• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabi, myslím že ano, veď aj pri prvom to tak bolo .... si písala.... bubátko malinké, no ja sa začínam desiť tých horných, keď sme si to neodžili pri dolných, neviem ako to u nás pôjde .....
15. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Jaji no dala sem mu trochu nurofenu...píšou tam že to je i na bolest při zoubkách...horečku nemá...jen 37...ale snad mu to pomůže a nebude tak plakat a nebude to tolik bolet...je to hrůza když vidím jak trpí a nemůžu mu pomoct:frowning2:
15. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
niektoré kočku tu na nurofen dobre pri očkovaní nepísali, ale nám ho poradila mudra, a tiež som ho dala ako prevenciu na večer po hexe. Takže ja myslím, že pohoda. Keď sa ďasienka dotkneš, zabručí silnejšie??? Maťo tak reagoval....podľa toho som si bola 100 istá, že sú to zubky...
15. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Jají když se mu dotknu pusinky tak řve jak pominutej...takže to budou asi zoubky...a když mu tam chci šáhnout dovnitř tak cuká hlavou a nechce se nechat...
15. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Tak ted konecne na chvili usnul..ale bule i v postylce a musela sem ho trochu podrncat aby usnul...no teda ten druhej zoubek je horsi nez ten prvni...ale minule taky brecel v patek a v sobotu zoubek vylezl...tak treba ten druhej zitra taky vyleze a bude pokoj...doufam...chuderka moje mala :frowning2:
15. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Tak už mám hlasy skoro od všech...zbývá Kačka, Lucinka, a Zuzka :wink:
15. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Gabi Kristynka ma zoubecek uz venku nebot jsem ji chytala do pusinky je to dost ostry ale druhej zatim nikde nic :sweat_smile:
jinak je v pohode nic ji netrapi
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
No Štěpula má ten první taky hezky venku...je vidět pěkně...ale ten druhej ho asi trápí víc:frowning2: snad bude zítra venku a bude pokoj...aspoň na chvíli než polezou další!!!!
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
tak je zase vzhůru a brečí:frowning2:
15. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Holky, tak já nevim, jestli mrněti ty zuby lezou nebo ne, jazyk má furt vyplazenej. Trošku protivnej je, ale to myslim nebude jen zubama, tak jsem zvědavá :grinning: Na dáseň si sáhnout pořádně nenechá, vždycky tam narve ten jazyk :grinning:
15. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
peti, ono to býva vidno i pohľadom, ak sa ti podarí kuknpť tam :grinning:

gabika, tak to určite bude ten druhý, ja som dala šidlo spinkať, lebo druhé spinkanie sa skončilo skoro, tak ešte na chviľku išla do hajan, teda zatiaľ sa zabáva, uvidíme či si len oddýchne, alebo aj pospinká. A maminka žanetka má plnú .... prádla, tak ide využiť čas a žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Už som aj ja zahlasovala a som sa rozhodla, že ideme objednať tú detskú izbu, čo som sem včera hodila link. len ešte som im poslala mail, že koľko by sáli schodíky k posteli - sa mi to veľmi páči - tak som zvedavá a ešte že koľko stojí doprava - aby to nebolo drahšie ako celá detská izba.
15. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
no super, Zuzka, ale tak to Ti časy skladové asi končia :wink:

prvá pračka ožehlená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Babulky,som bola vonku s malým 2h a poviem vám,ten vietor je otrasný a do toho snežilo :angry: už ma to fakt štve!!!!to nie je možné takéto počasie!!!!!Samík zjedol teraz celý banán :grinning: a dáva si ešte kukuričnú chrumku :grinning: a ja vám zatiaľ píšem,musím ísť potom urobiť večeru Liborovi a ja si dám zemiaky so zeleninkou.

Tak ja teda zahlasujem len čo toto odošlem :wink:

Gábinka,chudáčik Štěpánek,snáď ho ten druhý zúbok nebude viac trápiť ako prvý,u nás to bohužiaĺ trvalo týždeň,kým ten druhý vyšiel...som volala s maminou a tá smiala,že mu cez Skype vidí už ten prvý zub :grinning: ostré ich majú pekne!!!!
Pozerala si na ten odkaz Forkids?dá sa tam zohnať lacnejšia vstupenka o polovicu,ja už ju mám :slight_smile: a idem objednať Samíkovi plavky ako si ty vybrala Štěpulkovi,lebo tie,čo objednala Kačka nemajú :unamused:
budem si brať určite podvozok a možno aj športovú časť,mám to jednoduché zloženie a bude to pohodlnejšie. Vstup je tam možný od 10h...no je to škoda,že nebudeš mocť byť dlhšie...

Žanetka,moja,nesmutni,ale snažím sa ťa chápať,že je už asi z toho teraz hrozne smutno... :pensive: súcitim s tebou micka,a ak si pamätám,máš to tuším nejako do konca marca a potom...to nám tu budeš moc chýbať...

