• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Peti jakej vysavač jste koupili,zda se mohu zeptat :slight_smile: :wink:
holky třeští mě hlava dělala jsem nehty včera dnes a i v sobotu dělám:( jsem totál Ko
11. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Peti ty ten dtest máš asi zaplacenej že :slight_smile: jinak to nejde zobtrazit ty výsledky jednotlivých testů? :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
waci - my jsme si ho předplatili, budem toho ted kupovat docela dost, takže se nám to celkem snad i vyplatí, manža o tom pořád mluvil :grinning:

Koupili jsme Electrolux UltraOne Z8810, http://www.obchodni-dum.cz/electrolux-ultraone-z-8810-bily/61031/, byl celkem drahej, ale manža je alergik, tak jsme na tom nechtěli šetřit. Právě jsme četli, že některý vysavače sice maj hepafiltr, ale netěsněj jim ty plasty, takže je tam ten hepafiltr k ničemu... Ale tenhleten je parádně tichej, i když je danej na maximum, a když má ten výkon sníženej, dělá větší randál to, jak ta hubice jezdí po podlaze :grinning:
11. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Doufám, že nikomu z vás děti od 6h ráno nevydávají takhle šílené zvuky jako Adélka :frowning2: Před týdnem chtěla být operní zpěvačkou,poslední dny zas nějakou psychoušskou metalistkou nebo co :frowning2: Holky, tohle je fakt na palici. Po dvou dnech těchto "skřeků" (ono to ani nejde jinak nazvat) mám chuť skočit z okna. Je to fakt příšerný zvuk... Navíc se budí čím dál dřív....za chvíli budu vstávat ve čtyři nebo nevím...
Já chci spát :cry: nebo mít aspoň klid :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
DObre rano :wink:

Marti, me se Kristynka taky budi v 5:40 ale utechou mi je ze koncem mesice se meni cas takze bude 6:40 :sweat_smile:
No a ty zvuky, to je u nas to samy, kouka na okno a zpiva :grinning: me to zatim prijde roztomily, a nepremyslela jsi ze bys ji dala uz do pokojicku?

jinak jsem stale vic a vic nemocna :slight_smile: mam rymu a boli me v krku ale drzim se, hlavne at to nechytne Kristynka
12. bře 2010 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Tak já se přidávám do klubu brzkého vstávání :grinning: Dneska se Lůca vzbudila v šest :angry: Ale je fakt, že ona spinká už od sedmi večer, tak co bych chtěla, že? :grinning:

Marti chápu, někdy ty skřeky lezou na nervy, ale neboj, to jí přejde :slight_smile:

Jani tak mlíko s medem a ležet.................
12. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Jani, kdyby "zpívala", ale tohle je až deathmetal :grinning:
Do pokojíčku bych jí ráda dala, ale nemáme, až se přestěhujem, tak bude i pokojíček :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
calli - náš malej taky takhle řve a je to na palici, ale co už, však tak nebude řvát furt, my si děláme srandu, že to zní, jak kdybychom ho tady vraždili.. Mně spíš leží v hlavě, co na to sousedi, jinak mi to přijde docela vtipný, ty zvuky, co vydává :grinning:
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Peti...ono mi to přišlo taky vtipné a občas ještě přijde...no sousedi...ti si musí myslet, že když malá na chvíli ztichne, že je mrtvá :grinning: Mě to nepřijde vtipné v 6h ráno, když chci spát :angry: Ty to máš v klidu, Kubík se ti tak brzo snad nikdy nevzbudí :grinning:
12. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
calli - dneska byl mrnous vzhuru v 5 a pak kolem půl osmý, ale teď ještě chrní :grinning: je fakt, že v noci se jen napije a pak zas spinká :slight_smile:

Já teď koukám na vizitu, to je mazec...
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Čaveeeeeeec:slight_smile:

Teda vy ste ranní ptáčata...Marti neboj, to i ten náš zpěváček vstává v půl osmý i když mu pokaždé když mu v 5h dělám mlíčko vysvětluju že se bude spinkat až do 8h a on ne...v půl si začne vyprávět a vřískat a zpívat..ale já už si nějak zvykla a vklidu ležím dál ještě do těch 8h:slight_smile: neboj ono to přejde :wink:

