• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Dobré ráno...asi si budu muset zvyknout na budíček v 6h :frowning2: chjooo...
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobrý ránko všem, manža šel do školy, tak jsme tu s malým sami, asi pujdu dat vyprat ložní prádlo... K obědu tu v podstatěnic nemáme :grinning: Tak musím počkat na manžu, co přinese :slight_smile:

calli - budíček takhle brzo ti teda nezávidím... :confounded:
15. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj malá usnula, tak jen nakukuji :slight_smile:

my vstáváme každej den v 6:00 ale taky chodíme spinkat v 19.30 a já jsem vyspaná :slight_smile: malá je prostě zlatíčko.

Celý den od rána do včera tu vydává takový super zvuky, že to trhá uši a někdy kdyby nás někdo polsouchal, tak si řekne, že jsme obě prdlé:D si povídáme, ona něco řekne nebo zaječí a já odpovím. Teď začala vydávat takový hrdelní zvuky no mazec. Ale je to ukecaná babka a já aspoń vím, že ji mám. Tenhle týden jdeme na očkování. ještě nevím který den půjdeme, ale už jw to poslední dávka. Posunulo se nám to tou 6. němocí. Nikomu nepřeji takové trápení s vysokýma horečkama, bylo to hrozné. Závidím Laurince, že to zvládli jen s takovejma nízkejma:slight_smile:ale moc jí to přeji.

já teď nestíhám opravdu internet. jak sjem psala včera, chci se naplno věnovat malé.

Jinak jsme koupili kočárek do auta. Původně jsme chtěli zapíka, ale neměl polohovatelná záda, tak jsme vzali omnia 3 je malej dle rozměrů a mám ho s plnou výbavou za super cenu. přijde nám zítra přiveze ho PPL tak se na něj moc moc těšíme. Protože já sama do naše mini pidi kufru nmáš kočárek nedám a tak nemůžu ani se Zoují jezdit do města sama a tenhle je fakt pidi, dám ho do ruky a do kufru úplně bez problémů váží 6kg. :slight_smile: malá dostala penízky od prababičky, tak jsme jí z toho koupila kočárek a ještě nějaké věci co potřebovala -plenky...
15. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Miško, tak to Adélka spí od 20h, jenže já jsem si zvykla, že chodila spát ve 22h a nějak se nedokážu přepnout na dřívější spaní, takže ona je možná vyspinkaná, ale maminka teda vůbec :grinning:
My jdeme zítra na druhou dávku synflorixu a 30.3 na poslední hexu
Jinak malá už se snaží dostat i na kolínka, už teď nám přijde, že se plazí nějak moc rychle a když k ručičkám přidá ještě nožičky...no, asi mě tu pak skoro neuvidíte, ptž ona už teď leze všude tam, kam nemá :grinning:
Miši, to máš fajn, že babička malé dala korunky a může tak mít nový kočárek :slight_smile: My teď přemýšlíme, jak pojedeme za měsíc za mojí babi,kde na tu cestu vemem korunky...ona ta cesta není drahá, ale nám skoro nic nezůstává, když všechno zaplatíme...no,nějak to vymyslíme :slight_smile:
Já letím za malou, včera se naučila otevírat šuplíky...a už je zas u nich :grinning:
15. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
marti kočárek mám právě jen na cestování do města, jinak u nás jezdím tím co máme od narození, ale když chceme jet na nákup do brna...tak prostě už nám nákup nevleze do auta, protože máme plný auto kočáru :grinning:

teda ty máš šikulku.

tak to my se točíme jen kolem osy a sem tam popoleze skokem a sem tam se jí povede otočit na záda, ale žádná slává to není :slight_smile: ale každé mimi je individuální a malá to dožene :slight_smile: my musíme dávat bacha na ubrusy a vše co je na stole. protože to hned chce servat
15. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
To víš, že to Zouinka dožene :slight_smile: Některé děti nic nic a pak najednou chodí :slight_smile: Adélka se točí na bříško i na záda zcela bez potíží, jen výjimečně bouchne hlavou o zem :grinning: Po zemi cestuje jen pomocí ručiček, asi chce mít svaly :grinning:, ale nožičky do včerejška skoro nepoužívala, ale už to trochu zkouší, zatím jí to ale moc nejde. Ale je zajímavé, že jsem četla, že má dítě nejdřív sedět a potom se plazit a my to sezení nějak přeskočili :grinning:, tak se neboj, ona je Zoui šikulka :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
já se s ní sažím trénovat, ale stejně to nezabírá :grinning: prostě jka byla nemocná, tak je trochu lenoch :grinning:
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
víš, co dělá moje mamka? Posouvá Adélce hračky tak, aby se k nim musela doplazit :slight_smile: To my ani nemusíme, Adélka si je odhazuje sama :grinning: Ona už chce chodit a běhat a ležení ji teda vůbec nebaví :grinning:
Ale fakt jsou děti, které celou dobu nic a potom se rodiče nestačí divit, že jim už chodí :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Miško, Jirka ti vzkazuje, že máš být ráda, že se Zouince nikam nechce, že ji nemusíš pořád hlídat. My Adélku položíme a jen se otočíme, ona už je na břiše a úplně jinde než kam jsme ji položili :grinning:
15. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
marti mně to nevadí :slight_smile:
jinak hračky máme taky všude odhazuje je je a pak se kolíbáním a skákáním snaží doplazit :grinning: a pak jí většinou zase kulička uteče a tak začne zuřit :grinning:
15. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
ahojte babule,

