• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
:grinning: tak jsme se nasmála, fotky jsou super všechny
15. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
Miška,to máte ale krásnu sedačku :wink: ja by som takú pri mojom špindírkovi nemohla...ale tak každá si vyberieme akú chceme,no nie?

Aj Samík slabikuje jedna radosť,až ma z toho bolí niekedy hlava,a tie ústa otvára ako vráta :grinning:

Fotky sú všetky bohovské :grinning: máme to ale rozkošné detičky :sunglasses:
15. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Luci dala jsme autosedačku do fotoalba, kdybys chtěla mrknout.

Zojulka ji určiět taky ušpiní, ale co kdyžtak ji vyperu a bude, nedělám si s tím hlavu, hlavně že je pohodlná, bezpečná a líbí se nám :wink:
15. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak už mám dva hlasy:slight_smile: tek super...jen pokračujte:slight_smile:

u nás se dneska spinkalo až do 10:10 tak se omlouvám že sem nějaká zabržděná...

Teď Štěpula zase spí, tak na vás mám čas, ale odpolko musím do tesca...pro plínky a na nákup, abych měla co jíst :confused:

Luci no to je paráda že si zhubla už 4kg...šikulka...já zatím 1,5kg, ale ještě to nedržím ani týden takže dobrý:slight_smile: spíš je super, že chodím každý den pravidelně na záchod, což u mě byl dooost velkej problém a že dodržuju pitnej režim...ale musím se přiznat že teda večer mám vždycky šílenej hlad...až mě bolí břicho a tak si ještě dám nějaký ovoce...ale tak snad to tak nevadí...a když jo, no tak nezhubnu tolik...ale zase nemá cenu to přehánět aby mi bylo zle :wink: ale cítím se každopádně líp:slight_smile: a to je hlavní...no ale já mít 61kg jako ty tak si pískám...to mám teda ješt hooodně co dohánět:slight_smile:

No a s tím srazíkem příští týden teda pojedeme na ten veletrh ju???
Ale já musím ve čtvrtek v 15:30 být na Čerňáku a jet s bývalou kolegyní do práce...slíbila sem to už minulý týden že jim přivezu Štěpulu ukázat...tak jestli to plánujete na čtvrtek, tak já budu muset asi utýct dřív...nebo jak to máte v plánu s časem???
15. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tady nikdo zase není:frowning2: tak já si jdu něco uvařit k obědu... :unamused:
15. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Miška,tá je krásna,aj mne sa páčila,keď som ju videla v obchode...

Gábi,teda Štěpánek takto stále spinká :wink: to je zlatíčko :wink:
Samík zaspal o 12h,tak som zvedavá,koľko dá dnes,spáva tak 1,5h,čo je pre mňa super,možem sa v kľude naobedovať a nie tajne,lebo keď vidí,že jeme,tak to je strašné...čo si si dala dnes na papanie?ja fazule :grinning: som mala na ne chuť od soboty :grinning: a ako ti to ide so sladkým? inak ja to tiež až tak striktne nedržím,keď mám večer chuť alebo mi kručí v bruchu,tak si dám tiež ovocie. No som zvedavá,koľko dám dolu celkovo...ja práve zisťujem takto,čo mi vlastne nerobí dobre na trávenie a z čoho ma nadýma,takže tiež som spokojná.

No ešte to musím preveriť,lebo väčšinou ten prvý deň je pre obchodníkov,čo znamená štvrtok,aby malo zmysel tam vobec ísť...a ty máš ešte vo štvrtok niečo naplánované,tak to je naprd...
15. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Gábinka,ja som,len kým niečo napíšem,čo chcem,tak to trvá,som akási spomalená :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrú chuť.
15. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Já budu mít dnes rýži se zeleninkou:slight_smile: teprve se mi to vaří...takže ještě sem tu:slight_smile:
Štěpula mě taky nenechá v klidu najíst...a to to dělám tak že nejdřív nakrmím jeho a až potom si dám něco já...aby neměl hlad...ale on stejně tak dlouho kouká a somruje že mu dám...většinou třeba banán nebo tak...no je to s ním sranda:slight_smile:hladovec jeden...musím ho dneska změřit a poslat Peťce míry za 7. měsíc...váží 8,6kg ale kolik měří nevím...ale hrozně se teď vytáhl...hlavně nožičky...pořád mu byly kalhoty 68 a najednou během týdne mu jsou pomalu malý 74...nechápu to...já mám na něj tolik oblečení a vůbec to nestíháme vynosit...kdybych věděla že budu mít druhý miminko holčičku a neschovávala to...tak to snad hned všechno prodám, protože to je skoro všechno jako nové...no mazec, vůbec nechápu ty velikosti podle měsíců...jako že 74 má být na 6-9 měsíců...no my už máme teď něco co je 80 a je mu to akorát...tak nevím co bude nosit v roce :confounded: roste jako blázen...

