• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
... a moje líčko naberá na fabách, byť milanom sa hanbím so mnou choduť von :grinning: :grinning: :grinning: - ale nebolí, len tak trolinku ako modrinka ... :wink:
13. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Zanetko :grinning: poradit ohledne kocky :grinning: moje kocka sice neskrabe na dvere ale MNOUKA v 5h rano jako kde jsme??? :rolling_eyes: ale nastesti ji to nevzbudi :wink:

Kristyna nesni ani pulku te malicke sklenicky myslim ze to je 125g :grinning: ja kristynce jen varim ale vcera mela teda kupovanou sklenicku spenat brambor nebot spenat je pry lepsi davat ze sklenicky :slight_smile: dokojuju ji az tak za hodinku a to vypije hodne.

No ja jdu k super mudre za az za 2 tydny tak uvidim, s masem zatim pockat, zatim bude dama vegetarianka teda :grinning:

Zanetko dej fotku na FB :grinning:
13. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
ahojky, tak jsem do albíčka přidala fotky... k jídlu, ten náš rošťák by asi snědl všechno, ale chci začít pomalu, aby neměl problémy s bříškem...
13. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
chtěla jsme světlou a do auta nám nejvíce sedla cloured snow :wink:
13. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Žany, nám kocour občas mňaučí za dveřmi, ale nic, co by malou vzbudilo a jen když jdeme spát, potom už ne. Ale zas třeba načůral do kočárku, takže si nevybereš :confounded:
Peti, hezky to Kubíčkovi jde :slight_smile: šikulka.

Jinak malá spala ani ne půl hodinky, tak jsem zvědavá...
13. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
marti, no to ja dávam bacha, aby Sabrina nemala prístup do kočíka - pre istotu. No nie je to prvý krát čo nás zobudila...ma sere, a potom sa hádam s milanom, lebo ja som chcela Sabrinku niekomu darovať, keď malo prísť mimčo,no ale chclapci mi to nedovolili - u nás je to presne opačne ako u Janky :grinning:

Miška, v trúbe mi kysne mazec (mazanec, ale mne sa páči názov mazec) tak som zvedavá, robím ho podľa Tvojho recepisu prvý krát :wink: - síce som do nevymieseného cesta hneď na začiatku nahádzala aj oriešky a ovociem ale asi to tomu neublížilo - uvidíme :dizzy_face:

jani, no aj sama som to zvažovala, že líčko na FB hodím, čakám na tie najsprávnejšie farby - chudák milan :grinning:
13. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
calli - je to takovej muj malej šikuláček... Ale zatím chudák neví, co s ručičkama :grinning: Nepovedlo se mi ho vyfotit, když se řehní na těch 4, protože koukal pořád na foťák a já tam mám dlouhej objektiv :frowning2: Ale tak pro ilutraci stačí :grinning:

Jinak jsem mrněti zase dala mrkev, zejtra mu do toho zbytečku přimíchám trochu brambor, tak jsme zvědavá, jakej to bude mít úspěch :grinning: A pak bych chtěla zkusit květák nebo brokolici :grinning:
13. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Petko Kubik je bozi na tech 4 :grinning:

mame ZUB leva jednicka dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nasel ho tatinek :pensive:

Zanetko ja bych mozna Garfildicku nekomu i dala, ale musela bych mit jistotu ze se ma jako kralovna :pensive: a myslim ze kazdemu by vadilo jak pelicha :pensive: proto ji kazdy den 2x vycesavam a vysavam. :pensive:
13. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Jupíííííí máme pračku :slight_smile: Teď ji odvezli, sice byl trochu trapas s placením, ale manža mě zachránil :grinning: Zajímalo by mě, co by dělali, kdyby tady manža nebyl a moje karta by se neumoudřila :grinning:
13. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Máme zub... :dizzy_face: máme zub... :dizzy_face: máme zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojda kočky:slight_smile:

pardon ale ten Štěpulův zoubek si zasloužil samostatnej výkřik do tmy:slight_smile:

