• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak už jsme doma hrčka je fakt z horečky :slight_smile:

Peti však ano já taky zasávám názor že je lepší dát mimi do toho boxu, ale na ty matky mám svůj názor :( prostě se mají teda líp chránit, když ty miminka pak tak nechtěhjí. Já tohle nedokážu pochopit, protože my co chcemem mimi tak se nám třeba dlouho nedaří a ti co je nechtějí, tak je takhle odkládají. Je sice fajn že se ty mimi dostanu k adoptivním rodičům, ale sakra proč to tak dlouho trvá. proč ty doby na adopci nezkrátí. Bylo by to lepší pro mimi i ty rodiče.

jani nám n asuchá msíta pomohla mast linola :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
ořčkování proběhlov pohodě bez pláče a teď jdeme na preventivku v 10 měsících :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
se mi ztratila osmička mělo tam být v 8 a 10 měsících
16. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
Miši,to je super :slight_smile: tak vidíš,že to nič nie je,ale chápem,že máš strach už zo všetkého :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ad babybox,zastávam podobný názor ako Miška,stane sa teda čokoľvek a výnimočné prípady chápem,ale trhá mi to srdce,keď matka odloží svoje dieťa takto,to ho radšej nemala mať,aj keď to znie hrozne a sama som potrat zažila,ale keď viem,že nemám na to ho vychovávať,tak prečo ho porodiť a zariadiť mu takto smutný život?áno,može sa dostať do adoptívnej rodiny,ale neskor,keď zistí,že to nie sú jeho praví rodičia,tak bojuje s veľkými myšlienkami a trápi sa...
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
cau damy tak kupodivu pohanka ji chutnala, me tedy ne :confused: ted jsem se ji snazila uspat ale smeje se tu no to bude veselo dneska vecer kdyz bude pretazena

pecu tvarohovou buchtu v pekarne a krasne to tu voni :pensive:

holky ja fandim babyboxu, nemuzeme soudit maminky kdyz nevime co je k tomu vedlo otehotnet muze clovek i nechtene :confounded: a lepsi je kdyz se miminko dostane tam nez nekde v tasce :rolling_eyes:

Luci a Hami Hajaja jsi nezkousela? ja na nej nedam dopustit :wink:

Ja zitra zkusim jablicko s jahlama jako kasicku ale na obed tak se moc tesim jablicko kristyna jeste nemela. treba ve finsku se jablickem zacina a pokracuje ZELIM :grinning:
16. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Lucinko teda naše Zoujinka byla v noci ve spojení se Samíkem, protože s emi budila s pláčem v ty stejné hodiny akorá když se probudila v pět, tak jsme ji uspala a už spala jen do 6 a konec.
16. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
jani jakou buchtu????? :grinning: recept je jako kde??? jako si sem napíšeš že pečeš buchtu a recept sem nedáš no to nemyslíš vážně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky já mám strašnou radost, že je malá v pořádku
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
uško natreté, ešte raz dík za rady :slight_smile:

miška, teším sa, že je to oki :slight_smile:

nechcem rýpať, ale nedá mi eštše nenapísať jeden postreh k hniezdam záchrany.... jasné, že si majú ženy dávať pozor, aby sa im to nestalo - ale koľko žien z tých, ktorým sa to stane je na tom tak, že si proste antikoncepciu dovoliť nemôže???? ja by som to začala riešiť tu - aby bola antikoncepcia BEZPLATNÁ - som presvedčená, že by to pomohlo k tomu, aby sa veľa nechcených detí nenarodilo.... A umelé prerušenie tehotenstva - tiež sa za to musí platiť.... PREČO ???

či sa nám to páči alebo nie, je kopec ľudí, čo si to proste dovoliť nemôže....a nemám na mysli len kadejakých asociálov... :angry:

so všetkým ostatným súhlasím :wink:
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
žanetko to se nikdy nestane aby pro nás bylo něco zdarma, dokud si nezačneš píchat tvdý drogy, tak ti nikdo nic zadarmo nedá, to feťákům se dávají zdarma injekční jehly stříkačky... jako chápu zabraňuje se tím šíření nemocí... ale když pak najdeš na dětském hřišti jehlu v písku tak to není legrace, jako je mi jasné, že na to asi nemají prachy na anti, ale ty děti jsou chuinky :/ ale je dobře že baby boxy jsou. protože já najít někde pohozené miminko, tak to asi nerozdýchám
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
aouško pěkně natírej spraví se to :wink:
16. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
Žanetka,aj v tomto máš pravdu,no čo s tým narobíme?platiť musíme za všetko a keď si človek nemože dovoliť niečo,čo by potreboval,tak to dopadá rozne...je to smutné,ale štát s tým nič neurobí!!!!