tak som tu,Samík mi spinkal už týždeň krásne,budil sa na prvé kojenie medzi 5-6h rannou a potom vstával až o 9h :slight_smile:,ale dnes mal zase divnú noc,jedol o pol2,5h,7h a o 9h vstával,asi mu kaša nestačí...sa priznám,že na večer robím malú porciu kaše a malú porciu UM a vtedy spal dobre,včera ale dostal len väčšiu porciu kaše a prso...tak neviem...kojím ho ešte tak 4-5x denne,ako kedy...mám doma proste "kozojeda" a rada by som ho pomaly odvykala ako Kačka,každý má na to iný názor,ale tiež nechcem,aby sa mi sapal pod tričko ako 2ročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak to má už teraz len od smädu a nezasýti ho,je ho kus a ako písala Kačka,prvý polrok je to super a vtedy im dáme najviac,po polroku to už nemá takú "funkciu"...a hlavne,ja mám doma poriadneho chlapa...a okrem toho,tými svojimi dvoma zubkami,keď sa nahnevá,že už nemá nič v kozenke,tak od zlosti sa mu podarilo pekne mi zakusnuť do prsa...no nebudem hovoriť aké príjemné to bolo :angry: ,ale za to je moc šikovný,mamina ho tiež chválila,ako si krásne prekladá z ruky do ruky hračky alebo keď má niečo na papanie v ruke,kukuričné chrumky je jedna radosť a nenechá ani kúsok,aj to,čo nájde na podbradníku,tak nájde a dá si to do pusy :grinning: na kolienka sa ešte nedal,ale čo,zvládol ostatné,zvládne aj toto,má ťažšiu prdelku :grinning:

Laurinka má peknú sedačku,tak nakoniec Žanetka nás všetky predbehla a má ju prvá pre Laurinku :slight_smile: aj ja chcem takú neutrálnu farbičku.

Gábinka,ty si si teda užila disco :slight_smile: na budúce idem aj ja :sunglasses:

Inak mám dole už 4kg,ale je to ako kedy,podľa toho,či som z jedla nafúknutá ale nie,jeden deň mám 61,4kg a druhý mám 62,7kg a to jem tak ako píšu,ale je to pokrok,vidím,že aj ten špek na bruchu ubúda...tak uvidíme,ako to pojde ďalej.
Čo ty Gábinka,ako ti to ide?

Inak sme boli v sobotu nakúpiť a ja som dostala za odmenu nové rifle a bundičku :wink: aj Samík dostal bundičku,bude poriadny frajer :grinning:

Počasie vonku ma s...to tá zima neskončí alebo čo????
15. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Luci já měla jako první autosedačku :frowning2: jsi mě vynechala . my ji máme od pátku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Inak som potešená,za dane mi vrátia 8tis.Kč,tak budem mať zase na odloženie. :wink: včera som volala aj s ocinom,radil nám ohľadne tepelného čerpadla a podlahového kúrenia...a pýtal sa,kedy mi má poslať peniaze,asi odpadnem,keď mi príde 1,5mil.Kč na účet :grinning: no a dom má už aj strechu urobenú,je to fakt pidi,ale stačí. Libor bol z toho priestoru hotový,že na plánoch tie metre vypadajú väčšie ako v skutočnosti :grinning:
Gábi,koľko m2 máte vy zastavanú plochu?
No a zrkadlo už mám opravené,v servise mali na originálne diely Opelu 30% zľavu,tak aspoň niečo...

Baby,takže vy čakáte na mňa,aby som to rozhodla?