Jani tak taky zoubek...gratuluju:slight_smile: ale u nás sem ho našla já:slight_smile: je tam už jasná bílá čárka:slight_smile:

jé já zapomněla na co sem chtěla reagovat...tak si to jdu znova přečíst:slight_smile:
13. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Gabi a kde ho Stepanek ma? :wink:
13. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Jani úplně na stejným místě jako Kika...levá dolní jednička:slight_smile: :grinning: a vyklubal se mu přesně na 7. výměsíčí:slight_smile: takže má dárek k sedmiměsíčním narozkám :grinning:
13. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Gabi to je pekny, to bysme si meli dat panaka :grinning: ja nemuzu :rolling_eyes: tak si dam mliko :rolling_eyes:
13. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Peti díky za test autosedaček...super:slight_smile: my asi teda vybereme MCT ale ještě to nechám na obhlídku v obchodě:slight_smile:
Kubíček je krásnej na těch 4:slight_smile: šikulka:slight_smile: to Štěpán zatím hrabe nožičkama a snaží se na 4 ale hlavu má u toho zabořenou do země:slight_smile: ještě to neumí sladit...ale on se to taky naučí:slight_smile:
Super že máte pračku...tak přeju hezký praní a žádný obarvení :grinning:

Jají s kočkou neporadím...:frowning2: nemáme zvířátka...
Ale s kojením po jídle jo...já nekojím vůbec :grinning: haha promiň za ten blbej vtip...ale chtěla sem říct že už po zelenince Štěpulovi flašku nedávám...on sní 200g zeleninky jako nic a to mu musí stačit...teda mu to i stačí...takže další mlíčko dostává až za 3h...a po přesnídávce mu taky žádný mlíčko už nedávám...teda nikdy sem nedávala...on se napije po tom trochu čajíku a stačí mu to:slight_smile: mlíčko už dostává jen ráno, jednou odpoledne, večer kaší a v noci:slight_smile:

Jani jak naučit Kiku víc jíst...netuším...náš pažravec doslova sežere všechno co mu dám...takže asi trpělivost a snad Kika taky začne víc...nevím...a my začínali se zeleninou v 6. měsíci a nám dr. řekla že po 14 dnech zeleninky přidat maso 6x týdně a jeden den nechat jen zeleninku...a po 14 dnech začít místo jednoho mlíčka dávat ještě ovocíčko...takže tak...myslím že už klidně můžeš Kristýnce to masíčko dát:slight_smile:
13. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Jani já si panáka určitě dneska dám...páč Jára dneska večer hlídá a já razím se sousedkou na dámskou jízdu na Oldees párty:slight_smile:
13. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Gabi no ona chce byt asi stihla ze ji tak malo :rolling_eyes: a zloutek nedavas?

ja zitra budu varit neco s pohankou ale nevim vubec co k ni mam pridat, nikdy jsem nejedla pohanku ale kristynka ji ma v jidelnicku :grinning:
13. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
To asi chce být štíhlá...ale nemusí to přehánět!!! :wink:

Jéé pohanku sem taky nikdy nevařila...tak neporadím...v jakým jídelníčku??? podle čeho to vaříš???
13. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
6loutek nedávám...dr. říkala až tak kolem 8. měsíce...tak ještě počkáme...ale ono to uteče jako voda...vždyť to je před chvílí co sem říkala že mu je půl roku a ono mu je už 7. měsícůůůů...šíleně to letí :confounded: za chvíli půjdou do školy a ani se nenadějem :frowning2:
13. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
no dámy, ešte ži si gabika napísala, že máte 7 mesiacov - posielame pusinku :wink: , no a keď vy máte dnes, tak my zajtra :grinning:

dnes tu každý niečo má :grinning: Koko a Štepula - 2 zuby (ináč aj u nás to bola jednotka vľavo dole), Peťka práčku, miška sedačku, tak i my sa pridáme :grinning:

máme sedačku :dizzy_face: máme sedačku :dizzy_face:

sa teším, že so žltkom majú naše mudr. rovnaký názor :wink:
gabi, krásne si mi odpovedala na kojenie, ďakujem :grinning: , podstatné som sa dozvedela, máme to rovnako, čomu sa teším, až na tú kašu, to ja ešte nedávam...iba sem-tam ju fuknem
13. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
jo, a sedačku teda milan vybral Romerku a ja som spokojná s jeho výberom :wink:
13. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
AAAAAAAAAAAAAAAAAA Gabika, večer si uži aj za nás, teda aspoň za mňa pekne prosím :dizzy_face:
13. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Jají tak super že už máte taky hotovo:slight_smile:
Dnes je fakt takovej den nových věcí:slight_smile:

Jají my sme kaší večer začínali...takže s ní pokračujem a malýmu to vyhovuje a spí až so 5h do rána...takže já sem spokojená:slight_smile:

a jakou máte barvičku vy Jaji???

