• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Tak uvidíme co Lucinka a ve středu přifrčíme :slight_smile:

No já se minule smála, když jsem šla ze záchodu a slyším manžela jak říká "já myslel, že to dělat nebudeš". Přijdu do obýváku a malá vyhazovala DVD ze stojanu :grinning:
10. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Gábi nám pořád ty plavky ještě nedorazily :angry:
10. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Kačí já vím...Lucinka mi to psala že tam v tom obchodě mají nějaký problém....no já zkusím napsat té paní přímo z toho bazénu co doporučují oni:slight_smile: já se nějak nemůžu rozhodnout...
10. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
brouci ne to ani nejde opravit. mám ho z tv products a už mu je hodně let, ale byl skvělej a oni nedělají orpavy ani náhradní díly nemají :wink:
10. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
holky Slovenky mám prosím vás dotaz...v té dietě je slovo Tablička...a já nevím co to je...je to u čokolády...a má to být asi nějaké množství...ale kdyby to bylo v překladu tabulka čokolády...tak to bych sice brala ale asi to není moc dietní sníst celou čokoládu...takže pochybuju že to znamená to co u nás...můžete mi prosímříct kolik té čokolády asi tak můžu sníst???
10. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
gábi a není to čtvereček čokolády? :grinning:
10. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
já právě nevím jaké to je množství...tak mě to zajímá:slight_smile: já bych teda sežrala i selou čokoládu...to by nebyl rpoblém...ale asi bych moc nezhubla :grinning:
zítra mám rizotko...ale už se těším na ovocnej den...to bude sladší:slight_smile: jen musím jet na nákup...nic tu nemám...
10. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
jo holky co kupujete Tesco plínky...tak budou teď týden v akci 3balení za cenu 2 :wink: tak abyste si kdyžtak nakoupily zásoby:slight_smile:
10. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
jo ty držíš dietku
10. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
No snažím se...sem jak koule:frowning2:

Miší a co si to psala že je malá flekatá??? to ona má tu vyrážku z té 6. nemoci nebo co? a žádnou fotku ani tady ani na FB sem nenašla :confused:
10. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Cau holky :wink:

Gabi diky za pripomenuti, plinky urco koupime :wink:

Ja bych taky chtela drzet dietu ale tak nejak nemam pevnou vuli :grinning: ja jim vsechno, ale po 18h uz nikdy nejim :pensive:

Misi ja bych taky rada foto chudinecky Zoujinky :pensive:
10. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Holky máme naušničky. Malá řvala jen na ní sestra sáhla, takže to celé probulela a o nastřelení ani nevěděla :grinning: Už je ale klid a jsou nádherné. Házím fotky do alba a jsou už na FB :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Kaci super, je to fesanda, i kdyz slinta :grinning: takze jsem posledni kdo nema nausnicky??? ja kristynu musim objednat :pensive:
10. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Kačí no kočenka je to:slight_smile: moc jí to sluší:slight_smile: posíláme pusinku:slight_smile:
10. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Holky díky, ale bylo mi normálně na zvracení když jsme tam šli. Jsem posera, ale jsem moc ráda, že to má za sebou. :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
ahoj žienky

tak ešte raz ďakujem za podporu a spoluprežívanie dnešného dňa, ako som radam že je za mnou.... a to ešte neviete, že keď sme priniesli výsledky od kardiologa, tak sa mudre nepozdávali, že vraj neurobil čo mal..,,. no ten kardiolog je jeden z naj čo tu sú, mám na neho len pozitívne referencie, tak verím jemu ako odborníkovi a nie všeobecnej športovej mudre.... urobil EKG aj sono srdiečka, ´pozrel prietoky, komory, predsiene, chlopne... no všetko a trvalo mu to hoodne dlho, nie že by to odflákol, všetko nám pekne vysvetlil a jeho záver bol, že maťo je uplne ok....

no a my sme potom boli u našich, tam laurinka spinkala a zastavili sme sa konečne v tom markete pozrieť osobne na autosedačku MCT a ja som zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ako ujo povedal že nie je zlá, ale že on by sa určite radšej rozhodol pre Romer, všetko nám poukazoval, milan ju skoro kúpil ale ja som nedovolila, najprv pokukám ešte na nete.
No ale upúšťam od toho že kúpim sedačku z druhej ruky, lebo práve nám povedal, že ak má niekto búračku, je treba sedačku doniesť na pretestovanie, či je naďalej bezpečná a toto pri používanej sedačke nemám ako vedieť.... takže kúpime novú....
Tá Romer-ka síce má po boku hlavičky také opierky, ale práve na ne upozornil, že sú oveľa bezpečnejšie ako keď tam nie sú, lebo hlavinka miminu pri búračke nelieta ako lopta.... a tiež povedal, že je pohodlnejšia a priestrannejšia ako MCT. Takže takto mi dal chrobáka do hlavy. A odporučal nám ju napriek tomum že za MCT by na nás viac zarobil, lebo tá Romerka je práve v akcii 189 €....

