí,že musíte takto na gastro,či to náhodou malý drobček nemá reflux,ale budeme moc držať palce,aby to tak nebolo. A s tými hračkami som sa presvedčila sama,že sú na SK predražené,preto som aj našim povedala,že ak budú nejakú chcieť,tak ja ju kúpim sem a zaplatia to oni...Zuzi,tak si to objednaj v ČR,ak to neposielajú na SK,tak ti objednáme my a pošleme poštou.

Téééda Jani,ty ma hlodáš s tým čerstvým chlebíkom,ešte porozmýšĺam,či si aj ja neskúsim dať,malý má to trávenie už super,tak uvidíme ...Kristýnka je teda princeznička,tiež si robí,čo chce,však?mámo,ty by si po nej chcela,aby stále spala a ona ráno v 5h už proste nechce :slight_smile:

Gábinka,to ma mrzí,že si chytila nejaký průjem,ale ako píšeš,riadi to po celej Prahe,preto sa modlím,aby to malý niekde nechytil,takto malé miminka to neprejde za 1-2dni,ale može to trvať aj 3týždne...jedna z koníka má 3-mesačnú a už to má skoro 3.týždeň...
Tak snáď ti to Gábi prejde a užiješ si to naplno s Járou aj malým u rodičov. no vidíš,aký je pozorný,takto ti navaril na obedík. Ešte dobre aj tak,že som teda neprišla,akurát by si mala s nami dnes starosti,keď idete preč,predsa len potrebuješ v klude pobaliť a tak a ešte ťa trápi to bruško...ale teším sa,až sa dohodneme a prídem na tú návštevu...
27. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
holky já si musím založit nové album už mám tam to plné dodala jsem zase fotky a už je plné :confounded: těhotenské jsem zrušila. Já si připadám jak stíhačka, pořád lítám za malou s foťákem :grinning:
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
gabi, ale nie na všetkom sú také rozdiely...ja rozmýšľam na vianoce nad Hrací podložka pyramida od lamaze a tá u vás stojí tiež okolo 2400,- ... sa mi to zdá byť prehnane drahé, no keď sa mi to tak páči...ešte čakám s objednávkou, či mi niečo iné do nosa necrnkne, lebo fakt je to veľa a na realatívne krátku dobu....
27. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Mám dotaz babenky:

budete dávať očkovať prckov na pneumokoka,meningokoka a proti tým virom,čo sposobujú hnačky-prujem?(tu v Čechách to je Prevenar alebo Synflorix a na ten prujem Rotarix )

Ten Rotarix moc odporúčajú,že je fakt neškodný,že vedĺajšie účinky nemá skoro žiadne,ani teploty,nič. Čítala som od žien,ktoré s tým majú skúsenosti,že aj 2ročné dieťa,keď niekde chytí takú hnačku,takže to je až infúzie!!!!Sice zastávam názor,že menej je niekedy viac,ale toto by som asi dala a možno na toho pneumokoka...sice sú to hrozné sumy za tie dávky,ale čo,keď to má pomoc´t prckovi v tomto hroznom svete plnom roznych chorob,tak prečo nie?
27. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
No taky sem si ráno říkala že ještě že nepřijedete...to by mě moc mrzelo kdyby si to chytla ode mě:frowning2:
Ale třeba sem jen něco špatného snědla...já sem totiž o tom víkendu na moravě splácala pátý přes devátý a tak je to možná jen z jídla...přeci jen ještě nejsem zvyklá jíst tolik a úplně všechno...
a neboj...já si to balení nechala na dnešek jen proto, že si včera říkala že nepřijedete...jinak bych měla dávno sbalené a věnovala bych se jen vám:slight_smile: stejně jedeme pryč až tak v 7h večer a to už bude Samík ve vaně:slight_smile:
Takže byste vůbec nerušili:slight_smile: ale příště nám to už výjde...teď se uvidíme u Kačky a příště u mě:slight_smile:
27. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
no ja sa tiež stále pozerám po hračkách,aby aj malý pod stromčekom niečo,čo ho bude baviť a nie len také,čo bude potrebovať(stolička jedálna a ohrádka)...včera,keď som mu kupovala ten dudlík,tak som obzerala tie hračky a je to fakt mazec,čo chcú za niektoré hračky a presne ako píše Jajka,je to pomerne na krátku dobu...
27. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Luciii, práve som sa na rotavírus išla popýtať, že ako idete urobiť a si ma predbehla :grinning: . ja to celkom zvažujem, my už najbližšiu poradňu máme očkovanie, a tu je pneumokok povinný od januára 2009, takže tam sa rozhodovať nemusím...a tie rotavírusy sú lyžička do pusky 2 x, tak to asi dám...dr. síce hovorila že ona svoje vnúčatá nezaočkovala, ale že vtedy to bolo len v plienkach - tá vakcína - a že nechá na mňa ako sa rozhodnem...tak asi dáme
27. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Luci já budu dávat jen pneumokoka. Meningokoka ne. jelikož je to jen proti určitým druhům a většinou se stává že pak dítko chytne meningogoka jiného typu a vakcinace nepomůže :unamused:
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky já nevím...já se na to nejdřív musím zeptat dr. co si o tom myslí...je to fakt hodně peněz a já se bojím trochu ho tím očkovat...někdy to je spíš škodlivý než užitečný...a o rotarixu jsem zatím vůbec neslyšela...musím se poptat--Luci kolik to tady u nás stojí?
27. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
tak jsem si přečetla o rotarixu a teda to asi nechci, když čtu na co dávat bacha když se ta vakcína dítěti podá a nežádoucí účinky. tak to do toho asi nejdu
27. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
waci, pošli prosím link, kde si to čítala, ja som sa po tom čo som čítala o priberaní miminiek zaprisahala, že už nič na nete pozerať nebudem, ale to čo píšeš :confounded: ...
27. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
27. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
ja už musím micku zobudiť, spí od 8,00 h a papla naposledy o 6,30, tak ju idem pohkadiť a výnimočne zobudiť :sweat_smile:
27. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
holky ja taky chci koupit na vanoce darky a ne jidelni zidlicku tu musime koupit tak jako tak :grinning:

zanetko hod odkaz na tu hraci deku :sunglasses:

ja vubec nevim co ockovani nam zatim nikdo nic nerikal abych pravdu rekla tak se toho bojim. jak pise lucinka nekdy je lepsi mene nez vice :frowning2:

tygr spi tak jdu rychle vyklidit mycku a dat prat poblitou deku.

jak se pozna reflux? u nas se taky blije celkem casto :grinning:
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.