• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
žienky, dik že na maťka myslíte, matika by mala byť tesne pred koncom alebo hotová....
10. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
babule ma porazí, to blbé testovanie nakoniec nebude tu u nás, ale musím sa teperiť do Trnavy a ešte má byť aj škaredo, tak som zvedavá ako to s drobcom zvládneme. najhoršie je že to zabije veľa času a doma ich enchať nemôžem, no pôjde sa vzdelávať na univerzitu. ach joj. :frowning2: :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

žanetka a to puzzle sa tam už nedá vrátiť? Ja by som tam asi potom šupla deku, alebo niečo také.

Gabi a čo nepýtala si sa na to potenie, či to nie je nedostatkom železa?
10. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Gábi Štěpulka je šikulka :slight_smile: Na plavčo se mooooooooooooc těšíííííííííííííím :slight_smile:

Jaji já bych víc neoblíkala. Když se hýbe, tak se zahřeje a od podlahy holt bude mít pacičky studené. Naše slečna už taky rozebírá puzzle a kouše je.......

Zuzi tak to je hnus. Snad aspoň vyjde počasí.........
10. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
taky ožíráme puzzlíky, asi jim šmakujou
10. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
jaji - já malýho víc neoblíkám, má na sobě overálek, je na dece a když se z ní odplazí, snažím se ho tam vracet, ale to je sysifofská práce :grinning: jinak malej má ručičky a nožičky teplý, tak se asi zahřívá tím, jak se pohybuje... Jen mi dělá starosti, že na posteli byl zvyklej pustit hlavu a ta mu spadla do měkkýho a tady se musí naučit, že to dělat nemůže (asi už to pochopil, když si dvakrát docela slušně do tý hlavy dal, když ji tak pustil, ale byl to teda řev..)
10. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
peti, zoují se taky mlátí do hlavy :grinning: taky jsou to rány jak z děla a pak řev, ale zatím to újmu na zdraví nemá, tak doufám, že ani mít nebude. Dělají to všechny dětičky, jak tak čtu a koukám,

holky jsme puntíkatýýýýý musím vám ji pak vyfotit, dalmatina mojeho, ladí nám ke psovi :grinning:
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
zuzi, jasnačka že sa dá vrátiť, ale slečna ho zas okamžite rozoberie, alebo z neho zlezie :grinning:

no čo, alex bude vo veľkej škole....

martin volal - matiku má za sebou, má z nej dobrý pocit, že niektoré boli ťažšie, niektoré ľahšie ale že vôbec nevedel len jeden ... a ten odpísal (sedel v prvej lavici a mrkol na hárok, čo už jedna babenka odovzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ... o 10 min začína druhá polovica - slovenčina

ako soráč že vás tu zaťažujem, ale mne sa aspoň uľaví a ak vás to náhodou hnevá, tak to proste nečítajte a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
žanetko, myslíme se Zoujinkou na vás a nevadí, že to sem píšeš, :wink:
10. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Jaji já z toho normálně začínám mít taky nervy :grinning: Tak super, že z matiky má dobrý pocit, to dopadne dobře :slight_smile:

Peti malá se začala taky houpat na kolínkách, ale když má vyrazit kupředu, tak se rozplácne jak dlouhá tak široká :grinning: Do hlavičky se občas taky praští, ale přežije to :slight_smile:

waci to se těším na fotku puntíčka :grinning:
10. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
kači, diky, aj martinka mi pár nervov zobrala - cez FB :grinning: , už je lepšie, práve raňajkujem :grinning: ............... o 1/2 hoďky je po slovenčine a už "LEN" kardio...

miši, mrkala som foto a nič som nevymrkala :wink:
10. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
MARTIN JE DOMA !!!!!!
Zo slaniny má zle asi 3 otázky z 20
z matiky má zle asi 4-5 otázky z 20
no, tá matika mohla byť lepšie, uvidíme na oficiálne výsledky, ale zatiaľ som vcelku spokojná :dizzy_face:

ešte lekár :stuck_out_tongue_closed_eyes: - o chvíľu fičíme....

ďakujem dámy za psychopodporu, veľmi mi pomohla NAOZAJ :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Jaji :dizzy_face:
10. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Zanetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: matko jaky je sprt :grinning:

Kaci Lucinka je mazec sikovna. soused ma o mesic vic nez Kristynka a teprve tyden je na kolinkach :wink:

ja jsem od doktora doma, pry mam cvicit JOGU :pensive: a teda dostala jsem doporuceni na rehabku, ale ja jsem chtela nejakou podporu na zada :rolling_eyes: tak uvidime no.
10. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Holky, psala mi Žanetka, neví, kdy se dostane na net, tak předávám:
Kardio oki, bola to odchylka počas záťaži, ktorú sposobil prístroj, lebo to nevedel vyhodnotit :wink:

GRATULUJIIIIIII KE ZDRAVÉMU MAŤKOVI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak gratuluji moc moc moc

holky mám pech odešel mi mixérek co jsme měli :( mixovala jsem v něm amlé maso :confounded:
10. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jani to víš, nechce zůstat pozadu :slight_smile: ale pořád couvá. Chce se k něčemu doplazit, ale jak couvá, tak se jí to vzdaluje a vzteká se :slight_smile:

Jajce veeeeeeeeliká gratulace :slight_smile:

waci teda ty zasadit trpaslíka, tak ti vyroste. Opravovat se asi nevyplatí, co?
10. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Teda vy ste toho dneska moc nenakecaly...