Jo já myslela že ten veletrh je každej den stejnej...a dá se to někde zjistit???
a v kolik byste se tam chtěli sejít???
15. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Holky tak u nás je zas veselo, manža je protivnej, jak noc... :-/ achjo :frowning2: už mě to nebaví se furt hádat :-/ Asi se tu teď nějakou dobu neukážu, protože náladu mám zas na prd... :frowning2:
15. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Peti ach jo:frowning2:co mu zase je???
15. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jo a Luci s tím sladkým...no občas si trochu dám...ale třeba jen jeden kousek merci, nebo bebe sušenku...ale nefutruju se denně čokoládou jako dřív...byla sem schopná sníst za den tabulku čokolády a ještě sušenky...to už nedělám:slight_smile: no snad to aspoň trochu pomůže abych zhubla aspoň pár kilo...kolik máš v plánu zhubout ty??? já bych chtěla aspoň na 62-65...to bych byla spokojená...takže nějakých 5-8kg bych brala...pokud víc tak se samozřejmě zlobit nebudu:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
grabu - tto je furt něco a když už to vypadá, že dobrý, tak si zas něco najde... škoda mluvit... :confounded:
15. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
jé gábi my máme hlasovat???? jsem to nějak zasklila :grinning:
15. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Peti to je mi fakt líto... :frowning2: ale určitě se zase rozjasní a bude líp...víš co říká jedna teta...ať šáhnu do pytle jak chci...vždycky vytáhnu chlapa... :grinning: oni sou prostě všichni stejný a člověk si nevybere...a kdyby bylo pořád všechno růžový, tak by nás to taky nebavilo...hlavně se netrap, nic nikdy nestojí za to abysme se trápily...já teda nevím co se stalo, ale snad to není tak zlý abyste se spolu třeba nebavili nebo tak...a Kubíček stejně všechny bolístky vyžehlí:slight_smile: tím jeho kukučem krásným:slight_smile:

Miší no jasně že hlasovat...jak jinak bych mohla pak rozdávat medaile :grinning:
15. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
ááááááááá dráče je po hodině a půl vzhůru...tak jdu pro něj...asi bude mít taky hladík:slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Peti to je tím počasím, chce už to jaro
15. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Peti,kruci,čo sa to deje s tým tvojím manžom???možem sa opýtať,ako vám to ide so sexom?už je to lepšie?myslím,ako to vypadá z tvojej strany,si pamätám ten tvoj problémik...ale nemusíš odpovedať,ak sa to nehodí...len by ma zaujímalo,čo sa to s ním deje...mrzí ma to,že sa takto trápiš...viem,aké to je...

Gábinka,ja som začínala s váhou 65,5kg a rada by som sa dostala na 56-58kg ako som to mala predtým,tak uvidíme,čo sa za tie 3 mesiace podarí,píšu,že aj keď zhodíš skor tie kilá,čo chceš,tak to je potreba dodržať tie 3mesiace...no som zvedavá...s tým sladkým ja sa teda snažím tie 2dni nedať si nič a ten tretí si vychutnávam večeru :grinning: sa "teším" na ten vodový deň,to som zvedavá,či dám,ale zase som premýšľala,že keď ešte kojím,tak buď prehúpnem hneď na bielkovinový deň alebo niečo aspoň zjem...