Tak tento týždeň možme ísť na tú výstavu(rada by som sa presvedčila,či to za niečo stojí a či na budúce ísť alebo nie) a na ďalší krát ísť zase ku niektorej domov,ako chcete.
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Mišička,ale no tak,neber to moja osobne,ja som fakt nedočítala dozadu,to nemám šancu za ten týždeň aj čosi,čo som tu nebola :frowning2: tak som čítala len zo včera...a akú máte kúpenú?a čo farbička?
15. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
K tomu plazení , náš malej se posunuje, vůbec netuším jak... :grinning: na kolínkách se jen drží, ale zatím neleze... Ale z těch 4 už mi přijde, že se občas snaží si sednout... Tak uvidíme, je to čertisko, nejvíc ho sasmozřejmě zajímají kabely od všeho, včera se doplazil k tiskárně (pravda moje blbost, že je na zemi a vytáhl ji ze sítě :grinning: - teda ten kabel z tiskárny, ne ze zásuvky) Nejlepší je, že má celou deku pro sebe, ale stejně je nejlepší lézt na parkety a bouchat do nich čímkoliv, co má po ruce :grinning:

Každopádně budem muset koupit záslepky na zásuvky... :slight_smile:

Jo a ještě mě napadlo, taky poznáte, podle toho, jak mimča dejchaj, jestli se na něco soustředí? :grinning: Malej je v pohodě, kouká všude možně, ale jak zaměří něco, co ho zajímá, našpulí pusu a začne tak funět a pekelně se soustředí na to, aby se k tomu dostal, je přitom hrozně legrační :grinning:
15. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Luci to víš že to neberu osobně :wink: máme tobinku a máme světlou barvičku coloured snow. Já chtěla světlou :slight_smile: vím, že je to nepraktické, ale prostě se nám s manželem líbila nejvíc a i nám nejvíc pasovala do auti :wink: koupila jsme si na ni i letní potah, takže to máem komplet.
15. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Peti, Adélka nefuní, ale "nadává" :grinning:
Lucinko ahooooj :slight_smile: Už je lépe? Ty daně ti vrací krásné, mě jen 255,- :frowning2: Vůbec to nechápu :frowning2:
15. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
mně daně 231kč:D k smíchu :grinning:
15. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
No, jsem si říkala, že kdybych to věděla, tak si o to ani nežádám :frowning2:
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Lucinko no to jsem moc ráda, že jsi zase zavítala. Takže už je líp? :slight_smile: Tak mám počítat se čtvrtkem?

Po obědě se jedu podívat na šestinedělní miminko, tak se moc těším :slight_smile: Lucinka už je kus ženský, točí se mi tady jak kolovrátek a pořád se houpe na kolínkách :grinning:

Peti naše Lůca pořád jen couvá :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
marti jj je to fakt k smíchu :slight_smile: zybtečné lítání a prd z toho
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky, ještě mě napadlo, malej ještě nežvatlá, dělá jen "ejoooo", "aprrrr" a tak, ale slabiky vůbec... Koukala jsem, že už by pomalu slabiky říkat měl, tak mi to leží v hlavě, aby nebyl opožděnej s mluvením...

Jinak jsem se s ním zkoušela zvážit a oblečenej s plínou má 9,4 kg, jsem zvědavá, kolik ve čtvrtek u doktorky bude mít :grinning:
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
peti neřeš to, opožděnej určitě nebude, každý mimmi se vyvíjí jinak :wink:
15. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Peti, s tím mluvením je to podobně jako s tím pohybováním. Až bude mít co říct, tak to řekne :slight_smile: Některé děti vůbec neslabikují, ale rovnou začnou mluvit ve větách :wink: Opožděný určitě není, Adélka taky neslabikuje, aspoň jsem si nevšimla a to jsem s ní 24h denně :grinning:
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
to zoují slabikuje o 106 a z postýlky na mě volá mamamamamamamamamamam a když byla nemocná tak mamamamamamama mala mala mmamamaam malala a pak ještě bababababa... ale zase se neumí otočit na záda a plazit :grinning:
15. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Dobré ránko kočky moje:slight_smile: teda vy dneska kecáte tak rychle že já nestíhám...

Ale

konečně se mi sešly všechny fotečky:slight_smile: takžeeeee

Připravte se....

pozooooor....

START :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=532284&vImageID=3904149&vMoveINT=-1&vReferer=

Omlouvám se že sem to dala do albíčka, kde jsou Štěpulovy fotečky z DSB ale já už nemám volný albíčko... :confused:
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
No a až budete rozhodnuté která fotečka vás nejvíc pobavila tak mi to písněte do IP:slight_smile: a já pak vyhodnotím vítěze:slight_smile: ale myslím...teda je to můj osobní názor..že já se nasmála u všech, takže není žádný poražený:slight_smile:
15. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Kačenka,ahojky,tak aký ste mali víkendik?čo ste robili? lepšie už je určite,ale chce to čas... :wink:
že 6tinedeľné miminko...to je už tak dááááááávno,že?
15. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Máš to v IP :grinning: No, nasmála jsem se dost :grinning:
15. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Já si vás jdu teď dočíst...takže se v klidu pobavte a zasmějte a hlasujte:slight_smile:
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.