Jají tak to je dobrý to to zvládnul Maťko v pohodě:slight_smile: až budou oficiální výsledky, tak budeme slavit:slight_smile:

Já dávám Štěpánovi bodýčko, tepláčky a ponožky...někdy když mi příjde že je hodně zima tak mu dám punčošky a nebo zatopím...ale na puzzle už ho taky neudržím...je rychlej jak střela...plazí se všude...jak říká Kate...to bych nedělala celej den nic jinýho než že bych ho na to puzzle vracela zpět:slight_smile: hold chce objevovat svět no:slight_smile: tak ať klidně objevuje se studenejma ručičkama...já myslím že zima mu veliká není a když neumí lítat, tak po zemi hold lézt musí no:slight_smile:

Zuzi ptala sem se dr. na to pocení a říkala mi že zatím to ještě necháme být, že když se potí jen na hlavičce a ne na celým tělíčku hodně...tak že to je třeba i tím, že pořád je dost v ležaté pozici, že u ležících miminek to bývá často... že máme pořád dávat Vigantol a kdyby to do roka nepřešlo, tak že by mu odebrali krev a udělali testy na štítnou žlázu a na minerály...tak uvidíme no snad to nebude nic hroznýho
10. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Super že je Maťko zdravý...uf :wink:
10. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Gábi asi mi něco uniklo. Ty jsi u dr. s tím pocením když Štěpánek spí?
10. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jinak začala sem dneska s 90. denní dietou a teda musím říct, že mám trochu hlad...ale to je tím že sem byla zvyklá se cpát vším možným...no zvyknu si:slight_smile: ale už se těším na večeři:slight_smile: ale tu si musím nechat až tak na 17-18h nebo bych pak musela jít spát se Štěpánem 19h abych nevyschaňovala a nechtěla sežrat všechno na co příjdu!!!:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Holky dejte pokoj s těma dietama - mám deprese, že jsem jak brundibár a dieta se mi držet nechce :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Kačí ne jen sem jí o tom říkala...nebyla sem tam když spal...nebo jak si to myslela?
10. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Kačí no já právě taky byla zvyklá sežrat všechno co vidím...ale jak sem přestala kojit tak sem přibrala 3kg:frowning2:
10. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Nene, já myslela, že jsi tam šla kvůi tomu pocení. Lucinka se dřív taky dost potila, ale pak jsem zjistila, že jí moc navlíkám. Ale Štěpánek to má asi z něčeho jiného. Co ta příští středa?
10. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ne my byli na hexe včera tak sem se jí jen na to zeptala...jako že se Štěpán potí když jí a když spí, nebo když dělá něco s vervou a nezáleží jak je nabalenej nebo není...ale on se potí pořád...samozřejmě že když je víc oblečenej tak se potí víc...ale já nevím...zase se mi nechce ho nechávat v noci odkopanýho...já fakt nevím...třeba ho fakt moc nabaluju...ale zase je spocenej i u pití...vždyť si ho viděla...ještě i když se mkojila tak měl vždycky mokrý vlásky a teď u flašky taky...no uvidíme...třeba to přejde:slight_smile:

Středa? něco mělo být ve středu??? vy ste se s Lucinkou už domlouvaly??? a na to For Kids nebo k nám??? nebo jak...mě se nic neřekne taky... :sweat_smile: :pensive:
10. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Holky taky se vám dívaj miminka pod sebe???

Štěpán je strašně vtipnej jak se zvedne na ručičkách a dívá se jako pod sebe...jako by se nahrbí a dívá se pod sebe jako by chtěl vidět bříško...ale já nevím proč to dělá, když tam nic nemá... :grinning:
10. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Kde je Lucka vůbec????byla tu včera???
10. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Gábi já ti psala email :slight_smile: S Lucinkou jsem se nedomlouvala, jen jsem jí psala, že bychom mohly na výlet.

Lucinka se pod sebe nedívá, ta se dívá všude kolem sebe co by ukořistila. :grinning:
10. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
No to Štěpán taky čučí všude okolo a jde jako blázen po všem co nesmí...dneska sem mu vařila brambor a pro mě a pro Járu oběd a otočím se co tam tak mlaská a on vylezlej u DVD a měl v puse Járovu flashku :grinning: no to by mě z něj piclo...olizuje všechno co nemá:slight_smile: hlavně že je to zábava:slight_smile:

Už sem si mailík četla:slight_smile: já dneska nějak nestíhám, jak má Jára noťas tak sem pomalejší s tím mým starým:slight_smile:
Ráda vás uvidím na návštěvu...však mi moooc chybíte :wink:
10. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Ty jo už abych sehnala nějaký ty plavky pro Štěpulu co...ty co ste si objednaly vy musí mít pod tím ještě tu plaveckou plínku??? Já se pořád nějak nemůžu rozhodnout jaký mu koupit...
10. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.