Večer si snad užiju:slight_smile: každopádně se těším že na chvíli vypadnu z domu:slight_smile: možná si dám i vínko ale neměla bych to přehánět s těma mýma játrama :sweat_smile: :confused: :pensive:
13. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Zanetko prosime taky popis barvy autosedacky, nebo fotecku :wink:

Gabi ja nemam jako jidelnicek ale inspiruju se podle kojeni.net je tam jako priloha: pohanka, jahly, ryze, brambor pak i bezvajecne testoviny, no ryzi a brambor mame vyzkousenej ale pohanku a jahly ne. tak ji to udelam s mrkvickou a brokolickou :grinning:

tyy jo takze ja se orinetuju podle zanetky, kdyz oni zitra 7m tak my za 10 dni :sweat_smile:

Gabinko vsechno nej nej Stepankovi :wink:Kristyna posila pusu, ackoli uz si ted odpociva prdolka moje dnes byla pretazena.

DNes jsem ji dala na noc poprve hami 2 HAJAJA takze ocekavam ze bude spat do rana :sweat_smile: asi jsem naivni

no nic jdu spat, boli me nejak bricho a pritom jsem mela slibeno :grinning:
13. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Jinak gratuluju všem k zubům, my pořád nic, ale malej má furt jazyk venku a šudlí si dáseň, tak možná... :grinning: Ale však to nevadí...

grabu - štěpulkovi přejem všechno nej k 7 měsícům

u nás se teď pere a vaří se mi těstoviny, no už jsem je asi převařila, když sem píšu :grinning:
13. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
gabi, jani, fotečku fukneme na FB určite, možno i sem, ak si milanko nájde čas :confused: . Laurinka je už v nej samačka odfotená :wink:. Keďže chcem sedačku potom na rozdieľ od vás predávať, tak žiadne klasicky dievčatkovské sa nekonalo, je čierno - šedá. Najprv som čiernu nechcela že ju slniečko vytiahne, ale zas to, na čom je priamo miminuško je šedé a tým pádom to nebude v lete rozhorúčené....Bola jedna nádherná farba, teda ako viac, ale jedna úžasná, nechápem prečo len kvôli farbe to stálo o 30 € viac, ale bola bledučká, taká kapučinková, no úžasná, ale som si predstavila ako by to vyzeralo po používaní (napriek možnosti prania, sedačky bývajú od miminušiek proste dokopané - topánočky sú topánočky...). Takže z týchto dôvodov je čierno šedá - elegantná :wink:

a ku kašičke, ja či ju dám či nedám, slečna spinká rovnako :pensive: takže ak mliečko odstriekam tak ju má a ak nie, tak nemá ...

miška, mazec (mazanec) sa podaril

peťka, prvá várka vypraná, že iný luxus, neprať v rukách - že :wink: . Fotky s Kubikom sú vydarené, je škíkulko :wink: a má boží kukuč, ale to hovorím už dávno :wink:
13. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahojte tak nakukujem. Už je po teste z AJ ale dozvedela som sa že ešte na ďalší utorok máme ústne, ale to už by malo byť tu u nás - teda aspoň dúfam, ale to sa nebojím, že by som sa nevykecala, takže v pohodke.

U nás žiaden zub nie a nie vyliezť, iba ho chudáka jedujú. :angry: :angry: :angry:
Ja sa chystám sedačku objednať z čiech a nechať poslať na hranicu.
Inak to fotoplátno už máme doma - suseda našla niekoho hned tu pri nás na hraniciach - takže supiš.

gabi kde sú fotečky do súťaže?

jani ja idem dať mäsko zajtra - zeleninku už papáme 3týždne. No a ja ho idem dávať tak, že prvý týždeň 1 krát do týždňa, druhý -2krát a takto až žt - 6x. No a potom k tomu pridám aj ten žĺtok.

No a už vôbec netuším na čo všetko by sa tu dalo reagovať, bolo toho more.

a teraz ma trklo - že MORE - žanetka nám je jedno kedy a kam - hlavne niekde hore, aby to nebolo až tak ďaleko, ale my nejdeme do hotela. Ideme len tak s vlastnou stravou. Teda aspoň tak plánujeme.
13. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
No a akurát som kuk k Peťke do tabuľky a to akože dievčenské maminky - to čo má byť - to tým chlapom nechcete bonznúť žiadne info o budúcich frajerkách?
13. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
No nič idem buvať . Pa
13. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
DObre rano :grinning:

Zanetko sedacka je moc krasna, i ja mam vybranou cernosedou, prave proto ze je elegantni a my mame i sedy interier v aute, a vubec barevnou nechci, nahodou budu mit chlapecka tak prece nebude sedet v ruzove :pensive: Zanetko a ona se jmenuje jak presne Romer King plus nebo proste hod prosim odkaz :grinning:

Zuzi takze vy zacinate s masickem, tak my zatim jsme na zelenine, Kristyna je vegetarian zatim :grinning:
14. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.