BABY, EŠTE RAZ DÍK MOC ZA DNEŠOK :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
aaaaaaaaa, som zvedavá čo je s Luckou - hej, kočky z prahy - neviete??? dnes dopoludnia som jej na FB písala a ani mi neodpídala :frowning2: :confounded: :cry:
10. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
kači, tak aj u vás je jasná slečna :slight_smile:

gabika, tablička je tabuľka. Ako nie je tam nikde jasne napísané ako veľká tabuľka. My sme to robili s babami keď sme to držali tak, že sme zjedli jeden prúžok, to sú tuším 3 malé tabuľky čokolády....
10. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Jaji tak to je super, že je u vás všechno OK. My autosedačku ještě neokukujeme, ale jsem ráda, že to tady píšete a můžu pak porovnávat :slight_smile:

Jaji to ale bylo pláče :sweat_smile: Samotné nastřelení nic, ale jen na ní sestra sáhla, tak to byl koncert, že nemohla popadnout dech :grinning:

Jinak Lucinka nemá moc náladu - špatné ovzduší, tak se jí ani nechce moc psát.
10. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
kači, už viem, ona mi neodpísala na chat, ale teraz som si našla správičku na FB, tak snáď jej to čo najskôr pominie - myslím príčinu...
kači, aspoň malá ani nevie kedy sa jej nastrelili, presne ako si napísala :slight_smile:

fičím kojiť- nechápem prečo, ale toto milan stále nezvláda :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jaji, tak to je opravdu krajně podezřelé, že Milanko stále odmítá kojit...Určitě se vymlouvá na to, že je chlap :pensive: Tomu opravdu nerozumím :grinning:
Doufám, že chápete, že to byl vtip :grinning:
Jinak Jaji, dík za super výklad o sedačkách :dizzy_face:

Jinak holky nevím z čeho, ale malá je nějaká opupínkovaná :frowning2: Teplotku naštěstí nemá, tak nevím. Myslíte, že to může být nějaká reakce na zeleninku? Dala jsem ji teď 3 dny skleničku zahradní zeleninky. Ale takhle bohužel nevím, z které zeleninky by se mi mohla osypat :frowning2: A jestli to není zeleninkou, tak vůbec nevím, z čeho...achjooo...

Dneska jsem měla zábavu na celé dopoledne a část odpoledne. Nejdřív jsem uklidila a potom jsem stěhovala pokoj :grinning:, dvakrát :grinning: Mě to strašně baví, tak kdybyste chtěly něco doma přestavět, tak zavolejte :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Dobre rano

tak ja jsem nemocna, ne jako moc ale mam rymu a boli me dutiny tak snad to kristynecka nechytna :astonished:

holky tady nasnezilo 1cm snehu :pensive:
11. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Jani - tady je taky sníh :frowning2: achjo, já chci jarooo :frowning2:
11. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Jinak malej včera usnul asi kolem třičtvrtě na devět nebo v devět :grinning: Nevim, já usnula s ním a spinkal docela v pohodě, snad jen jednou se vzbudil... A teď ještě chrupká... Já to dítě nepoznávám :grinning:
11. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky já včera puntíka nestihla dát, tak snad dnes hodím fotky na Fb nebo sem, ale jaski nestíhám :slight_smile:

my už jsme rozhodnuti zítra jedeme koupit maxi cosi tobi, mám půjčené penízky od babičky, jsme domluvieni v brně, že nám ji zkusí do auta a nechají posadit zoujinku....
11. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
jj Gábi malá je osejplá z té 6. nemoci :wink:
11. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Koukám, že se mnou se tu nikdo nebaví...něco napíšu a nikdo nereaguje...malá mě nenechá spát...Jirka mě vytáčí, že mu všechno musím říkat milionkrát a on se po milionté diví, jako bych mu to říkala poprvé :frowning2: Jo a na snídani mám suché rohlíky, ptž doma nic není a Jirka mi koupil jen rohlíky...no, paráda...
Tak juá sním nějaký ten rohlík, dopiju vitakávu a půjdu se někam zahrabat a odhrabu se až vyleze sluníčko a bude jaro...
11. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
heeej marti :wink: :wink: :wink: :wink: na me taky nikdo nereaguje :grinning: ale me to neva pisu si tu pro sebe :sweat_smile: marti tak zkus vynechat tu potravinu co mela posledni 3 dny a dej ji ji znovu za tyden a uvidis :wink:

petko ty mas sipkoou ruzenku, ze jo?

misi takze MCT me se taky moc libi jen ja ji budu kupovat az vyroste kristyna z teto male :grinning:
11. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
marti promin- omlouvám se nějak nestíhám, ze zeleniny může mí pupínky. je dobré přečíst z čeho ta zahradní je, vyloučit kterou už měla samostatně a neosypala se a pak zkzusit ty které neměla
11. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
holky já se vám fakt omlouvám všem na koho jsem nereagovala, ale jak byla malá enmocná, tak tak se to nedalo a te´d je na mě jak žvejkačka.

marti ale měla bys fakt vynechat to co jedla teď top mi jaski neodcvaklo, nejprve se ti musí odpupínkovat, pak můýžeš zkoušet

jani já už chci mít autosedačku z krku a nemyslet na to. Je toho na mě moc
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.