• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No tak Peti jestli chceš tak pošli jinou:slight_smile: ještě to není uzavřený takže klidně:slight_smile:
14. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Peti moooc pěkný ksichtíky dělá Kubíček :grinning: on je tak krásnej:slight_smile: a ty kukadla:slight_smile: no paráda:slight_smile:
14. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojec holky :wink:

byly jsme na nakupech, nevim co delat s Kristynkou kdyz ona v tom kocare rve a rve :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Kaci vsak jo, kojeni je kazdeho vec, sice me to vycerpava, ale ona mi poradne neji takze ja ji zatim neomezuju. Hlavne jsem i lina ji to UM delat, dostava ho jen vecer :slight_smile: :slight_smile:

Gabi ja mam novej fotak tak slibuju dneska neco pekneho poslu :slight_smile:

Zanetko diky za odkaz :wink:
14. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Jani tak už se těším:slight_smile:

a co sis koupila hezkyho?
14. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Jirkova mamka má v úterý narozeniny, tak jsme byli dneska u nich na obídečku, mňamii :slight_smile:
Peti, Kubík má tak nádherné očka, to se budou balit holky na ně :grinning:
Jinak kamarádce se dneska narodil Mareček a normálně přesně v termínu, chlapík jeden šikovná :dizzy_face:
14. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Peti Kubíček jednou bude balit holky jen na pohled, co? :slight_smile:

Jani a dřív ti přeci v kočárku spala, ne? Nepomáhají ani golfky? Naše Lůca je na nákupech hodná - kouká si kolem sebe a to jí baví :slight_smile: Já jí mám vždycky ve vajíčku na konstrukci kočárku.
14. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Gabi NIC jsem si nekoupila nebot jsem nemela cas, protoze dite rvalo :astonished: ale mam vyhlidnuty boty a potrebuju nutne rifle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci ja ji mam ve sportaku takze vidi kouka a rve ona se chce nosit a pak uz ani to ne :pensive: :pensive: chce lezet doma na zemi a hrat si :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Jani ty to máš teda těžký... :pensive:

Marti no to je teda dobrej Mareček že se narodil přesně...to je snad jen 5% dětí nebo tak ne:slight_smile:
14. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky, děkuju za pochvalu malýho :slight_smile: Je to moje zlatíčko "malinký"

Jani - a nebyla by malá spokojenější v hluboké korbičce zatím, pokud se ti do ní teda vleze? Já nedávno zjistila, že malej se mi za chvilku do té naší korbičky už nevleze a to má na délku 78 cm :-/ To je hrozný... :grinning:
14. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Holky já sem si k Járově ségře nechtěla brát rozkládací postýlku...tak sem si vzala korbičku a když sem ho do ní dávala spinkat s hrůzou sem zjistila že už se do ní nevejde...normálně byl tam napresovanej jak sardinka a to měl jen overalek a nic jinyho...přikrytej byl jen dekou no sranda a skoro celou noc jak kopal tak měl nohy nahoře...venku z té korby...takže my už bysme ani s normálním kočárkem jezdit nemohli :grinning:
14. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Mám dotaz na holky co už máte doma zubatce:slight_smile: prosím vás za jak dlouho po prvním zoubku se proklubal druhej? a za jak dlouho co se ten první vyklubal povyroste aby byl už vidět hodně? rostou pak už rychle? nebo jak dloho to trvá?
14. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
kači olovrant - je po vašom ASI svačina - je to jedlo medzi obedom a večerou :grinning:

Gabika, 24. 12. sme našli jeden a 26. 12. druhý zub. Vám som foto robila asi po týždni, odkedy som ho našla, ale teda pusinku som jej pootvorila aby to bolo vidno. No a tretí zúbok, ten zatiaľ nemáme.... :wink:

jani, klidek, laurinka je tiéž na nákupoch najradšej na rukách. Chvilinku vydrží vo vajci a potom šup tatikovi alebo maminke na ruky :wink: . My sme stále v korbičke, natesno, ale sme, no ak už nebude mrznúť, tak už bude šporťáčik, uvidíme či tam bude na nákupoch spokojnejšia :astonished:

fičím kojiť, už je okupkaná :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
gabi plavky sú super - tie som chcela ja ja, ale nakoniec sme zobrali tmavomodro biele -tie sa páčili manželovi.
14. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
No a už sú z nás mäsožravci :wink: .
14. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Holky tak Lucinka už má taky skrčené nožičky v kočárku, ale evidentně jí to nevadí a spokojeně tam spinká :slight_smile:

Jaji aha, svačina :grinning: Tak svačinku už dávám dopoledne a to většinou nekojím. Ona už Lucinka kolikrát ani prso po příkrmech nechce. Jen si cucne a už má jiné starosti :slight_smile:

Zuzi taky už jsem zkoušela dát maso a šmakovalo :slight_smile:

jo a mazanec je MŇAM :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
zuzanka, čo keby si mi našla aj byt, do ktorého by sme tú detskú mohli kúpiť :wink:
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Zuzi ta zelená je pěkná, mně se líbí tahle :slight_smile:

http://www.itr.sk/produkty/detska-izba-e017/
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
jeeeej, akú mazancovú lavínu som tu spustila - ako zas si nempamätám, či je to u vás tradičný vianočný alebo veľkonočný koláčik :slight_smile: - ako je to jedno, chutí aj teraz :grinning:
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
no, určite je z čoho vyberať...

zuzka IP si si nenašla??? som sa v nej pýtala, že pre akú sedačku ste sa nakoniec rozhodli, keď ju chceš objednávať v čechách - chodievaš sem hlavne večer, preto som ti to do IP poslala...
14. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jaji já ho pekla na základě včerejšího nákupu :slight_smile: Vůbec jsem nevěděla, že tady taky pečete :slight_smile: A u nás se peče na velikonoce :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
no, ja som ho robila včera a po mne sa pridali ďalšie kočenky, tak sa smejem, že aké je to chytlavé a peťka robila buchty...
14. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
vidíš, keby si nás dočítala, tak by si to vedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
idem, krásne sníčky prajem :wink:
14. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Když na dočtení kolikrát fakt nemám čas :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
dobrou :slight_smile: Já za chvíli jdu zakufrovat taky, protože včerejší spaní až o půl druhé mě moc energií nenabilo :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Kati tam je ich veľa krásnych, ale tá zelená ma super cenu, inak tá čo si vybrala je super.

žanetka ešte sa rozhoujem medzi mc priori a romerkou.Budem ich skúšať - suseda má obe.
14. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jen to holky všechno odzkoušejte, já dám pak na vás :grinning: Ale jsem na 90% rozhodnutá pro Maxi Cosi :slight_smile:

Zuzi já teď zkoumám kuchyně :slight_smile:

Jdu zakufrovat, jsem mrtvá :slight_smile: Papa holky
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Pa aj ja už pomaličky frčím.
14. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
DObre rano :slight_smile:

tak uz si tu hrajeme s Kristynkou, dnes ma 29 tydnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera jsem ji vecer dala UM hajaja a krasne po nem spala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

gabi jdu ti poslat foto :confused:
15. bře 2010 v 06:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.