No my práve na veľtrhy chodíme často a väčšinou aj tie stavebné fungujú tak,že prvý deň je pre firmy,obchodníkov...tu je odkaz:http://www.forkids.cz/2010/cz/intercept.asp
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
gábi jsme mylsela, že to rozhodneš ty :grinning: ale už jsem poslala hlas máš to v IP :wink:
15. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Luci no to sem si taky říkala že to asi pro tee nebude moc ok když kojíš aby si celý den nic nejedla...no uvidíš až to příjde...ale asi bych být tebou něco snědla...aspoň trochu... :wink:

Luci a co tam pak je další dny na tom veletrhu???? no tak se tam sejdeme už dopoledne jestli to je první den pro firmy, abysme viděli co tam všechno mají a já pak odpolko hold budu muset jet dřív no...nebo co navrhujete vy???

Miší no tak to by byla houby soutěž kdybych to rozhodla já...no neblázni:slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Gábinka,každý deň tam je to isté,akurát ten prvý deň sa venujú len tým obchodníkom...snažila som sa to prečítať,ale nič také som tam nenašla,normálne vstup aj pre verejnosť aj ten prvý deň,tak by to vo štvrtok šlo. Už som si aj tú lacnejšiu vstupenku zabezpečila,keď si kliknete na ten odkaz,čo som tu dala,tak tam hneď svieti možnosť získať lacnejšiu vstupenku o polovičku :wink:
No niečo určite zjem,ak to neurobím tak,že sa hneď prehupnem na ten bielkovinový deň :wink:
Žanetka,inak dosť žien tú dietku držala aj v období kojenia po polroku a v pohode,o mliečko neprišli :wink:

No ja čakám,kedy sa Samko zobudí a vyštartujeme von. Snáď tam nezmrznem a neodfúkne ma,tá noc stála za to,krupy,blesky,sneh...
15. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Samík už spí skoro 2,5h :astonished: to teda čumím...
15. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
holky tady je vichřice s vánicíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí masakr já chci jarooooooooooooooooo
15. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
haj babky

odhlasované, rakšej som hlas poslala okamžite, pri prvom čo ma osvietilo že "hlasuj" lebo ináč - ako sa poznám, hlasovala by som týždeň, nakoľko sú fakt všetky foto woooooow - to nekecám, úsmev na tvári mi pohráva ešte teraz z toho, ako som si ich prezerala :wink:

miška, presne takejto kapučínkovej farbičky sa aj mne najviac páčila, no to by som ju ja musela prať každú chvíľu ak bude laurinka po bráškovi...... a u nás som nechala sedačku plne na milanka (vybral tú čo som chcela, ale nehovorte mu to prosím), lebo som minule mala vykričané že všetko u nás je podľa mňa :confounded: no ale môžem ja za to, že som tak šikovná a milanka vždy presvedčím o tom, že toto a toto je lepšie ako to čo by eventuelne chcel on?!?! :grinning: ...resp ho tak šikovne navediem, že dospeje k záveru aký očakávam?!?! :grinning:.

peťka, to že kubik nekecá je v pohode - kubik je o dosť mladší ako väčšina miminušiek, laurinka tiež nekecá, síce niečo zo seba vydáva, no ja to zašpcifikovať neviem....maťo bol s rečou veľmi pozadu, aj k logopedičke sme chodili a nič s tým nestratil, bolo obdobie, kedy som si hovorila - "bože, nech je už ticho"
s manžou mi to je ľúto, tiež som sa chcela popýtať, že či ste sa posunuli k lepšiemu po návšteve odborníčky, potom si nám už o tom nepísala. No aspoň že už nie ste takí stiesnení a máte možnosť byť aj od seba, tak ako vám bolo poradené. Držte sa :wink:

luci, vitaj stratená ovečka :slight_smile: . Ani mi nehovor o tej dietke, strašne ma to láka, no bojim bojim, že to budú dva silné zážitky na mňa - robota a k tomu dietka.... ja to asi ešte chvilinku potiahnem a potom sa rozhodnem. Ono veď ak by som aj začala a mala pocit, že mliečku to neprospieva, je to to najmenej prerušiť ju a začať neskôr. Teším sa že sa vám s gabikou darí. Ten vodový deň by som ja už nedala ani keby som nekojila.... Bol dosť nepríjemný a po ňom išla váha šup dolu ALE, potom dlhšie obdobie stála .... no centimetre išli, a to je to najdôležitejšie.... Držte sa babule, ľutujem že ju nedržím s vami, lebo je to fajn, keď sa na to dajú viacerí spolu...