Jani no teda chorobičky pryč...fuj...já se toho zbavuju už 14 dní ale jak nemůžu ležet v posteli a musím být s prckem tak to jde těžko...ale už mám jen trochu rýmu, žádný bolení v krku a tak...tak snad tě to taky brzo přejde...musíš hodně vitamínků a horkej čaj :wink:

Zuzi Jaji my chceme taky do chorvatska...tak že ysme udělali nějakej sraz tam :grinning: my teda jedeme na přelomu června a července:slight_smile:

Peti a co v těch testech teda psali o těch autosedačkách??? když už se tam nemůžeme podívat taky tak nám aspoň poreferuj prosím:slight_smile:
12. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Holky na jiný diskuzi sem četla že Maova o to miminko zase přišla...že se snad ani nezačalo vyvíjet:frowning2:
Chuděrka malá...já bych jí tak přála miminko:frowning2:
12. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Gábi,já bych se tak ráááda vyspala do půl osmé :sweat_smile:

Maova je fakt chudáček, to je strašné :frowning2: Moje sestra přišla o dítě 2x a musím říct, že obdivuju všechny ženy (i jejich partnery), že to zkouší zase znovu. Já bych to nezvládla po první zkušenosti. Je strašné, že ti, co po dítěti touží, ho nemůžou mít a ti, co je nechtějí plodí zdravé krásné děti a pohazují je u popelnic :confounded:
12. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Marti přesně...je to nefér!!! :frowning2:
12. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Holky chtěla sem vám ještě říct jak sem dopadla v úterý na kontrole u gynekologa s těma mýma játrama:frowning2:
Donesla sem mu ty výsledky z krve a on mi okamžitě zakázal brát antikoncepci a řekl mi že mi už nikdy žádnou nepředepíše, protože by mi to všechno zatěžovalo játra a že to nemůžu...takže teď neberu nic a nesnášíme kondomy, takže až napíšu že sem těhotná tak se nedivte :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu...to snad ne...ale sem z toho trochu smutná, protože jedinou formu antikoncepce co teď můžu je nitroděložní tělísko a toho se tak trochu bojím...že mi to tam bude vadit, a že to bude nepříjemný a co když z toho budu mít nějakej zánět...no mám strach něco takovýho zkusit...tak nevím co s tím...neznáte někoho nebo nemáte vlastní zkušenost s nitroděložním tělískem??? já se bojím...doktor říkal že při tom bývá delší a silnější menstruace... :unamused: ach jo proč se mi ty játra tím porodem tak zhoršily:frowning2:
12. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
tak tu sem asi dneska sama co:frowning2:
12. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Gábi, kamarádka měla a byla spokojená, můj gynekolog mi ho taky doporučoval, ale narozdíl od toho tvého mi říkal, že menstruace není skoro vůbec a někdy vůbec, ale já na netu četla šílené věci, tak jsem do toho nešla :grinning:
Ta játra mě mrzí :frowning2: Taky nesnášíme kondomy :grinning:
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
grabu - chudák maova :frowning2: snad jim to jednou vyjde, moooc bych jim to přála... Jinak s těma játrama je to hezky naprd, mně gyndr doporučila Mirenu, to je nitroděložní tělísko, ale prej při něm není tolik zánětů a ms nebývá buď vůbec nebo slabá... Ale stojí to asi 5000 na 5 let... Na autosedačky kouknu, ale teď se to tady snažím konečně nějak srovnat, aby to tu vypadalo jak u lidí :grinning: Přijede si dneska ten mamčin bratránek pro pračku, tak ať se nezděsí, jakej bordel tu je :grinning: Ale pak kouknu a napíšu :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
No Marti ale to že není menstruace je u toho tělíska mirena nebo jak se to jmenuje...ale to má v sobě taky trochu hormonů a i když se vylučují jen do dělohy, tak i tak ho mít nemůžu...takže já bych musela mít to normální mechanický...a to se bojím:frowning2: no játra jedny pitomý:frowning2:
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Peti díky:slight_smile: jen se nenech rušit a hezky vybaluj :wink: ať to tam máte krásný:slight_smile: už je objednaná postel???
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Gábi, už jsi zkoušela nějaký jiný úvaz šátku? Já uvažuji, že by to chtělo něco nového, ať se mi malá neupeče, až bude teplo :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
holky já dneska zase budu balit...myslela sem že tenhle víkend budu v klidu doma..ale opak je pravdou...včera večer mi psala Járova ségra ať přijedu na kurz trenéra nordic walking že to budu mít zadarmo a pak bych kdyžtak mohla trénovat lidi a mít z toho nějaký penízky a i se u toho provětrat...takže se dneska odpoledne balím a jedu za nima do Dejvic, protože bych jinak musela zítra brzo vstávat a to se mi nechce...ale tak zase aspoň nebude nuda:slight_smile:
12. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
no Marti nezkoušela...pořád ho vážu stejně...ale taky bych chtěla něco novýho...ale nějak sem si na ten jeden úvaz zvykla...ale malej je čím dál aktivnější a asi by chtěl i víc vidět...musím prozkoumat jak se to váže na bok a na záda... :grinning:
12. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
holky Štěpula se dneska v postýlce začal stavět na kolínka...ale jen tak že byl zabořenej hlavou v peřině a kolínkama se stavěl pod sebe...ale víc mu nešlo...neumí to zatím skoordinovat dohromady aby byl na kolínkách a zároveň na ručičkách:slight_smile: je to s ním sranda:slight_smile:
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Peti, tobě řekl doktor 5tis? Ten můj říkal 7tis. :confused:
Koukám, že se nějak neshodnou...