Janik,aj vám gratulujem k zúbku :dizzy_face:
15. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Holky já už nemůžu...Štěpula pořád jen brečí a brečí a brečí...je mi ho tak líto...zase sem ho uhoupala aby spinkal ale než sem došla dolů tak zase brečí...já nevím co dělat...on mi nikdy nebrečí...co mám dělat???
15. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Luci jj už sem si objednala taky levnější vstupenku

A ty plavečky si mu objednala stejný??? budou kluci jako dvojčata:slight_smile: nebo si vybrala jinou barvičku??? mě se tyhle s krabíkem líbily nejvíc:slight_smile:
15. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdu zase houpat...zatím pa...
15. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
gabi, neboj, to prejde :wink: . No tak si vyskúšš aké to je mať mimčo na sebe - určite mu bude najlepšie pri maminke, ktorá ho pohladí, poláska, ponosí.... a žienky, toto sú len začiatky :astonished: - kde sú ešte očáky...
Ja viem že to vyznelo ako hrozba, len aby sme na to boli pripravené :pensive:
15. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
jaji, co jsou to očáky? :confused:
Gábi, chápu, jak se cítíš,malá mi takhle brečí už týden, dneska je to nejhorší. Ať už ten zub vyleze :angry: , bobinka se pořád trápí :frowning2:
15. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
marti, očáky sú očné zuby - všetky trojky - tie sa kľujú dosť ťažko. potom aj stoličky sú údajne bolestivé, ale je to asi všetko individuálne, lebo to ako maťovi vyšli stoličky ani neviem :grinning:
15. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Bééé...tak miláček už půl hodiny nebrečí...mám ho u sebe a je v klidu...tak asi zoubek zase chvíli stávkuje a nezlobí...doufám že bude klid v noci :wink:

Kačí tak Lucinka taky pláče? ach jo...ty zoubky jedny zlobivý!!! :angry:

Zapomněla sem odpovědět Kate...no teda náš prcek taky funí když se na něco soustředí...někdy to vypadá jako by běžel před tím maraton:slight_smile:

Kačí kdyžtak mrkni ke mě do albíčka a taky hlasuj:slight_smile: už bude soutěž uzavřená...teda možná budeme hlasovat znova:slight_smile: protože to zatím vypadá nerozhodně pro tři fotečky:slight_smile: možná pro dvě...no uvidíme:slight_smile:
15. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Gábi Lucinka nepláče. Teď nevím, jestli jsem to někde nepsala, ale nevzpomínám si :slight_smile: Jinak je odhlasováno.

Holky pochovala jsem si šestinedělní miminko a zavzpomínala. :slight_smile: Je to krásné, ale s Lucinkou už je sranda a je to zase o to hezčí :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak my jsme šli nakoupit do billy, vyšli jsme o pul šestý a vrátili jsme se asi o čtvrt na deset... :confused: došly nám skleničky pro malýho, tak jsme je chtěli koupit v bille, ale neměli tam pořádně výběr, tak jsme jeli do tesca a do intersparu.... V tescu manža malýho nosil a ukazoval mu všechno možný a on byl vykulenej a spokojenej :grinning:
15. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Dobre rano :wink:

Holky jsem tak stastna ze existuje Hami Hajaja :sweat_smile: ona po nem tak pekne spinka :sweat_smile: sice vstavame klasika v 5:20 ale to je v pohode :pensive:

Jako odhrnu :pensive: la jsem zaluzie a je tam ten hnusnej SNIH :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kristyna mi tu jeci jak dinosaurus, asi maji nejakou tajnou rec s Garfildou nebot na sebe koukaji :sweat_smile:
16. bře 2010 v 06:26  • Odpověz
Holky jsem na FB fanouskem babyboxu a tohle tam vcera bylo :
BabyBox - Šance pro odložené děti Mám rád čísla, moji milí, a tahle dvě k sobě pasují - 11. 1. 2010 jsme otevřeli 31. babybox v Nemocnici Písek a dnes, po dvou měsících a čtyřech dnech, v 19 hodin 52 minut a 37 vteřin do něj bylo odloženo celkově 31. děťátko. Jak mi zazvonil mobil a přišla sms hlásící aktivní babybox, hned jsem měl tušení. Zavolal jsem... do Písku MUDr. Jiřímu Holanovi. „Ano, je to holčička!“ zněla první informace.

to je krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja vim smutne ale urcite na tu holcicku ceka adoptivni rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem si včera řekla, že půjdu spát hned s malou a co myslíte? No nešlo to, usla jsem až po 22h :frowning2: Ale dneska budíček až v 7h, tak se to dá :slight_smile:
Jani, já jsem tam taky fanoušek :slight_smile: Aspoň té matce záleží na tom, aby se ta malá měla dobře, když ona ji nechce. Nepochopím, jak v době babyboxů může někdo odložit skoro nahé miminko do sněhu :frowning2:
16. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
My dneska jdeme na druhý synflorix, tak jsem zvědavá, jestli to bude opět bez pláče a bez teplotky :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky k odloženým miminkům se vyjadřovat nebudu mám na to vlastní názor a ne moc pěknej vůči těm nezodpovědným matkám.

jinak my jdeme také dnes na očkování i na hexu i na synflorix.

po těch horečkách má malá bouličku za ouškem, doufám, že je to jen zduřená uzlinka, nebo tukovej výrůstek, protože jinak už mě odvezou:( pořdá něco :frowning2:
16. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Miši, tak snad to nic nebude :wink:
16. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
no Marti nemám z toho moc dobrej pocit, ale na netu jsme našla, že to většinmou bývá po horečkách... a že za nějekou dobu zmizí, nebo taky může zůstat, ale mám o nic strašnej strach. Proč furt musíme mít něco my?
16. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.