• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Krásné ráno holky :slight_smile:

Marti nezměnila jsi třeba prášek? Jinak to bude asi z nějaké té zeleniny. Jak píše Miška - prober co jste už měly a z čeho se neosypala.

waci tak super, že už máte vybráno. My zase budeme malou vozit do smrti ve vajíčku. Ještě nemáme ani jídelní židličku :angry:

Jani koukej malou objednat, ať už tu máme všechny onaušničkované princezny :slight_smile:

Odpoledne jedu pokouknout nějaký svatební dar, tak tady nebudu.
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Jenže já na té skleničce nenašla složení :confused: , to je nějaké divné, ale skleničku už mám bez nálepky, tak já kuknu na netu... Ještě jsem uvažovala,jestli to nemůže být z gravimilku, dostala jsem ho od kamarádky...tak jsem zmatená...Jinak, jani,Adi taky nemá ještě náušničky a sedačku mi koupíme až na ni našetříme...stejně jsme teď bez auta a vajíčko má ještě dobré.
Já jsem dneska bez nálady, tak se omlouvám, že jsem na vás tak vyjela :frowning2:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
tak je to buď hrášek, brambory nebo ten gravimilk...achjooo :confounded:
11. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
od jaké firmy jsi měla tu skleničku? oda hami?? tu mám doma tak můžu mrknout.

Naše má vajco taky ještě dobrýa chci ji v tom udržet ještě aspoň 3 měsíce neli déle. ale chci mít jistotu, že už pro ni mám tu nejdražší věc, kterou je nutno koupit. a ať mi raději leží doma, jen a´t vím, že se nemusím strachovat zda ji za 3 měsíce budu moci koupit. je to u nás takové komplikovanější :wink:
11. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:

Marti tak teda jaro chci už taky...leze mi ta zima taky pěkně na mozek:frowning2: holky už ti poradily co s tou zeleninkou tak snad se malá zase odpupínkuje...mě se Štěpula takhle poprvé osypal z mrkve...ale pak sem mu jí dala za 14 dní a nic...všechno dobrý...tak snad to bylo třeba jen nějaký chvilkový :wink:

Jinak k autosedačkám...bavila sem se se sousedkou co ma MCT a je s ní spokojená, jen říkala že jde strašně těžko přidělávat do auta a že s tím sou strašný obštrukce když to chce předělat do jinýho...a že kdyby si teď kupovala autosedačku tak si koupí Romerku, a že prý holky u ní na diskuzi mají spíš Romerku a že si jí jen chválej...no tak já zase taky nevím...asi se rozhodnu až pojedeme s holkama na ten veletrh a tam to omrknu:slight_smile:
My máme teda taky vajícko ještě dost veliký...ale po autosedačce už koukám...kvůli tomu abych na ní ušetřila:slight_smile:
Chtěla bych jí mít tak od toho 9. měsíce...no uvidíme...

Holky mám dotaz...jak to vidíte s miminkama v létě k moři??? je to blbost ještě s takhle malým miminkem nebo v poho?? za náma včera přišli sousedi že chtěj jet v létě na dovču a ať jedeme s nima a my s Járou už tak dlouho nebyli na dovolený že bych moc ráda jela...ale nevím...co myslíte???
11. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Gábi já bych s takhle malým miminek k moři nejela. Do dvou let by se s nima nemělo takhle cestovat. Ale mám známou a ty jezdí od půl roku s malou k moři a v pohodě. Já myslím, že Štěpánek by to taky zvládl. Já si teda moře klidně ještě rok odpustím :wink:
11. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
gábi já nikdy u moře nebyla ani mě to netáhne, takže my určitě k moři nejdeme ea ani na dovollenou :wink:
jáí jsme přidělání MC tobi viděla a nepřijde mi to těžké :wink:
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
No NAše Áda byla v roce taky u moře a v poho...tak si říkám že Štěpán by to taky zvládl...ale zeptám se ještě doktorky co ona na to...určitě mi ale řekne že by to nedoporučila a já pak budu z toho smutná:frowning2:
No ale nechci malýmu nějak ublížit...uvidíme...ale zase na druhou stranu se tam taky roděj děti a taky tam sou a kdybych mu koupila takovej ten UV stan tak by se mu snad nemuselo nic stát ne???
11. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Gábi tady jde spíš o ten let a změnu podnebí. Děti to špatně snáší, ale jak znám Štěpánka, tak bude úplně v pohodě. Jestli se na to cítíš, tak jeď. O sluníčko se neboj, dáte mu tričko, čepičku, silný UV, slunečník a jste v pohodě. :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Miško, já už to složení našla na netu a bylo to od hippu :slight_smile:, ale dík
Gábi, já myslím, že může k moři, kamarádka taky normálně s malou cestovala a v pohodě...
Miši, to máš fajn, že vám na sedačku přispěje maminka, to my na ni musíme našetřit sami. Už se chci mrknout po nějaké brigádě, ať můžu Adélce koupit všechno, co bude potřebovat. Moje mamka ani Jirkovi rodiče na tom nejsou finančně tak, aby nám mohli přispívat...
Jo a na daních mi vrátí 255,- To kdybych věděla, tak si o to ani nežádám :unamused:
11. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Gábi - já bych s takhle malým prckem asi taky k moři nejela, já koukala,že je lepší počkat tak do 3 let a i tak si ohlídat dostupnost lékařské péče atd., že může prcek chytit průjem a může z toho bejt průšvih... Ale zase taky nás to s manžou láká :grinning:

Jinak jsem koukala na test autosedaček a nejlíp vychází Romer... MCT vyšla hůř... Takže já bych šla si do Romera... KAždopádně uvidíme, jak to bude a jakou autosedačku kdyžtak koupíme. Dokud se malej vleze do vajíčka a nepoleze mu z něj hlava, bude jezdit v něm, je to bezpečnější...
11. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Jinak už víme, co manžovi je, byl to opar, ale ty bakterie pořádně neřekli, co to bylo... Tak teď budu trnout, aby to od něj malej nechytnul... :confounded:
11. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
marti mamka mi jen půjčí prašule a budu jí je splácet, už od nikoho nic nechci po včerejší zkušenosti opravdu už ne.
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
marti manželovi rodiče ti nám nedají nic a moje mamka se mi sanží pomoci, když může, ale finančně na tom není vůbec dobře. Má prakticky to co já mám rodičák.
11. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
romer je možná lepší, ale nesedí v každém autě a v našem nejde pořádně dotáhnout, máme zvláštěn polstrovaný sedačky ten spodek. takže bereme tu autosedačku, která nám v Boskovicích seděla,ale jedu ji odzkoušet ještě pořádně směr Brno, je to tam lepší a mají na výběr barvy a můžu to zkusit právě i jaká barva se nám bude hodit do interiéru. :wink:
11. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
a když si vezmu test z i dnes, tak romer je až na 5 místě a a ještě doporučena s výhradama, ale já beru tyhle tesyt s rezervou řídím se svým selským rozumem a tím co sedí v autě a malé :wink:
11. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Peti jéžíš opar, no nazdar. :frowning2:
11. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Miši a co se ti včera stalo? :confused:
11. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
hajte,

... že Vás pusa nebolí - ja teda reagujem skoro vždy a stále len sem-tam nie, keď nestíham alebo reagovať neviem - tak aby bolo jasné :sweat_smile:
k pupinkom, my sme mali len mini teplotku a bola to choroba 6, takže určite nebola teplotka?
sneh je aj tu :angry: a to som musela ráno neplánovane šoférovať :angry:

Gabika, no super, my dve "najrozhodnejšie" zas vymýšľame ... ale u nás sa milan k romerke prikláňa moc moc po tom čo videl čo a ako funguje, takže asi bude ona. Chcem ťa poprosiť, som niekde "zapatrošila" odkaz, čo si sem dávala na sedačky PROSÍM fukni mi ho ešte raz (dúfam že si to bola ty :wink: )

gabika, miminko k moru je podľa mňa pohoda. Aj milan by veľmi chcel ísť do chorvátska ... síce neviem či a ako to toto leto zvládneme s korunkami aj dovolenkou z práce, ja sa len z uvedených dôvodov chystám až budúci rok...čo sa týka problémov s hnačkami, myslím že je samozrejmé, že by mimčo papalo len to, čo by si mu kúpila doma.... podľa mňa chorávtsko úplne vpohode...

peti, vidím že som s romerom nahlodala i teba :grinning:

miši, čo bolo včera - mi niečo ušlo?!?!? Tá romerka vyšla dobre vo viacerých testoch....