Miška,to je teda sranda,by ma zaujímalo ako sa tie deti dohovárajú,keď sa im podarí vstávať rovnako :grinning:
16. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Teda vy jedete...člověk se chvíli zakouká a vrátí se sem po chvilce a vy ste o stránku dál...jé Luci ty ses na minulé stránce na něco ptala...viď....hm...přemýšlím přemýšlím...jo na ten zoubek...no pokoušela sem se ho dneska ráno objevit...ale malej se škubal a nenechal mě se tam podívat...ale dneska má veselou náladu a nepláče...tak asi dneska zoubek nezlobí a má pauzu...uvidím jestli ho objevím:slight_smile:

Jo a na oběd sem měla pizzu a na večer mám nachystaný mandle v čokoládě a obalené ve skořici:slight_smile: mňam:slight_smile: ale neboj...nesním jich plnej pytlík :grinning:
16. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Miší mám radost že je malá v pořádku... :wink: hurá hurá :wink:
16. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
A výsledky soutěžeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

Zde :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3909320&vReferer=

Gratuluju:slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Gabi :grinning: Kristynka mi bude jednou vdecna za takovou fotku :grinning: posles mi to prosim na email?

Misi je dobra ale na me malo sladka TVAROHOVÁ BUCHTA 200 ml mléka , 250g tvarohu (já dávám polotučny), 3 lžice cukru, 1 ks vanilkovy cukr, 500 gr polohrubé mouky, 1 čajová lžička sušeného droždí, strouhaná citronová kúra a asi štáva s půl citronu. po signálu rozinky a třeba na pul kandovany ananas ,merunky (pokrajím a spařuju vrouci vodou na cedníku),posekané ořechy ..všeho tak akorát asi 4 lžice no jak kdo má rád.PROGRAM SLADKÉ
16. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
jinak jsem chttela dodat ze to mi dela casto v tu nejnevhodnejsi dobu, no a na fotce si muzete vsimnout toho zadecku jak ma jeden faldicek navic ale nebojte nez se vda to napravime cvicenim :grinning:
16. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Jani máš to tam:slight_smile:
A z faldíku si nic nedělej...Štěpulka má taky ještě pořád ten jeden svalík trochu zatuhlej a i když cvičíme...však ono se jim to srovná až začnou běhat neboj:slight_smile:
16. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
gabi, ja milujem mandle v tiramisu - a v pohode zožeriem jeden balík :grinning: (veď aj podľa toho vyzerám :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

jani, už ti niekto poslal tú dietu??? a vieš čo som nepostrehla? či ste už začali s vojtovkou a ak ano, tak ako?!
16. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
gabinko diky moc za maila :wink:

tu fotku jsem poslala jen tak a pak si precetla ze to ma byt oblicej tak jsem si rikala ze jsem to popletla, no kristyne vyridim jak se vzbudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
jani, gratulujem k výhre - je to tajné, že som hlasovala za kristínku??- uf, už asi nee :grinning:
16. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Vidis dietu mi nikdo neposlal, nemam tu sladky tak jsem si tu buchtu upekla tak zacnu az ji snim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky poslete tu dietu co drzite ja mam furt 3,5kg nahore a leto se BLIZI :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
No to nevadí:slight_smile: šlo o vtipnou fotečku a jak vidíš tak vyhrát nemusí jen obličej:slight_smile:
Kika určitě bude jednou pyšná že už v půl roce její zadeček byl výstavní :grinning:
16. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Jo a Vojtovku zacina cvicit az pristi utery, driv nemeli volno :pensive: tak snad to zvladnu, bude to pro me slozite, trha mi srdce kdyz place tak ja budu muset byt silna :pensive: je to pro jeji dobro :pensive:

jo a dekujem za hlasy :grinning:

mimusa spinka od 14h a porad dada tak to je krasny pak pobezime ven :sweat_smile:
16. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
Gabi prosim posly mi tu dietu nebo ceho se to drzite, se mi libi na obed PIZZA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Jani, máš ju v maili
16. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
micka už je vonku - klasika, na balkone :grinning: . Ale dnes pôjdeme aj na prechajdu, s tatikom keď príde, treba nakúpiť, vybehneme len tu, tak nech sa miminuško trošku pokuká kade-tade :slight_smile:. Spinkať môže aj na balkone, to nevidí tak či tak nič :grinning:
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
no ja fakt neviem, či je tá dieta aj pre vás, čo potrebujete zhodíť ťažkých 3-5 kg :grinning: to ja keď som ju držala, tak fičalo dolu 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bola paráda - a pekne sa to udržalo :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak Jajka už ti to poslala:slight_smile:
idem prevysávať, nikto sa tu so mnou nebaví
:slight_smile: :wink: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.