ja von neštartujem, dopol bol doma milan potom som mala návštevu, teraz je malá na balkone a ja idem zas omrknúť nejaké byty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
miška, u nás je krásne slniečko, vietor síce fučí, ale nie extrémny. Malej je na balkone pohodičkovo :wink:
15. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Luci no mě je to fakt jedno...já se podřídím...a jak říkám...když se tam sejdeme třeba dopoledne tak budeme mít do 15h než budu muset odjet dooost času si všechno projít a pokecat:slight_smile: a jak to budeš dělat, bereš kočárek nebo jak??? já přemýšlím jestli nemám malýho vzít jen do šátku...ale co když usne a kde ho nakrmím a tak...no asi vemu kočárek:slight_smile:

Tady je dneska tak jako že občas sluníčko občas se schová za mraky...ale v noci...to byla hotová Sibiř...tady funělo, padal sníh s ledem a lítaly blesky a hromy...no hotovej konec světa!!! fuj...já už chci kytičky a sluníčko a ať je všechno zelený a hlavně teplo!!! :wink:

Jají a kdy nastupuješ přesně do té práce???
15. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Já bych měla jet na ten nákup...ale mě se taaaak nechce....:frowning2:
15. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Holky, tak u nás zase klid... Ono manžu vždycky něco naštve a pak to tady lítá... Teda jen ty věci, takže "uklidil" ložnici tím způsobem, že všechno naházel do chodby :grinning: Aby nás to donutilo něco s tím udělat... Mám občas pocit, že mi z něj fakt už hrábne, ale on se vždycky vyřádí, chvilku je v klidu a pak ho zas něco naprdne a je to nanovo no... :-/ Jen já prostě nezvládám jen uklízet, vařit, starat se o domácnost, chodit do školy... Někde to ošidit musím... Tak to není na 100% (no ani na 50 :grinning: )... A mě štve, že to vždycky schytám a přitom manža to může udělat stejně tak jako já... Prostě mě štve, že mě sprdne za to, že peču buchty a přitom tady není uklizený...

Luci - se sexem furt nic moc... spíš teda nic... :grinning: Teď to ani nejde, jak manža byl nemocnej a ještě nemá uplně zhojenou tu pusu po tom oparu a prej dokud to není zhojený,může to přenýst, takže si nemůžem dát pořádně ani pusu, podle mě i to na nás má vliv, protože se nemůžem pořádně obejmout, nic... Ale ještě pár dní a bude to snad lepší... :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
gabinka, nepýtaj sa prosím :frowning2: , ja si to skúsim užiť do poslednej minutky, tak o tom nechcem písať :cry: - určite chápeš ako to myslím :pensive:, už nie som taká hrdinka ako som bola :cry:

a som vám nenapísala, dnešná návšteva priniesla laurinke krásne triko s dlhými rukávmi aaaaa nádherné ponožky, čo som ani nevedela, že také existujú :slight_smile: . Poznám také, že čo majú protišmykové šlapy, ale tieto majú aj z druhej strany - že pre lezúňov, sú perfektné :grinning: ešte ma napadlo, že by som také pančušky brala, s protišmykovými kolienkami :slight_smile:.

Baby, Laura dnes začala fičať nejako viac ako predtým, najprv to bolo len obyvka - chodba a späť, dnes sa špacíruje až do kuchyne, aj na wecko za mnou prišla :grinning:
15. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jají promiň....už se neptám...jasně že to chápu...

Holky Štěpán od oběda pořád jen brečí a brečí...to je asi tím druhým zoubkem co??? já už nevím co s ním...nebrečí v kuse...ale prostěnaříká a občas se rozpláče...to u něj neznám...tak nevím...asi to je tím zoubkem ne??? :fearful:
15. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Cus bus babovky :grinning:

Luci no hura hura ze jsi tu zase s nama :wink:

Ja chci taky tu dietu prosim, mam porad 3,5kg nahore a pekne jsem se rozezrala sladkyho :pensive:

jdu uspat tygrici a prijdu docist
15. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.