Gábi, tak zkus pohledat nějaké info na netu. Já jen co vím, jak jsem hledala info o té Mireně, tak tam psali, že z toho trčí nějaká šňůrka a partner ji může při sexu cítit a může se stát, že pokud používá žena tampony, že to tělísko může omylem vytáhnout. A tyhle informace rozhodly o tom, že do tělíska nejdu. Nevím, jestli je to stejné nebo jiné u toho normálního :zipper_mouth:
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
jj to normální je stejné...akorát nehormonální..taky má šňůrku a právě že si ríkám jak y to tam Járovi pak vadilo...no asi to nechám být a při nejhorším bude další mimi no:slight_smile: :grinning:
Já fakt nevím...třeba se mi ty játra srovnaj a někdy bych mohla zase začít brát prášky...uvidíme...já to tělísko nějak nechci...moc...no ...nevim...
Jinak to normální stojí 700Kč mi říkal můj doktor + 200kč za zavedení
12. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Jéé Marti...nová fotečka:slight_smile: hezký:slight_smile:
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
malej se mi teď vzbudil a vydává fakt zajímavý zvuky v postýlce...kouká na hračky a dělá...jejejejeeeeej heta tata heta tata...jejejejeeeeej :grinning: je vtipnej:slight_smile: prďolka můj malej...jako by si těm hračkám stěžoval že musí hajat:slight_smile:
12. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
No tak vy asi všechny obedvate nebo vaříte tak já jdu žehlit a uklízet:slight_smile: zatím paa
12. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
hajte, zubok boli len malilinko, líčko stále napuchnuté, ale pohoda

zuzka, vieš už kedy a kam idete k moru?

gabika, ty by si kam k moru išla?

maťka sme si práve odprevadili - ide do talianska...že za teplom heh a tam sneží :angry:

u nás to vrieskanie tiež dosť fičí, a vadí najviac maťovi. Ale keď si malú chytím, tak vresky prestanú ... ono to k tomu mimču hold patrí :slight_smile:

mňa dnes micka nechala po dlhom čase spinkať krásne - do 9,00, až som si odvykla :grinning:

do prčic - asi pred 4 dňami som maovej gratulovala :angry:

gabika, tak sem potom tie autosedačky fukla asi lucka alebo zuzka.... n :angry: najčastejšie sa v takomto niečom pomýlim medzi tebou a luckou

AKO LUCI, HALOOOOO, AK JE UŽ LEPŠIE TAK SA VRÁŤ :slight_smile: :wink: :dizzy_face: a ak nie, tak aj tak sa už vráť :pensive:
12. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.