a ešte dámy ... ja som dnes spala asi 3 hoďky, a nebolo to kvôli miminušku. Ten zubisko, čo ma jeduje od Laurinkiných 2 týždňov sa zas ozval ale tak, že mi ani 2 paraleny po sebe nezabrali.... bolel, bolel a bolel. Dala som studený obklad, nejakosom zaspala, potom kojila a ešte chvilku spinkala. Ráno síce bolo dobre ale som povedala ža ďalšiu takúto noc neriskujem a išla som k mudr. No a on že máme dve možnosti - vytrhnúť alebo vybrať nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak mi vyberal nervy, milanko so mnou zostal doma, lebo som z toho hodne KO aj keď to robil s inekciou... aj tá noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bol zlatý že zostal doma.... a líčko mám ako sysel, lebo že mi asi praskla nejaká cievka pri inekcii....som zvedavá kedy to odpuchne, dúfam že to nebude bolieť :fearful:
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
nechci to rozebírat zde pošlu to do IP
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
holky mě už nenahlodnete :grinning: my sjem pevně rozhodnutíííííííííííííí :grinning:
11. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
ale já jsme rozhodnej člověk, nejsem ten typ, že se rozhoduje a neví které věci koupit ..... :wink: nemám v tom problém

marti, Žanet máte v Ip vzkaz
11. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
tak ja ten tip nerozhodného človeka som a samú ma to viac než se.e ... ale učím sa, snažím sa :grinning: , no sedačka, pri tej mi to až tak nevadí, lebo milan mi pár testov - videá ukázal, a fakt si toto premyslíme poriadne a nedáme len na prvý dojem....
jeduje ma to pri tom že či kúpim tieto alebo druhé ružové nohavice.... hlavne pri tomto ma to štve, ako pri takýchto "vážnych rozhodovačkách"

idem do postieľky, malá spinká, milanko niečo montuje v kuchyni, tak si schrupnem... pa :pensive:
11. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
žanet u té autosedačky taky nedávám na první dopjem, zkoušeli sjem jich víc i tu carreru co jsem tu ukazovala odkaz, ale holky ta teda nesedí ta jezdí doslova a do písmene to je mazec,
11. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
zas je tu mrtvo :pensive: :pensive: :pensive:

zubok ma už nebolí (tfuj tfuj tfuj), ale všetko okolo ano :frowning2: ani to líčko neodpuchlo - čo mi asi žilka praskla čo mudr hovoril...)
11. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Žanetko, au au :frowning2: Snad bude brzy líp, když ti vyndal ty nervičky :wink:
Já teď upekla bábovku, místo mlíčka jsem tam dala smetanu, tak doufám, že bude ještě lepší než normálně :slight_smile:
Malá spinkala přes 2h v kuse, což se už dlooooouho nestalo :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Holky tak já byla trochu nakupovat se sousedkama a teda zase mám na účtě výr...ale sem v klidu, protože sem nějaký peníze dostala ke svátku, tak sem je hold utratila za prcka no:slight_smile: ale mám radost:slight_smile: koupila sem mu clony do autí, aby mu nesvítilo do očiček, bodýnka jako tílka, už trochu větší...pak ještě novou termosku na vodu, když mu dělám v noci mlíčko:slight_smile: pak ještě box na hračky:slight_smile: no a koupila sem mu nakonec v Ikee ten koberec, tak sem zvědavá jak se mu po něm poleze...ale to puzzle mě už štve..jednak ho pořád rozebírá a cpe do pusy ale hlavně klouže...takže sem si udělala radost a máme novej kobereček na hraní:slight_smile:

Jají já to omrknu všechno na tom veletrhu a uvidíme pro jakou se rozhodnu...ještě je čas...není kam spěchat...ale já sem sem ten test autosedaček nedávala...tak nevím ten odkaz :unamused:

Jinak au au zoubek...ať tě to už nebolí a snad i tvářička splaskne...je to nepříjemné...ale brzo bude líp:slight_smile:

Děkuju za názor na cestu k moři holky...my asi pojedeme tak jako tak...ale spíš sem chtěla vědět jestli nemáte důvod proč přímo nejet...a myslím že nemá z čeho chytit průjem když mu budu brát jídlo z domu i vodu...takže to bych jako problém neviděla...aspíš se bojím toho sluníčka...ale když pořídíme UV stan tak to bude dobrý a koupila sem mu kšiltovku, vypadá v ní moc vtipně:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Koukám že ke své gramatice se radši vyjadřovat nebudu že :grinning: no nic no...stane se:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Jen na rychlo reaguju - Miši - já právě koukala na dtest, tam by ty testy měly bejt nezávislý, kupovali jsme podle toho vysavač, dneska ho manža donesl a je fakt úplně parádní, i na nejnižší výkon se z parket ta hubice nedá pořádně oddělat, pokud není vytaženej ten kartáč :grinning:
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, gabi aj my chceme ísť v lete k moru, takže v pohodke a asi sa tam stretnem so Žanetkou :slight_smile: - na pláne máme tiež Chorvátsko. Žeby sme sa ja nejako dohodli a dali si slovenský zraz v Chorvátsku? :wink:
11. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.